Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nézzbe


nézzbe
aktív tag

Nem rossz "kis" cucc ez :K

[ Szerkesztve ]

(#2) Beci9595


Beci9595
tag

Igen bika gép! :) Remélem az ára ezt nem fogja tükrözni

(#4) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

Huawei sem akar ki maradni FullHD telefonokból
3013 jó év lesz mindenki csúcsra hajt. :DD
csak ne felejtkezzenek meg az alsó és közép telefonokról

[ Szerkesztve ]

(#5) kyru74


kyru74
aktív tag

Ez lehetséges ?
[link] Mert akkor jó árban van.

[ Szerkesztve ]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#6) lexter00


lexter00
őstag

440ppi..atyaég,van ennek valami értelme?

(#7) nézzbe válasza Beci9595 (#2) üzenetére


nézzbe
aktív tag

Valóban az árra én is kíváncsi lennék majd , ideje leváltani a ZTE Skatet :K

(#8) Prof01


Prof01
veterán

Korrekt cucc. Kíváncsi vagyok mennyiért lesz idehaza kapható (ha egyáltalán kapható lesz). :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9) dahneey válasza lexter00 (#6) üzenetére


dahneey
tag

szerintem egy 100ppi-s ugrást még észre lehet venni, betűknél biztos. azt mondjuk nem hiszem hogy annyival jobb lenne egy 720p kijelzőnél mint amennyivel drágább lesz (miatta a telefon), de legalább (remélhetőleg) csökkennek a 720p-s árak.

[ Szerkesztve ]

(#10) nézzbe válasza kyru74 (#5) üzenetére


nézzbe
aktív tag

Link szerint Forintba átszámolva alsó hangon 57K lenne nem lenne rossz érte, sőtt :K

(#11) BlackmMmDog válasza BlackmMmDog (#4) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

*2013
mellényúltam telefonal

(#12) Ádám16


Ádám16
addikt

januárban kapható lesz Kínában, a start után nem sokkal Japánban is piacra kerül. Az európai megjelenésről jelenleg nincs információ.
Itt a gond. Ha jól tudom, a Dquad sem került be az Európai kínálatba.

(#13) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

El se hiszem, hogy egy korrekt akksit tolnak be alá. Szép, remélem a GPU-val sem nyúlnak mellé.

<< Heimdal >>

(#14) ibmfan


ibmfan
tag

Igazából egy FULL HD kijelző 5"-on kicsit túlzás. Nem fogok photoshopozni egy okostelefonon. Ki tenné?

/ Telefonon: +36203566618 / Hétköznap 9 - 18 között elérsz /

(#15) GuruZone válasza kyru74 (#5) üzenetére


GuruZone
őstag

hát, már december 7-i hozzászólások is vannak már. A felbontásra is 720p-t írnak. Gondolom ez vmi klón.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#16) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Szerintem itthon 130-150 alatt nem lesz kapható. Pedig nekem tetszik, no mondjuk az nem, hogy akksi nem kivehető :( Lehetne amúgy akkor már ütésálló is IP67-el.

[ Szerkesztve ]

(#17) Moleman válasza GuruZone (#15) üzenetére


Moleman
addikt

De ha nem klón, akkor is fel fog menni az ára, amint megjelenik. Elég a Xiaomi MI2-t nézni, amíg csak terv volt, 300 dollár volt mindenhol, amint megjelent, felugrott 500-ra.

(#18) Luck Dragon

Először ockodtam a márkától,de most ha ez amit itt olvastam,láttam és majd ha ki is tudom próbálni ,és az ára is kedvező lesz,akkor best buy :C nekem nagyon tetszik,főleg az aksi,és a ház kialakítása, és persze nem útólsó sorban amiből készült ,maga a kamerára kíváncsi lennék. Tetszik hogy kapott ip-minősitést,remélem azért a 2 leejtésnél nem hal be a telefon ,nem mintha arra utaznék. 32GB belső háttér és még bővíthetem is? szuper! Már csak az a kérdés hogy tudd e mkw-t lejátszani,mert akkor nem kell magammal vinni egy komplett vinyot vagy dvd-ket barátaimhoz hogy tudjunk tv-z csak rá dobod a mini hdmi-re és mehet is :DD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) kyru74 válasza GuruZone (#15) üzenetére


kyru74
aktív tag

Pont a hozzászólásban kérdezik hogy ez igazi. :)
Hello, is that the real new Huawei Ascend D2 Smartphone ?? Are you shure....???
OnlineSupport Replay

Luck Dragon

mkv itt azt írja hogy igen [link] .

