Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Előfordulhat hogy vannak benen helyesírási hibák, így arra kérnék mindenkit, akinek szúrja a szemét, kérem ne azt mondja hogy tele van hibával, hanem hogy hol és mi a hiba és természetesen javítom! :K

(#2) concret_hp


concret_hp
addikt

a nevemet címemet azért leszedtem volna a képről a biztonság kedvéért :)

(amugy nem olvastam el, mert kóma vagyok, de tlaán egy kcisit kevesebb kép is elég lenne :) )

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Nekem tetszik ez a kis gép :)
Főleg az AGE miatt :D

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#4) zdanee


zdanee
őstag

Nekem is huseges tarsam jo 4 eve egy ilyen masina (ennel kicsit leharcoltabb allapotban), nekem meg fent van egy Pocket Artist, ami egy PS7-nek felel meg (layerek, toolok, minden), ugye erintokijelzovel ez gyakorlatilag egy rajzpadda teszi a gepet, van fent Acrobat Reader 2, calc98, pocketC, felraktam egy Vista Scin-packet, es az elmaradhatatlan Warfare Incorporated-et (starcraft). Hasznos lehet meg a FontOnStorage, amivel a CF-karin tarthatunk jokora betutipus-gyujtemenyt. A legtobb jatekhoz kotelezo a GAPI (DirectX). Hasznos tovabba a ITaskManager, ami az XP feladatkezeloje HPC-re, a JOTKBD, ami egy kepernyobillentyuzet, es a FakeCursor, ami meg egy billentyuzetrol iranyithato eger. Az akku 1500mAh-s, nekem ez 15 ora laza munkat, mp3at, 11 ora netezest, 6 ora filmezest v jatekot tesz lehetove.

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#5) bacsis válasza zdanee (#4) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ha megkérlek, el tudnád nekem küldeni a vista scin csomagot meg a starkraftot?

(#6) hcl válasza bacsis (#1) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Magyar nyelvben köznevet NEM írunk nagybetűvel, kivéve mondat eleje.
Tehát pl. "A Gombok..." - ott a gombok az kisbetű, mert ők a gombok a billentyűzeten, nem pedig A Gombok Akik Megváltoztatják A Világot, vagy hasonlók.:)

(Ez nem csak neked szólt, rengetegen írnak ilyeneket az írásaikban :/ )

Amúgy tetszik a gép, nem volt még a kezemben, de elfogadnám az S5-ös Psion helyett - sokkal többet tud.

Mutogatni való hater díszpinty

(#7) hcl válasza zdanee (#4) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk tényleg, ha filmet le tud játszani, akkor frankó lenne rá egy S-Video kimenet :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#8) bacsis válasza hcl (#7) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

állitólag azaz gyakorlatilag van hozzá kivezetés amivel 800X480as felbontást tud, képet is láttam róla de élöben még nem láttam...
amit meg jeleztél hibát már javtom is :C

(#9) sto1911 válasza bacsis (#8) üzenetére


sto1911
veterán

A bejelentkezo kepen meg mindig ott virit a neved es a cimed :) Nehogy lemenjenek ezert a kis gepert! :D

Amugy jo kis gep ez, gratula hozza!

[ Szerkesztve ]

(#10) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

én akkor lepödtem meg amikor kiderült, hogy 8éves.... uhh, szuper kütyü.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#11) bacsis válasza sto1911 (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Jöhetnek érte, szivesen látok mindenkit, a kutyánk emberhússal táplálkozik :K :K :C

(#12) Rossi válasza hcl (#6) üzenetére


Rossi
addikt

"A Gombok Akik Megváltoztatják A Világot, vagy hasonlók."

Hát ez nagyon kellett így a munkaidő végére... :C :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#13) Grisa_kvr


Grisa_kvr
tag

Jornada 720? Egy MobilePro 900-hoz képest ez is kutya.

"A gép bal oldalán található a PCMCIA foglalat bizony ám, mert ennek a kütyünek ilyenje is van, na PPC-sek ezt csináljátok utána!!!"
Ipaq 3xxx pcmcia kabát.

