Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Zirowe válasza crey (#6) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Amúgy nekem jelenleg pont az a problémám, hogy a htc kínálatában nincs számomra megfelelő kinézetű telefon.

Bár a 2magosok még nem nagyon kezdtek el szállingózni náluk, képeket már lehetett látni pl: sensationről.

3,7"-es telefont felső kategóriába már nem is tudom mióta nem csinált htc (desire s-t nem veszem ide, mert az kb helyben tökölés) a desire óta.
Költséghatékonyság miatt elhagyták a fizikai gombokat meg az optikai trackballt.
És ezen igényeimet mindig elmondom minden egyes htc hírnél/tesztnél, mert egyszerűen nem tetszik az új irány.

Konkrétan engem ezek fognak vissza, amíg ilyen készülék nem jön ki, maradok a bevált desire mellett, bár már szeretném cserélni.
De két dologból nem szeretnék adni: android és htc.
Viszont a jelenlegi kínálat számomra siralmas.

Szóval végülis mégiscsak a vevő "baszik" rá, és így indirekt módon (bár ez inkább direkt mód) a htc is, hiszen addig nem veszek új telefont, és inkább a meglévőt buherálom..

Cha-cha meg salsa pedig kb vicc kategória a dedikált fb gombbal együtt!:D

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.