Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:46

LOGOUT.hu

Huawei Mate 8- A Kirinpáncélos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) Cunaja válasza csocsoszán (#13500) üzenetére


Cunaja
addikt

Szűz romot kapsz. Semmi nem lesz beállítva és telepítve.
Mindent neked kell majd csinálni. :)

Emberkék!
A HiWallet és a HiApp, direkt van benne. Ha netán valaki Kínában szeretne vásárolni a HiApp(Huawei alkalmazásbáruházból).

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13502) Cunaja


Cunaja
addikt

Van valakinek akku gondja EU-s telefonon? Zoloth64 jelzet hibát, de direkt nem írom le, hogy mit.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13503) Carline válasza Cunaja (#13502) üzenetére


Carline
őstag

Ma melóban vagyok és elég aktívan használva van yt-ra,, böngészésre, telenor mytv-re meg egy GPU-t használó stratégiai játékra így nem tudok nyilatkozni az akkuval kapcsolatban, mert ezek jó nagy szeletet haraptak ki eddig is a fogyasztásból.
6 óra használat után 43%-on van az akku 4 óra SOT-tal, ezt nem mondanám rossz értéknek.
Nagy fogyasztóként jelen van az "Androidrendszer Többszörös alkalmazás" 1ó 8p CPU idő de azért nem vészes 135 mAh fogyasztással.
Google cuccok nincsennek beragadva.
Annyit említenék meg, hogy a SuperSU, minden rootot igénylő alkalmazásnál csak bő egy perc után dobja fel az ablakot. Néha akkor is csak úgy ha közvetlen belépek az alkalmazásba.
Telepítés után az első között a SuperSU-ba beléptem.
Család jelezte, hogy a messenger üzenetek nem jönnek át, hiába írnak. Csak az alkalmazásba belépve mutatja, hogy már órákkal ezelőtt küldtek üzit.

Nálam első telepítésnél a /version-nál mountolási hibát adott hogy nem emmc particio, de ezt twrp-ből orvosoltam, hogy ext4-re formáztam. Utána a telepítés rendben ment.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#13504) vinczetibor válasza Cunaja (#13502) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Nekem a telefon romokban áll, de a telepítésnél is mountolási hibát jelzett a data partícióval kapcsolatban. Most értem haza. A munkahelyemen factory resetet kellett csinálnom, de csak rosszabb lett. Most töltöm le a full gyári b589-et és újra megy fel a rom.

[ Szerkesztve ]

(#13505) Zototh64 válasza vinczetibor (#13504) üzenetére


Zototh64
őstag

589 a kínaihoz kell, eus-hoz az 581 kell.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13506) Carline


Carline
őstag

Cunaja, azt vettem észre, hogy a telepítés során a telepítőfájl /data/app-ból nem telepítette csak a com.fyusion.sdk és com.keramidas.titaniumbackup programot. A TC-t, adaway-t és h2online.elsosegely nevűeket nem.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#13507) Cunaja válasza vinczetibor (#13504) üzenetére


Cunaja
addikt

Ugye az adat elől nem vetted ki a pipát?
A mountecrypt nem hiba, csak ha nem rakom a scriptbe, akkor az Ext4 datára se ír.
Semmi lépést nem szabad kihagyni.

Azért nem telepítette a Totalcommit és társait, mert ha valakinek kell, felrakja, de ha nem kell, akkor minek legyen ott.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13508) vinczetibor válasza Zototh64 (#13505) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Tudom.
Egyszerűen, Cunajának akartam írni egy üzenetet és nem a legszerencsésebb hozzászólást választottam ki.
Nekem kínai TL00 telefonom van. Valószínűleg elbaltáztam a telepítést hajnalban, de most kiderül, hogy újra jelentkezik-e a hiba.

(#13509) vinczetibor válasza Cunaja (#13507) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Jó kérdés. Valószínűleg én toltam el valamit hajnalban. Nemsokára jelentkezem, hogy minden rendben ment-e.

(#13510) Zototh64 válasza vinczetibor (#13508) üzenetére


Zototh64
őstag

Jót választottál, csak nem emlékeztem pontosan, hogy milyen a telód, ezért gondoltam, hogy inkább szólok.
Abból baj nem lehet :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13511) Zototh64


Zototh64
őstag

:)) Tudjátok milyen telóm van? :))
Elmondom!

