Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bloomberg


bloomberg
tag

Az a baj, hogy ráncfelvarott telefont annyiért adnak, mintha valami teljesen új fejlesztésű dolog lenne.

Bár a 64 giga háttértár indokolhatja a magasabb árat.

Az meg hogy szaggat, nehogy már a vas, meg JB hibája legyen. Optimalizálni kellett volna - amiben a HTC elvileg jó, nem tudom hogy nem jött ez most össze nekik.

Meg ha már csúcs-csúcs modell, tényleg lehetne 2 giga az a ram, és akkor 195.000-be is kerülhetne :(

(#2) Hiperwolf


Hiperwolf
tag

Lássuk, mit ad az a +. :)

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#3) Maxentius


Maxentius
addikt

Nem müxik a Project Butter? No comment... amúgy tetszetős vas lenne.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#4) sdd2


sdd2
veterán

Köszi a cikket, olvasom :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#5) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Jajj, az a kamera. :N

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6) FragMaster válasza Maxentius (#3) üzenetére


FragMaster
addikt

Működik az, csak a sense megint ilyen takarékos lett.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#7) Maxentius válasza FragMaster (#6) üzenetére


Maxentius
addikt

A UI kirajzolásakor bármilyen szaggatást észrevenni "működő" PB esetén nonszensz. :(

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#8) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Szégyen-gyalázat, hogy ezen is laggol a droid. A HTC-nél valamit nagyon benézhettek a kedves szoftvermérnökök. Vagy ez droid sara?

Egyébként meg hogy írhattok ilyet, hogy alig marad el a padfone 2-től? Az a telefon szétgyalázott minden mást a szintetikus tesztekben... Linpackba konkrétan 3x olyan gyors... :N

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9) stilo18


stilo18
addikt

Remélem ezért csúszik a sima One X-re a JB...optimalizálják csak.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#10) Maxentius válasza Oppenheimer (#8) üzenetére


Maxentius
addikt

Ez inkább a Sense sara lehet, az AOSP-romok mindig ezerszer gyorsabbak szoktak lenni, mint a gyárik.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#11) T0rnad0 válasza Maxentius (#10) üzenetére


T0rnad0
addikt

Pedig azt hittem, hogy a Sense-en már gyorsítottak annyit, hogy ne legyen gond vele, de csak nem megy nekik...

Z Fold 4

(#12) szentespeter


szentespeter
tag

Ami igazán tetszik ezen, az a készülékház. Végre az oldalait is mattra csinâlták, nem úgy, mint a One x-ét.

/Sony Xperia Z/ PÜ-re illik válaszolni...

(#13) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A laggolás egy ilyen készüléken ciki. A felár nyilván nem éri meg a sima One X ellenénben.

Ps.: miért jó azt egyeseknek közölni a fórumban, hogy már olvassák is a tesztet?

<< Heimdal >>

(#14) Integra válasza stilo18 (#9) üzenetére


Integra
titán

"Főleg a Project Butter tudatában fájó dolog egyébként , hogy nem mindig folyamatos a rendszer sebessége, amelyen a Sense 4+ (és az "optimalizáltság") sem segít számottevően"
ezek után én nem remélnék.. :U
csak a nexus srácok...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) ikormos válasza Oppenheimer (#8) üzenetére


ikormos
csendes tag

Árban... :)
KI

(#16) Angel1981


Angel1981
veterán

Remek vas! Már csak ár mérséklődésére kell várni! ;)

(#17) T0rnad0 válasza Integra (#14) üzenetére


T0rnad0
addikt

Vagy HTC + xda ;]

Z Fold 4

(#18) zso79 válasza bloomberg (#1) üzenetére


zso79
őstag

Érdekes, a One S-en nem szaggat a Sense...

(#19) Zolesz007 válasza Oppenheimer (#8) üzenetére


Zolesz007
őstag

Nézz meg egy Zselés babos Galaxy Nexus-t vagy épp egy Galaxy S3 vagy akár Most jött ki S2-re is... Pedig ott van tácccswíz. :)

Fold 5

(#20) hemaka válasza fi:zi'k (#5) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szokásos HTC minőség. :D

(#21) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

LOL, ez elég nagy fail, mármint a telefon. Beleraknak ebbe is 1GB ramot? Kamera ugyanolyan hitvány, az akksiidő sem lesz partiban azokkal a készülékekkel, melyek ilyen akksival bírnak, plusz még akad is? Nice... :U

(#22) stilo18 válasza ForRedGlory (#21) üzenetére


stilo18
addikt

Miért, az aktív használat másfél nap, miért rossz? Jah, tudom, HTC...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#23) bteebi


bteebi
veterán

Szép és jó, de nagyon sokba kerül, már-már szifon-drága. Még akkor is sokallnám az árát, ha - az ennyiért már szerintem elvárható - 2 giga RAM és 64 GB tárhely lenne benne alapból.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#24) Peterson_


Peterson_
addikt

"Mobilos körökben még mindig nem nevezhető rossznak a HTC üdvöskéje, ám azért nem is lehet maradéktalan az örömünk."

