Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:46

LOGOUT.hu

Huawei Mate 8- A Kirinpáncélos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) Jacak


Jacak
senior tag

Sziasztok! Frissítési dilemmám van egy 128 gb-s,Kínából vásárolt Mate8-cal kapcsolatban... Hogyan lehetne nougat-ot rárakni,ha a frissítője nem lát semmilyen frissítést? :( Tudna valaki segíteni?

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#13852) csocsoszán válasza Jacak (#13851) üzenetére


csocsoszán
őstag

Rakd fel a HiCare-t. Ott állítsd be a helyet Kínára. Reménykedj talál valamit! (Mindig írom: írjátok le milyen build számú a teló?)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#13853) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Valószínűleg Csocsoszán tette közzé a kínai Cunaja romot az xda-n. Kiváncsiságból feltettem és csodák csodájára, úgy tűnik, hogy mindenféle törölgetés nélkül, a telepakolt b589-re felrakva, hibátlanul működik a TL00-ás telefonon. :D
Ráadásul, minden előzőleg feltelepített programom megmaradt.

[ Szerkesztve ]

(#13854) csocsoszán válasza vinczetibor (#13853) üzenetére


csocsoszán
őstag

Azóta is csak hálálkodni tudok Cunajanak az önzetlen segítségéért! :R :R
Kamera, LCD kijelző képe veri a mixet! :Y Aku idő brutál! Miközben nagyon gyors a teló! Antutu 99000! A hangja jó fülessel, high-end!
Lett egy 5 ******-os telóm! Mit is mondjak még! :R

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#13855) saintex72 válasza Gladiator124 (#13848) üzenetére


saintex72
aktív tag

Én használom, hibátlanul működik. Tegyük hozzá, hogy azóta amióta tudom hol van az nfc benne. A legtetején a kamera fölött valahol.

(#13856) vinczetibor válasza csocsoszán (#13854) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Nagyon gyors ez a Cunaja rom! Mindig kikapcsolt animációval használom a romokat, mert szeretem, ha azonnal reagálnak az utasításokra. Itt azt hittem, hogy alapból ki van kapcsolva, de nem. Kikapcsolt animációval olyan, mintha új telefonom lenne, annyira hirtelen történik minden. Csak ámulok. :Y :C

(#13857) -FreaK- válasza vinczetibor (#13856) üzenetére


-FreaK-
veterán

Na jól van, most már ráveszem akkor magam én is, ha ennyire mondjátok, hogy gyors :))

Az összefoglalóban lévő a legfrissebb vagy meg kell keresni amit Cunaja írt ide legutóbb?

(#13858) vinczetibor válasza -FreaK- (#13857) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Nekem kínai a telefonom és ezért az xda-st raktam fel. Eu-sra az összefoglalós kell. A kínainál nem kell semmiféle össze-vissza csatolgatás, törölgetés. Úgy raktam fel, mintha Kangot raknék fel és a legújabb 3.1.1-1 es twrp-t használtam.

(#13859) Cunaja


Cunaja
addikt

Este csinálok egy módosítást az L29-es romban, várjátok meg!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13860) Zototh64 válasza Cunaja (#13859) üzenetére


Zototh64
őstag

:R :R :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13861) Zototh64


Zototh64
őstag

Itt az idő, indulok a műtétre! :DD :C

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13862) Jacak válasza csocsoszán (#13852) üzenetére


Jacak
senior tag

Szia! Köszi,de úgy sem talált... Azért meg tudtam oldani a rejtett menü/SDCardUpgrade-del,de beletelt egy időbe,mire több firmware-t végigpróbálgatva Firmware Finder-rel(L09,L29,asian,europe,middle-east...) végre leesett egy XDA-s párbeszédet olvasva,hogy ez a Mate 8(Kínából vásárolt,4 GB/128 GB) valójában az AL10-es,és végül egy ilyen firmware-t felrakva rákerült a 7.0
Egyből ezután jelzett frissítést,engedtem neki.Majd mégegyszer.... :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#13863) Zototh64


