Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26301) kosturica


kosturica
őstag

A HTC telefonok szervizelése itt történik. Hulla ciki.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#26302) jeni válasza kosturica (#26301) üzenetére


jeni
félisten

még az Acer laptopokat is ők javítják(csehek)

(#26303) batai15 válasza Tyer (#26300) üzenetére


batai15
félisten

proximity lock, keress rá

(#26304) Agony válasza Xaels (#26297) üzenetére


Agony
aktív tag

Köszi!

Start with a whisper, end with a scream!

(#26305) enginev3.0 válasza Xaels (#26299) üzenetére


enginev3.0
félisten

ha lehuzod hogy maximum fenyeron is csak fele erősségen világítson akkor szerintem nem gond ha néha tévesen szabályoz
es lehet állítani hogy smoothabbul állítsa

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#26306) Xaels válasza enginev3.0 (#26305) üzenetére


Xaels
félisten

Mivel nap közben legtöbbször a szabadban vagyok ezért kell a max fényerő. A smooth szabályozás be van állítva. Annyira nem vészes amikor furán viselkedik, olyankor letakarom a fény érzékelőt és utána jó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26307) Peterson_ válasza Dealer95 (#26177) üzenetére


Peterson_
addikt

Nekem annak idején a Nokiámat kétszer kellett szervizbe vinni, mindkétszer kijelzőcserére szorult.
Mind a két esetben azon a héten belül visszakaptam a készüléket, pedig azt is központi szervizben vizsgálták be/ javították.
Igaz, akkor még a Nokia is máshogy állt.
Biztos itt is gyorsabban menne, ha helyszínen javítható hiba lett volna

Közben megvolt a köröm a szervizben, kb a fickó annyit tudott mondani, hogy "hát nem tudom", meg nyomogatta a power gombot tanácstalanul.

Mellette elmondta, hogy már 2-3 készüléket hoztak vissza hasonló problémával, és amit újraszoftverezéssel nem tudott orvosolni a gyártó, azt kicserélte, szóval bizakodó vagyok.
A baj csak az, hogy a leírtak szerint két hetet kell várni.

Kérdeztem az azonnali cserét is készülékbiztosításon keresztül, de az csak akkor működne, ha mondjuk darabokban viszem be a készüléket, és befizetek némi önrészt.

Addig adtak egy Galaxy Y-t cserekészüléknek :((( még szerencse, hogy nem nekem kell használnom. :DDD

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#26308) -=Starwing=- válasza sprinter24 (#26256) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Feltennél pár képet ide a dokkolóról,benne a telóval? Nagyon érdekelne... :)

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#26309) simico válasza sif85 (#26276) üzenetére


simico
aktív tag

Szintén zenész :) A HTC gyári böngésző eddig nálam is mindent ver.
Egyetlen kis problémám van csak vele, ami miatt elkalandoztam rövid időre a Chrome-hoz: egy ideje egyszerűen nem jelennek meg a pc-n felvett új könyvjelzők. A régiek mind ottvannak, de ha felveszek bármi újat, annak semmi nyoma a telefonon. Pedig szinkronizáció be van állítva, látszólag megy is rendesen mert semmi hiba és az utolsó szinkron dátuma is mindig aktuális. A telefonon felvett új könyvjelző viszont simán megjelenik pc-n. Elég fura. Egyszer majd a távoli jövőben, mondjuk a One megvétele után :D ráveszem majd magam egy factory reset-re.

(#26310) istnag válasza simico (#26309) üzenetére


istnag
addikt

Menj a HTC böngészőben a könyvjelzőkhöz. Ott van a "vissza" nyíl és a Keresés gomb között a Könyvjelzők felirat oda nyomj rá és válaszd azt,hogy összes könyvjelző.

