Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) diabolika


diabolika
tag

Hát nem occsó az M8 :(

Tiszta hülye aki nem normális.

(#2) -FreaK- válasza diabolika (#1) üzenetére


-FreaK-
veterán

Miért, arra számítottál, hogy olcsó lesz? Amúgy meg 5e Ft különbséggel annyi mint a Galaxy S5.

(#3) diabolika válasza -FreaK- (#2) üzenetére


diabolika
tag

Reménykedtem,hogy picivel olcsóbban kezd és akkor fél-egy év múlva már nagyon jó árban lenne.

Tiszta hülye aki nem normális.

(#4) grunge


grunge
addikt

Nem ertem hogy otthon minek huzzak le igy a vasarlokat... :U

159 SW 1.9 jtdm <3

(#5) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

A Vodafonnál csak a GO és a RED létezik, mint előfizetés? :F Mert mást én nem találtam...

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#6) atthany


atthany
aktív tag

és jött egy új LG is, az L70-es!

(#7) #53932800


#53932800
törölt tag

Egy fel eve vettem smart minit,most meg itt az utodja ugyan annyiert :((

(#8) C$abi


C$abi
aktív tag

Xperia M2 teszt mikor várható a Mobilarénán? Mert kell egy "játszós" telefon jó kijelzővel, és friss Androiddal, és nem tudom, hogy azt válasszam-e vagy valami mást.

(#9) nobiand


nobiand
aktív tag

HTC One M8 van a Telekomnál is 190 990 Ft kártyásan.

[ Szerkesztve ]

(#10) Flyme


Flyme
senior tag

Egyrészt nem 209 990 Ft kártyásan az M8, hanem 224 490, másrészt még egyik sem jelent meg a Vodánál, csak hamarosan státuszban vannak, bár gondolom napokon belül kaphatóak lesznek.
Kártyásan tényleg elég durva, bár Go előfizetéssel szerintem baráti ára van (155K + ~3K havonta 2 évig).
A Vodafone Smart 4 mini meg nagyon odatette magát árban, akárcsak az elődje, jelenleg egy Smart Minit használok, és imádom, egy röccenést nem tapasztaltam a telefonon, ilyen árkategóriában ez több, mint BestBuy! :R

(#11) Pipiripi


Pipiripi
senior tag

HTC ONE M8 még véletlenül sem 19900, illetve 1 Ft red előfizetéssel. Ez csak a kezdőrészlet, havonta kell még fizetni érte 8000, és 10000 Ft-ot 24 hónapig.

(#12) #68372224 válasza HaJózsi (#5) üzenetére


#68372224
törölt tag

GO és GO+
valamint
RED Basic és RED Plus.
ezek az alapok,de ezeket a végtelenségig lehet ,,tuningolni". :K

(#13) HaJózsi válasza #68372224 (#12) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Köszi :R

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#14) madd dogg válasza #53932800 (#7) üzenetére


madd dogg
senior tag

Mégis mit vártál?

(#15) mukibuci válasza Flyme (#10) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link] - fuss neki mégegyszer annak az M8-nak

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16) autox3c válasza Pipiripi (#11) üzenetére


autox3c
tag

Ugyanúgy, mint a többi szolgáltatónál, csak az kevésbé transzparens, mivel csak egy összeget tüntetnek fel :)

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#17) Sir Ny válasza #53932800 (#7) üzenetére


Sir Ny
senior tag

allitolag nagyon ergya az akksi ideje

-

(#18) halkow válasza #53932800 (#7) üzenetére


halkow
őstag

akkor vedd meg ezt is :)
én is olyat akartam venni de közben sikerült megcsinálni a one touch 990-t ami 100 x jobb

Alcatel onetouch idol2s the king

(#20) Pipiripi válasza autox3c (#16) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Ez rendben van, de ebből a cikkből az jön le, hogy 19.900, és 1 Ft, ha Red csomagban veszed. Nemsokára lejár a céges telefonomra az előfizetés, és meglátva itt az árakat, nagy örömmel mentem a Vodafone oldalára, és akkor jött a koppanás. Szóval eléggé félrevezető.

