Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-23 06:35:38

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) joci86 válasza chungee (#1000) üzenetére


joci86
senior tag

Kényelmes (ha jól működik a T9), csak a ragokkal lehet bíbelődni, ha helyesen akarsz írni :D

(#1002) chungee válasza joci86 (#1001) üzenetére


chungee
addikt

Ááááh... azok a hibajavítók anno se volt, szal off-olom mindet. Én magam írom meg amit akarok :)

(#1003) lacc65


lacc65
tag

Azt szeretném kérdezni h a root-olásra talált már valaki megoldást,mert emotionUI nem ad bootloader kódot és olvastam h már a huawei@ akármi sem küldi email-re

(#1004) IO.sys válasza lacc65 (#1003) üzenetére


IO.sys
őstag

Próbáltad az emotionUI-n?

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#1005) lacc65 válasza IO.sys (#1004) üzenetére


lacc65
tag

igen és azt a választ adja,hogy segítséget mailbe kérhetsz a huaweitől a @ akármin de olvastam h már arra sem válaszolnak szal az is kilőve egyébként próbálkoztam néhány progival de egyik unlocker sem működött alcateleket könnyebb volt rootolni

(#1006) colonell


colonell
senior tag

[link]
Taskbar pucoló :)

(#1007) IO.sys válasza lacc65 (#1005) üzenetére


IO.sys
őstag

Korábban volt az, hogy nem küldött a huawei unlock kódot, utána még működött az emotionUI oldal. Szóval lehet, hogy pont most fog válaszolni a huawei. Estefelé majd körülnézek XDA-n, hogy mi a helyzet.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#1008) IO.sys válasza colonell (#1006) üzenetére


IO.sys
őstag

Fúú most hős leszel :D

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#1009) lacc65 válasza IO.sys (#1007) üzenetére


lacc65
tag

az oldal működik csak kódot nem ad

(#1010) IO.sys válasza lacc65 (#1009) üzenetére


IO.sys
őstag

Én értem... :)

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#1011) lacc65 válasza colonell (#1006) üzenetére


lacc65
tag

nekem olyan pucoló kéne amivel a rendszerből ki tudom pucolni a T pink indítóját meg a hozzá tartozó nyekergést de sajnos a cust/dt/hu/media még zárt területen van

(#1012) colonell válasza IO.sys (#1008) üzenetére


colonell
senior tag

Tudtam, hogy Xposed frameworkel lehet pucolni,csak ugye nem ment fel, de ez felmegy miutan beallitottuk helyesen :)

(#1013) colonell válasza lacc65 (#1011) üzenetére


colonell
senior tag

Root megoldana, de addig is a rootot kell megoldani :D Nekem is biosboot a bootlogom :3

[ Szerkesztve ]

(#1014) Hosssszu válasza colonell (#1012) üzenetére


Hosssszu
őstag

Tehát amit az előbb linkeltél, az felmegy root nélkül is? Az lenne az igazi királyság! :))

(#1015) colonell válasza Hosssszu (#1014) üzenetére


colonell
senior tag

Xposed eleve systemre ir, tehat nem megy root nelkul. Root nelkul marad a Playrol letoltheto custom taskbarok.

(#1016) Epiph válasza Epiph (#994) üzenetére


Epiph
tag

Érdekes dologra jöttem rá a hálozat eldobálás kapcsán...: A házban csak az egyik szobában csinálja... :D Pedíg ott nincs semmi extra :D De azt akármikor. Viszont 3G nél már nem.... csak a 4G -t dobálja el.. Máshol viszont tökéletes. Eddíg nem csinálta , változások nem történtek, Másik (Sony) telefon nem csinálja. :D

(#1017) colonell válasza Epiph (#1016) üzenetére


colonell
senior tag

Mar megijedtem, h az en telefonom ment tonkre, dr akkor ezekszerint a halozattal van a baj :@

(#1018) IO.sys válasza Epiph (#1016) üzenetére


IO.sys
őstag

Így néz ki a wifi jel. Gyanítom, más rádiójelek is hasonlóak. Nem nehéz elképzelni, hogy abban a szobában interferál valamivel a jel, vagy beszól neki a falban lévő betonvas.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#1019) Auratech válasza IO.sys (#1018) üzenetére


Auratech
őstag

Ez milyen progiból van?

