Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) MrPetya19 válasza tzsolesz (#150) üzenetére


MrPetya19
addikt

Videózásban viszont rosszabb, főleg a fókusz miatt.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#152) tzsolesz válasza MrPetya19 (#151) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Azóta már javítva lett egy frissítéssel. :K

(#153) MrPetya19 válasza tzsolesz (#152) üzenetére


MrPetya19
addikt

Az jó. Most már te fókuszálsz vagy a teló csak nem 5mp-enként?

[ Szerkesztve ]

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#154) tzsolesz válasza MrPetya19 (#153) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

V10d egyik javítása.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#155) ricshard444 válasza tzsolesz (#150) üzenetére


ricshard444
veterán

Külsőre nekem alapból az LG tetszik a legjobban,csak a hátulja bűnronda :DDD

Vannak dolgok...

(#156) fRooStzzZ válasza ricshard444 (#155) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Akkor meg sem tetszik annyira kulsoleg... :)

(#157) ricshard444 válasza fRooStzzZ (#156) üzenetére


ricshard444
veterán

Nem a hátulját nézegetem :U Ha vennék egy olyat cserélném a hátlapot azt kész.De ezt a "generációt" kihagyom,majd jövőre cserélem le az S2-t

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#158) fRooStzzZ válasza ricshard444 (#157) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

En is most vettem meg az s2 melle a 3at.
Gondolkodtam hogy kihagyom, de nem tudtam. :)
Remelem tavasszal jon a 4. Igaz arrol meg semmit nem hallani de majd csak lesz rola valami

(#159) redlingg


redlingg
tag

szívesen fogadnék tapasztalatokat az elemmel kapcsolatban, ki hányszor tölti? Van-e vkinek tabletje mellette?Érdemes-e tablet mellé ilyet venni?(Nagyon tetszik a HTC)

(#160) ForRedGlory válasza redlingg (#159) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Elem alatt az akkumulátort érted? :DDD
Mert ha igen, akkor a HTC-t naponta kétszer kell töltened, ha folyamatosan nyomogatod. Tablet mellé simán mehet, mert nem egymás konkurenciái. Más kérdés hogy ugyanazt tudják, csak hát ugye mobilitás szempontjából egy tablet annyira nem cipelhető.

(#161) nggabi válasza ForRedGlory (#160) üzenetére


nggabi
nagyúr

azé van ám kivétel :DDD :P

"szenyor dzsíííí"

(#162) ForRedGlory válasza nggabi (#161) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pölö? Nót? Ugyanmá' ;]

(#163) tzsolesz válasza ForRedGlory (#160) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ezt a HOX-ot csak munkanélküliek, és nyugdíjasok használják? :F

Aki a fél, vagy néha 3/4 napját iskolában, vagy munkahelyen tölti, annak nem kell ettől félnie.
Tehát ez nem érv. :(

(#164) ForRedGlory válasza tzsolesz (#163) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Na ja.... megneznem 2, 2.5 ora kijelzovel kinek birja ki estig meg ha melozik is. Eleg csak arra gondolni hogy reggel mondjuk munkaba menet olvasgat 30-40percet. Maris elveszett az akksibol durvan 30%, es meg csak reggel 8 sincs... Nem tudom mit kell szepiteni... Aki hasznalja is a telefonjat annak csutkara tud merulni kora delutanra is.

Nyilvan S3-at is le lehet meriteni, de az joval melosabb mutatvany...

[ Szerkesztve ]

(#165) Xaels válasza ForRedGlory (#164) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem szinte mindig elmegy minimum 3órát a kijelző automata fényerővel. Ha vissza veszem manuálisan amikor nem kell és az automata túl magas értéken hagyja akkor 4 óra is meg van néha gyári ROM-mal és böngészésről beszélek. Filmezéssel több is meg van folyamatosan bekapcsolt 3G mellett. Nem azt mondom, hogy kimagaslóan jól bírja, de azért ne ferdítsünk már.

"Aki hasznalja is a telefonjat annak csutkara tud merulni kora delutanra is." - ez kb az össze s nagy kijelzős okos telefonra igaz. Még az S3-ra is.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#166) randras válasza nggabi (#161) üzenetére


randras
veterán

;]

(#167) ForRedGlory válasza Xaels (#165) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem ferditek... tudod mikor megy az el 4 ora kijelzot... ha 100% toltottseg utan kezded el hasznalni. Na akkor elmegy annyit mire lemerul. Erdekes hogy ph-t leszamitva mervado oldalon (mert a ph hox kozossege mindent tagad, szepit, maszatol) az XDA-n folyamatosan sirnak a szar uzemido miatt. Mutass kerlek egy olyan tesztet, csak egyet ahol barkinek is elment 4 orat a kijelzo mondjuk ugy hogy reggeltol-estig toltes nelkul. Utana visszaterhetunk ki ferdit. A filmezest meg ha beleveszed, akkor az kisse "csalas", mert akkor johogy elmegy 4 orat. Ebbe az esetben az S3 is lazan birja 8-9 ora kijelzovel. Ez viszont nem eppen realis osszehasonlitas.

