Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) P.Miki


P.Miki
csendes tag

Ez nem opció a GMS-re?

[link]

(#52) P.Miki válasza Noukoum (#23) üzenetére


P.Miki
csendes tag

Szia !

Ez a toll és bill hol van ? Én nem látom.
Amúgy ez 4G modell.

(#53) Hieronymus válasza P.Miki (#51) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Opció, csak meddig engedi meg a Google, ha még opció.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#54) Essentials válasza Noukoum (#42) üzenetére


Essentials
aktív tag

"Használtál már új ipad pro-t, vagy mondjuk tab s6-ot? Azt is meg lehet fogni valahogy."

Természetesen, 2013 óta iPad-eket használok, most is van kettő darab. Előtte pedig Galaxy Note 10 limited ed tabim volt. Pontosan erről írtam neked fentebb, hogy azokat meg lehet fogni valahogy, mivel ezeknek a készülékeknek súlyúk ( 450-700Gr ), és térfogatuk van ( egy kicsi iPad Pro kijelzője kb 4,5x akkora, mint egy 6,5 inches telefoné ) ezért kell némi káva az oldalukra a kényelmes miatt.

"Ráadásul a telefonon sem zavaró a kameraluk, egy tabletben különösen nem fog.."

Az hogy téged nem zavar, a saját véleményed nyilván, azért vagyunk itt, hogy mindenki leírja a sajátját, de vannak tények, amik mellett nem lehet elmenni. Ilyen például az is, hogy egy android telefon marketingjének a része a kijelző-előlap aranya százalékban, és a leendő vásárló optikailag meggyőzése is erről, ergo a kameralyuk is egy módszer arra, hogy ha ránézel a telefonra, minél vékonyabbnak tűnjön a kijelző körüli keret. Azonban ez tableteknél nincs mm-re mérve, mivel a fentebb nevezettek miatt ( súly, méret ) egyszerűen szükségszerű a telefonoknál látott méretesebb káva minden irányból. Simán belefért volna az az egyszem kukker a kávába is, és nem rondítana bele a kijelzőbe. Ez egy buta megoldás, ami szintén azt tükrözi hogy a gyártó nem érti a tablet kategóriát. Ez vonatkozik a szoftveres extrák hiányára, az OS kvázi kinyújtására tablet méretre, és a kamera kivágásra is, egy hatalmas vágódeszka felületen. Ha neked tetszik, az rendben van, de ez attól még egy dizájnbaki. Az hogy belelógnak a tartalmak csak tescósítja a létezését

"Természetesen mindent fellehet fogni negatívumként, csak annak nem sok értelme van."

Ilyen "jóvanazzúgy" alapon gondolkodva nem csak ezt a fórumot foghatjuk fel feleslegnek, hanem bólogathatunk bármire, amit a gyártók elkövetnek az eszközeikkel, hiszen ha nem pozitív a kritika, akkor "nem sok értelme van". Ezzel nem értek egyet szintén, szerintem fontos dolog kibeszélni, és a gyártók is várják a felhasználók negatív/pozitív visszajelzéseit a termékeikről, legyen az szoftver, vagy hardver.

Minden más számomra ebben a "tabletre kameralyukat" kérdésben a kivitelező dizájnbakijának mosdatása, mert szerintem ez akkor is egy FAIL, bármilyen módon próbáljuk alátámasztani a létezését.

Nem azt mondtam, h ezért ne vegyen senki ilyet, nem erről van szó. De abnormális húzás. Ha rá szeretne licitálni az iPad Pro-ra ( nyilván ez a céljuk a vékonyabb kávákkal, akkor picit vékonyabbra csinálva, és azt az egy darab kukkert abba a még mindig vékonyabb kávába elrejtve működött volna a dolog!
Vagy ha már beletette így, szoftveresen illene megtámogatnia, hogy ne lógjon alá a saját OS-ük felületéből semmilyen elem. Ebben a formában egy rossz vicc számomra.