Zototh64
őstag

A műtét sikerült, a beteg is véletlenül életben maradt! :C :C :C

Annyira nem volt időigényes az akksi csere, fél óra.
Haverom össze keverte egy másik telóval, amikor telefonon beszéltünk róla.
Viszont elég szívás is kicserélni ragasztások, és egyéb apróságok miatt.
Cakli-firci 12ezer volt, eredeti gyári akksival, ez nem is kérdés szerintem, + 40 a gyári kijelző.

Mostantól végre nekem is olyan lesz az akksi időm, a Cunaja :R rommal, amilyennek lennie kell!!! :C :C :C :C

Ez volt benne: Kicsit viseltes, meg púpos is.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13864) Gladiator124 válasza Zototh64 (#13863) üzenetére


Gladiator124
csendes tag

Közben az egyébként új Samsung mikroSD kártya behalt, most nélküle úgy tűnik sokkal jobb az aksi idő. Lehet a teló próbálkozott valamit javítgatni? Most 74%-on van, reggel vettem le a töltőről.

Minimális célunk a maximum....

(#13865) Gladiator124 válasza saintex72 (#13855) üzenetére


Gladiator124
csendes tag

Akkor lehet az NFC csip is viccel, mert csak a fizetőterminálok nem érzékelik a telót. Kell még valamit állítani azon kívül amit leírnak (NFC beállítások)?
Nem tudom van-e NFC a Telenor SIM-ben :(

[ Szerkesztve ]

Minimális célunk a maximum....

(#13866) Zototh64 válasza Gladiator124 (#13865) üzenetére


Zototh64
őstag

Megtudja viccelni az embert, az sd, az biztos.

NFC-t sose használtam, így ahhoz nem tudok hozzászólni.
Ugyan elmélkedek rajta már egy ideje, de az elhatározás még után olvasás szintjén sem jött meg :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13867) Cunaja


Cunaja
addikt

Kellene egy önként jelentkező NXT-L29B851-es tulaj.
[Cunaja jav L29 1 rész]

és a második rész nem változott.
[2-dik rész data] Ez nem változott, ha megvan, nem kell újból letölteni.
a telepítés menete az összefoglalóban és a TWRP verzió is fontos.
Az első indulásnál magától újraindul majd.
Ne felejtsétek el, hogy a Google email-nál nem a következő gombra kattintunk!

Keselyű barátunk kivételével.

Várom a reakciókat.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13868) Zototh64 válasza Cunaja (#13867) üzenetére


Zototh64
őstag

Akkor maradok a seggemen :-)
Pedig nagyon jó az új akksival is a rom-od!!! :R :R :R

Pedig azt hittem, nem estem ki a pixisből :-)

:R :R :R

Ma direkt azért vettem egy SIII-at, hogy egy kártyával használjam a Mate-et, mint azok, akik horror akksi időkkel szoktak felidegesiteni.
A céges kártya ment a Samuba természetesen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13869) Cunaja válasza Zototh64 (#13868) üzenetére


Cunaja
addikt

S3? :Y
A lányomnak is az van, természetesen saját rommal. ;]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13870) Zototh64 válasza Cunaja (#13869) üzenetére


Zototh64
őstag

Én meg most fejeztem be a romolást, egy Angol romot toltam rá, mivel nem volt hozzá Cunaja romom :W

Dolgozni nagyon jó lesz, meg tartaléknak (ami eddig egy SI volt), ezt nem sajnálom legalább, A Mate meg ott van velem az egyebekre.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13871) Zototh64 válasza Cunaja (#13867) üzenetére


Zototh64
őstag

Annyiban javítanám a Mestert, hogy B581-re gondolt. :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13872) Zototh64 válasza Cunaja (#13869) üzenetére


Zototh64
őstag

Alakul a mate!
Antutu az új akksival: 97.523, belakva, CPU Normal mod-ban.
Kicsit még le vagyok maradva Csocsótól de csak vagy kétezerrel. Az meg nem sok.