Auratech Field Recording

(#1020) IO.sys válasza Auratech (#1019) üzenetére


IO.sys
őstag

Szenzorokkal megmérték a jelerősséget, a progit hozzá írták valószínűleg. Ilyet laborkörülmények közt csinálnak. Ha érdekel, keress rá: wi-fi signal mapping

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#1021) lacc65 válasza Epiph (#1016) üzenetére


lacc65
tag

gondolom a sony nem ennyibe került :)

(#1022) colonell válasza Epiph (#1016) üzenetére


colonell
senior tag

A mai naptól nekem el is tűnt a 4G csak a 3G-t használja de azóta egyszer sem szakadt le a hálózatról. Ez a telenor b@szakodása lesz mert eddig kifogástalanul működött. Már én is megijedtem,hogy behalt a telefonom.

(#1023) IO.sys válasza colonell (#1022) üzenetére


IO.sys
őstag

2 szolgáltató is bővít országosan.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#1024) Epiph válasza lacc65 (#1021) üzenetére


Epiph
tag

Nem, de nem volt sokkal drágább..

Mai észrevétel: Most nem szakadozik le, de van amikor kiírja egymás mellé a telenort 2x bal felül :D

(#1025) joci86 válasza Epiph (#1024) üzenetére


joci86
senior tag

4G-s Sony, ami nem sokkal drágább mint az Y550?

(#1026) IO.sys


IO.sys
őstag

Találtam egy ilyet :)
you can access the engineers menu by calling * # * # 2846579 # * # *

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#1027) lacc65 válasza Epiph (#1024) üzenetére


lacc65
tag

nézd meg mit csinál ha a preferált hálózatok közül a 2/3g-t használod, pl: ami falunk rajta sincs a 4g-s lefedettségi térképen viszont eddig 4/3/2g-re volt a beállítás és néha be is jött az LTE persze ez lehet csak azért mert a körülöttünk levő falvak szerepelnek a listán és a telefon érzékeli is a távolabbi jelet és ez okozhat talán térerő ingadozást,pont tegnap tapasztaltam hívás közben olyan gondot mint a régi rendszereken,hogy tornázni kellett ahhoz,hogy értsd a másik mit beszél :D :Y

(#1028) lacc65 válasza IO.sys (#1026) üzenetére


lacc65
tag

én meg egy ilyet :) * # * # 1357946 # * # * ez a termék gyári azonosítóját írja ki esetleg ez magyarázat arra miért nem ad kódot az emotionui,( szerintem egy hiba végett dobálhatta amit lehet javítottak azóta ) mivel az ID-k egymáshoz kapcsolódnak gyári sorozatszám imei termék azonosító utobbit adta nekünk a huawei id gen ha ez így van akkor egy y300-ra dobnia kell ha az azonosítók stimmelnek :)

(#1029) IO.sys válasza lacc65 (#1028) üzenetére


IO.sys
őstag

Megnézem majd, de szerintem az emotionui már mindenre azt írja ki, hogy írjunk levelet. Ha hibát talál az adatokban, akkor beszól, ha pedig minden ok, akkor kiírja, hogy nincs ilyen termék és írjak levelet. Megpróbálom majd ezzel is délután és majd leírom a tapasztalatokat. Egyébként az általam adott engineer kóddal meg lehet találni a szériaszámot is, nem kell leszedni érte a hátlapot. :)

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#1030) colonell válasza IO.sys (#1026) üzenetére


colonell
senior tag

Ezzel a kóddal elsősorban a DualMic-et érdemes állítani az y300-asnál mikrofon problémát és halkságot volt hivatott állítani :)

(#1031) Degeczi válasza colonell (#1030) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A második mikrofonnak csak zajszűrési szerepe van (ami az alap menüben is ki/be kapcsolható), attól hogyan lesz halkabb/hangosabb?

(#1032) Epiph válasza lacc65 (#1027) üzenetére


Epiph
tag

írtam lejjebb 3G az oké.