[ Szerkesztve ]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#20) Szakiii válasza Luck Dragon (#18) üzenetére


Szakiii
addikt

megfelelő lejátszóval a mostaniak is lejátszák az mkvt :)

(#21) qwertyqwerty


qwertyqwerty
tag

tök jó kis teló!

(#22) kentucky


kentucky
őstag

kis off: valaki nem tudja, mikor lesz keynote a HTC részről?

(#23) ZeroLimit


ZeroLimit
tag

jó cucc fullHD-s teló :DD

(#24) atike


atike
nagyúr

Na innen lopjon az alma... 3000-es akksi. Wow! Nem a színeket kéne másolni... :D

De ez már tényleg jó tendencia lenne a viccet félretéve. Növekvő felbontás, teljesítmény - és vele együtt az akksi kapacitása is. Jó lenne ha mások is átvennék... :)

(#25) lexter00 válasza atike (#24) üzenetére


lexter00
őstag

Úgylátszik hogy a Kínai gyártókra hárult az a hálátlan feleadat hogy bika akksikat rakjanak a vasuk alá,ha már a trendet diktáló márkák nem nagyon akarják ezt,az okát nem tudom(talán a pluszköltség).
Innen már csak 1 lépés amit noname telóknál láttam hogy nem egy hanem 2 akksi adnak hozzá.
Vagy talán a LG VU-nál is 2 akksi van ha jól emlékszem.
2x3000-es akksi már nem semmi lenne.

(#26) Rozzo válasza ibmfan (#14) üzenetére


Rozzo
tag

+1 :) 4,3 inch még elfogadható, de fölötte :Y Szerintem az 5" használhatatlan....... Persze saját vélemény! :D

(#27) ZoliM@ster válasza lexter00 (#25) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Note II-ben is 3100as van :)

Amúgy nekem a videók tetszenek nagyon!Persze a telefon sem tűnik rossznak,de a többiek kínálata mellett nem tudom mennyire lesz életképes :(

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#28) Weeman1


Weeman1
veterán

Egyre jobb dolgok kerülnek ki kínából. :D

Xiaomi 11T Pro

(#29) SziberTomi


SziberTomi
tag

Ha megfelelően lesz szoftverezve is, akkor bestbuy. Mindenesetre szép! :C

iPhone 5S

(#30) xxman


xxman
senior tag

nagyon kellemes készüléknek néz ki :)

I just wanna have some fun.

(#31) monti0222w válasza ZoliM@ster (#27) üzenetére


monti0222w
addikt

Én nem várom, mert ugysem jön! A quadot vártam, de nem jött, ennyi ! :(((

(#32) gabe8719


gabe8719
senior tag

Ígéretes, pláne ha nem lesznek a saját gyártású SoC-al kompatibilitási gondok.

Az a fránya 5"-es kijelző.. Francnak kell már akkora.. :( (bocs, magánvélemény..)

(#33) Weeman1 válasza monti0222w (#31) üzenetére


Weeman1
veterán

valahogy biztos be lehet szerezni itthon is. :)

Xiaomi 11T Pro

(#34) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Kezd tetszeni a CES (gondolom ott mutatták be) a huawei ezzel a telefonnal elérte azt a szintet, amire azt mondom, igen simán kéne. Az 5' még mindig sok nekem... De a videó is nagyon tetszett amúgy, nem is tudom mikor néztem végig egy ilyen kis reklámanyagot.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#35) carbapenem válasza kyru74 (#5) üzenetére


carbapenem
tag

irrealisztikus árak, legalábbis az out of stock készülékeikre, náluk a forgalmazás kezdete mindig megelőzi a gyári bemutatót...