(#21) hurrikan válasza Sir Ny (#17) üzenetére


hurrikan
addikt

Egyáltalán nem rossz.
Olvass teszteket. Ugyan annyit bír mint az S5 vagy a Z2. (Phone Arena, GSM Arena, stb.)

sorry nem szóltam.. azt hittem az M8-ra érted

Egyébként már a T-nél is van:
[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#22) mukibuci válasza Pipiripi (#20) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a cikkben nem ez szerepel:

•két éves "A" kategóriás Red előfizetéssel 19 990 Ft
•két éves "X" kategóriás Red előfizetéssel 1 Ft

?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23) QwErTy42 válasza mukibuci (#22) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ellenben a részleteket nagyon elhallgatják. Így valóban félrevezető.
Másrészt a nagy büdös ...-t a szolgáltatók hátsójába, hogy ilyen gusztustalan lehúzás megy kis hazánkban.

Ilyen konstrukciók mellett inkább kártyafüggetlenül veszem meg az adott telefont fél évvel a megjelenését követően( mert addigra azért 1-2 kivétellel mindegyik ára esik 15-20%-ot).

Botrány, hogy ilyen árak vannak. Szét kellene nézni kicsit nyugatabbra: ott egy olcsóbb előfizetés mellé több szolgáltatást kap az ember, ha viszont tényleg kell perkálni havi rendszerességgel, akkor a telefon is sokkal olcsóbb.
Itthon mindkét oldalról lehúzzák az embert.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#24) mukibuci válasza QwErTy42 (#23) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

milyen részleteket hallgatnak el :F (és kik?)

le van írva, hogy a red A-ba ennyi, a red X-ben pedig annyi. mit kellene még feltüntetni?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#25) Pipiripi válasza mukibuci (#24) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Azt, hogy ezek mellett havonta még fizetned kell a telefon részleteit, ami 8000, ill 10000 Ft 24 hónapig. Ergo nem 19900 ért veszed meg, hanem 211.900 Ft-ért. Ezen kívül persze még a díjcsomag havidíját is kell fizetni.
Annyi a lényeg, hogy pontatlan a leírás a cikkben.

[ Szerkesztve ]

(#26) #53932800 válasza halkow (#18) üzenetére


#53932800
törölt tag

Lehet hogy az lesz ;)

(#27) QwErTy42 válasza mukibuci (#24) üzenetére


QwErTy42
addikt

A törlesztő részletet értettem részlet alatt.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#28) Pantal válasza mukibuci (#24) üzenetére


Pantal
senior tag

Arra gondol, hogy A-ban pl valójában 19990+(24x8000) az ára. Tökre érthető, mit ír, ne kössünk már bele, valamilyen szinten igaza is van!

(#29) mukibuci válasza Pantal (#28) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

esetleg akkor lenne igaza, hogy ha annyi szerepelne a cikkben, hogy red csomagban ennyi az ára a készüléknek :U de elég világosan le van írva, hogy red a és red x. a go-nál sincs feltüntetve, sőt a többi szolgáltató egyetlen csomagjánál sincs feltüntetve, hogy mennyi az adtt csomag havidíja

Pipiripi: a red a és red x mellett semmit nem kell fizetned pluszba. red a = 17990, red x = 19990. pont.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30) QwErTy42 válasza mukibuci (#29) üzenetére


QwErTy42
addikt

Meghajlok bölcsességed előtt... :R

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#31) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Ki vesz már szolgáltatónál telefont? Függetlenül is olcsóbb. Legfeljebb annak éri meg, aki valami drága csomagot használ.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#32) Pipiripi válasza mukibuci (#29) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Juj, Te nagyon nem vagy képben. Először is fizeted a 19.900 Ft-ot átvételkor, utána pedig havonta 8.000 Ft részletet, plusz a díjcsomag 9.990 Ft-os havidíját. Így a telefon nem 19.900 Ft-ba fáj, hanem 211.900 Ft-ba, és még kifizetsz 239.760 Ft-ot a havidíjra. Na ezt hívják legális rablásnak. De ha nekem nem hiszel, akkor itt nézd meg: [link]

(#33) mukibuci válasza Pipiripi (#32) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tehát a havidijad 17990 (8000 a készülék miatt és 9990 a szolgáltatásért) :U ahogy az ebben a cikkben is szerepel :B

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#34) UnChico


UnChico
csendes tag

[link]

Meglepő, hogy ilyen keveseknek sikerül értelmezni a Voda ordas lehúzását. Tehát: a készülék és az előfizetés költségvonzata három díjtételből tevődik össze: kezdőrészlet - fenti példánál 74990 Ft -, a készülék havidíja - a példában 24x5000 Ft -, valamint az előfizetés havidíja - Red Basic-nél 9990 Ft. Magyarán a készüléket kétévnyi tarifahűséggel, havi cirka 10 ezres előfizetési díjjal 194990 Ft-ért kapod meg, tehát a nyitó független árért. Szerintem döbbenetesen arcátlan, avagy döbbenetes, hogy van, aki erre rábólint.

