Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Miért nem a Sensation felbontását alkalmazták? :(
Ja igen akkor le kellett volna gyártatni 4,7"-os panelokat qHD felbontással...no comment

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#2) Flash86


Flash86
tag

Az a vicces, hogy a vas egy paramétere sincs köszönőviszonyban a Sensation-el :D

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#3) Maxentius


Maxentius
addikt

Ezt az órát miért kell átvariálni állandóan....? A Rhyme-ban is egy újat mutattak be, ami az Explorerbe is bekerült, erre meg itt egy újabb variáció... tökéletes az eddigi "régi".

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#4) tjb007 válasza Flash86 (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerencsésebb lett volna mondjuk a Titan A (A mint Android) név mert ez így inkább nevetséges mint vicces.

(#5) r3v0Lut10n


r3v0Lut10n
senior tag

Mondjuk túl sok köze valóban nincs :)

be quiet! Silent Base 801 - Asus X570-Plus TUF Gaming - AMD Ryzen 5 5600X - be quiet! Dark Rock 4 Pro - Corsair LPX Vengeance 4x8 Gb 3200 CL16 RAM - PowerColor Hellhound 7900XT - Sabrent Rocket 1TB NvME - 2x 6TB Storage

(#6) amanoba


amanoba
őstag

kíváncsian várom ezeket a beats-es htc-ket, hoznak-e valami újat az állóvízbe..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) sagit


sagit
addikt

kicsi felbontás ehhez a mérethez... és még mindig megy a ramspórolàs....

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#8) lcee79


lcee79
őstag

Így hogy tegnap elolvastam a Nexus prime specifikációit,
ez nem nagy szám, sőt elég gyenge, ha már létezne egy fél éve akkor is épphogy elmegy...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#9) plus44 válasza amanoba (#6) üzenetére


plus44
veterán

Szerinted? Kb. semmit...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) amanoba válasza plus44 (#9) üzenetére


amanoba
őstag

a remény hal meg utoljára... :)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#11) baluka26


baluka26
veterán

Csak szerintem hasonlít ez egy kicsit a Moto Defyre?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12) Valentino K. válasza amanoba (#10) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Többet dobna, ha a Sennheiser-rel vagy pl az AKG-val kötöttek volna megállapodást...

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#13) AMD Power


AMD Power
titán

Ez nekem való lenne csal kb 2 év múlva lenne pénzem megvenni. :B

Mondjuk ezt a képfelbontást 480x800 nem tudom mire vélni. Visszalépés. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14) AS


AS
félisten

Élő képek:
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) plus44 válasza Valentino K. (#12) üzenetére


plus44
veterán

Hidd el, az sem. Nem a név a számít, hanem, hogy egy telefonból sosem lesz Hifi, ahogy nem lesz belőle tükörreflexes gép, vagy Hasselband kamera sem...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) Valentino K. válasza plus44 (#15) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Hát akkor úgy fogalmaznék, hogy az általam említett két brand szerintem sokkal több profizmust és szakmaiságot takar, mint a Beats.
Nem kell mózusvakító maszlagokkal kampányolni, minden htc mellé járna egy fasza Sennheiser füles és valami normális "hangkártya" is kerülhetne a telefonokba.
Már lenne egy plusz, ami a HTC mellett szólna ebben a zsúfolt mezőnyben.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#17) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

A kijelző elég béna....

(#18) plus44 válasza Valentino K. (#16) üzenetére


plus44
veterán

Kérdés ki fizetné ki azt a felárat érte.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) sagit válasza plus44 (#18) üzenetére


sagit
addikt

pl aki egyébként is venne egy jó fülest a telójához, bár gondolom nem annyival lenne drágább mint amennyit ér a füles hanem jóval többed dobna rajta...

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#20) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Mi értelme van a 4.7"-nak, ha még mindig a 800*480-as felbontást erőltetik? Még jó, hogy nem hVGA, vagy qVGA...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#21) tjb007 válasza plus44 (#18) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ugyanazok akik képesek/hajlandóak ezért a Beats parasztvakításért is több pénzt kiadni.

