Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

Sok értelmét nem látom, legalábbis addig amíg a kínálatban marad a Pulse Mini.

(#2) Lasy válasza tjb007 (#1) üzenetére


Lasy
veterán

De ha jól tudom a pulse még nem rendelkezik a 2.2 szoftal. :F

+36702778032

(#3) tjb007 válasza Lasy (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az már csak részletkérdés ami valószínűleg a közeljövőben meg is fog oldódni.

(#4) dedike válasza tjb007 (#1) üzenetére


dedike
addikt

Szerinted meddig marad a kínálatban, ha olyan döntés születik, hogy ez lesz helyette? Mondjuk egy hétig, amíg a mini "kifut" nulla forintért, két év hűséggel, bármilyen díjcsomaggal? (ld. még LG MINI GD 880, LG BL 40, Pulse, hogy csak az utóbbi három "jóárísított" telefont említsem! ;)

Jó szerencsét!

(#5) MittuDomain_ válasza dedike (#4) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Bizony, a(z eredeti, rendes felbontású...) pulse-t én is a jóárasítós időszakban vettem, iszonyú jó döntés volt, mindenkinek javaslom hogy a T árlistán a felkiáltójeles termékekre figyeljen.
Tudom hogy a fele felbontást ugyanaz a proc/grafika sokkal jobban meghajtaná, de nekem sokkal többet ér a 320x480, mint a 2 seccel gyorsabban induló alkalmazások. A 3,5"lal már navi helyett is tökéletes, tesztelve.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#6) FRENK1988


FRENK1988
veterán

sztem a 3,2"-nak kellene lennie a minimumnak egy táccs telónál

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7) tjb007 válasza dedike (#4) üzenetére


tjb007
nagyúr

Még egy jó darabig :)

[ Szerkesztve ]

(#8) osztraksajt válasza MittuDomain_ (#5) üzenetére


osztraksajt
őstag

Maximálisan egyetértek a kollégával, a 240x320 a legkomolyabb baja a telefonnak, Androidot ekkora felbontással kiadni anyagilag indokolt, de mattot ad a funkciók jelentős részének. Nekem is rendes pulse van, volt a kezemben mini is 2 napig, de ég és föld a kettő. A Pulse még alkalmas netezésre éppen, de a mini már nem, de az érintős billentyűzet is gyalázat ekkora méretben.
Hasonló szitu, mint mikor már mindenki 320x240-be nyomta (harmadekkora kijelzőkkel) de az SE még mindíg 176x220-al jött ki folyamatosan.

Telefonnak biztos, hogy hibátlan lesz az android miatt, de ekkora billentyűzettel mondjuk a telefonkönyvbe felvenni valakit is kínszenvedés. :F

(#9) bocsika


bocsika
aktív tag

Nem rossz de szerintem ez a rendszer már elavult. Az első htc rendszereknek is majdnem ez volt az alapja. A Snapdragon már legalább 10x es ugrás teljesítményben. Nincs valami amit ami a kettő között lenne teljesítményben és olcsó lenne. Meg a kijelző is lehetne egy kicsit nagyobb mert ezeken már nehéz netezni.

(#10) plus44


plus44
veterán

Jó árral lenne esélye, bár ezt én kicsit még sokallom...

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.