(#55) P.Miki válasza Hieronymus (#53) üzenetére


P.Miki
csendes tag

És ha egyszer már felkerült akkor van örökké, vagy bármikor könnyen tiltható Google által?

(#56) Braddock


Braddock
őstag

A teszteknél és úgy általában mindig vicces címek vannak választva.
Ebből kiindulva, a mostani cím is ebbe a kategóriába tartozik?

Méretes ...s?
Vagy forduljak a kezelő-orvosomhoz? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57) Noukoum válasza Essentials (#54) üzenetére


Noukoum
veterán

Akkor máshogy fogjuk a tabletet. Én nem a kijelzőt fogom meg hanem a két oldalát, amire te gondolsz az az egykezes használat hiszen
ott kell fogást találni. Sőt őszintén szólva fogalmam nincs hogy akarsz úgy kezelni egy táblagépet hogy az előlapot fogod meg. Szóval kíváncsi lennék rá. Tab s6-ot teszteltem, nálam egyáltalán nem volt probléma a káva, csak is előny.
Nem értem miért designbaki az ha valaki messze a legvékonyabb kávákkal gyárt tabletet. Az hogy ez nektek nem tetszik, az egy dolog. Maximum akkor lehetne annak nevezni ha vastagabb lenne a káva mint a konkurenseken és még így is van kameraluk. De ez nem áll fenn. Ja és őszintén hasonlítsd már össze azt a kis pontot a tablet kijelzőjével méretben.
És nem jóvanazúgy mikor egy sokszor ennyibekerülő táblagépet pipálsz le kávaméretben. Nagyon nem...

De minek is magyarázok mikor ez csak a szokásos utáljuk a huaweit mizéria. Csoda hogy ezt itt engedik, alma totyikban negyed ennyiért mehetsz a levesbe....

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#58) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Tök őszintén.... miért kellett a kamera lyuk?
Miért kellett a hátsó lencséket kiemelni? Ha már ennyire a kamerákkal akarunk vagizni akkor miért nem tudtak inkább előre egy rendes autófókuszos egységet tenni aminek még talán lett volna értelme is?
A 3,5mm-esre már ki sem térek tabletről nekem még mindig eszméletlenül hiányzik...

Konkrétan a Nexus 9(még a light bleeding, az akku és akku IC problémáival együtt is elfogadható volt és a megkurtított támogatással) óta nem látok fejlődést tablet fronton, sehol. Ez valami eszméletlenül szánalmas főleg, hogy miket hangoztattak a gyártok néhány éve.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#59) doooo válasza Micsurin (#58) üzenetére


doooo
veterán

Azért azt nehéz elképzelni, hogy mégis miféle fejlődést vársz Nexus 9 óta, ami nem történt még meg?

(#60) juuzer


juuzer
addikt

Basszus, nekem nagyon tetszik ez a tab. Igaz, 200k alatt jobban örültem volna neki, akár egy Kirin 820-szal.

Valahogy hiányzik számomra a Mediapad-széria igazi utódja. Sebaj, addig marad az M2 továbbra is. :d

Vamos a la playa.

(#61) erahurka válasza Micsurin (#58) üzenetére


erahurka
félisten

Mi nincs rajta jack? Na ne!

Front kamera meg fele ilyen széles kávákra is elfér telefonon, akkor itt tényleg nem tudtak valahol 1 centi helyet találni neki?

Ez a világ leghülyébb tablete csupa buta megoldással.

