Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) vadkörte


vadkörte
addikt

Na akor egyesével, ha alaki kimarad, bocs.

(#2) orichalcos:
Basssssszus és fel sem tűnt... :( Pedig vagy 100x átnéztem.
Biztos velem van a hiba, de rendes mobilarena szerű táblázatot nem tudtam csinálni, így szövegszerkesztőben raktam össze, abból metszettem ki képként. Ezekszerint nem kapcsoltam ki a helysírás ellenőrzést. :U

(#3) ilyen_85:
Nem volt annyi. Ha zöldkabátos "barátaink"nál nem akad fenn, akkor kb. 55.000 lett volna. Abban igazad van, hogy 75.000 körül, már Nexus 4-et lehet kapni és az mindenben jobb. Ezzel nem is vitatkozok. 55.000-ért max használtan, az meg kicsit bizonytalan.

(#4) tzsolesz:
Roppant egyszerű a magyarázat. Egy kép cirka 2,5-3 MB, a rendelkezésre álló tárhely 10MB, ebből 2,5MB-ot elhasználtam a sceenshot-okra, a maradék éppen elég lett a leméretezett tesztképeknek. A cikk végén, a konklúzió alatt van egy link egy külső tárhelyre, ott vannak 100%-ban.

(#6) Duliee:
Az 1/4 GB vs. 2/8GB "döntött", meg a G700 valahogy "szexibb" :C A P780 elég drabális azzal a benga akkuval. Ha választanom kellene ma is napokat agyalnék rajt. Ha kell a conf, átmappázom és küldök linket.

(#11) M5Norbi:
A ROM-os rész teljes egészében az EmUI-ról szól. Az eleje az alapvető ismertetése, majd jön a kókányolt custom S4 klón ROM-ról 1 bekezdés és egy mondat. Csak említés szinten, mivel azzal jött. Utána folytatva a gyári vesézésével. A képek a jelenleg is a telefonon lévő gyári ROM-ról készültek.

(#14) Tewe013:
Mi benne a hiba. MT6589 van benne.

(#15) -KP-:
Attól függ milyen csomagban veszed.
Vodafone-os vagyok és a P6-ot megkaphattam volna cirka 36.000 Ft-ért is, igaz RED csomagban 21.000 Ft-os havidíjért, 2 év hűséggel. DE mivel flottás vagyok, így rám a Klasszik árak érvényesek, így a P6-ot és minden értelmes smartphone-t Vitamax kártyás áron vehetek meg. Így a P6 kb. 110.000 Ft lett volna, az SP 99.990 Ft. Amikor rendeltem - 2013. október 25 - a Motorola G sehol sem volt. BB-t meg nem akartam.

(#16) Maximum1:
Ha nem akad fenn, ~55.000 lett volna. Úgy nem olyan rossz az ár. ÁFÁ-san már nem olyan szép a kép.

(#18) hunace:
A ROM "fejezet" közepén van egy bekezdés, ami a klónról szól. lehet nem választottam szét eléggé. Többször átolvasva így is jónak tűnt.

(#21) csibe1:
Nyugi, a következő telefonteszt nem lesz ilyen hosszú.

(#22) xmaas:
A rendelés leadásakor a Motorola G sehol sem volt.
Mellesleg a G700 kapható Európában is. Angliában is, Németországban is és Olaszozszágban is! Talán nem véletlenül.

A dualSIM topik tele van elégedetlen felhasználókkal akik szívnak a noname telefonjaikkal. Ennek azért van egy kis neve. Amióta használatba vettem nem volt fagyás, se telefom, se szoftver. Nem instabil, kezes használható. Érzésre semmivel sem rosszabb, mint az itthon kapható normálisabb okostelefonok.

Ha bármilyen kérdés merülne fel, szívesen válaszolok!

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.