Ahogy Pipiripi is leírta. Akkor ne 9990 Ft-ként hirdessék az előfizetés díját, és hopp, már nem lesz versenyképes ilyen tekintetben sem a Voda./OFF]

[ Szerkesztve ]

(#35) Pipiripi válasza mukibuci (#33) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Ebben a cikkben csak a kezdőrészlet szerepel :U

(#36) mukibuci válasza Pipiripi (#35) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ismétlés a tudás anyja

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#37) Pipiripi válasza mukibuci (#36) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Na jó, elbeszélünk egymás mellett. Szerintem így pontatlan a cikk, de végül is tökmindegy. További szép estét. :R

(#38) Flyme válasza mukibuci (#15) üzenetére


Flyme
senior tag

[link]

Alapesetben, ha nem tölti fel az ember 3000 Ft-tal a telefont, akkor ennyibe kerül, ahogy a Voda oldalán is látszik, illetve a cikkben sincsen kiemelve, hogy 3000 Ft-os feltöltés esetén kerül 209K-ba, fuss neki mégegyszer ;)

(#39) mukibuci válasza Flyme (#38) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

pont ezért linkeltem az árlistát :U ezek szerint a honlapon ez is tévesen szerepel

vitamax kártyával, 3000res töltéssel 209990, töltés és kártya és minden más nélkül pedig 225990

röviden és tömören: 224490ért semmilyen esetben nem tudod megvenni

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#40) weberzolee válasza mukibuci (#33) üzenetére


weberzolee
aktív tag

tehát a havidijad 17990 (8000 a készülék miatt és 9990 a szolgáltatásért) :U ahogy az ebben a cikkben is szerepel :B

a cikkben nem ez szerepel:
•két éves "A" kategóriás Red előfizetéssel 19 990 Ft
•két éves "X" kategóriás Red előfizetéssel 1 Ft
?

17990 ≠ 19990

már csak azt nem értem minek venné meg az ember 1 HUF + 10.000 HUF x 24 = 240.001 HUF -ért mikor kártyásan 224.490 és vehet mellé ugyanúgy RED -et...Innen látszik hogy mekkora rohadék a szolgáltató, mert beeteti az embert (mert sajnos lehet) hogy mekkora jó vételt csinált hiszen csak 1 HUF közben meg dehogy.

Magyarország így szeretlek...

(#41) mukibuci válasza weberzolee (#40) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

készülék induló ára (19 990) /= havidíj (17 990) vagy az X-nél 1ft a havidíj?

és mi gátol meg abban, hogy megvedd feltöltőkártyávál / függetlenül a médiamárktba / hardveraprón és csak havi 9990et fizess a szolgáltatásért?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#42) Flyme válasza mukibuci (#39) üzenetére


Flyme
senior tag

Akkor a honlapon van tévesen feltüntetve, én ezt az egy árat néztem.

(#43) weberzolee válasza mukibuci (#41) üzenetére


weberzolee
aktív tag

szövegértés egyes...

idézek tőled:

tehát a havidijad 17990 (8000 a készülék miatt és 9990 a szolgáltatásért) :U ahogy az ebben a cikkben is szerepel

ismét tőled idézek:

a cikkben nem ez szerepel:
•két éves "A" kategóriás Red előfizetéssel 19 990 Ft
•két éves "X" kategóriás Red előfizetéssel 1 Ft
?

tehát az első hsz -edben állítod, hogy a cikkben 17990 szerepel, amit egy másik hsz -ed cáfol, hiszen a cikkben 19990 szerepel. Erre reagálva a 17990 ≠ 19990 állításom helytálló.