NXT-L29C432B192

:DD :DD :DD

Ennél tisztábban nem lehet feltenni a Cunaja romot :C

Úgy össze akasztottam valamit, hogy ez volt csak a megoldás :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13512) vinczetibor válasza vinczetibor (#13508) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Sajnos, újra ugyan az a hibajelzés. Jó, nem hibajelzés... :F
"mountencrypt: failed to mount /data: No such file or directory"
Különben, lehet, hogy nem ezt írta, mert arra emlékszem, hogy az pirossal volt!

[ Szerkesztve ]

(#13513) Zototh64 válasza vinczetibor (#13512) üzenetére


Zototh64
őstag

Ez így teljesen jó.
Nálam is így települt.
Ez is jelzi, hogy nem hagytad ki a data/hw_init mappa törlését.
Ha kihagyod akkor a mount/data: után succes van.
Viszont nem pirosnak kellene lennie

Cunaja írta: A mountecrypt nem hiba, csak ha nem rakom a scriptbe, akkor az Ext4 datára se ír.
Semmi lépést nem szabad kihagyni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13514) vinczetibor válasza Cunaja (#13507) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Most jól települt a rom. Nem jelentkeznek a megnyitás-kilépés-visszalépés jelenségek az alkalmazások indításakor.

(#13515) vinczetibor válasza Zototh64 (#13513) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Köszi a segítséget!

(#13516) Zototh64 válasza vinczetibor (#13515) üzenetére


Zototh64
őstag

:R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13517) Zototh64 válasza vinczetibor (#13515) üzenetére


Zototh64
őstag

Én is már a B560-nál Járok :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13518) vinczetibor válasza Zototh64 (#13517) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Nálam viszont gáz van megint. :Y

(#13519) Zototh64 válasza vinczetibor (#13518) üzenetére


Zototh64
őstag

???

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13520) vinczetibor válasza Cunaja (#13507) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Beléptem a kamerába és a zoom nem működött. Simán nem volt vele semmi baj. Most megint ott tartok, ahol a munkahelyemen, hogy eltűnt a navigációs sáv és nem tudok kilépni az alkalmazásból, ebben az esetbe a kamerából. Emiatt kellett twrp-ben factory resetet csinálnom napközben, mert ha beléptem bármelyik alkalmazásba, nem tudtam belőle csak újraindítással kilépni.

(#13521) vinczetibor válasza Zototh64 (#13519) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Légyszíves, állítsd már be a telefonodon a Kang Settings-Navigation bar setting-Hide navigation bar-t
Lehet, hogy ez okozza a hibát.

(#13522) Zototh64 válasza vinczetibor (#13521) üzenetére


Zototh64
őstag

Nem tudom megnézni, mert még csak most jön le a B581, amire mehet majd a Cunaja rom.
Az viszont szerintem már csak holnap megy fel, mert nemsokára kelnem kellene. :-(

Ráadásul, még sose használtam ezt a funkciót.
Ha alulról húzol felfelé, akkor sem jön elő?

Kamera javításra ha kicsit vissza lapozol, talán szombatra, akkor Cunaja dobott nekem egy javító zip-et.
De ha a teljes romon nem megy, akkor valami nincs a helyén Nálad.
Csocsoszan telefonja DL-00 talán, ha jól emlékszem.
Lehet, hogy a TL-00 valamiben más, ami be tud kavarni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13523) vinczetibor válasza Zototh64 (#13522) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Nem jön fel a felhúzásra, de sikerült visszavarázsolnom a NavBar height állítással. De az is össze-vissza állítgatja.
Most már megint eltűnt.
Azt vettem észre, hogy a telefon Beállításokban nem szabad beállítani a Navigáció Gomb-Navigációs sávot, mert ha rányomok az eltüntetésre, akkor csak a kangvip menü NavBar height állításával tudom előcsalogatni újra.
Elvileg a DL és TL ugyan az kellene, hogy legyen...
Jó éjszakát Neked! :R

[ Szerkesztve ]

(#13524) Zototh64 válasza vinczetibor (#13523) üzenetére


Zototh64
őstag

Akkor meg van legalább, hogy hol lehet a hiba :C

Köszi!
Jó éjt Neked is.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13525) Carline


Carline
őstag

Az akku 20%-ról 10%-ra kb 10-15 percen belül leesett.