(#1033) IO.sys válasza Degeczi (#1031) üzenetére


IO.sys
őstag

A 2. mikrofon hallgatja a zajt és kivonja a veled telefonáló hangjából azt a zajt, vagy ellenfázisba rakja, vagy valami ilyesmi. Hatására pont arra a zajra leszel süket, a beszélő hangja meg tiszta lesz.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#1034) Degeczi válasza IO.sys (#1033) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem: a te hangodból vonja ki a környezeti zajt, ezért a beszélgetőpartner számára lesz jó esetben tisztább a hangod (de a kínaiak itt vmit nem túl ügyesen csinálhattak, mert ennél a Huaweinél jellemzően jobb az eredmény, ha inkább ki van kapcsolva a zajszűrés) Az ő hangját nem érinti, hiszen a telefont csak az egyik füleden tartod: ha mindkettőn lenne fejlhallgató, akkor lenne értelme az ő hangjába ellenfázisban bekeverni a zajt, féloldalasan csak méginkább zavaró lenne.

(#1035) IO.sys válasza Degeczi (#1034) üzenetére


IO.sys
őstag

Soha többet ne beszéljünk egymással. :D Ok? Itt STOP.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#1036) Degeczi válasza IO.sys (#1035) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha hülyeséget írsz, muszáj helyretenni.

(#1037) IO.sys válasza Degeczi (#1036) üzenetére


IO.sys
őstag

Félrevezetett a kérdésed. Utánanéztem, mindkettő létezik, a beszélő hangját, de még a hallgatott zenét is javítja egyes telefonokban a másodlagos mic.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#1038) Degeczi válasza IO.sys (#1037) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hallgatott zenénél (vagy sztereó headsettel a beszélgetés) érthető, hiszen az mindkét füledben szól

(#1039) IO.sys válasza Degeczi (#1038) üzenetére


IO.sys
őstag

Attól még akkor is van ilyen technológia, és pont úgy működik, ahogy az első válaszomban leírtam, nem én találtam ki.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#1040) colonell válasza Degeczi (#1031) üzenetére


colonell
senior tag

Y300-asnál nem volt dual mic és pont a zajszűrő kizárásával ami nem volt állítható az y300-as menüjében pont ezt a célt szolgálta,bocs de ha hülyeségeket beszélsz ,muszáj helyretenni :$

(#1041) Degeczi válasza colonell (#1040) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Valszeg a melegfront az oka, h elkerülte figyelmed a kérdőjel, de hagyjuk...

(#1042) colonell válasza Degeczi (#1041) üzenetére


colonell
senior tag

Valószínűleg a személyeskedéssel való elfoglaltságod megzavarta a szövegértelmezési képpességeidet :)
De ebben igazad,ennek nem itt a helye.

[ Szerkesztve ]

(#1043) colonell


colonell
senior tag

Valakinek valami jó tapasztalat okoskarkötő szempontjából? :)

(#1044) joci86 válasza colonell (#1043) üzenetére


joci86
senior tag

Ez engem is érdekelne. Főleg ha lenne tapasztalat Xiaomi Mi Band - del. :)

(#1045) IO.sys válasza colonell (#1043) üzenetére


IO.sys
őstag

Miért, van hozzá, vagy mi történt? :)

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#1046) Jabby válasza colonell (#1043) üzenetére


Jabby
őstag

Február óta használom Mi Band-el, korrektül működik az Y550-el.

(#1047) colonell


colonell
senior tag

Olyan létezik,hogy pl a Xiaomi karkötő ár függvényében több vagy kevesebb funkcióval rendelkezik?

(#1048) kungzi


kungzi
veterán

üdv

Faternak vettem egy ilyen telót, de nem tudom rajta beállítani a freemail-s emailjét. Nekem Samsung telón simán működik, de neki hiába megadom a jó jelszót és felhasználónevet mindig azt írja ki, hogy hibás felh. vagy jelszó, vagy le van tiltva a pop3 vagy az smtp. Valaki légyszi segítsen már, mert kezd nagyon felidegesíteni.

(#1049) lacc65 válasza kungzi (#1048) üzenetére


lacc65
tag

üdv, melyik böngészővel próbálod ? mert a gyári droid böngészőn nekem nem ír ki ilyet az m freemailen

(#1050) colonell válasza lacc65 (#1049) üzenetére


colonell
senior tag

Valószínűleg az email kliens a problémás nem böngészőből megy,nálam is volt hasonló gond a céges emailekkel,de mivel magántelefon így nem nagyon izgat,hogy nem tudom akárhol nézegetni a céges "hírfolyamot" de a lényegre...nem találtam rá megoldást,hogy működésre bírjam az email klienst.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.