(#22) kutkut

És akkor még ezt a szerencsétlen névadást nem is említetted ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) kutkut


kutkut
addikt

Cs*ssze meg a htc az idióta kijelzőit. :((( Az apple csinált tűéles kijelzőt, a samunál ott van ugye a superamoled, erre ők azzal szállnak versenybe, hogy megnövelik a kijelző méretét. :W Ráadásul 480*800, gratula... :U

Meizu MX3 32GB

(#23) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

4.7 1600mAh-val?

jó lesz 2 óránként töltőre dugni a leendő tulajoknak...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#24) AMD Power válasza elfelejtette (#20) üzenetére


AMD Power
titán

Ez 1x érthetetlen. A Vigor kijelzője kéne bele. ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25) Youri


Youri
veterán

Nagyobb kijelzőhöz kisebb felbontás? :Y

RTX ON

(#26) Valentino K. válasza elfelejtette (#20) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Troll mód on:

Szerencse, hogy a Nokia még nem csinált 4,7"-es telót nHD panellal :))

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#27) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

minden elégedetlenkedő hozzászólónak:
ez a telefon nem más mint egy rókabőr
az egész hardver a wp7re lett szabva, ahol ugye se dual core nem megengedett, sem nagyobb kijelző felbontás nem támogatott..

kicsit értsük már meg a htc-t...
úgy voltak vele, hogy ha már készítettünk egy vasat, akkor miért ne adjuk el androidra is, ha csak 2000 ember megveszi, már visszahozza azt a kevés pénzt amit belenyomtak..

ez a vas alapvetően a titannak készült, de hátha alapon rányomták az androidot is, szerintem nincs ezzel semmi baj

a kijelző meg így sem szar, olvassatok egy kicsit utána:
"The difference between 4.3" and 4.7" diagonal might not look huge on paper, but it feels pretty major in real life. Movies, picture and even the UI itself look more impressive on the XL than they do on the XE, despite the higher resolution of the latter."
http://www.gsmarena.com/htc_sensation_xl-review-654p3.php

annyit még hozzátennék, hogy ennek a készüléknek egyetlen vetélytársa van a galaxy note, azt meg így is úgy is elveri, mivel a htc-nek a samsunggal ellentétben még sikerült belőni az éppen használható maximális méretet...
a note meg a lúzer dell streak méretével indul, ami szerintem eleve bukásra itéli..

(#28) Istwan válasza tjb007 (#21) üzenetére


Istwan
tag

Nem nagyobb parasztvakitás, mint az iphone. ....!

Csak arrol van szó, akinek kell mini "vetitövászon" az rácuppan. Ha meg ennél nagyobb felbontást tesznek bele ehez a kijelzöhöz, 3000mAh-s akksi látná el kb. 2 napig.

[ Szerkesztve ]

(#29) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kevés ide az a felbontás illő lenne WXGA.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30) plus44 válasza tjb007 (#21) üzenetére


plus44
veterán

nem is azt mondtam, hogy senki sem veszi majd meg, hanem hogy nem annyian, mint amennyien az alapmodellt. Mindenki úgy van vele (az értelmesebbje), hogy a) ez egy marha nagy kamu, b) az az "esetleges" plusz tudás nem indokol ekkora felárat és c) ennyi plusz pénzből jobb fülest lehet kapni, meg vagy 200 másik kiegészítőt, amivel igazán jó kis médiacuccot lehet összedobni, ahol már nem oszt nem szoroz, hogy milyen audio chip van a telefonban.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#31) tjb007 válasza Istwan (#28) üzenetére


tjb007
nagyúr

A kettőnek fingom sincs, hogy mi köze van egymáshoz.

(#30) plus44

Tudom, én sem :)

[ Szerkesztve ]

(#32) Remus389


Remus389
veterán

kicsi a felbontás, bár nem néz ki rosszul maga a teló, de hát muszáj elszúrni valami mindig

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#33) Prien


Prien
addikt

Az Adreno 205 nem elírás? Mert ez elég sovány egy csúcsgépbe, szvsz.

A kevés is több a semminél.

(#34) tjb007 válasza Prien (#33) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem elírás, az MSM8255 -ben ez van.