Cunaja, ha a zipben van egy data mappa és a scriptedben van egy package_extract_dir("data", "/data"); akkor az összeset be kellene másolnia a /data-ba de nálam az app mappa felét kihagyta. Miért?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#13526) Cunaja válasza Carline (#13525) üzenetére


Cunaja
addikt

Mindenkinél kimarad, már írtam fentebb, hogy miért.
Nincs neki az engedély megadva.
Ha viszont ennyire értesz hozzá, hogy mit jelentenek a dolgok az updater.scriptben, akkor miért nem csinálsz egy romot?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13527) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Cunaja, próbáltad Csocsó telefonján a telefon Beállításokban beállítani a Navigáció Gomb-Navigációs sávot?
Próbáld már ki légy szíves, majd nyomj rá a Navigációs sávban a lefelé mutató nyílra! Kíváncsi vagyok, hogy vissza tudod-e hozni, ha belépsz valamilyen alkalmazásba.

(#13528) Cunaja válasza vinczetibor (#13527) üzenetére


Cunaja
addikt

Csocsó telefonja otthon van, így most nem tudom megnézni.

A P9-re ami EU-s, fél nap alatt megcsináltam a kínai romot, amíg a Mate8-nál másfél hét szabadidő, ingyen és bérmentve. Ennyit jelent, ha EU-s telefon van a kezemben.
Részemről az EU támogatás befejeződött!
:R a megértést!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13529) Carline válasza Cunaja (#13526) üzenetére


Carline
őstag

Szerintem teljesen normálisan kérdeztem amire te lekezelően válaszoltál.
Az hogy látom hogy az updater mit csinál még nagyom messze van attól, hogy romot lehessen készíteni.
Neked azok a megfelelő emberek akik úgy kezdik, hogy "Mester isteni hogy nekikezdel egy romnak :R :R :R"
Aki egy kicsit is bele mer kérdezni vagy esetleg megjegyzi hogy nem kóser valami azt meg lehurrogod.
Ha ennyire megy a rom készítés miért hagysz a telepítőben ~40MB szemetet?
Részemről inkább visszateszem a gyári B581-et vagy a Kangot. Azzal az értesítéseket megkapom, SuperSu egyből reagál és még ki tudja milyen rejtett hibája nem jön elő.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#13530) Carline válasza vinczetibor (#13527) üzenetére


Carline
őstag

Valami hiba lehet. Én az értesítési sávon bekapcsoltam a lebegő gombot és azzal ki tudtam lépni az alkalmazásokból. Majd az Advanced settings programban a Navigation bar settings / NavBar height-ben a csúszkát megmozgatva megjelenik a navigation bar. Belefutottam én is ebbe, én így tudtam megoldani.
Lehet van egyszerűbb módja, de én ezt találtam.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#13531) vinczetibor válasza Carline (#13530) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Köszönöm. Újraindítgattam, hogy ki tudjak belőle keveredni.
Nekem a gyáriban vagy a kangban sem jönnek meg az értesítések, de nem zavar. Ha meg akarom kapni őket, akkor be kell állítanom, hogy a wifi és a mobilnet maradjon aktív kikapcsolt kijelző mellett is. Így, viszont csökken az akku idő. Valami valamiért.
Neked működik a zoom a Cunaja féle romon?

(#13532) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Szerintem, a fejlesztő és a felhasználók oldaláról nézve is nagy naivitás lenne, ha azonnal tökéletes, hibamentes romot várnának, képzelnének el. A gyári buildeket is ezrek tesztelik hetekig hónapokig, mire stabilnak mondhatóak lesznek. A főzöttek meg legtöbbször soha nem érik el a stabil állapotot.
Ennek az új romnak most kezdődik a tényleges tesztelése. Eddig leginkább arról szólt a történet, hogyan lehet egyetlen romot felrakni eu-s és kínai telefonokra is.
Vannak hibák és még jónéhány elő fog jönni.