-Ezt a finom megfogalmazást. :N
Nekem ilyesmik jutottak eszembe: Ocsmány olajfestmény túlvilági fátyollal...kb egy kalap sz**

A telefon többi része meg hozta a papírformát.
Ha másra nem is, arra remélhetőleg jó lesz, hogy a HOX árát lejjebb nyomja.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#25) ForRedGlory válasza stilo18 (#22) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja, ha aktívan használod, gyorsan le fog merülni. Jó ficsőr.

És nem... nem HTC, hanem fail mind, amit írtam. A kameránál sokkal jobban le kellett volna húzni, de látszólag nem merte a cikk írója. Ha a Samsung csinálja, ugyanúgy leírom... :U

Ez a cég van szarban, ha jól gondolom? Hát akkor illene kihozni már egy olyan telefont, amiben kevesebb a kompromisszum, mert mocskopsul nem fogja ez kihúzni őket a trgáyából.

[ Szerkesztve ]

(#26) zack


zack
nagyúr

Jó lett a teszt, nekem bejön az új verzió. :C
Kicsit ugyanakkor értelmetlennek tartom, hogy 1GB rammal hozták ki. Ez a teló simán vállalható lenne 2013 végéig, de 2013 Q1-Q2-ben alap lesz a 2GB RAM. Az ára majd normalizálódni fog, és persze akkor jó vétel lesz, elsősorban az aksi miatt. Az pedig, hogy a HOX mennyivel lesz olcsóbb a HOX+ érkezését követően...Lényegében teljesen mindegy, akinek fontos az üzemidő. Felőlem lehetne 70k is, akkor se venném meg, mert a karcsú üzemidőt semmi sem tudja kárpótolni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27) hurrikan válasza Maxentius (#10) üzenetére


hurrikan
addikt

Persze hogy a SENSE sara.
Sima X-en is szaggat a gyári launcher, az APEX meg úgy pörög hogy egy mikrolagg nincs benne soha.
1x nem laggolt be APEX-el 4hónap alatt....
tehát nem az androidra kéne fogni a tesztelőknek sem. ;)
remélem a hardveres hibákat is javítgatták... valamint bizony tényleg jelentősen kellene csökkenni az árának.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#28) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Hát ez a készülék csak arra jó, hogy olcsóbban vegyem meg a One X et. :D

(#29) Armagedown


Armagedown
őstag

Szerintem nyerő lesz ez a telefon, mert csak 135 gramm , a Lumia meg nagyon nehéz :) :))

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#30) Dr.Anonymus válasza hurrikan (#27) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nem olyan biztos az
én az asus tr primenál láttam azt, hogy amíg ics volt rajta, sokkal több alkalmazást elbírt a háttérben a rendszer, játékok alatt sosem szaggatott
Jelly bean update után, ami számos területen gyorsított, de érdekes módon pl. játékok teljesen beszaggatnak tőle, ha nem zársz be a háttérben szinte minden alkalmazást

az egész jelly bean el van ****va
gyakorlatilag ha aránylag folyamatos működést akarok akkor jobb ha 2 alkalmazásnál több nem fut a háttérben

(#31) zso79 válasza hurrikan (#27) üzenetére


zso79
őstag

Mi lehet a különbség az X-en és az S-en lévő Sense között? S-en meg se rezzen, teljesen smooth az egész.

(#32) Maxentius válasza zso79 (#31) üzenetére


Maxentius
addikt

Vagy csak a Tegra és a Sense utálják egymást. :P

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#33) Dr.Anonymus válasza Maxentius (#32) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

lehet hogy az asus tr. prime sense nélkül és a tegra3 is utálják egymást.. :P
vagy úgy is mondhatnánk hogy a tegra3 egy bukta.. ;]

(#34) Dr. Maci


Dr. Maci
tag

Egy kicsit csalódás volt számomra végigolvasni . Azért adtam el az előző telómat, hogy majd veszek One X-t, vagy One x+-t. Így nagyon vártam a tesztet. Az 1 giga ram, ezek szerint tényleg sokat számít. Nem akarok még egy olyan telefont venni, ami össze-vissza laggol. Ezért adtam el a Sony Neo-mat.
A telefon külső borítása nagyon bejön, egyszerűen prémium a kivitele. De akad és adnak vele ráadásul egy kőkorszaki fülest. :W
Kíváncsi leszek az első felhasználói élményekre. Vagy lesz egyáltalán bárki, aki megveszi 190 ropiért? Ez horribilis ár érte. Főleg úgy, hogy a Droid DNA az USA-ban csak 199 dollár lesz és állítólag lesz nemzetközi változata is... Bár igaz, ott a belső memória csak 11 gb.
Van arról valami infó, hogy a One x+ 32 gb-os változata mennyibe fáj?