(#14) bacsis válasza Grisa_kvr (#13) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

"Ipaq 3xxx pcmcia kabát"
a hangsúly a kabáton van... ennek nem kell olyan :C

(#15) hcl válasza Rossi (#12) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hm, gondolom te is olvasol Douglas Adams-t :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#16) hcl válasza Grisa_kvr (#13) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Egyébként SD és CF foglalatra is vannak GPRS, GPS, és Wifi kütyük, de rohadt drágák...
Meg a Palm-om és az S5 nem tudom mit kezdene velük... :-(

Mutogatni való hater díszpinty

(#17) zdanee válasza hcl (#16) üzenetére


zdanee
őstag

A PCMCIA jo dolog, de egyreszt csak 16 bites, azaz alig kaphato olyan cucc, amit megeszik, masreszt a WinCE 3 kb 16MB, azaz joforman semmihez nincs alapbol drivere, ergo nem eleg beszerezni a kartyat, kell hozza driver is.

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#18) bacsis válasza zdanee (#17) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igy van.. kell hozzá driver...
De a pár éves cuccokhoz lehet letölteni hozzá, sőt a régebbi 10mbites lan kártyához meg az első 11mbites wlan kártyához nem kell driver...
deee elvégre egy 8éves cuccról beszélünk...
Kicsi utána járással simán be lehet szerezni a legjobb cuccokat hozzá

(#19) macikos


macikos
addikt

Ez a gép egy legenda. Gratulálok hozzá. Szép állapotban van. Vigyázz rá és nehogy megválj tőle.

Kár, hogy már nem viszik tovább ezt a vonalat. Számomra egy arany középutat jelentene, ha piacra dobnának egy ilyet GSM modullal, erős procival, stb., a mai technikai elvárásoknak megfelelően.

Ami pedig a legfontosabb és nem szabad róla megfeledkezni, hogy ez a gép még szép volt! Ez a markáns, szögletes, kemény, rendkivül elegáns külső igazi 90-es évek beli, férfias kinézetet adott neki. A mai telefonok és velük együtt a tervezők a fasorban sincsenek.

Egyszer még beszerzek egy ilyet.

Tejes pompájában a Jornada 720: [link]

(#20) zdanee válasza macikos (#19) üzenetére


zdanee
őstag

Hat igen, ez a meret meg az eeePCnel is idealisabb, egy 800x480-as kijelzo ebbe is belefer, intel Atomnak rengeteg hely marad, es ezen a billentyuzeten meg lehet gepelni, kissebben mar nem (en ezen kodoltam C-t, php-t, rengeteget jegyzeteltem eloadast, stb. eloadasra beul, diktafon bekapcs, word+pocketArtist beindit, azt amit kell, bepotyogom, amit rajzol, berajzolom, amit nem ertek, visszahallgatom). Ha ujra beinditanak a gyartosorokat, es friss kernelt raknanak melle, cstn helyett betolnanak egy TFT-t, 56k modem helyett wifit, es kiadnak egy uj modellszammal, siman el tudnanak adni belole meg egy 10-20 millio darabot, ugy, h a hardware gyakorlatilag maradhatna a regi.

Zipit Z2 idomár - LG G8X - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#21) hcl válasza zdanee (#20) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem tudom milyen hülye piaci felmérés szerint nincs már igény billentyűzetes vackokra... Nekem egy időben kellett volna útközben gépelni, és hát a revo billentyűzete nem volt arra a legjobb... Sztem ma is lenne igény az ilyen cuccokra, aki meg kitalálta hogy nincs rájuk, az írjon meg egy hosszabb levelet vagy óravázlatot egy PDA-n...

Mutogatni való hater díszpinty

(#22) barii86 válasza hcl (#6) üzenetére


barii86
tag

mondjuk a psionon lehet gépelni rendesen, ezen nem

(#23) hcl válasza barii86 (#22) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

De csak könnyebb mint a Palm-ra firkálni vagy nyomkodni a pici gombokat a stylussal...

Mutogatni való hater díszpinty

(#24) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Sziasztok!
Nekem is van egy ilyenem. Egy kis hibája van: a PCMCIA aljzat egyik tűje letört, ezért itt semilyen kiegészítőt nem ismer fel. Amúgy én diktafonnak használom, nagyon bevált. A legutóbbi közgyűlésen simán felvett 200 percnyi anyagot egy 1GB-s CF karira.

Ha esetleg valaki tud egy szervizt, ahol megjavítják a picimaci aljzatot...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#25) bacsis válasza Pisztillus (#24) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igen nagyon jó diktafonnak, jó minőségben lehet vele fel venni...

(#26) Pisztillus válasza bacsis (#25) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia!

Így van, tényleg jó a minősége. Másrészt a hang "erejéhez" állítja a felvétel erősségét, így még a terem másik végén lévő vitára is képes bizonyos mértékig ráfókuszálni. Nekem nagyon sokat segített.