(#13533) Zototh64


Zototh64
őstag

Eu-s telón, a B581 az utolsó gyári rom ugye?

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13534) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Beírtam a keresőbe azt amit írtál! Ezek a mondatok sehol sem szerepelnek! Pedig úgy írtad mintha idéznél! [link]
"Mester isteni hogy nekikezdel egy romnak :R :R :R"

Ezt viszont én írtam (szerintem erre érted!)
Remélem az én telefonom lesz a legtutibb!!! :C
Hiszen azt maga a Mester teremtette! :B ;) :R :R :R
Saját nevemben írtam, és személyesen Cunajanak hízelegtem! (Szerintem ennél sokkal többet érdemelt volna!) :R

Ezért is írnék egy pár szót ahhoz ami itt történ egy pár nap alatt!
Kicsit sarkosítva!
Úgy gondolom aki önzetlenül (nem kér érte pénzt!) a szabadidejét ránk áldozza (ismeretlen emberekre) heteken át foglalkozni telefonunkal barátságból, több segítséget érdemelt volna minden tekintetben!
Ha talál hibát bárki jelezze, ez evidens! De bármiféle szemrehányás kizárt! (Ezt komolyan írtam!) Hiszen nem fizetett senki Cunaja munkájáért! Tehát csak kérhetünk és köszönhetünk!
Bármennyire is fáj, mindenki láthatja ezen hozzá állás (segitőkészség hiánya, szemrehányás, hozzá nem értéssel vádolni!) végeredményét!
Újból nincs topikgazdánk!
S a Cunaja romból sem lesz V2, de lehet, hogy még az egyhez se lesz javítás!
Nem is értem, itt páran nem gondolkoznak. És a nagytöbbség most szív!
Nem vitaindítónak szántam! Kérném gondolkodjon el az érintett, érintettek!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#13535) 75lion válasza csocsoszán (#13534) üzenetére


75lion
tag

+1
Nekem nincs nyitva a bootloader, ezért nem is tudtam segíteni. De én is szerettem volna egy megbízható, stabil romot a jövőben, így már lemondhatok róla. Nagyon szomorú vagyok. 😟

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11t pro

(#13536) vinczetibor válasza csocsoszán (#13534) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Meg kell mondanom őszintén, hogy Cunaját sem értem.
Fejlesztőként, de főleg topikgazdként az első beszólásra feladja, elmenekül. :F
Eddigi áldozatos munkája értelmét vesztette és mi, akik eddig köszönettel tartoztunk neki most nem tartozunk Neki semmivel, mert például nekem vissza kell állnom gyárira.
Egy nagyon ígéretes romot, amivel nagyon sokat ingyen dolgozott, most Ő saját maga dob ki a szemétre.
Tényleg nem értem és rettenetesen sajnálom a történteket. :( :( :(

(#13537) Carline válasza csocsoszán (#13534) üzenetére


Carline
őstag

Bocs de azután írtam miután ő azt írta nem lesz semmi EU-ra.
Utána voltam úgy hogy visszatérek stock romra. Ha nincs hiba javítás kár maradnom.
És valóban úgy reagált mint egy sértődött óvodás a kérdésemre.
Es valóban én nem úgy álltam hozzá hogy azonnal már az ötletre leborultam előtte.
XDA-n a romot meg őt is pihenő pályára tették volna a TitaniumBackup Pro (WAREZ) beépítése miatt.
De ő mint többszörös topikgazda azt valószínüleg tudja hogy a PH! is harcol a warez ellen.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#13538) vinczetibor válasza Carline (#13537) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Most te is úgy reagálsz, mint egy sértődött óvodás. ;]

(#13539) Zototh64


Zototh64
őstag

Kicsit húzós napokon vagyok túl, így előre is elnézést kérek, ha kicsit indulatosabban fogalmazok, vagy ilyesmi!

Először: Kikérem magamnak, hogy seggnyalónak nevezzen, gondoljon, csatoljon bárki is.

