Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kopaszkukac


kopaszkukac
tag

ez a telefon szerintem annyira aránytalan és csúnya lett, sztem ezt nem fogják úgy vinni mint a cukront ;]

(#2) rumos14


rumos14
nagyúr

bár nem tartom holtvágánynak a WM Smartphone vonulatot, azzal egyetértek, hogy ez inkább budget kategória kéne hogy legyen, <60k.
a telefon arányai meglehetősen érdekesek, nem tudom, miért kellett ilyen radikálisan eltérni a korábbi S7x0-aktól.
az komoly rejtély számomra hogy a 256 MB RAM-ból hogyan marad 25 a programok futtatására, mi indokolja. bekapcsolás után a 64 megás Samsung i600 is tud ennyit.

csak egy felvetés: nem lehetne a tesztképeket valami kevésbé "steril" környezetben elkészíteni? legyenek rajta fák, virágok, esetleg emberek, autók, mittomén...

(#3) Murderer69


Murderer69
őstag

hát nem tudom nekem meg pont hogy bejön a gép szép is és ha tényleg olyan gyors akkor már csak az ára eshetne egy kicsit barátibbra mert már úgy is régóta tervezek egy windows mobile-t.... :K

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#4) Peet210


Peet210
őstag

Árral van bajom nekem is, de ha megnézzük pl. a S730-t akkor ahhoz képest már nem olyan gáz. Ami jó árban van az már az S710-es de annak a paraméterei már nem olyanok mint az S740-ek vagy S730-nak (szándékosan csak HTC-ket írtam). Ettől függetlenül egy kedvezőbb árcédula mindenféleképpen vonzóbbá tenné.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#5) Murderer69


Murderer69
őstag

szerintem én még várok a megvételével egy picit de az biztos hogy ez lesz a következő áldozat :)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#6) kavicssli


kavicssli
addikt

Az ára tényleg gázos 1 kicsikét!

A szemem előtt csak az lebeg hogy novemberbe lejár a vodás szerződésem és amikor újra elkötelezem magam, 69.000ft-ért egy diamond telót fogok elhozni :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7) sippet


sippet
senior tag

az sms-ek összefűzése az nem windows 6.1 specifikáció? szóval nincs semmi túlmutatás.

(#8) kopaszkukac válasza kavicssli (#6) üzenetére


kopaszkukac
tag

én ma megyek a vodához a 70k-s diamondért :D

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz, csak az árát tartom magasnak, habár a HTC soha nem filléreskednik. :)

(#10) kavicssli válasza kopaszkukac (#8) üzenetére


kavicssli
addikt

Irigykedős szmájli! :DD

Remélem a Logoutra írsz egy tesztet róla... :B

nekem még 2 hónap! :O

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11) tween válasza kavicssli (#10) üzenetére


tween
őstag

Nekem is még 2 hónap. :K

(#12) kopaszkukac válasza kavicssli (#10) üzenetére


kopaszkukac
tag

hát nemtom, még sosem írtam ilyet, meg nem is szeretek annyira fogalmazni :U
de aztán minden előfordulhat, majd meglátom...ha írok, mindenképp dobok egy üzenetet :K

(#13) Enjoy


Enjoy
addikt

Amennyire szép a Diamond, annyira csúnya, és aránytalan ez a Rose.
:(

► més que un club ◄

(#14) fateless


fateless
veterán

Sajna a wm standard program miatt vannak még mindig lassulások, ezt nem lehet hardverrel orvosolni :(

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15) Bocha válasza rumos14 (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

De, ha virágokra vágysz, fotózok neked szívesen, este feltöltöm. :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#16) Jadro


Jadro
veterán

Furcsák az arányok de még ezzel együtt is az eleje teljesen rendben van. A hátlapja viszont nagyon nem tetszik.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17) Ricardo válasza Jadro (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyetértek. a háta nagyon csúnya. Nekem olyan prism utánérzésem van tőle.

(#18) Napfénysüti válasza Jadro (#16) üzenetére

Valóban,nagyon kontrasztos a két oldala :F
Ezt a diamondos kinézetet ennél a szétcsúsztatható változatnál talán mellőzhették volna.
Meg még az ára is kicsit sok.Olyan 70-80 körül már reális lenne szerintem.

Més que un club!

