Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) keIdor


keIdor
titán

Köszönöm a tesztet, ez megerősített abban, hogy Samsung Galaxy S III legyen a következő kipróbált telefonom. HTC One X már volt két hétig, főleg a három pont és a "kissé" laggos Sense miatt adtam el. De ahogy Téged is, engem is irritált az ugrálás gyári böngészőben. Nem igaz, hogy nem lehet kikapcsolni a szövegtördelést, ez igénytelen egy megoldás nagyon. Számomra felesleges is tördelni a szöveget, mindig csak annyira zoomolok be, hogy egész maradjon a szöveg, ne tördelje, felesleges 720p/4.7"-en.
Vagy legyen opció a kikapcsolásra.

SGS3-nál a kijelzőtől félek kicsit, nekem a fehér és RGB fontosabb lenne a feketénél, de majd kiderül mennyire jön be. SGS 1 évig megvolt, talán ezzel is elleszek ennyi időt. One X kijelzője sokkal jobban tetszik mindenesetre, bár még nem láttam az LG 4X HD kijelzőjét, de az SLCD2 a legjobb ami láttam a piacon eddig.

Kamerában az SGS3 egyértelmű győztes, ezt már a Mobilarena tesztben észrevettem, állítólag iPhone 4S optikája van benne, így nem is kérdéses, azzal lő még ilyen szép képeket az ember.

Igazából egy Samsung optimalizált Sense kéne egy One X házas, One X kijelzős, Samsung hardverre (28nm) meg hozzá Motorola Razr MAXX 3300mAh aksi. :DDD Meg akkor már Jelly Bean, de ilyen úgyse lesz.

Kipróbálhatnád még az LG 4X HD-t is!! Azt mondjuk nem vennék, mert az LG-ben nem bízok ha szoftverről van szó, a 2X miatt nehezen szerzik vissza a bizalmam, meg kell dolgozniuk érte, de ez van. De a Sony Ericsson is az X10-el eléggé eltántorított a márkától, mára visszaszerezték, mert simán vennék Sony telefont ha Qualcomm S4 lenne benne, nem is lenne kérdés mit vegyek. Úgyhogy ha LG összekapja magát elérheti nálam ugyanezt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.