Másodszor: Nem ez az első Cunaja rom, amit használtam, és fogok. A többi sem volt egyből zökkenőmentes, de melyik új rom az.
Cunaja-nál, ugye ott volt Csocsoszan telefonja, ami DL00. Mi meg sokan EU-s romot szeretnénk.
Egy kezem is sok, hogy megszámoljam azon fórumtársakat, akik segítettek neki a rom készítésben.
Többször is elhangzott, hogy csak jó lenne neki, egy EU-s teló is, de valahogy kurvára nem mozdult rá senki, rajtam kívül. Cunaja nem igényelte az enyémet, mert tudja, hogy műszaki vezető vagyok, és nehezen boldogulnék a teló nélkül.A céges kártyám menne egy samsung nyomógombosban, vagy az okos órában, a privátom menne egy 8,4-es samu tabletben, amit a munkámhoz használt dolgokhoz, és spec programokhoz kellene használnom. Farzsebben mondjuk jól is nézne ki.
Ennek a mozzanatnak is két mondani valója van. AZ egyik az aktív segítség, a másik pedig, hogy ez nem olyan mint a szimultán sakk. Tehát Cunaja-nak konkrétan telefon nélkül kellett egy rom-ot csinálnia.

Egyszóval az köpködjön, és nyafogjon, aki ezt a fenti feltételekkel és fékekkel megtudja csinálni!!!

Az, hogy mit egyebet tett félre értünk, nem ismétlem, egyszer már megírtam, másrészt pedig mások is taglalták már.

A figyelmes olvasás értést pedig javasolnám, akinek szükséges, és az emlékezetet is.

Minden esetre "Köszönöm szépen", a seggel való hozzáállást mindenkinek, akik csak lapítottak és várták a jószerencsét. Ezt természetesen akinek nem inge, ne vegye magára, és tudjuk, hogy kik azok, akik ebben a pár napban igazoltan voltak távol, és emiatt nem tudtak részt venni a fejlesztésben így, vagy úgy.

Cunaja-nak pedig akkor is nagy köszönet :R akár tetszik, akár nem bárkinek is!

Mégegyszer elnézést, az időnként nem fórumhoz illő megfogalmazásokért, kifejezésekért! :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13540) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Az a legnagyobb probléma, hogy mindenki érzelmi alapon reagál a történésekre egy SZAKMAI TOPIKBAN.
Ezzel én be is fejeztem ezzel a témával kapcsolatban a hozzászólásom, mert érzelmek ellen mit sem ér az értelem.

(#13541) Zototh64 válasza vinczetibor (#13540) üzenetére


Zototh64
őstag

Nincs itt érzelem, csak ha a farmert próba nélkül vettük meg, akkor otthon ne húzzuk a szánkat, ha mégsem jó.
Most legalább megint csak egymásnak vagyunk, szinte vak vezet világtalant formában.
Volt egy Topik gazdánk, Bodrik, aki nagyon jó volt (kedveltem, a segítőkészsége és embersége miatt), de Ő is, "csak" mint felhasználó tudott hozzá adni szakmailag..
Most lett végre egy szakmai, eddig sikerült megtartanunk.
Csak gratulálni tudok magunknak, valószínűleg ezt érdemeljük.

Igazad van, Cunaja talán érzékenyebb dolgokra a nagy átlagnál, de ezt nem mindig Neki kell kezelni, hanem nekünk számításba kell venni, mint azt is, hogy nem vagyunk mindig toppon, feldobott hangulatban. Emiatt időnként ésszerűbb háttérben maradni, másképpen fogalmazni, vagy vissza vonulót fújni.
Emberből vagyunk.
Szerintem.
53 év tapasztalatával gondolom így.

Amúgy meg én is lezártam a témát, csak az előbb már kifutottam a szerkesztési időből, így nem tudtam oda írni.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13542) csocsoszán válasza vinczetibor (#13538) üzenetére


csocsoszán
őstag

Nem! Sajnos ő most hátbaszúrta Cunajat! :o
Ez embertelen viselkedés volt! [link]
Most fogom ignorálni carline-t! Minden jóérzésű fórumtag remélem ugyanígy megteszi!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#13543) Carline válasza csocsoszán (#13542) üzenetére


Carline
őstag

Már bocs, de mi volt embertelen?
A warez megemlítése?
Vagy ha ő csinálja az nem az?
Ugyan..