(#19) sztikac válasza rumos14 (#2) üzenetére


sztikac
őstag

Ezt a RAM dolgot én sem értem... 256 Mb memóriából szvsz. legalább 100-120 Mb-nak szabadon kéne maradnia bekapcsolás után :U

(#20) silentkiller


silentkiller
senior tag

Ha majd leesik az ára 70-80 körülre (1-2 hónapon belül) biztosan jobb vétel lesz, mint a Nokia N82-es (a kamerájától eltekintve)...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#21) Bocha válasza sztikac (#19) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Számomra is hihetetlen, de csinálok egy screenshotot róla Nektek.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) fateless válasza sztikac (#19) üzenetére


fateless
veterán

Sőt, majd' 200-nak kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23) Dare2Live válasza silentkiller (#20) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

azért ez a WM sokkal rosszabb mint egy N82es symbi....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#24) WD40


WD40
aktív tag

"... a Rose ettől függetlenül az egyik (vagy inkább a) leggyorsabb gép ebben a szegmensben."

Nem csodálkozom, ha ennyi memóriát és fél gigás procit raknak egy okostelefonba...

Egyébként ez az egyszerű design, meg hogy nincsenek a gombok kissé félkörbe, összevissza eltolva, nagyon tetszik. Tán a hátulja nem illik az egészhez. És tehettek volna egy nyomorult jacket rá, le van védve mint márka, vagy mi a ... :((

110ért meg nyilván nem ezt fogják venni, elszállt már megint velük a ló.

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#25) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nekem tetszik.... felesleges a két fajta bill, de tetszik... winmob-ot nem vennék, de külsöre teszik :K

I humbly and respectfully decline™

(#26) v.tom


v.tom
őstag

Szerintem ez a telefon kijelölt egy használható utat. Remélhetőleg javítanak a gyermekbetegségein, és hamarosan lesz használható smartphone érintőkijelző nélkül is. addig sajnos muszáj lesz megvenni a touch diamond-ot:)

(#27) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Egész jól néz ki, bár első látásra egy kicsit hosszú. :F

(#28) RandomGosu válasza Jhonny06 (#27) üzenetére


RandomGosu
senior tag

de hosszú is :DDD

nem értem, hogy ha van "sima" bill akkor minek qwerty?

[ Szerkesztve ]

(#29) Peet210 válasza RandomGosu (#28) üzenetére


Peet210
őstag

Én a kérdésed nem értem. :)
Használtál már qwerty bill.-tel szerelt gépet? Ha igen tudod miért is jó a qwerty billentyűzet.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#30) rankesz


rankesz
veterán

Lehet hülyeséget kérdezek de akkor ezen futna az Igo8?

(#31) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Hm.
Itt is egy fixfókuszos 3.2 Megapixeles kamera, fény nélkül, ami ráadásul nagyon rossz képet rögzít. A HTC mer ilyet tenni egy telefonba?!
Amugy a külső tetszik, anno a Sony J6 nyúlánksága is megtetszett, ez is elmegy.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#32) Enjoy


Enjoy
addikt

Én a HTC TOUCH HD-t várom már nagyon! :R

► més que un club ◄

(#33) erdoke válasza Enjoy (#32) üzenetére


erdoke
titán

Huhh, ez durva. :Y
Attól félek az akkumulátoros üzemidő gyenge lesz, akárcsak a Diamondnál. Még nagyobb kijelző, ugyanaz a proci. :F

A legjobb aláírás a héten

(#34) rumos14 válasza Bocha (#15) üzenetére


rumos14
nagyúr

csak arra céloztam, hogy lehetne vmi élet a képeken.

(#35) Enjoy válasza erdoke (#33) üzenetére


Enjoy
addikt

1-2napnál nem is várok el tőle nagyobb üzemidőt!
Szerintem az reális érték lenne. :U

Amúgy mi a baj azzal a procival?

► més que un club ◄

(#36) rumos14 válasza Dare2Live (#23) üzenetére


rumos14
nagyúr

nem kedvelem az ilyen sarkos kijelentéseket. az "N82es symbi" kicsit más kategóriájú készülék mint "ez a WM".

(#37) rumos14 válasza rankesz (#30) üzenetére


rumos14
nagyúr

nem hülyeség a kérdés de (sajnos) nem megy.

(#38) róland válasza Enjoy (#32) üzenetére


róland
veterán

HTC-nél úgy döntöttek bedarálják a Windows Mobile piacot, s akár a teljes okostelefon piacot is.

Nem rossz, bár a Diamond megjelenése nekem jobban bejön.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#39) rumos14 válasza Enjoy (#32) üzenetére


rumos14
nagyúr

a mindenit. ejha. hát ez nem semmi. ----->> 3,5mm-es jack egy HTC gépen :Y :R :DDD
na ez alá kéne egy kihúzható qwerty és a képernyő alá egy d-pad az olyan maradi júzereknek mint én.
a képernyő fizikai mérete mekkora? a Xperia-féle 3"-nél nagyobbnak tűnik.