Jó kis gép ez, tényleg kár, hogy nem fejlesztették tovább.

Még mielőtt el nem felejtem, gratulálok a cikkhez, kellett már egy ilyen!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#27) domi007


domi007
őstag

Gyönyörűűűű gép!
Nagyon szép!
Kész, ennyit tudtam most mondani.

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#28) bacsis válasza domi007 (#27) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

köszönöm!
Igazad van :R :C

(#29) Ygg


Ygg
senior tag

8 éves vas létére ez egy csoda.
Lenne igény ilyenre, és jobban lehetne kihasználni, mint az EEE-t.
Így marad a PDA...

(#30) bacsis válasza Ygg (#29) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát igen... elötted több hozzászóló is irta hogy lenne rá kereslet, sok mindenki igy gondolja... De anno az okosok ugy gondolták hogy erre nincs igény, így az összes ilyen készüléknek nosztalgia beütése van, lett...

(#31) hcl válasza Ygg (#29) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ne feledkezzünk meg a Psion S7 / NetBook-ról sem :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#32) Biokill válasza bacsis (#5) üzenetére


Biokill
csendes tag

azért a warfare-nak szerintem nem sok köze van a starcrafthoz. Inkább Dune feeling! :)
Amúgy nagyon tetszett az írás. Nekem is van egy kis Jornim! És imádom. Sajna vagy 2 hónapja nem kapcsoltam be. De holnap be fogom! :) A Jornada felirat csúnyán meg volt kopva mikor vettem. Ezért fogtam és levakartam a maradék ezüst festéket, és polír koronggal gyönyörűre políroztam. Nagyon egyedi és nagyon szép! :))

(#33) david->off


david->off
tag

Üdvözlet!
Szükségem lenne egy ilyen szerkezetre. Mikor megjelent az ára miatt nem engedhettem meg magamnak, aztán később a laptopok rabja lettem. De most megláttam és megdobbant a szív... :D Tehát akkor aki tud eladót (minden tartozékkal, hibátlan működésü és lehetőleg szép esztétikáju készülékek érdekelnek csak), az írjon, legyen olyan jó!

HARIBO macht Kinder froh und Erwachsene ebenso... ;)

(#34) zolikaDB válasza david->off (#33) üzenetére


zolikaDB
veterán

Davidoff! Most te árulod az aproneten a Jornadád?

(#35) david->off válasza zolikaDB (#34) üzenetére


david->off
tag

igen árultam egy ideig, mert megtört a szalagkábele és el akartam adni alkatrésznek, vagy venni hozzá alkatrésznek valót... jelenleg is ez a helyzet egyébként! esetleg nincs valakinek eladó alkatrésznek való jornija? pl. törött kijelzős...

HARIBO macht Kinder froh und Erwachsene ebenso... ;)

(#36) jocek13


jocek13
tag

hurrá holnap lesz egy ilyen kis csodám wifi kártyával együtt ha van valakinek hasznos ötlete progik beállitások stb stb azt szivesen veszem :R

(#37) bacsis válasza jocek13 (#36) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

tegnap hoztam össze rajta énis a WIFI-t :C

(#38) jocek13


jocek13
tag

bocsika nem bizti hogy mindenki tudja a dokkolón kétféle aljzat van ha nincseg az erdeti szinkronkábel akkor a másik alzat egy sima nyomtató usb kábellel csatlakoztatható és tökéletesen szinkronizál bizony :C

(#39) SzTomcat válasza hcl (#31) üzenetére


SzTomcat
csendes tag

Én ezt találtam nemrossz nemrossz, majd 1x ha sok pénzem lessz :))

Itt a vége, fuss el véle!

(#40) jocek13 válasza SzTomcat (#39) üzenetére


jocek13
tag

nem rossz de ennyi pénzért már kapsz egy normál netbookot amiben van wifi bt 160gb stb stb

(#41) jocek13


jocek13
tag

skacok van egy jorni 728-as eladó német oprendszer dokkoló sajna a cerka elfogyott érdekel valakit? dupla méretű akksi van benne !!!

(#42) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Hali, erre lehet valahogy 3G sticket / modemet csatlakoztatni?

(#43) Dalta


Dalta
csendes tag

Szervusztok, nincs valakinek véletlenül egy soros kábele ? Vennék ! Egyéb alkatrész is érdekelne...Nem tudom a Jornimat összekötni a pc-vel, ami miatt már évek óta szenvedek...Köszi a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.