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#13544) vinczetibor válasza Carline (#13543) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Egy hasonlat.
Észreveszed, hogy a szomszédod valami olyat csinál, ami tiltott. Megteheted, hogy odamész hozzá, és felhívod a figyelmét a dologra, VAGY kiállhatsz a főtérre és elkezdhet kiabálni, hogy mindenki tudtára add, rosszabb esetben egyből futhatsz a rendőrségre, hogy feljelentsd.
Úgy gondolom, hogy van egy kis különbség a probléma kezelés módjai között...
Azt senki nem vitathatja el, hogy Cunaja segíteni akart nekünk, ezért különösen szomorú, ha valaki ártani akar olyannak, aki jót akart tenni neki.

(#13545) sebijani1982 válasza Carline (#13543) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Istenem... :F :F :F
Olyan szívesen megnézném az olyan emberek hiteles programlistáját vagy a médialistáját a számítógépéről, illetve telefonjáról, aki ma Magyarországon másokra mutogat, mert az elméletileg warez témakörbe tartozó programot használ. A listában egy filecserélő program vagy egy Crack mappa esetleg egy *.mp3 ami nem legál forrásból származik, minimum lenne....

Addig akar erkölcs csőszködni bárki, amíg bele nem fut saját maga is egy olyanba, amikor közlik vele, hogy talán OpenOffice-t, LibreOffice-t vagy más ingyenes alternatívát kellett volna használnia az okosba megszerzett MIcrosoft Office helyett. Az nem fogja megvédeni, hogy iskolában/tanfolyamon/videókon csak a Microsoft programját mutatták/tanították....
Vagy amikor tudatják vele, hogy lesz szíves licencet vásárolni az operációs rendszeréhez, amit "véletlenül" felejtettek a HDD-én, amikor kipróbálták az alkatrészei működését. Esetleg finoman utalnak ergy ingyenes linux disztró használatának szükségességére.

Valamint, a fentieken túl már elköveti a gyártó megtévesztését azzal a kedves delikvens, hogy nyitja a bootloadert, és ezért a garanciát feltételes módban elbukja. Majd ha gond van a készülékkel nem visszazárja RELOCKED státuszba, hanem megkapja az esélyt / leírást, hogy hogyan lehet gyári állapotba visszaállítani a készüléket, hogy a garancia varázsütésre újra életbe lépjen és még a gyártó sem köthessen bele hiszen LOCKED a Bootloader, tehát "nem piszkálták".....

Akinek nem inge, nem... A többi mehet öltözködni!

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#13547) Zototh64 válasza #45553408 (#13546) üzenetére


Zototh64
őstag

Szia Bodrik! :R

Örülök, hogy újra látlak itt. Az oknak nem annyira, amit írtál azzal egyet értek, nem is fűzném tovább a dolgot.

Szakmai kérdés :
Egyik, mindkettőnk által kedvelt fórumtársunkkal agyaltunk most ezen.
Jól emlékszem, hogy lehet eu-s NXT-L29C432-ből echte kínai telefont csinálni?
Úgy, hogy az erecovery is kínainak látja és lefrissiti a leg újabb romot?
Valahol 192 környékén volt erről szó.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13548) geryboro


geryboro
senior tag

udv nepek.
az alabbi helyzetre keresek megoldast,
a tremobilba volt leadva a keszulekem kb. 1 honapja, es adtak egy teljesen uj keszuleket.
nos az adott telefonon emui 4.0 b180 fut 6.0-s droiddal.
nos en egy 5.0-7.0-s telot adtam le, es erre meg nem jon a frissites.
hogyisvanez?
ota-hisuite legfrissebbet mutat.
nem szukseges a frissites, mert nagyon kellemes SoT-ot produkal, de picit zavaro hogy miert nem lehet
frissiteni az os.-t.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#13550) Zototh64 válasza #45553408 (#13549) üzenetére


Zototh64
őstag

Akkor az emlék jó volt, csak az irány nem.
Nem baj. Akkor törpölök tovább.
Köszi szépen! :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.