[ Szerkesztve ]

(#168) Xaels válasza ForRedGlory (#167) üzenetére


Xaels
félisten

Nem filmezés. [link] [link] Ritkán filmezek rajta, általában csak akkor amikor garázstartalékként bent ülök és nincs mit csinálni. És mint mondtam ez nem automata fényerő, hanem manuálisan állított amikor nincs szükség az automatára mert nem mindig megfelelő értékre állítja a kijelzőt.

De mint mondtam böngészéssel a 3 óra mindig megvan automata fényerő mellett. Az a 2-2,5 erősen lefele kerekítés...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#169) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Ha jó üzemidő kell, akkor vegyél razr maxxot.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#170) Carlas


Carlas
senior tag

Sok dologgal nem értek egyet kicsit elfogult az író a Samu mellett én inkább a GSMARENA.COM tesztet javasolnám ahol baromi részletesen tesztelik a srácok a HOX vs. SGSIII-at, ez egy nagyon neves oldal, ha valaki még nem ismerné, igaz pici angol kell hozzá de mindkét telefonból mindent kiveséznek és itt érdekes módon a különbséget a végén ki is írják, hogy igazából nincs győztes mert van ami ebbe van ami abba jobb. Kamerát is tesztelik és itt is más az eredmény mint ebben a tesztben ami fura. Én próbáltam mindkettőt pár napig végük a HTC-t vettem meg mert a Samsu sok mindenben roszabb volt (pl.: kijelző,kinézet,a felhasználói felület, anyaghasználat,)

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_iii_vs_htc_one_x-review-759.php

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#171) WiZARD válasza ForRedGlory (#167) üzenetére


WiZARD
addikt

azért van aki lemérte, ráadásul egyenlő fényerőre állítva. érdekes, nem 2 óra után merült le a One X sem, de az SGS3 se bírja jelentősen tovább mint a One X... (persze ez teszt, és nem valós élet)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#172) Carlas válasza WiZARD (#171) üzenetére


Carlas
senior tag

Pont ezt mondtam a gsmarena teszt is hasonlókat ad de ott még a FW update elötti a cikk és úgy sincs nagy különbség, nemhogy utánna, amikor is böven javítottak dolgokat. nekem még a kamera teszt rész érdekes, mert ott sincs nagy különbség ellenben itt a tesztben, viszont videóban picit jobb a samsung (de mondjuk a SGS2 is nagyon jó volt ebben), de mondjuk a htc kompenzál a lassitot videókkal ami baromi jó felvételekt eredményez és a fullhd itt sem rossz de a samunal picit jobb. Ezért értelmetlen a teszt mert elfogult, amikor a pontos mérési tények mást mondanak! Az más kérdés hogy napi használatban senki nem veszi észre a különbséget sebességben de másban igen az pedig a használhatóság és a Sense a legjobb beépített UI. A samu sem rossz de inkább már olyan mintha egy iphone lenne, nemcsoda hogy szénné perelik.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#173) WiZARD válasza Carlas (#172) üzenetére


WiZARD
addikt

úgyis megkapod, hogy csak egy elfogult HOX tulaj vagy, szemben az elfogulatlan SGS3 tulajokkal :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#174) tzsolesz válasza WiZARD (#173) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

elfogulatlan SGS3 tulajokkal

:DDD

(#175) Carlas válasza WiZARD (#173) üzenetére


Carlas
senior tag

igen valószínű, pedig engem az ilyen baromság nem érdekel, csak idegesítő amikor hülyeségeket irogatnak vagy épp nem hülyeséget csak túlzásokat, és aki nincs tisztában mélyebben a dologgal ő elolvassa tanácsra várva és lehet nem azt kapja amit szeretne. a legjobb ha elmesz kipróbálod mindkettőt, bele lehet menni itt a részletekbe de felesleges, kinek mi tetszik és mire használja, mi fontos neki mindig. Nekem a net a játékok a zene a kamera kellett. a Tegra miatt a játékok (ha tegra) sokkal jobb ez tény vitatkozni kár. a Beats audio beats fülessel brutális, ez elismert dolog ez is tény, a kamera minden igénynek megfelel aki jobbat akar anna a 808 pureview kell ami a legjobb. Persze lehet mókolni Chainfire meg egyebek hogy máson is menjenek, de HOX-ra is van olyan Custom Rom ami sebességben meg üzemidőben könnyesre veri az SGS3-at de itt a gyári dolgokat mondtam most amit kapsz ha megveszed. nekem már volt nagyon sok telóm volt hogy egy héten 3 különböző :D (egy nagykerben dolgozok) igy van viszonyításom. Aki bármi segítséget kér szívesen segítek NERM ELFOGULTAN tehát ha valami nem jó a HOXba azt megmondom de az SGS3 nál is ha valami fos.

