Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

wow. :Y

nagyon bejövős.

iPhone 13p

(#2) opr


opr
veterán

Elég durvának tűnik, viszont szvsz egy ekkora kijelzőhöz már dukálna egy kicsivel nagyobb felbontás :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3) deadlift válasza opr (#2) üzenetére


deadlift
csendes tag

én még a felbontással is kieggyeznék,mert a multimédiás rész nagyon állat. A videórögzítés és a képalkotás valami iszonyat lehet és hogy nem füles,hanem fejest kapsz hozzá az megint állat. És szerintem az alap dolgokkal sem lesz nagy gond. Az árára mer vki tippelni?

(#4) keIdor


keIdor
titán

Tul nagy mar, szamomra hasznalhatatlan lenne, maximum 4.3, de mar az nagyon a hatar. Nagyon kicsi kavaval talan 4.5, de ezt mar nem nyomjak le a torkomon...

A felbontas is kicsi.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) tjb007 válasza deadlift (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

"multimédiás rész nagyon állat. A videórögzítés és a képalkotás valami iszonyat lehet"

Papíron.
Én megvárnék egy átfogó tesztet róla mielőtt istenkirálycsászár telefonná koronáznák a bejelentés után, csak nehogy nagyobb legyen a füstje mint a lángja.........

A 16GB -os példány ára £ 530 körül várható.

(#6) Krisz82


Krisz82
csendes tag

Pár év, és nem lesznek külön táblagépek és telefonok.
Ezt a tendenciát elnézve ez egy kategória lesz. :D

(#7) deadlift válasza tjb007 (#5) üzenetére


deadlift
csendes tag

egyet értek,viszont én már annak örülök,hogy a HTC most valami újat próbál multimédiás téren alkotni és ez mindenképpen jó,aztán majd egy teszten kiderül,hogy sikerült-e

(#8) Xaels


Xaels
félisten

Szép jószág és próbál a HTC új dolgokat csempészni is bele. Mondjuk nem cserélném azért el rá a Sensationt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Valentino K. válasza deadlift (#7) üzenetére


Valentino K.
senior tag

HTC-t ismerve én már nem bízok a normális képminőségben. Hiszem ha látom kategória

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#10) lcee79 válasza tjb007 (#5) üzenetére


lcee79
őstag

Én sem látom mitől olyan nagy szám a multimédiája...
A fülhallgatótól nem lesz az szerintem
Majd ha beletesznek minőségi digital analog converert, és ideírják a nevét
majd akkor kezdem elhinni hogy olyan jó...
Addig csak egy gyárilag drágább fülhallgatóval felszerelt telefon lesz

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#11) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Ez nagyon szép lett, kíváncsian várom a fejleményeket! :)

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#12) Brutális eb válasza lcee79 (#10) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Addig csak egy gyárilag drágább fülhallgatóval felszerelt telefon lesz"
Ami már hatalmas + pont a konkurenciához képest.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#13) deadlift válasza Brutális eb (#12) üzenetére


deadlift
csendes tag

főleg hogy fejhallgató lesz az nem fül,de lehet nem is ez a lényeg

(#14) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

4,7" WVGA nem kéne.

Valentino K.:
Mért a Sensation például jobb kamera szempontjából az SGS2-nél. Persze az sem egy Innov8;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) Xaels válasza Cyberpunk (#14) üzenetére


Xaels
félisten

Hogy mit fogsz ezért a kijelentésedért kapni :DDD Egyesek nem képesek felfogni, hogy ezek még mindig nem tükörreflexes fényképezőgépek csak telefonok korlátozott hellyel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) debrejo válasza lcee79 (#10) üzenetére


debrejo
senior tag

Azért az a 60 fps az nem rossz. A "prémium" füles mondjuk szép gesztus de lópikulát nem fog érni ha maga a dac rossz lesz...

(#17) opr válasza Cyberpunk (#14) üzenetére


opr
veterán

Na ja, a probléma ott kezdődik, hogy a k750-em az innov8-on kívül kb. bármelyik telefont porig alázza képminőségben a mai napig, és ez valahol szégyen.
Őszintén szólva hihetetlenül örülnék, ha lenne egy olyan verzió mondjuk a DHD-ból (csak azért, mert msot az van), amiben az a kamera van, azzal a szoftverrel. Úgy beáldoznám ezt a 8Mpixel-es fost, ahogy elő van írva...

De ez igaz kb. az összes androidos telefonra, akármelyiknek láttam eddig a képeit, ocsmány volt ahhoz képest. :(

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#18) Cyberpunk válasza Xaels (#15) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nincs mit félnem itt is összevetették őket az oldalon a három csúcsot O2X, HTCS, és SGS2. Ők is jobbnak hozták ki a HTC kameráját. Gondolom a kedves mobilarénás fiúknak is szemészetre kéne menni:D

opr: ha fotózni akarok én akkor nem egy mobillal fogom kezdeni. Mobil arra jó ha valamit hirtelen leakarok kapni. Ugyan így zenét sem mobilon hallgatok hanem a külön ere kihegyezett céleszközön. Mert jobb minőséget kapok. De igazad van egy Innov8 volt eddig a csúcs, csak hát az már régi.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19) Xaels válasza Cyberpunk (#18) üzenetére


Xaels
félisten

Tudom, a 2magosok tesztjében jobbnak hozták ki, de a szemellenzős Samsung fanok nem tudják feldolgozni még anno a topikban kapálóztak is, hogy az MA-s fiúk nem tudnak fotózni.