[ Szerkesztve ]

(#26311) batai15 válasza -=Starwing=- (#26308) üzenetére


batai15
félisten

felmégy a youtubera:-) ott minden funkcio be van mutatva:-P

(#26312) Xaels válasza kosturica (#26301) üzenetére


Xaels
félisten

Miért ciki? Ahogy elnézem ezt a céget azért az Apple és a HP is ott van a listán. Lehet kicsivel több lesz a logisztika, de ha a végzett munka minősége kifogástalan lesz akkor azért szerintem megéri várni 1-2 nappal többet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26313) g0n21


g0n21
senior tag

Egyre erősebben kételybe ejt, hogy HOX+ vagy H1. Kezd az üzemidő lenni nálam a prior, és a HOX a maga max. 2-2,5 óra kijelzőidejével 12 óra alatt (5p telefon, chrome, gmail, FB messenger) számomra rém kevés, beltérben, wifivel, auto. fényerőn.
Viszont a HOX működésével egyéb bajom nincs, smooth, amennyire kell, csinálja amit kell, a HOX+-ról pedig csak jót hallottam, már csak meg kéne nyomkodni egy H1-et.

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#26314) kirkri válasza kosturica (#26301) üzenetére


kirkri
addikt

Így van, ide kerülnek itthonról a telefonok. :K
Hogy gáz-e, vagy sem, az hamarosan kiderül amint írják a fórumtársak a tapasztalatokat.

21 éve a Prohardveren! ™

(#26315) LouiS22 válasza g0n21 (#26313) üzenetére


LouiS22
veterán

Április közepétől lesz a T-nél, engem már felhívtak, hogy érdekel-e. Mármint a készülék.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#26316) Xaels válasza LouiS22 (#26315) üzenetére


Xaels
félisten

Telenornál is hamarosan várható. Promó anyag már van :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26317) rígel válasza LouiS22 (#26315) üzenetére


rígel
őstag

Be van már árazva? Vagy árat nem mondtak rá?

(#26318) g0n21 válasza LouiS22 (#26315) üzenetére


g0n21
senior tag

Árak netán már vannak?

Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

(#26319) LouiS22 válasza g0n21 (#26318) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem tudom, nem néztem a T honlapját mostanság. De szerintem reaálisan valahol 160-170 körül kell rajtolnia + az előfizetés és a hűség.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#26320) markyy18 válasza jeni (#26302) üzenetére


markyy18
aktív tag

Igen az én laptopomat is itt javították csak jó tapasztalatom volt velük. 5 nap alatt kész volt úgy h ebben benne van a szállítás oda vissza. :) Igaz az acer házhoz jött a laptopért. Úgy javították meg h előtte már belenyúltam mert sajnos a HDD ment tönkre a gép meg csak akkor ment ha nem volt benne. Sajnos akkoriban nagy szükségem volt a gépre igy szétszedtem de ők ennek ellenére javították nem vonták meg a garanciát se semmi. :D

(#26321) enginev3.0 válasza Xaels (#26306) üzenetére


enginev3.0
félisten

akkor neked eszi az akksit rendesen
hogy birod? napközben is töltöd?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#26322) Xaels válasza enginev3.0 (#26321) üzenetére


Xaels
félisten

Nem töltöm nap közben. 3-3,5óra kijelző megvan és munka közben nem is lóghatok folyamatosan a telefonon. Azért nálunk tarkónlövés jár. Ezért is irigylem azokat akik sírnak, hogy 5óra kijelzőidő is kevés. Nekem egy nap összesen nincs 5órám a telefonnal szórakozni :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26323) batai15


batai15
félisten

ebayről milyen otg és mhl kábelt rendeljek ?

(#26324) icepeti


icepeti
tag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne, remélem ti okosabbak vagytok:

Hogy lehet hogy egy high end készülék annyira vállalhatatlan hangot készít a videók alatt (Stereo kikapcsolva) amilyet még soha életemben nem hallottam, igaz hangos környezetben (koncert stb) Ezt még mindig nem sikerült valahogy orvosolni? Használhatatlan az összes videó amit felveszek, mert konkrétan a régi Galaxy S-em ezer kört vert rá.

Más, eddig nem volt gond a wifivel, viszont most már egyre zavaróbb, "ingadozik" a wifi jel, illetve rengetegszer szétbont. Több routerrel kipróbáltam, illetve midnenféle wifi beállításokkal.

Tudna valaki ötletet adni, mit kezdjek ezekkel?

Üdv, P.