amugy htconex.comze.com igaz kis ideje a frissítés akadozik de nézegessétek akit érdekel

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#176) fRooStzzZ válasza WiZARD (#171) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Azert kivancsi lennek, hogy ezek a tesztek hogy jottek ki.
3G-n ne mondja nekem senki, hogy 7,5 orat el lehet netezni.
Ugyan ugy, mint az sgs2-nel sem lehetett 5+ orat.
Az ember orult, hogy volt 4 ora kijelzo hasznalata es abban nem 100% volt vegig net.
Nekem max 2,5 orat mehy az s2, s3 kozel a 4 orat elviszi.
De 7,5????

(#177) ForRedGlory válasza WiZARD (#171) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja persze, 8-10 óra böngészés HTC-vel, LOOOOL.... Rendben, igazad van...

Ahogy egyesek mondanák, feldobtad a napom. Kapaszkodj csak ilyen chartokba (és ne zavarjon, hogy baromság...), ha ez vígasztal téged, nem bánom.

[ Szerkesztve ]

(#178) csaabz válasza ForRedGlory (#177) üzenetére


csaabz
őstag

Oda irta a végére, hogy ez csak egy teszt... :))

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#179) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#177) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bakker lejárt a szerk idő. Szóval a nemzetközi verzió 7 órája a nevetséges, elsőre az AT&T verziót néztem. Azzal nincs tapasztalatom.

(#178) csaabz: elolvastam, de attól még egy hülyeség. Nem jöhet ki ekkora különbség egy teszt és a valós körülmények között...

[ Szerkesztve ]

(#180) ForRedGlory válasza Carlas (#175) üzenetére


ForRedGlory
félisten

inkább nem írom le

[ Szerkesztve ]

(#181) Carlas válasza ForRedGlory (#180) üzenetére


Carlas
senior tag

Nem is kell hülyeség lenne.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#182) ForRedGlory válasza Carlas (#181) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Te mar csak tudod

(#183) Carlas válasza ForRedGlory (#182) üzenetére


Carlas
senior tag

jaja

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#184) Apika


Apika
Közösségépítő

Remek, mindenre kiterjedő írás lett! Gratulálok hozzá! Köszönöm, hogy közkinccsé tetted! :K

(#185) ForRedGlory válasza Apika (#184) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nincs mit :)

(#186) ZeroLimit


ZeroLimit
tag

Jó cikk grat hozzá :DD :C :R

(#187) tvamos


tvamos
nagyúr

Koszi a cikket, nagyon tetszik.

En fogdostam a One X-et, nekem nem tetszik a launcher.
Sajnos az S3-hoz meg nem volt szerencsem...

Nekem a Note 2 az abszolut kiraly!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#188) zack


zack
nagyúr

Tartalmas teszt lett. ;) Grat! :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#189) ForRedGlory válasza zack (#188) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kösz :DDD

(#190) Burt1793 válasza ForRedGlory (#189) üzenetére


Burt1793
veterán

Nagyon jó teszt, be kéne rakni a MA címlapjára :)
Mondjuk a most készülő One tesztet mindenképpen. Sokkal részletesebb és sokkal inkább a felhasználók szemszögéből van megírva (már azok szemszögéből, akiket érdekel a dolog :D ).

(#191) ForRedGlory válasza Burt1793 (#190) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Köszi :DDD

(#192) #97543424


#97543424
törölt tag

Megmondom őszintén nekem a Htc jön be.Nem azért mert most is az van,(igaz régebbi tipus de nagyon szeretem),hanem mert jobb az anyaghasználat,szerintem a kijelző is szebb(volt már amoledes Samsungom is)vannak összehasonlítási alapjaim, és sokkal jobban testre lehet szabni.A kameránál volt nálam a legfontosabb elvárásaim és azt a Htc hozta is, úgy hogy a párommal megnéztük közelebbről a két telefonnal készült képeket és egyértelmüen nem összebeszélve,mindkettöknek egyöntetü véleménye hogy a Htc jobb képet csinál.Szerintem a Htc a nyerő.

(#193) ForRedGlory válasza #97543424 (#192) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hogy mi? Jobb képet csinál a HTC? :DDD Ez csask ugye vicc volt?

(#194) #97543424 válasza ForRedGlory (#193) üzenetére


#97543424
törölt tag

Kinek a pap kinek a papné.

(#195) ForRedGlory válasza #97543424 (#194) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Erre a kérdéskörre ez a példa nem jó, mert egyértelmű, hogy a HTC sokkal rosszabb képeket csinál.

(#196) Töpi válasza ForRedGlory (#195) üzenetére


Töpi
tag

Hát inkább valamennyivel. Azért a sokkal elég nagy túlzás:)

A sárga inkább piros, mint zöld...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.