(#36) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Félek hogy nem lesz belőle itthon sosem. Pedig vinnék, mint a cukrot.

(#37) 0xmilan


0xmilan
addikt

Ritkán látni ilyen ötletes reklámot, aminek van valami story-ja, esetleg még humoros is...
Estére a 60%-os akksi pont az a szint, hogy holnapra már kevés, de töltőre rakni még nem akarom. :D

Nagyon egyben van a cucc, minden téren. Külön plusz pont a kameráért meg az aksiért. Úgy látszik van még, aki hallgat a felhasználókra, de lehet, hogy magukról jöttek rá, hogy a 10h üzemidő egy rossz vicc.
A 400+dpi szerintem már a f*ck logic kategória, de talán itt is egyszer megállnak, mint korábban a megapixel-háborúban.
Ahogy megnőtt az arcuk itt már kevésbé lehet számítani Y200 vagy G300 szintű ár/érték arányra.

(#39) blade zte


blade zte
őstag

Ez a hihhetetlen spórolás. Miért nem rakták rá azt a 3 fizikai gombot?
Ha viszont a huawei honor 2-féle olcsóságot követik, akkor ez is oppo find-féle olcsóságot fog nyújtani. Csak az oppo find 5 az "prémium" gyártó. Inkább amaz.

Oppo find 7 astro black

(#40) B1T3


B1T3
addikt

Impozáns telefon. :)
(Az első reklámfilm kicsit erőltetettnek tűnt, de különösebb bajom azért nincs vele. Csak ha már a csúsztatások miatt annyit kapott a Nokia, akkor itt a példa, hogy mindenki orrba-szájba ezt a taktikát követi. :D)

[ Módosította: #65675776 ]

(#41) Toninho13 válasza kyru74 (#19) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Tuti, hogy nem az.... Itt azt írják: A belső tárhely mérete 32 GB (melyet microSD-kártyával lehet bővíteni), mely mellett 2 GB RAM csücsül.
A fastcardon meg ezt: RAM1GB/ROM8GB Android OS 4.1

Amúgy furcsa lenne, hogy a belseje a ROM méretét leszámítva ugyanaz, mint a Honor 2, a kijelzője fullHD, és mégis majd 100 dollárral olcsóbb nála...

(#43) Prof01 válasza sing1ep1ayer (#36) üzenetére


Prof01
veterán

Persze, minden bizonnyal, mert egy magyarnak meg se kottyan egy 100k feletti felső kategóriás telefon... :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#44) atike válasza B1T3 (#40) üzenetére


atike
nagyúr

:C :R

Az utolsó mondat mindent visz... :D

"De ettől..." :D :D :D

(#45) blade zte válasza Toninho13 (#41) üzenetére


blade zte
őstag

Fastcardtech? Arról ne rendelj. Eleve azért sem, mert már kiírtak egy csúcstelefont ilyen olcsón, 1gb rammal. Ha mégis kapsz valamit, az egy túlméretezett note 2 utánzat lehet max mtk6577-el.

Oppo find 7 astro black

(#46) bok92


bok92
addikt

Nem rossz! :K Habár az Ascend Mate brutális... :Y

(#47) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Egyrészt lenyűgöző paraméterek.

Másrészt nekem már a 4,3" is erősen feszegeti a komfortérzetemet - ezek az 5"-es csodák szvsz nem fognak kitörni a rétegmodel-kategóriából.

Nem a lényeg a fontos.

(#48) lexter00 válasza dreamdancer (#47) üzenetére


lexter00
őstag

Tegnap láttam a főnökömet egy Galaxy Note II-vel telefonálni...kb 170 centi magas,gondolhatod milyen mókásan nézett ki,szinte a teljes fejét kitakarta a telefon. De ha nekik jó akkor nekem is

(#49) Remiel


Remiel
őstag

A cégünk a Huawei partnere... még egy P1 se tudtak adni eddig, nemhogy Ascend D quadot...

ez sosem lesz itthon, max ha behozza valaki privát

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.