(#35) berbatov2 válasza Dr. Maci (#34) üzenetére


berbatov2
senior tag

Ez horribilis ár érte. Főleg úgy, hogy a Droid DNA az USA-ban csak 199 dollár lesz és állítólag lesz nemzetközi változata is...
Az a szolgáltatói ár lesz, ne keverjük!

(#36) amanoba


amanoba
őstag

Tiszta vicc hogy ezen a vason akad a droid.

"microSIM-ek fogadására képes foglalat", "a microSD kártyákkal történő bővíthetőséget" - mivel egy megy bele mindkettőből (gondolom), ezért szerintem célszerűbb lenne egyes számot használni.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#37) Dr. Maci válasza berbatov2 (#35) üzenetére


Dr. Maci
tag

Igaz-igaz .Mea culpa :))

(#38) Legendd válasza amanoba (#36) üzenetére


Legendd
senior tag

Ebben is van igazság...legyen így :) köszi!

Alea iacta est!

(#39) Xaels


Xaels
félisten

Köszönjük a tesztet. Arról lehet tudni, hogy milyen alkalmazásokat telepítettetek? Más oldalakon nem panaszkodtak akadásra, lehet valami JB-vel nem teljesen kompatibilis alkalmazás okozta. Amúgy nálam a sima X-en a 4.0.4 sem akadozik, majd meglátjuk milyen lesz a 4.1.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40) kaciokos


kaciokos
őstag

Srácok, én végignéztem a videót, de sehol sem látok lagolást benne. Most akkor mi van?

(#41) istnag


istnag
addikt

Én bárkinek odaadom a One S -emet megtaperászni,hogy megnézze mennyire "akad" a Sense miatt..pedig ez csak 2 mag.

(#42) hito


hito
nagyúr

Vajon egy kis ügyeskedéssel (szervízkörülmények között) cserélhető erre az akksira a sima x-é? :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#43) mumk1 válasza hito (#42) üzenetére


mumk1
addikt

Igen, de a garancia árán. [link]

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#44) Legendd válasza kaciokos (#40) üzenetére


Legendd
senior tag

Igen, a videón nem jön ki, de én használtam napokig, s nagyjából 10/8 alkalommal zavaró volt a dolog. Az ára miatt pedig ez nem megengedhető szerintem :)

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#45) dani3l


dani3l
őstag

Azert a konkluziohoz annyit hozzafüznek, hogy ez igy kicsit felrevezetö, hogy 110-120k-ert mar lehet One X-et kapni, ez meg 190, mivel a sima X annyiert max 32 gigas. (Az mar mas kerdes, meger e annyi pluszt - nyilvan nem..)
Egyebkent szerintem ezt mar kar volt kihozni igy, alapbol ezt kellett volna kiadniuk, de ezt külön piacradobni egy frissitett modellkent, plane ekkora arkülönbözettel enyhen szolva is vicc.. :(

#18 zso79: De a One S-ben S4 (vagy rosszab esetben S3) proci van, nem Tegra3.

[ Szerkesztve ]

(#46) Peterson_ válasza Legendd (#44) üzenetére


Peterson_
addikt

Szerintem a videón is kijön szépen, pedig nekem nem olyan éles a szemem mint a sasé...max olyan csipás:))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#47) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ezen a héten erős volt a felhozatal:) windowsos csúcstelók (920 , 8x), aztán padfone és ez az one x sem rossz darab.

(#48) hito válasza mumk1 (#43) üzenetére


hito
nagyúr

Úgyis mindig használt készülékben gondolkozok - ott meg nem ritka a gari nélküli - így annyira nekem nem érdekes ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#49) ramrit


ramrit
tag

Vicc hogy ezen sem folyamatos a rendszer. Szinte kacagok :-) Na ezért fogok én wp8at venni,mindegy milyet, bármilyet,csak soha ne vegyek a kezembe többé droidot,mert kiver a víz, amikor laggzik, persze szép meg csili-vili, csak éppen müködni nem akar normálisan. A droid gyerekeknek való játszadozásra.
Inkább ez a mai Hüvely w2 mint egy S3 (gonosz kacaj)

Ja és kihagytam hogy szvsz!

felecsd'el

(#50) mumk1 válasza hito (#48) üzenetére


mumk1
addikt

Még házilag is megoldható, viszont az ebayen még csak 1800-ast lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.