(#26325) mumk1 válasza icepeti (#26324) üzenetére


mumk1
addikt

Nem koncert felvételre való,az biztos. Kis vigasz, hogy a következő modell (ONE) e tekintetben kiváló teljesítményt nyújt.
A wifi jel csökkenés, eldobás, ismert típus hiba, ami az antenna csatlakozók miatt alakul ki. Szerviz javítja.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#26326) yodee_ válasza icepeti (#26324) üzenetére


yodee_
őstag

A wifi gond valószínűleg azért jött elő mert a típushiba megjelent a készülékedben. Le kell adni javításra. A videózáshoz nem tudok mit szólni, de egy telefonnal én sosem filmeznék komolyabb dolgokat, sem fényképezés mert ez egy TELEFON és nem lehet tőle elvárni hogy olyan képet csináljon mint egy tükör reflexes gép vagy mint egy fullhd kézikamera...

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#26327) kosturica válasza Xaels (#26312) üzenetére


kosturica
őstag

Azért írtam mert Csehország nem éppen itt van a közelben. De ha minden nap jönnek-mennek, akkor OK! ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#26328) Xaels válasza kosturica (#26327) üzenetére


Xaels
félisten

A logisztika akarás kérdése csak. A Kindle az USA-ból megjött 2nap alatt. A Csehek kicsit közelebb vannak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26329) markyy18 válasza kosturica (#26327) üzenetére


markyy18
aktív tag

nekem a laptop mint írtam 5 munkanap alatt fordult meg. Csütörtökön vitte el a futár és szerdán hozta vissza. :D

(#26330) icepeti válasza yodee_ (#26326) üzenetére


icepeti
tag

Köszönöm a segítséget, akkor marad a gariztatás, ha külföldről van vihetem Magyarországra valahol, vagy vissza kellene juttatni ahol vásárolták?

Valaki azt írta itt a forumban, hogy CM10 alatt ez a rettenetes hang már nincs jelen, meg tudja ezt nekem valaki erősíteni?

Üdv, P.

(#26331) enginev3.0 válasza Xaels (#26322) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akkor jó, én suliba meg gyakorlatra is hordom a töltőt, szoktam tölteni már délelőtt :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#26332) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Milyen gyorsan kell töltenie a telefonnak? A töltőfej eredeti amit vettem, de a kábel nem, 12% 40perc alatt az jó vagy kevés?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#26333) batai15


batai15
félisten

pénzem meg van végre, már csak egy hox kell ;-)

(#26334) enginev3.0 válasza batai15 (#26333) üzenetére


enginev3.0
félisten

Boltban annyi van hogy adnak is el belőle! :)
Szerintem egy próbát megér :) :) :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#26335) batai15 válasza enginev3.0 (#26334) üzenetére


batai15
félisten

használt gyári garos lesz! megbizható embertől:-)

(#26336) BenHans


BenHans
addikt

Nemsokára én is gyarapítom a Hardveraprót 2-vel, legalábbis remélem. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#26337) pongo01


pongo01
csendes tag

Helló, szeretnék venni egy One X készüléket, de nincs meg a vásárlási papírja az eladónak. Azt, hogyan lehet tudni, hogy gyárilag független esetleg függetlenítették. Félek a letiltástól, azért kérdezem. :R

Normális vagyok, a hangok is megmondták!

(#26338) csiszta2


csiszta2
csendes tag

Sziasztok
A HOX-om HTC_016-os cid számú. Elvileg meg kellene kaptom az ota frissítést a legutóbbit viszont nem kapta meg. 3.14.401.27-es szoftver van fent most, de ettől van újabb. Olvastam visszább, hogy az OTA frissítést fel lehet tenni máshogy is, viszont nekem a recovery után semmit nem telepít. Valamit biztos rosszul csinálok. Le írná nekem valaki részletesen hogy kell ezt végig csinálni? Vagy úgy is jó ha valami leírást linkeltek hozzá. Köszönöm. Sziasztok

(#26339) LouiS22 válasza pongo01 (#26337) üzenetére


LouiS22
veterán

És ha csak egy oldalt olvasol vissza, vagy használod a keresőt, meglesz a megoldás.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#26340) Pachenkoooo


Pachenkoooo
tag

Sziasztok! Kéne egy okos ember tanácsa. Ha cserélek egy telefont, de nincsennek meg a papírjai, garijegy, számla, akkor hogyan tudom kideríteni, hogy nem lopott, nem tiltható stb? Elvileg gyári független. Fontos lenne, tudná valaki segíteni?

