Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz -KP- #53 üzenetére

    De az ám! A két év rabszolgaságból 1 év tarifahűség. Szóval, ha egy éven belül akarsz tarifát módosítani => bokafogás + vazelin.

    Tehát, ha megveszel egy méregdrága cuccot, csak, hogy legyen, a havidíj mondjuk 20.000 Ft és a percdíj 50 Ft/perc*, de 1 hónap múlva megkapnád ugyanezt 20 Ft/perces díjjal havi 8.000 Ft-ért, akkor cummancs.

    *:
    Pont ilyen nincs, a RED Plusz havi 13.900 Ft-os, korlátlan SMS és hívás minden belföldi hálózatba + havi 2 GB adatforgalom, a Basic havi 9.990 Ft, de csak 500 MB adatforgalom van benne. Aki nagyon sokat pofázik, annak megéri, nekem nagyon nem, bár használom a telefont én is.
    Az én flottásom havi ~2.700 Ft, ami 100%-ban lebeszélhető, ~19 Ft/perc + havi 50MB(!) :DDD adatforgalmi keret.
    A családból édesanyám van a flottában, édesapám nem, ő Vitamax-os. Így havi ~6.000 Ft a számlánk, úgy, hogy a telefonok nem dísznek vannak. A Vitamax-osra évente 1-2 alkalommal töltök 3.000 Ft-ot és elvan.

    (azért remélem kicsit jobban fog majd pörögni a topik :)) )

    (#54) mr_ricsi:
    Azért nem válaszolja meg a cikk, mert nem kapcsolom ki a telefont éjjelre, csak időzítve megy repülőbe. Egyébként tud kikapcsolva ébreszteni!

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák