Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Na jön az fHD a telefonokba:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Reméljük hamarosan bemutatják. Személyes ízlésem szerint az alu unibody házat sajnálnám ha elvetették volna, nem mintha a One X burkolatával bajom lenne, de magam részéről szeretem a fém burkolatú telefonokat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) hunter84


hunter84
aktív tag

Nekem 'hót mindegy, hogy alumínium vagy műanyag, csak a 4,7"-nál ne legyen nagyobb, mert ez a kiszemelt telefonom, de ez a méret is már az ingerküszöböm felett van.

(#5) Xaels válasza Dr.Anonymus (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Nem sok. Szinte semmi 2 screenshot a tárcsázóról meg a billentyűzetről.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Dr.Anonymus válasza Xaels (#5) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

tudom, azért gondoltam belinkelem, hogy valami kevéssel bővítsem a cikknek az információ tartalmát
mert jelenleg még nem sok konkrétumot tudunk az m7ről
kb. annyit hogy a oneX utódja lesz, tehát jobb kijlező, jobb processzor, kézcsók
mondjuk ezt pletykák nélkül is tudhatjuk :)

(#7) stilo18


stilo18
addikt

S4 pro idén már kevés lesz a sikerhez...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#8) Xaels válasza stilo18 (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Nem írnak sehol S4 PRO-t cikkben, de szerintem az Adreno 320-as verziók bőven elegendőek lehetnek(mit szeretnél mit tegyenek bele? T4-et ami közel sem pukkant akkorát mint kellett volna?). A sikert nem a SOC adja, hanem a jó marketing. A pozitív kritikai visszajelzések és az olyan külső amit a szemed sarkából is megpillantva odaszegezi a tekinteted.

(#9) b4ndee: ZTE?! :W

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) b4ndee


b4ndee
csendes tag

tyúk vagy tojás izé HTC M7 vagy TZE Nubia Z5?

vagy csak szerintem gyanús? az apple már véres nyálat fröcsögne most a ZTE helyében negyed ekkora hasonlóságért is

(#10) Wajk


Wajk
addikt

még pár kép.... (Sense + M7)

és lehet hogy ez az M7?

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#11) Xaels válasza Wajk (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Hát megnéztem a képeket. Nem éppen vagyok bizakodó. Nagyon nem HTC-s/Sense-s ami látszik rajtuk. Az általad linkelt képen is remélem nem az M7 van. Talán holnap már látunk valami konkrétat is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) DarkChild


DarkChild
senior tag

Majdnem biztos, hogy nem full fém lesz, a cikkben is említett okok miatt. Ezért lett az iPhone 5 hátlapja is olyan amilyen: középen az akkut takaró résznél fém, de alul-felül az antennák fölött műanyaglap fedi.
Kíváncsi leszek mire megy az új kütyükkel a HTC, tavaly amikor megjelent a One széria, akkor is az volt a mondás, hogy a céget ezek tehetik növekedési pályára, ehhez képest a legrosszabb évét zárta tavaly a vállalat...

(#13) Xaels válasza DarkChild (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Az unibody ház sohasem jelentette azt szó szerint, hogy full egy anyagból lenne. De ha már házon belül akarunk maradni akkor a One S is elég szép mennyiségben tartalmaz fémet. Valami olyasmit szeretnénk itt is látni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) burgatshow válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


burgatshow
veterán

A Sony-nál is a Xperia Yuga-val jön. :)

(#15) HUNPablo


HUNPablo
tag

Örülök , hogy nem mentek föl 4,7 "-ról 5"-ra ! De számomra ez megfizethetetlen kategória ....Amúgy egy hülye kérdés ,ez a Proci nem lesz gyenge egy Tegra 4-hez képest?

(#16) Xaels válasza HUNPablo (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Egy Qualcomm Snapdragon S4 Pro/Prime nem hiszem. Egyesek szerint GPU-ban az Adreno320 például bizonyos tekintetben fejlettebb mint a Geforce ULP.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) xperiasigi


xperiasigi
őstag

A mérete az tényleg rendben van de én 2013-ban egy prémium készülékhez hozzá csapnám a unibody házat.. :))

Iphone 6s

(#18) HaJózsi válasza Wajk (#10) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Ez egy Xperia X8... :DDD

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#19) HUNPablo válasza Xaels (#16) üzenetére


HUNPablo
tag

Hát végülis ... szabad szemmel nem hiszem , orbitális különbség lenne közöttük , de majd a szintetikus tesztek megmutatják ki az erősebb :))

(#20) Luck Dragon

Htc hírmorzsákat igen csak lesem főleg az m7 esetében, kíváncsi vagyok rá már nagyon. és az tetszik benne hogy a Fhd kijelző itt már 4,7" -van ,remélem a jővöben kisebb kijelzőkben is napvilágot látnak az fhd kijelzők:) és normál méretben zsugorodnak vissza a telefonok és az üzemidők is erősebbek lesznek. A fémházról már nem is beszélek, mert imádom :DD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) erahurka


erahurka
félisten

Az idei modellek vajon kapnak Sense 5.0-t?