és mi gátol meg abban, hogy megvedd feltöltőkártyávál / függetlenül a médiamárktba / hardveraprón és csak havi 9990et fizess a szolgáltatásért?

nem veszem, mert hülye azért nem vagyok :) . pusztán egy költői kérdést tettem fel és véleményt nyilvánítottam a Voda üzletpolitikájáról.

amúgy te a Vodánál dolgozol? :DD

röviden és tömören: 224490ért semmilyen esetben nem tudod megvenni

való igaz, a SIM kártya ára 1 HUF => 224.491 HUF lesz az. feltölteni nem kötelező, legalábbis az ÁSZF nem tartalmazza.

A SIM-kártya díja 1 Ft (áfával) és természetesen
feltöltőkártyát is szükséges vásárolni, hiszen 0 Ft egyenleggel indul az Ügyfél.

[ Szerkesztve ]

(#44) mukibuci válasza weberzolee (#43) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

HA a havidíjad 17990, AKKOR a készülék 19990, ahogy a cikkben is szerepel. (csak a cikkben nem a havidíj szerepel, hanem a tarifa neve)

a szerkesztésre: fentebb linkeltem már az árlistát, kérlek nézd meg benne a készülék árát vitamax kártyával és anélkül is

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#45) Rusi


Rusi
senior tag

Idézek az árlistából, a kártyás árakhoz kapcsolódóan:

A készülékek VitaMAX csomaggal évényes áron kizárólag akkor érhetőek el, amennyiben a vásárlással egyidejűleg minimum 3000 Ft-os feltöltés történik a megvásárolt VitaMAX SIM kártyán. Az Online Shop-ban technikai okokból csak a kereken 3000 Ft feltöltéshez jár a kedvezmény.

Tehát a HTC M8 kártyásan bizony 209 990 forint, és ehhez még 3 ezer forintot kell hozzászámolni a feltöltéshez. Ugyanakkor azt a 3 ezret le is beszélheted/sms-ezheted/netezheted utána, elvégre egy 0 forintos egyenlegű kártyával nem sokra mennél egyik készülékben sem (azzal ne gyere most, hogy neked már van kártyád és a hozzá járót meg kidobnád).

Mobilaréna (2010-2017)

(#46) Flyme válasza Rusi (#45) üzenetére


Flyme
senior tag

Tehát ha az ember kártyás csomagban vesz telefont a Vodánál, akkor kötelező feltölteni legelőször minimum 3000 Ft-tal, ami bezavart az az, hogy a Voda oldalán rosszul van feltüntetve a kártyás ár, de így már teljesen érthető.

[ Szerkesztve ]

(#47) h3lios


h3lios
addikt

Minden telefont csak 3000 feltöltéssel lehet megvásárolni, ellenkező esetben a lista árat kell fizetni a telefonokért. Egyébként a 3000 Ft lebeszélhető teljes egészében, lényegében 1 normál feltöltésről van szó. Ahogy Rusi is írja, ha az ember totál új szolgáltatónál van akkor nem árt valamekkora összeg amit fel is tud használni.

Egyébként a Red csomagok árán sokan fel vagytok háborodva. De alapvetően nem rosszak ezek sem, tekintve, hogy egy 200+ ezres telefont töredék áron el lehet hozni és "részletben" kifizetni. Mellé ráadásul ott van a korlátlan beszélgetés. Emelett a RED tartalmaz alap készülék biztosítást, tehát ha azt is beleszámolod, hogy ilyen értékű telefon esetében a biztosítás 2000 feletti összeg lenne (kár esetén önrészről nem is beszélve) már nem is hangzik olyan rosszul. :)

B-tag: H3lios#2825

(#48) DANDE22


DANDE22
tag

Most már örvendenék ha ez valóság is lenne, mert egyenlőre a honlapon még mindig nincs fent az ez alapján átalakított lista. S valószínű még mindig nincsen pl M2 az üzletben. Mondjuk akkor nem nagyon értem minek adták ki, legfeljebb annyira jó, hogy pl megnyugodtam, lesz amit szeretnék.

(#49) mukibuci válasza DANDE22 (#48) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#50) DANDE22 válasza mukibuci (#49) üzenetére


DANDE22
tag

Köszönöm, én általában a webshopban szoktam nézni. S persze ami engem érdekel ahhoz van odaírva, hogy hamarosan :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.