(#26341) batai15 válasza Pachenkoooo (#26340) üzenetére


batai15
félisten

pongo is ugyan ezt kérdezte.

(#26342) LouiS22 válasza Pachenkoooo (#26340) üzenetére


LouiS22
veterán

Mondjuk az, hogy lopott, sosem lesz ráírva... Ha csak egy telefon, és semmi más (füles, töltő), akkor majdnem biztosan lopott. Sőt: ha nagyon ki akarok cseszni veled, akkor elküldöm egy ismerősöm, ő álnéven eladja neked csak a telefont, én meg utána bemegyek a rendőrségre, azt mondom, hogy ellopták a telefonom és elindítom a tiltási folyamatot a szolgáltatónál a feljelentés után.

Mellesleg valaki beírhatná az infókat az első HSZ-be. Igaz, azt sem olvasná el senki :D

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#26343) Pachenkoooo válasza LouiS22 (#26342) üzenetére


Pachenkoooo
tag

Ha személy igazolványos adásvételit iratok róla az segít? Elvileg gyári független, minden megvan hozzá, csak a doboz meg a papírok nem. Tokok plusz fólia stb. Csak nulla napos a tag, ezért nem bízom benne.

(#26344) jeni válasza Pachenkoooo (#26343) üzenetére


jeni
félisten

A nulla napos nem jelent hátrányt,mert lehet,hogy becsületesebb bárkinél. Ugyan úgy a 10 éves tagság sem jelent semmit.

(#26345) enginev3.0 válasza Pachenkoooo (#26343) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen számít valamit, de nem 1-2 hónap lesz hogy visszaszerezd a pénzed ha átvernek!
Szerintem kerüld!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#26346) simico válasza istnag (#26310) üzenetére


simico
aktív tag

Az természetesen úgy van beállítva.
Lehet, hogy félreérthető voltam: a pc-n felvett könyvjelzők látszanak, megvannak. Viszont egy bizonyos időpont (kb. a JB érkezése körüli időszak) óta nem szinkronizálódnak le a változások a telefonra, azaz ha valamelyik pc-n kitörlök egy könyvjelzőt és felveszek három újat, akkor mindennek a telefonon semmi nyoma (a kitörölt továbbra is ott van, az újak sose jelennek meg). Ha viszont a telefonon változtatok bármit a könyvjelzőkkel, az azonnal megváltozik a pc-ken is. Tehát olyan, mintha egyirányúvá vált volna a könyvjelzők szinkronizációja - de csak a gyári HTC böngészőben. A Chrome-ban a telefonon is ott van minden változás azonnal. Szinkronizácós beállításoknál a gugli fiókon belül az Internet látszólag hiba nélkül szinkronizál.
Valószínűleg valamelyik frissítésnél (lehet, hogy a JB-re frissítésnél) valami elszaródott a könyvjelzők szinkronizációjával a gyári böngészőben. Mivel van pár (root hiányában) menthetetlen alkalmazásadat, így a factory reset részemről egyelőre hanyagolva (és a Carbon sem győzött meg).

(#26347) Lexus sc


Lexus sc
tag

A 4.1.1-ben már nincs a menüben az a 3d-s kockaéleken forduló menü?

(#26348) sprinter24 válasza Lexus sc (#26347) üzenetére


sprinter24
aktív tag

A gyári JB-ben nincs! Néhány custom romnál lehet csak be(vissza)állítani

(#26349) Lexus sc válasza sprinter24 (#26348) üzenetére


Lexus sc
tag

Pedig az tetszett

(#26350) batai15


batai15
félisten

gyerekek! míg várnom kell a hoxra, beszerzek hozzá pár dolgot.Tokok stb
Mhl és otg kábelből ezt néztem:
[link]
[link]
ezek jók lesznek? vagy milyet vegyek?
Másik kijelző védő fóliából ezt néztem:
[link]
Vagy másikat vegyek? előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.