(#35) MerLinh válasza Prien (#33) üzenetére


MerLinh
senior tag

de ez nem egy csúcs gép gondolom desire s/incredible s socból maradt a raktáron, bár wp7hez az kell, de gondolom nem adnak el abból annyit

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#36) kiskaktusz válasza Prien (#33) üzenetére


kiskaktusz
addikt

MSM8255 socban mindig is adreno205 volt...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#37) Maxentius válasza Prien (#33) üzenetére


Maxentius
addikt

Lehet h sovány, de ha ez az SoC képes emulálni Tegra2-t, akkor az sztem rendben van - no persze lehetne Adreno 220-ast is belerakni, de biztos el kell sózni a nyakukon maradt MSM8255-készletet... :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#38) padika11 válasza Valentino K. (#16) üzenetére


padika11
tag

A Beatsben az a lényeg, hogy trendi, menő (a klubzenén, popon, rapen kívül semmit nem lehet rajta hallgatni szerintem) Majd "apuci" megveszi kisfiacskájának ezt a telefont és attól ő menő lesz... ennyi a lényege ennek a beats sorozatnak:)

[ Szerkesztve ]

Art is the affirmation of life. - Alfred Stieglitz

(#39) Brutális eb válasza lcee79 (#8) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nem mintha nem lenne elég bármire ez a "gyengeség".....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#40) joey04 válasza Flash86 (#2) üzenetére


joey04
titán

itt látható, hogy ez milyen "hátrányt" jelent.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

A kijelző mértetét megnövelik(feleslegesen nagyra),a felbontást meg lecsökkentik? :W :(((
Csak tudnám ki találta ki ezeket a baromi nagy kijelzőket;megnézném mekkora zsebe van,hogy belefér :))
Se kameragomb.Se vmi új korszakalkotó akkumlátor tecnológia.Vagy legalább egy unibody ház.
Ez így sajnos nekem nem tetszik :((
ja és Adrenoba is visszafelé lépkednek;ez nagyon szomorú :O

[ Szerkesztve ]

X.Y.

(#42) utomi


utomi
senior tag

Ez nem Sensation XL hanem Desire HD 2 vagy XL vagy XXL vagy hasonló.

(#43) Istwan válasza tjb007 (#31) üzenetére


Istwan
tag

...Csak annyi, ha nagyobb a felbontás, a proci többet dolgozik...ehez pedig nagyobb energi kell. de szerintem ezt te is tudod mint mindenki.

(#44) Istwan válasza joey04 (#40) üzenetére


Istwan
tag

(Azé a ficko keze eltörpül mellette.) :U

(#45) tjb007 válasza Istwan (#43) üzenetére


tjb007
nagyúr

És ennek mi köze a Beats -hez :F
Egy nyamvadt szó nem esett az akkumulátorokról.

(#46) Istwan válasza tjb007 (#45) üzenetére


Istwan
tag

...Azért hoztam Én szóba.! (Most egy Forumon vagyunk!) ;)

(#47) sagit válasza Istwan (#43) üzenetére


sagit
addikt

rakjon bele nagyobb akksit... ekkora kijelzőre ez akkor is harmatos felbontás

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#48) Istwan válasza sagit (#47) üzenetére


Istwan
tag

Na igen. Csak hogy mekkora is egy kb 2-3k mAh akksi fizikai mérete?
A HTC szerintem nem a high end-re akart menni, hanem a nagy és gyorsan reagáló kijelzöre. A nagyobb felbontás meg még a sebességén is csökkentett volna. Ezt is tapasztalhattuk már az elözö akármilyen modelleknél.

(#49) keIdor


keIdor
titán

Mint írta más is, teljesen jól, ennek semmi köze a Sensation vonalhoz. Ez egy Desire inkább, annak is talán a Desire HD vérfrissítése lehetne, annak kéne hívni, mert ez így fail. :U
Ez a telefon amúgy rohadt nagy ha megnézem a Sensation-t meg ezt egymás mellett. Már az épp hogy használható méret nálam.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#50) Cyberpunk válasza keIdor (#49) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen a 4,3" az még éppen ideális nem kell nagyobb. Amúgy meg 4,65" pletykálnak az SGS3-nak is. Majd akkor kíváncsi leszek hányan panaszkodnak. Bár gondolom az SGS fanoknak hirtelen az lesz a tuti. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.