(#22) Xaels válasza erahurka (#21) üzenetére


Xaels
félisten

A 2013-as modellek amiket még be sem mutattak? :DDD Biztos nem ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) erahurka válasza Xaels (#22) üzenetére


erahurka
félisten

A tavalyiakra gondoltam, még nem szoktam hozzá az időeltolódáshoz :B

(#24) Xaels válasza erahurka (#23) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudom. A bevett szokás, hogy nem. Ha kapunk is új főverziót akkor is csak valami átmenetes Sense kerül rá és nem a fullos. Viszont Wajk és Dr.Anonymus által linkelt képek alapján nem biztos, hogy veszítünk vele ha nem kapunk Sense5-öt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) SidCorky


SidCorky
senior tag

Miért kell erőétetni ezeketma szoftveres gombokat? Miért jobbak, mint a kapacitív gombok? Ha a képernyőn vannak, összenyomják a tartalmat (film/játék), vagy csak "eléjük kerül" azaz kitakarják? Ez jó zanzás mondóka lett :D Régóta érdekel, hogy mennyire megy a filmnézés és játék rovására, de nem tudtam, hol kérdezzem.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#26) Johnny194


Johnny194
aktív tag

mit tud ez, amit a one x+ nem?

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#27) Xaels válasza Johnny194 (#26) üzenetére


Xaels
félisten

Majd ha bemutatják megtudjuk. Elvileg: nagyobb felbontású kijelző, több RAM, erősebb SOC, nagyobb kapacitású akku, jobb? kamera és ha a 8X-ből és a Deluxe variánoskból(Droid DNA, J Butterfly) indulok ki akkor a beépített fejhallgató erősítő is elképzelhető.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) Johnny194 válasza Xaels (#27) üzenetére


Johnny194
aktív tag

nem hangzik rosszul
az x+ nem fullHD-s?

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#29) HUNPablo válasza SidCorky (#25) üzenetére


HUNPablo
tag

Jó dolog ez a szoftveres gomb ! Nagyobb kijelző kisebb házban . Most erre mondhatnád válaszúl de úgy meg a kijelző takarja ki , hát akkor mondom hogy nincs igazad ,mert az OT-995-ömön főoldalon megnyomom 2-szer a képernyőt akkor eltünik a fenti állapotsor így meglehetne a szoftveres gombokat is oldani ;)

(#30) Xaels válasza Johnny194 (#28) üzenetére


Xaels
félisten

Nem, az csak 720p-s.

(#31) Johnny194: a One X és X+ között annyi a különbség, hogy kapott 300mAh-al nagyobb akkut, BSI szenzoros előlapi kamerát, T30 helyett T33-as Tegra SOC van benne és megjelent 64GB-os tárterülettel ellátott verzió. A többi ugyanaz, most már a szoftver is.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31) Johnny194 válasza Xaels (#30) üzenetére


Johnny194
aktív tag

akkor az miben különbözik a one x-től? :DD

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#32) AMD Power


AMD Power
titán

A HTC-nek úgy kell ez az M7 mint egy faalt kenyér.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#33) monti0222w válasza SidCorky (#25) üzenetére


monti0222w
addikt

Semmenyire, film illetve játék közben eltünik, tejes képernyős mód lesz!

[ Szerkesztve ]

(#34) SidCorky válasza HUNPablo (#29) üzenetére


SidCorky
senior tag

Igaz, így tényleg nem hülyeség :D

monti0222w: erre én is gondoltam, de akkor hogy lépek ki az alkalmazásból? :)

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#35) Xaels válasza SidCorky (#34) üzenetére


Xaels
félisten

Értelemszerűen ha megérinted a képernyőt akkor feltűnnek a gombok X ideig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#36) monti0222w válasza SidCorky (#34) üzenetére


monti0222w
addikt

Xaels mmegválaszólta.

(#37) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos jó olvasnimképet látni azokrol a telcsikröl,melyet az átlag Magyari/prolik/ úgysem birtokolhatnak,anyagi hijján,viszont van választék. :R :P

föolvaso

(#38) Anulu79


Anulu79
addikt

Én már nagyon várom ezt a kütyüt! Anno életem hibája volt eladni a Sensationomat. Azóta csak "szállok" telefonról telefonra és nincs megnyugvásom mert egyik sem HTC volt. :DDD
Én speciel örülök, hogy nem fém a háza mert ez a "gumírozott" hatás szerintem praktikusabb.

[ Szerkesztve ]

(#39) vinibali


vinibali
őstag

32GB belső memóriából azért már lehet valami csinálni :)
(tudom már most is sok telóban benne van)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#40) Anulu79


Anulu79
addikt

Semmi hivatalos bejelentés nincs még a CES-en?

(#41) Xaels válasza Anulu79 (#40) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs egyelőre. :O

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42) Wajk


Wajk
addikt

egy kép...

.... a HTC Butterfly-ról

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#43) Anulu79


Anulu79
addikt

Hát ez nem túl sok idáig. Úgy érzem magam mint akit elhagyott a szerelme. :DDD

(#44) falijja


falijja
őstag

Kár hogy nem tegra lesz..... :(((

(#45) Levente17


Levente17
tag

Akkor jöhetne már a HOX-ra is a Sense 5.0 meg minimum egy 4.1.2-es szoftver... ;]

Egy nőnek 71 dolgot kell tudnia..Főzni, mosni és 69.

(#46) Anulu79 válasza Levente17 (#45) üzenetére


Anulu79
addikt

Na meg már a hivatalos bejelentés is jöhetne már!

(#47) zsoleer


zsoleer
senior tag

Nem tom hogy vagytok vele de se hire se hamva szerintem nem mutatják be a CES-en! :O

[ Szerkesztve ]

(#48) Anulu79 válasza zsoleer (#47) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor felvágom az ereimet. :DDD

(#49) Xaels válasza Anulu79 (#48) üzenetére


Xaels
félisten

Nem kell sokat várni. 1 hónap múlva MWC. Majd talán ott :D Addig meg talán kicsit módosítanak még rajta itt-ott. A CES-en bemutatott pár gyártó ebben a kategóriában ilyen-olyan telefonokat. Azokat überelni kell,

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.