(#62) erahurka válasza juuzer (#60) üzenetére


erahurka
félisten

Ha ez tetszik tetszeni fog valamelyik csúcs Samsung is. Ott nincs lyuk, van jack, van Google Play, és még tollat is kapsz :DDD

(#63) janeszgol válasza erahurka (#62) üzenetére


janeszgol
félisten

Sem a Tab S5e-n, sem a Tab S6-on nincs jack.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#64) joey04 válasza P.Miki (#51) üzenetére


joey04
titán

p40 pro topikban vannak páran akik próbálkoznak hasonló módszerrel. elég hektikus, hogy kinek mennyire működik, milyen gyorsan tudja felvarázsolni. utána már működik, de valakinek hibákat dob a telefon, van akinek meg az értesítések nem érkeznek meg minden esetben. Hogy frissítések után marad-e az lutri, majd kiderül. Már mate 30 pro-ra is volt ez a megoldás, ott is hasonló tapasztalatok voltak vele. Szerintem ha munkához kell valamiért a gms, vagy szimplán nagyon google függő az ember, vagy esetleg csak van egy google-től független alkalmazás ami fontos, de annak kell a gms, akkor nem érdemes most huawei eszközt venni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#65) joey04 válasza dutrás (#47) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#66) dutrás válasza joey04 (#65) üzenetére


dutrás
őstag

Be lehet jelentkezni ha jól emlékszem ott megoldódott. Nálunk is (P40 Lite)
Youtube helyett van NewPipe is.

P50 pro/P40 Lite

(#67) dutrás válasza joey04 (#64) üzenetére


dutrás
őstag

[link]

P50 pro/P40 Lite

(#68) DS39


DS39
nagyúr

a Huawei előbb-utóbb kikopik az európai piacról, ha a Google szolgáltatások hiányát nem kompenzálják az árral. Ennyiért az aktuális iPad Air-t (256 GB-os) lehet venni. Az sem olcsó, de az egy biztos megoldás, szoftveresen nem egy kínai bloatware halmaz.

(#69) #40047616 válasza DS39 (#68) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ezt a "bloatware" dolgot kifejtenéd? Tényleg érdekelne.

(#70) DS39 válasza #40047616 (#69) üzenetére


DS39
nagyúr

7-es androidra épülő EMUI volt az utolsó normális rendszerük.
a 8-asnál már kezdték csepegtetni (pedig akkor még sehol nem volt Trump-féle tiltás), a letilthatatlan AppGallery-t, és a Google/Android gyári megoldások helyett a saját appokat mindenre, mely a 9-es és 10-es alapú EMUI-nál egyre több, és rosszabb lett.
Vackok lettek*, gyányolt UI-val, és még csak nem is tilthatók. Csak mellé tudsz telepíteni neked tetszőt, ha még olyan eszközöd van, amin van Play Store, ha nincs, akkor apk vadászat, vagy így járt az átlag user.

*Pl: Fájlkezelő, videólejátszó, témakezelő, időjárás és telefon/tablet-kezelő app. (utóbbi kettő kifejezetten jó volt régen, sikerült elrontani)

Az már csak plusz adalék, itt a tesztben is látott rendszerhez, hogy visszatértek a koppintáshoz, az EMUI 10 gyakorlatilag a Samsung OneUI és az iOS design egybegyúrása.

(#71) erahurka válasza janeszgol (#63) üzenetére


erahurka
félisten

HOGY MI??? :Y :Y :Y

Őrület. Remélem leszedik a laptopokról is mert milyen jó az :((( Csak egy USB C legyen mindenen, sőt, az se kell! Minek csatlakozó?

(#72) #40047616 válasza DS39 (#70) üzenetére


#40047616
törölt tag

Értem. Hát nem tudom hogy használsz e most olyan huaweit amin van hms is. Feltételezem nem. Az appgalery pl kikapcsolható: kép link Azt meg hogy google/android appok helyett a saját alkalmazásaikat nyomják ezt nem értem. A p30-am még gms-es, esetleg írnál pár példát? Az meg hogy az emui hogy néz ki ízlés kérdése. Nekem pl tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#73) DS39 válasza #40047616 (#72) üzenetére


DS39
nagyúr

használok, P Smart 2019-et. (9-es droiddal, mert a 10-esnél már nagyon elrontották a memóriakezelést, és hiába van az általam kívánt appok háttérben futása, nem kilövése engedélyezve, sajnos kilövi őket, akkor is ha csak 4 db fut mindössze)
ez a kikapcsolás cuki, csak ettől még ha megnézed az alkalmazásokban, aktív a leállítás gomb (tehát) fut a háttérben, és gyűjti az adatokat is, mert apránként nő a mérete.
legjobb megoldás még az adatok törlése, és utána a kilövés, az engedélyek elvételével.
de még így is van ha pl törlök appokat, akkor az ugye elküldésre kerül a Play-be, de az AppGallery-t is aktivizálni szokta, ki tudja miért.

