Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#95) pepetech válasza danielrevesz (#94) üzenetére


pepetech
őstag

Minden frissítést megkapott a füles ?
A 14 napos elállási jogot nem tudom, hogy mire vonatkozik de egy kérdést megér. ha vissza tudod pakolni a dobozába és úgy előadni hogy ajándékba vetted de nem ezt szerette volna az illető hátha bejátszható. de akkor 1 csepp kosz se legyen a fülesen + újlenyomat + ne illatos törlőkendővel takarítsd le :)

Én még a Huawei Mate 40 pro megjelenésekor vettem a telefonhoz. Azóta is használom, hol az iphone 13 pro-val hol a laptopomon de még játékhoz is őt használom. Nekem panaszom nincs rá. De az tény hogy nem szedi le a fejed mint egy 10 ezres vezetékes JBL de valahogy mégis más. anno vettem 30.000-ért egy senheiser vezetékes fülhallgatót és azzal voltam így hogy számomra 0 értéket képviselt de mégis árában 2 nap alatt el tudtam adni mert viszont abszolút felső kategóriás volt. Csak az én zenéim + hangzás világom más. Na azóta eltelt 5 év és azt kell mondjam nekem teljesen jó a freebuds pro. Nem szedi le a fejem de amit tud az tökéletesen tudja mert semmilyen zajt nem hallok kintről közepes hangerőnél is beszélhet hozzám bárki nem hallom :D

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.