Innov8 és K750 témára annyit, hogyha ma kijönnek olyan vastagságú készülékek mint azok akkor már sokan rínak miatta. Amúgy ha a Sensation 8M-es képeit összezsugorítom 3M-esre akkor majdnem ugyanazt hozza mint a fent említett SE.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) <Adamsky> válasza lcee79 (#10) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ott a pont!
Akinek fontos a zene (minősége) annak már jó eséllyel van egy jó fej- / fülhallgatója. Nekem például van, és nagyon nem szeretném, ha bármilyen készüléké attól lenne drágább, mert mellécsapnak egy 20 rugós fülest. Inkább az erősítő és a D/A részt reszelgessék...

(#21) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Ekkora kijelzőhöz nagyobb felbontás dukál :((( Egyébként is ez már túl nagy;zsebre se tudod tenni :U Fordíthatnának mondjuk egy kis pénzt arra,hogy újra AMOLEDes kijelzőkkel adják ki a készülékeiket,vagy legalább vmi. LED háttérvilágítású TFTvel.Ez az SLCD technológia amit nyomatnak elég gyenge szvsz.
De ha már mindenáron óriásoknak akarnak telefonokat gyártani,akkor feccölhetnének némi tőkét az akkumulátor kapacitásának megnövelésére, mert az eléggé nonszensz,hogy egy napot nem bírnak ezek a hatalmas tepsik.
4colon AMOLEDel kéne ...

X.Y.

(#22) Xaels válasza IkszIpszilon (#21) üzenetére


Xaels
félisten

AMOLED-es Desire után mondom, hogy nem olyan rossz az SLCD mint azt a konkurencia fanatikusai beállítják. Fogyasztásban sem jobb, csak ha fekete képernyőt bámulsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) adidas4death


adidas4death
aktív tag

ááá én már nagyon várom a "kicsikét". :))

Addig le sem cserélem a HD2-t amég ez ki nem jön. :DDD

A méret meg szvsz csak megszokás és izlés kérdése, a HD2-nek 4,3"-as a kijelzője és abszolút jó, zsebben is meg kézben is egyaránt, picit talán tényleg lehetne nagyobb a felbontás, meg másabb a kijelző, de ha szép képet fog csinálni és jó lesz a hangzás benne akkor szerintem ki lehet birni azzal a kijelzővel meg felbontással. :K :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#24) Brutális eb válasza Xaels (#22) üzenetére


Brutális eb
addikt

+1 sokan úgy szajkozzák a vélt igazukat,hogy nincs is összehasonlítási alapuk.
Volt kezemben samu AMOLED-es kijelzővel és most van S-LCD-s készülékem és a szememnek valahogy jobban esik az utóbbi.
Persze ez relatív de az,hogy egyesek kijelentik,hogy az AMOLED jobb meg egyenesen vicc kategória.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#25) hunter84


hunter84
aktív tag

Honnan veszitek, hogy jár hozzá jó minőségű fejhallgató? Én ezt nem olvastam a cikkben.

(#26) tjb007 válasza hunter84 (#25) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#27) <Adamsky> válasza tjb007 (#26) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Hááát, nem tudom, milyenek ezek a "Dre doki" fülesek, de egy AKG, Bose vagy Sennheiser-nek jobban örültem volna (ha már adnak valamit hozzá).
Viszont elnézve ezek árait nem lesz olcsó ez a telefon.

Ja, most látom, hogy 838$ a 16 Gbyte-os. Ez bizony kb. 175e Ft. Amiből kb. 40-45e a füles gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#28) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Én már csak arra vagyok kíváncsi ha ilyen személetlen tempóban növelik a kijelző méretét, pár év múlva mivel fognak eladni egy telefont? 8 magos procival, full HD kijelzővel és 4 giga RAM-al? Az idiotizmusnak is van határa....

Ráadásul a WP7 esetében mivel kötött a felbontás, a 4.7 colos telónak semmi előnye nem lesz a 3.8 colossal szemben, sőt a pixelesebb kép miatt még hátrányt is szenved

(#29) opr válasza =Mentor= (#28) üzenetére


opr
veterán

Legaláb a cikk címét/első mondatát olvasd el azért néha :DDD
"Pletykák szerint a HTC hamarosan leleplezi termékpalettájának egyik legnagyobb kijelzővel szerelt tagját, mely az eredetileg Windows Phone Mango alapokon nyugvó TITAN Android platformra átültetett változata lesz."

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#30) =Mentor= válasza opr (#29) üzenetére


=Mentor=
őstag

Elolvastam, és meg is értettem, nem szorosan a cikk témájához kapcsolódott a mondandóm ;]

(#31) ku-cu


ku-cu
tag

Ez mellett van értelme piacra dobni? :N

(#32) lcee79 válasza ku-cu (#31) üzenetére


lcee79
őstag

Ez már jobb
bár ennél sem írjak hogy jófajta dac lenne benn
de ez legalább minden másban fullos...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#33) AMD Power válasza =Mentor= (#28) üzenetére


AMD Power
titán

Igen azzal...

Remélem valóban fog javulni a HTC lévő kamerák minősége.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#34) Nikk


Nikk
senior tag

Én csak azt nem tudom, hogy ez miért csúcsmobil?

A htc jelenlegi csúcsmobilja az az EVO3D és a Sensation illetve Sensation XE... oO

DIGIC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.