[ Szerkesztve ]

(#74) janeszgol válasza erahurka (#71) üzenetére


janeszgol
félisten

Amúgy valóban feleslegesek a csatlakozók. Én már várom a teljes vezetéknélküliséget. Bár ez ma már megvalósítható.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#75) erahurka válasza janeszgol (#74) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem még nem tartunk ott hogy ez megvalósítható legyen normális áron.

(#76) DS39 válasza erahurka (#71) üzenetére


DS39
nagyúr

az Apple amúgy ebbe az irányba akar menni az iPhone jövőbeni fejlesztésénél, hogy ne legyen rajta semmi csatlakozó. ami nyilván jót tesz a vízállóságnak, de más szempontból lehet hátránya.

[ Szerkesztve ]

(#77) #40047616 válasza DS39 (#73) üzenetére


#40047616
törölt tag

Mondjuk ezt nem néztem mert nem használom az appgalery-t, csak rémlett hogy van kikapcsolási lehetőség. Engem nem zavar hogy fut e a háttérben vagy nem de megértem és elfogadom ha téged zavar. Szerk: most néztem hogy kikapcsolásnál ezt írja: Nem lehet hogy az idő letelte után kikapcsol teljesen?

[ Szerkesztve ]

(#78) erahurka válasza DS39 (#76) üzenetére


erahurka
félisten

Meg jót tesz a pénzügyeknek. Ugye nem kell megvenni, beépíteni a csatlakozót, cserébe lehet saját szabványokat és hozzá való méregdrága tartozékokat gyártani. MINDENKI NYER RAJTA!

(#79) DS39 válasza erahurka (#78) üzenetére


DS39
nagyúr

jaja, plusz nem csak a telót kell tölteni, hanem a fülest is. (ez ugye almáéknál már most is megy, AirPods)

(#80) DS39 válasza #40047616 (#77) üzenetére


DS39
nagyúr

elképzelhető, majd teszek vele egy próbát.

(#81) Tomkaa


Tomkaa
tag

Sokan a kamera helyén akadnak, valahol tök jogosan. Engem viszont az foglalkoztatna hogy mi értelme ennek a ceruzának? Felületesen olvastam el a cikket bevallom....de nem látom azt hogy ezen az eszközön, a többi gyártó utánzásán kívül bármire is használhatnám a ceruzát. Van egy Tab s3-am, azon elég szép számmal akadnak appok amikben van lehetőség rajzolni...szerkeszteni stb....De akkor egy ipad pro-ról már ne is beszéljünk ahol digitális sculpt, photoshop videovágás, retusálásra, animálásra annyi app van hogy Dunát lehetne rekeszteni vele....és gyanítom klasszisokkal jobbak mint amit ennek szoftveráruházában találunk. nem ismerem annak a tartalmát... lehet tévedek javítsatok ki
De így nem látok ebben többet egy nagyra nőtt telefonnál, ami próbál meglovagolni egy olyan hullámot amibe belefullad a tehetetlenségtől. pláne ennyiért :R

(#82) dutrás válasza DS39 (#70) üzenetére


dutrás
őstag

Szerintem is ciki hogy a Huawei előre telepíti saját alkalmazásboltját :F
Időjárás app fájlkezelő mióta bloatware? Akkor ez igaz a a samura s)őt iphonera is.
Valós választ nem sikerült adnod inkább teljesen félretájékoztattál.

