Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) Peterson_


Peterson_
addikt

A helyzet az hogy én is a kisebbséghez tartozom.
Sok sok év alatt gyűjtögettem össze a pár tízezer zeneszámom, nagyjából tudom hogy mit hova tettem, ha meg nem, akkor ott a kereső.
Aki pedig ilyen szinten foglalkozik a zenéivel, nagy általánosságban(bár ilyenről nem biztos hogy beszélhetünk,mert ez nem olyan általános :DD ) tudja hogy milyen zenéi vannak, cím, előadó, stb stb.
A telefonomon pl. jó 20-30 órányi muzsika van, nyúzom is rendesen, de az tény és való hogy nem olyan egyszerűen kezelhető.
Egyébként a problémát abból a szempontból nem értem annyira, hogy ha már ott van az a marha nagy tárhely, akkor úgy is mindenki ízlése szerint használhatja fel.
az 1080p meg gondolom nem a minimum minőség lesz, tehát az összes eddigi felbontás visszafele is állítható lesz benne.
Mert ha abból indulunk ki hogy az emberek küldeni szeretnének MMS-ben videót, valószínűleg nem a 720p lesz a felajánlott kisebb felbontás :U
De abban egyetértek hogy egy kicsit parasztvakítás szaga van.
azért lássuk be, minden technikai vívmány a maga idején ugyanilyen vitákat váltott ki
Pont múlt héten olvastam egy régi GS-t telefonos tesztekkel, körülbelül 5 évvel ezelőttről.
A konklúzió szerint akkor még feleslegesnek tartották a kamerát a telefonba.
Ez mindig is így volt és így is lesz, de ha minden csak azon a szinten lenne ami feltétlenül szükséges, ami nem kinek nagyobb a f*sza, nem lennének gyorsabb autók, nem lenne lapos tv, de lehet hogy még színes tv sem.
meg kamera a telefonban, vagy azon kijelző.
stb stb :)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.