Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103) kyru74 válasza Muki94 (#86) üzenetére


kyru74
aktív tag

Szia!

Amit be linkeltél az egy Huawei U9508 Honor2- K3V2 Quad Core 1.4Ghz 2G Ram 4.5" készülék tesztje.[link]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#104) Muki94 válasza kyru74 (#103) üzenetére


Muki94
aktív tag

Oh, valóban! Elnézést kérek. Azt hittem, hogy Zodiak saját képernyőmentést készített.
Lényeg, hogy videókon 13-14 ezer pontot szereznek. Tudom, olvastam, hogy volt valami csalás, de anélkül.

(#107) szab.tam


szab.tam
nagyúr

"Érdekes funkciónak hangzik a Super handfree, mely másfél méteres hatótávolságú kihangosítóvá varázsolja a készüléket telefonálás közben."

ez újdonság?
ez nekem idáig a kihangsoítható telefonokkal mindig sikerült...

***

mo-ra tuti nem fog hivatalosan bejönni.
mi van ilyenkor?
lehet majd ezekre valahogy valami magyar nyelvű androidot rátuszakolni?
van rá esély, hogy sikerüljön, vagy kizárt?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#108) rootkiller


rootkiller
őstag

3000mAh! Ez már valami! :)

Artengo TR 990 Pro

(#109) Bone123 válasza rootkiller (#108) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Az Ascend Mate 4100-asat kapott. :))

5" és 3000mAh pont az a kombináció, amellyel kényelmes és aggodalommentes a tartalomfogyasztás, mégis könnyedén elfér az ember kezében vagy zsebében. Nem blöffölt a Huawei a szintlépés ígéretével: vízálló alumínium ház, 2013-as hardver és szoftver, 13MP-es HDR kamera, 3000mAh-s telep, 32GB-os kezdő tárhely a kedvező ár - az Ascend D2 eddig a CES legmegnyerőbb telefonja.

(#110) Demens


Demens
tag

Ez is tetszetős, a Sony azért jobban bejött. Jó kis év lesz ez a 2013. :)

(#111) AMD Power


AMD Power
titán

Ez azért komoly kis cucc lett. Alcatel ide vagy oda. Meg ez nagy aksi. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#112) Hina


Hina
aktív tag

Nem tudom de tiszta iPhone a feeling. Nagyon impozáns a paraméterei és szurkolok neki, mert az előző készülékük is igen tetszett, de tartok az apple pertől...

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#113) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Nem vagyok oda azért a trendért, hogy a legtöbb felső kategóriás telefon ilyen batár tepsi méretben jön. Nekem már a Galaxy S3 meg az újkeletű Nexus telefonok is túl nagyok, de az 5" még ezeknél is nagyobb. Ha egy ekkora vágódeszkára vágyom, akkor veszek egy 7-8" méretű táblagépet, vagy egy Galaxy Note-ot, ahol van is értelme.

Mindenkinek mást jelent a nagy vagy túl nagy, nekem viszonylag nagy tenyerem meg hosszú ujjaim vannak, de ami 4.3" felett van, azt már képtelenség egy kézzel kezelni. Manapság a 4" már apró mini méretnek számít (lásd: SGS3 Mini), pedig az első Galaxy S megjelenésekor mindenki azt mondta rá, hogy értelmetlenül hatalmas.

Egyébiránt tetszik az Ascend D2, szerintem a Huawei elég sokat fejlődik minőség (és design) terén, ami persze meglátszik az áron is.

(#114) AMD Power válasza Stauffenberg (#113) üzenetére


AMD Power
titán

Az emberek 90% mar nagy a 4.3" nagyobb kijelzos mobilok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#115) Stauffenberg válasza AMD Power (#114) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezért mondtam, hogy mindenkinek mást jelent a kényelmetlenül nagy. Nekem nagy tenyerem és hosszú ujjaim vannak, mégis kényelmetlen ami 4.3" felett van. Nem akarok én ilyen következtetéseket levonni, hogy az emberek 90%-nak ugyan olyan kényelmetlen, mint nekem. De nem láttam még élő embert, aki egy kézzel teljesen átérte volna mondjuk az SGS3-mat.

Értem én, hogy ez a trend most, attól nagy valakinek a farka minél nagyobb a mobilja. De lehetnének mellette normális 4.3"-es telefonok is... nem csökkentett képességűek, nem másodrangúak, nem "mini kiadások", hanem lehetne ilyen alternatíva is, korlátok nélkül.

Az SGS3 miniben is az zavar, hogy kapott egy SGS Advance hardvert, meg egy első generációs SGS-ből való képernyőt és köze sincs a rendes SGS3-hoz. Pedig én kifizetném a nagy SGS3 árát is egy kisebb méretű verzióért, azonos hardver mellett.

[ Szerkesztve ]

(#116) vinibali


vinibali
őstag

jó dolog ez a mellédobott hibrid IR szűrő

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#117) buca84


buca84
őstag

Kb mikor fog megjelenni?

(#118) TTomax válasza Stauffenberg (#115) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pedig én kifizetném a nagy SGS3 árát is egy kisebb méretű verzióért, azonos hardver mellett.
Azt én is kifizetném,csakhogy azért MINIDIG többet szoktak kérni... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.