Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Októberben ömleni fognak az új telefonok...Spóroljatok :)

(#2) solanthugor


solanthugor
aktív tag

A sok kínai csoda mellé elfér egy pár ilyen is, avagy mtk rulez :) Erről az ST-Ericsson-ról nem is hallottam.. vagy kellett volna? :)

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#3) hunszb válasza solanthugor (#2) üzenetére


hunszb
csendes tag

Ha jól tudom a Nokia telefonjaiba is ő gyártja a processzorokat.

(#4) solanthugor válasza hunszb (#3) üzenetére


solanthugor
aktív tag

hmm.. akkor lehet kellett volna, am. mostaniakat gyártja, vagy a régebbi modellekét? Egyébként kíváncsi volnék a két SoC közti erőkülönbségre..

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#5) hunszb válasza solanthugor (#4) üzenetére


hunszb
csendes tag

Amennyire tudom a WP7-es Nokiák lesznek hosszabb ideje az elsők, amelyekbe nem ők szállítanak, hanem talán a Qualcomm.

Így hirtlelen ezt sikerült előbányászni: [link]

(#6) solanthugor válasza hunszb (#5) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Ha így állunk akkor mali 400-as gpu-val a fedélzeten nem lesz ez olyan rosz, még talán jobb mint az eredeti, bár én a qualcomm-ot preferálnám, az asszimetrikus frekvencia szabályzása miatt... de mivel nem jön ide ezért az összehasonlítás lényegtelen..

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#7) Warrax


Warrax
csendes tag

Csak kitört a nyelvtannáci: "fontosabb piacon jelent" - inkább "piacot" akar az szerintem lenni. :-)

Kell Európába is valami, ha kitiltják az ájtelefonokat. :-)

Wir sind die Borg. Deaktivieren sie ihre Schutzschilde und ergeben sie sich. Wir werden ihre biologischen und technologischen Charakteristika den unsrigen hinzufügen. Ihre Kultur wird sich anpassen und uns dienen. Wiederstand ist zwecklos.

(#8) alamuszi válasza solanthugor (#2) üzenetére


alamuszi
senior tag

Igen, az ericsson adta a mobiltechnológiát, az STMicroelectronics pedig a gyártástechnológiát. Az STMicroelectronics egy olasz francia microelektronikai gyártó, aminek a francia tagja a szintén híres Thomson. Ez a két cég összeállt és megszületett az ST-Ericsson.

Röviden ennyi.

Nem hiába, ha mobiltechnológiáról van szó, akkor az Ericsson a király.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#9) AMD Power válasza b4zsi- (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Már alig várom az inváziót. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.