Természetesen az EU-s Cunaja rommal!!!

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13873) Cunaja válasza Zototh64 (#13871) üzenetére


Cunaja
addikt

Kevertem a P7-el, mert éppen anyóka telefonját nyomkodtam. :D :R B581 természetesen.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13874) -FreaK- válasza Cunaja (#13867) üzenetére


-FreaK-
veterán

Most már nem állok neki, de holnap vagy max pénteken tuti :)
Nálam rootolt, de gyári B581 van fent, erre mehet nyugodtan a leírt módszerrel, a root nem kavar be, ugye?

köszi a fejlesztést! :R

[ Szerkesztve ]

(#13875) Zototh64 válasza Cunaja (#13873) üzenetére


Zototh64
őstag

Most vettem le a töltőről.
A Battery Batterystats.bin kitöröltem, a batterystats-checkin.bint is kitöröltjem?
:R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13876) Zototh64 válasza -FreaK- (#13874) üzenetére


Zototh64
őstag

Szerintem mehet rá nyugodtan.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13877) Zototh64 válasza Cunaja (#13867) üzenetére


Zototh64
őstag

(off)
Halkan jegyezném meg, hogy ez nem egy keselyű, hanem egy amerikai fehérfejű réti sas, az usa nemzeti madara, jelképe. :)) :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13878) csocsoszán válasza Zototh64 (#13877) üzenetére


csocsoszán
őstag

(A főnök ezt mondta!) Nincs vita, keselyű vagy! :DD :DD :P ;]

:R Na jót nevettem! :)

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#13879) Cunaja válasza Zototh64 (#13875) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen, töröld ki.
Jó, akkor legyél sas. ;]
Hirtelen ránézésből, akkor is keselyűnek tűnsz. :P

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13880) Zototh64 válasza Cunaja (#13879) üzenetére


Zototh64
őstag

Ok, ha annak kell lennem akkor legyek az.
Írok a wikipédiának, meg a MTA-nak, hogy ez az emlős innentől kezdve Kondorkeseselyű :P :Y :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13881) Cunaja válasza Zototh64 (#13880) üzenetére


Cunaja
addikt

Milyen az akku?
Amúgy ha tényleg megnézem, még a csőröd sem hasonlít a keselyűkre, illetve a teste is húsosabb.
Mostantól sas barát leszel. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13882) -FreaK- válasza Cunaja (#13881) üzenetére


-FreaK-
veterán

Most már marad keselyű! :D

A TWRP-ből csak az általad írt verzió használható, vagy esetleg jó a legutóbbi is?

(#13883) Cunaja válasza -FreaK- (#13882) üzenetére


Cunaja
addikt

Amit linkeltem az összefoglalóban.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13884) csocsoszán válasza -FreaK- (#13882) üzenetére


csocsoszán
őstag

Szép név! :DD Dehát ha a Boss ezt mondta! :K

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#13885) Zototh64


Zototh64
őstag

Eldöntöttem akkor, hogy mindenkinek jó legyen, SasKeselyű leszek.
Ha a borászoknak lehet a muslica a "Borászok Sasmadara, akkor én is lehetek ez. :C

Akksi eddig kiváló, bár még csak 83%-nál jár :-)
Akkor csak a Batterystats.bin kellet törölni 100%-nál?
A másik batterystats-checkin.bint nem?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13886) Cunaja válasza Zototh64 (#13885) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem, így jó lesz. Kell majd 3-4 teljes töltés mire az akku beáll.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13887) Zototh64 válasza Cunaja (#13886) üzenetére


Zototh64
őstag

Akkor marad.
Én is úgy számoltam, hogy jövő hét közepe leghamarabb, amire érdemben konzekvenciát lehet levonni az akksiról.
Nekem úgy másfél-két hét szokott lenni a tapasztalatom, mondjuk rom csere esetén, akksi gondom még soha nem volt az elmúlt majd 22 évben, amióta mobil van.

