Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Silenzio


Silenzio
addikt

Jó dolog ez a kamerafókusz, de illene rendesen megcsinálni. A vak is láthatja, hogy szaggatnak a főkamerával készített felvételek. Még durvább a frame drop, mint a Mate 20-nál. Továbbra is az iPhone a király, második Samsung, a dobogóra érzésem szerint még a Xiaomi Mi9 fér fel kényelmesen... Gondolom 24, 25 fps továbbra sincs, mert dögöljön meg minden európai, és különben is, bekaphatja, ha ilyen lúzer, hogy Európába született... Hiába mondta nekik (Huawei Hungary nevezetesen) a Magyarósi Csaba már egy éve, hogy tegyék már bele a telefonjaikba azt a nyüves PAL képkockasebesség formátumot. Épp múlt héten próbáltam ki, kiszűri-e az anti flickering effekt a villódzást vágóprogramban. Hát, nem... Filmic Pro támogatásról meg nyilván nem is álmodhatunk. Idióták.

Kár ezért a telefonért, de alig reménykedtem benne, hogy tisztességesen megcsinálják a videós részt. 7680 fps, király. 1080p-ben mondjuk ennek a felének jobban örültem volna. Szimplán erre a bohóckodásra nem fogok sem kamerát, sem telefont venni.

Amúgy meg: valaki magyarázza már el Bone-nak, hogy ha az ujjait húzogatva nagyít, kurvára nem fogja látni a t. olvasó az egyes kamerák közti látószögkülönbséget. Legalább egy olyan szájbavert videót csinált volna, ahol simán kapcsolgat a kamerák közt. Old habits die hard, még ha ostobaságok is. :W

(#4) TBT : Te meg nagyon belecsavarodtál a BTTF-be, biztos négydimenzióban gondolkozol. "Trump döntése" 2019-ben volt, ergo, amit írsz, annak semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.