(#40) copin


copin
őstag

Ez a méret talán a kialakítással jár. A W-Zero 3 is ilyen, persze ahhoz már nem árt egy átlagon felüli méretű zseb.

rumos14 Le van írva, 5".

"De prachtige Touch HD glanst van alle kanten en huist een indrukwekkend 5-inch breedbeeldscherm met 800 x 480 pixels (WVGA)."

überoff
Ekkora méretben már létezik WSVGA is. upsz :DDD Nem rég számoltam, hogy ha a teljes kagylót elfoglalná a kijelző, akkor WSVGA lehetne.
/überoff

[ Szerkesztve ]

(#41) rumos14 válasza copin (#40) üzenetére


rumos14
nagyúr

5" fizikailag nem lehet. nem férne el rajta ;) talán 3,5"..

amúgy azt hallottam, hogy jövőre jön a HTC Touch HD Ready, aztán 2010-ben a HTC Touch Full HD

:DDD :DDD

na majd holnap lesz egy hír erről, ott folytathatjuk :K

[ Szerkesztve ]

(#42) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Tyű, nagyon meglepődtem, amikor a képek között megláttam a kicsúsztatott QWERTY billentyűzetet, mert addig számomra nem derült ki hogy van ilyen is a gépen.
Nekem tetszik és az ára sem olyan vészes. A RAM lehetne kicsit nagyobb de az sem olyan vészes.

(#43) eddie17 válasza rumos14 (#41) üzenetére


eddie17
addikt

Pedig annyi :K
De prachtige Touch HD glanst van alle kanten en huist een indrukwekkend 5-inch breedbeeldscherm met 800 x 480 pixels (WVGA).

(#44) copin válasza rumos14 (#41) üzenetére


copin
őstag

Pitagorasz-tétellel kiszámoltam. Kb. 13,1 cm átlójú a telefon. 5" pedig 12,7 cm. Elfér. :)

[ Szerkesztve ]

(#45) JoeMiller válasza rankesz (#30) üzenetére


JoeMiller
tag

Semmilyen i-go nem futhat rajta, hisz csak érintésvezérelt kijelzövel lehet irányítani az i-go softvert....
marad az egyébként tökéletes TomTom és a Garmin.

ez a TouchHD nagyon durva!
[link]

(#46) rumos14 válasza copin (#44) üzenetére


rumos14
nagyúr

srácok, felőlem fogadhatunk...
a készülék ugye azért nem csak kijelzőből áll, van egy keret is, alul gombok...
a FuSi N560 hasonló hosszúságú, de kb. 7cm széles, viszont kicsit több hely van a képernyő alatt, a kijelzője 3,5". ez alapján ez a Touch HD max 4" lesz. persze az sem kevés.

(#47) copin válasza rumos14 (#46) üzenetére


copin
őstag

Lehet hogy 4" lesz. Én csak azt tudom hogy elférne egy 5"-os is. Nem túl jól értesültek a források, ami a kijelző méretét illeti. Ez legyen vele a legnagyobb gond.

(#48) rumos14 válasza copin (#47) üzenetére


rumos14
nagyúr

na ja, de ránézésre nem fér el rajta az 5" és az hogy a készülék méretéből számolsz, nem jó kiindulási alap, mivelhogy készülék nem egyenlő kijelző.

(#49) fateless válasza eddie17 (#43) üzenetére


fateless
veterán

Elhiszem, hogy annyit írnak, de a 480x800-as pixelszám alapján 3 az 5-höz képaránnyal állunk szemben, ami egy kis számolás alapján azt jelenti, hogy 6,5 cm-es a kijelző szélessége és 10,9 cm a hossza. Ha hozzávesszük a készülék 11,5x6,3x1,2-es fizikai méretét, akkor azt hiszem, könnyű belátni, hogy rumosnak igaza van, a készülék kijelzője nem lehet 5"-os. Esetleg hazudtak a külső mérettel kapcsolatban.
Még a kis méretű LG KS20 is csak 2,8-as kijelzővel rendelkezik, miközben matematikailag akár egy 3,5-ös is ráférne - de fizikailag nem.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#50) eddie17 válasza fateless (#49) üzenetére


eddie17
addikt

Hát én csak a linken látható számokra alapoztam, nem láttam még élőben:)
Előfordulhat, hogy nem annyi amennyi, majd kiderül úgy is, nem lesznek álmatlan éjszakáim emiatt:)
De azért ha mégis beletennék, nem lenne egy tucattermék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.