P50 pro/P40 Lite

(#83) 7Heads Drago válasza DS39 (#70) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Viszont azt nem értem, hogy ha tényleg egy bloatware kínai hulladék minden Huawei akkor ez a valós alkalmazás teszteknél hogy nem jön ki? Játékokban zömmel gyorsabb egy A13 chip, de a normál appoknál nem is egynél a kirin jön ki győztesen. És a benchmark tesztek szerint az A13 jelenleg a legerősebb chip. Ha az nem tudja mindenhol egyértelműen megverni akkor mit árjunk a sd-től?
Maga a Gms lényegesen több proceszor időt zabál fel, mint a Hms. Persze nyilván mivel ferde szeműek csinálják jár nekik pár pont mínusz alapból. :)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#84) 7Heads Drago válasza Tomkaa (#81) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sőt én már pár ilyen appot előre felraktam volna a gyártó helyében. Sokkal vonzóbb lenne a cucc. Még ha csak egy fél éves ingyenes használatot is adna.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#85) joey04 válasza dutrás (#67) üzenetére


joey04
titán

valakinek hibákat dob. tehát nem mindenkinek. értelmezz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#86) dutrás válasza joey04 (#85) üzenetére


dutrás
őstag

Csak ellenpéldát is jeleztem. De végső soron ha jól emlékszem mindenkinek sikerült felhúzni a GMS-t.Kinek tovább kinek kevesebb ideig tartott. Értelmeztem.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#87) joey04 válasza dutrás (#66) üzenetére


joey04
titán

a topikban még szenvednek/szenvedtek vele. btw biztos lesz/van rá megoldás. itt az a gáz, hogy ebben a kategóriában egyáltalán játszik ez a hiba, kényelmetlenség. ja van newpipe, meg biztos ezer másik, a probléma az, ami az előbb: ebben a kategóriában ne kelljen már programokat tesztelgetni, hogy melyik megy...

Na pont az ilyenekre utalnak a cikkben: minden kacifántosan, mókolással, próbálkozással oldható meg, és akkor sem sikerül mindenkinek és mindent megoldani. És akkor ezek még csak a vállalkozószellemű egének. a laikusok el sem jutnak ezen próbálkozásokig. Akinek kell így az vegye, hobbyból én is megtenném, de ez a nagy átlagnak így kuka.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#88) joey04 válasza dutrás (#86) üzenetére


joey04
titán

akkor nem tudtad értelmezni, ha úgy érzed, hogy ellenpélda kell.

szerk.: [link] , [link]

na erre gondoltam. hát ez borzalom. ennyi baromság, hogy egy yt normálisan menjen... más droidon rányomok, megy. xda-n kell vadászni működő verziót... téged idézve: itt tartunk 2020-ban? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#89) dutrás válasza joey04 (#88) üzenetére


dutrás
őstag

Neked tökre igazad van. De nem muszály GMS-t használni rajta. Mi nem tesszük.
Nem kell tesztelgetni. Vanced megoldott micro g vel. A NewPipe meg mehet ApkPureról.
A GMS csak lehetőség
Van még egy lehetőség: át állsz a HMS-re ;]

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#90) joey04 válasza dutrás (#89) üzenetére


joey04
titán

de, a yt esetében (vagyis a helyettesítő programok esetében) PONT tesztelgetni meg mókolni kell, hogy menjen. a gms telepítés más, az csak a hab a tortán.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#91) dutrás válasza joey04 (#90) üzenetére


dutrás
őstag

Most nem akarok ezen itt vitát nyitni. A NewPipe semmi kerülőutas megoldással telepíted és megy. A Vancednél két kattintással kell többet tenni. Ha nem akarsz bejelentkezni és azért sokan vannak ilyenek még az a plusz kettő se kell. Bocs de ez tapasztalat van itthon P40 Lite.
Nem telepítettünk GMS-t mi simán megvagyunk nélküle. Mégegyszer a GMS csak lehetőség.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#92) LittleLombax