Kicsit érdekes az akksi, mert nem is inkább púposodva van, hanem eltekeredve.

Rátoljam piszkosban az újat?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13888) Cunaja válasza Zototh64 (#13887) üzenetére


Cunaja
addikt

Legyen TWRP mentésed és kipróbálhatod, de az első rész az a legyen amit fentebb linkeltem.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13889) Zototh64 válasza Cunaja (#13888) üzenetére


Zototh64
őstag

Ok, haza érek feltolom, mindkét részt.
Mentés az természetes.
Semmi wipe, meg semmi, aztán had menjen.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13890) vinczetibor válasza csocsoszán (#13854) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Nagyon sok embernek fontos a kamera. Tedd fel az xda-ra, hogy minek (P9, Mate 9 :F) kamera szoftverre van a romban és mindjárt megnő az érdeklődés iránta. Akik felrakták eddig azoknak nagyon jó a véleménye a romról, de elsősorban a sebessége miatt.

(#13891) Zototh64 válasza vinczetibor (#13890) üzenetére


Zototh64
őstag

Nálam a kamerája is összehasonlíthatatlan a gyárival, a Cunaja rom javára!

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13892) vinczetibor válasza Zototh64 (#13891) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Ezért mondom, hogy tedd közzé ezt az információt is az xda-n.

Bocs. Azt hittem Csocsoszán válaszol. Megzavart a saskeselyű látványa :)

[ Szerkesztve ]

(#13893) Zototh64 válasza vinczetibor (#13892) üzenetére


Zototh64
őstag

Nincs dógotok? :)) :DD :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13894) Cunaja válasza Zototh64 (#13893) üzenetére


Cunaja
addikt

Megjelent egy saskeselyű a P9 topikban is. :P
Hirtelen azt hittem, hogy te repültél oda. ;]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13895) Zototh64 válasza Cunaja (#13894) üzenetére


Zototh64
őstag

Merek én repkedni, ilyen figyelem mellett? :DD

Haza értem, lassan dobom fel piszkosan, még a mentéseket megcsinálom :-)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13896) Zototh64 válasza Cunaja (#13894) üzenetére


Zototh64
őstag

Akkor ez piszkosban szépen felment :C :R :R :R

Előtte twrp és egyéb mentés, ujjlenyomat és pinkód törlés!

Nem zsinatolt semmiért, semmi wipe, fel a rom, végén nincs wipe, vissza, fel az adat, itt sincs wipe, újraindít recoveryben, kikapcsol, vár egy percet, bekapcsol és kész.

Most várom, hogy elinduljon, de ez ugye hosszabb idő, mint normál esetben.

MEGJEGYZEM!!! A MÁR FENTLÉVŐ JÓL MŰKÖDŐ CUNAJA ROMRA TETTEM ÍGY FEL A JAVÍTÁST!!!
Még mielőtt bárki csak így feldobná!!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13897) Cunaja válasza Zototh64 (#13896) üzenetére


Cunaja
addikt

Ezt úgy kell felrakni, hogy mindent törölsz. Recovery reboot meg már nem kell, mert nincs cache hiba.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13898) Zototh64 válasza Cunaja (#13897) üzenetére


Zototh64
őstag

Mit értesz a minden alatt?
Ahogy a leírásban van, vagy ahogy rendesen szoktunk romolni?
Megjegyzem, tökéletesen megy a teló :-)

Recovery reboot-ot meg csak megszokásból csináltam :-)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13900) Cunaja válasza #50751744 (#13899) üzenetére


Cunaja
addikt

Csocsó verziót [NXT-DL00 Cunaja]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.