LittleLombax
csendes tag

Telefonok esetében soha nem nézem meg a benchmark eredményeket, itt viszont ránéztem és szvsz elég elszomorító hogy a kirin 990 még a snapi 855 grafikus teljesítményét sem hozza. Alapvetően böngészés közben nyílván nem lehet érezni a proci hátrányát, de egy csúcs tabot úgy gondolom hogy a megcélzott felhasználói réteg azért használna ettől egy fokkal megterhelőbb feladatokra is. A base modell esetén a 6gb ramot pedig szimplán nem értem, ha a prémium kategóriában a telefonok terén már teljesen alap a 8+gb ram, akkor egy tablet esetében, amit az ember mégiscsak nagyobb eséllyel használ komolyabb dolgokra, miért kell még 6gb rammal játszani? A google play hiánya itt pedig méginkább fájó mint a gyártó telefonjain, hiszen a droid amúgy is hátrányban van az ipadoshez képest. Ha lenne teljes értékű droid akkor viszont ilyen áron az ajándék tokkal és tollal best buy lehetne androidos fronton.

Btw a toll minőségéről mit lehet tudni? Inkább a tab s6-hoz járó tollhoz vagy a surface/ipad pro mellé vásárolható tollak minőségéhez hasonló? S pent utoljára a note 4 idejében volt szerencsém használni, az apple pencil (gen1-et próbáltam 2017es ipad pron) és a surface pen viszont yt videók alapján viszont egészen más ligában játszanak.

(#93) Hieronymus válasza Tomkaa (#81) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Engem viszont az foglalkoztatna hogy mi értelme ennek a ceruzának?"

Sokkal precízebb pozicionáló eszköz, mint az emberi ujj.

Sajnos még nincs általános szabvány, hogy egy tollat minden eszközön lehessen használni.
Egy rendes toll nyomásérzékeny, A kijelzőhöz közelítve már megjelenik az érintési pont. Az egérhez hasonlóan egy funkció helyen, érintés nélkül is adhat az app i formációt.
A tollakon szoktak funkció módosító gombok lenni. A Windows tolltámogatása egy szabadon programozható gombot is tartalmaz.

A rendes toll, nem az amit az ujj kiváltására használnak, egyesíti az egér és ujj használat előnyeit. Közvetlen pozicionáló eszköz, az egér pontosságával.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#94) 7Heads Drago válasza LittleLombax (#92) üzenetére


7Heads Drago
veterán

csúcs tabot úgy gondolom hogy a megcélzott felhasználói réteg azért használna ettől egy fokkal megterhelőbb feladatokra is
Na de mire?
A benchmarkokon kívül hol jön ki ez az erő hiány? [link]
Nem régen jött ki az új Ipad pro. Brutál erős csak kár hogy nincs mire nagyon felhasználni ezt az erőt. Eléggé céltalanul lett az is kiadva.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#95) Essentials


Essentials
aktív tag

Eltűnt a kommentem. Na de miért? :O Isten bizony nem személyeskedtem senkivel, nem káromkodtam :(

(#96) doooo válasza Essentials (#95) üzenetére


doooo
veterán

Lehet, hogy túlságosan kritizáltad a Huaweit, vagy a Pártot? Nem láttam, mi volt a kommentben, azért találgatok csak...

(#97) 7Heads Drago válasza Essentials (#95) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Pedig a hsz számokban sincs ugrás. Biztos ide írtad?

doooo: Sztem meg lázas vagy már. Menj el dokihoz. :W

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#98) Tomkaa válasza Hieronymus (#93) üzenetére


Tomkaa
tag

Amiket felsoroltál azzal tisztában vagyok, de nem gondolom hogy itt ez lenne a cél....hozzászólásom további részében kifejtettem a gondom a koncepcióval jelen esetben.

(#99) dutrás válasza doooo (#96) üzenetére


dutrás
őstag

Jaaaajjjj ne már.

P50 pro/P40 Lite

(#100) #40047616 válasza doooo (#96) üzenetére


#40047616
törölt tag

Szerintem neked az agyadra ment már valami. :W Nézesd meg magad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.