Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

csak én nem látom a videót?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) tjb007 válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

Itt megtalálod az összeset: [link]

(#3) vicze


vicze
félisten

Ugyan az a videó most naponta ki lesz hírezve?
Naponta más képkockán találják, meg az a szegény tableet?

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kíváncsi leszek a Win8-as táblagépre, eddig is bejött a HP :), csak jól kéne árazniuk

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből. Na majd szeptemberben. :D

(#6) tjb007 válasza Graphics (#4) üzenetére


tjb007
nagyúr

Biztos jól lesz árazva csak épp ez az árazás az üzleti szféra számára fog kedvezni.

(#7) Graphics válasza tjb007 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát igen, munkaeszközként tüntették fel, és ezzel nem is lenne gond, a példa azt mutatja, hogy a vállalati szegmensben erősödnek a tabletek, főképp ha Win8-as lesz / x64/ akkor meg pláne.

Ott kifizetődő mert a folyamatos online elérhetőség által gyorsabb a kommunikáció, sokrétű a felhasználása. Ha dokkolható lesz újabb piros pont neki.

ProTab, EliteTab / sajna hülyén hangzó nevek :C

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) oszi666


oszi666
őstag

érdekes, és egyben jó látni, hogy mennyien nyitnak a WP felé. nekem úgy tűnik, azok, akik a droidos bizniszből szinte teljesen kimaradtak, most pedig a samsung mellé jó ideig nem lehet feltörni. legalább kialakul egy kis verseny, és végre nem a szabadalmi hivatalban bohóckodnak

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#9) Beri78


Beri78
őstag

jaj - ez amilyen jó néz ki, olyan sokba fog kerülni :O

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#10) dali.78 válasza Beri78 (#9) üzenetére


dali.78
tag

szerintem a w8 erre készült. az ms hamar össze akarta vonni az asztali és a mobil os-t.
asztali gépeken a w8 nem nagyon lesz kelendő. (szerintem)

(#11) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Egy hatlapbol hogy sikerult kitalalni, hogy W8-as lesz? :F :U
Szerintem siman lehet, hogy Open webOS lesz rajta.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12) tjb007 válasza sz.balazs.95 (#11) üzenetére


tjb007
nagyúr

Körülbelül 1% az esély arra, hogy a következő HP tableten webOS fog futni és 99%, hogy Windows 8. A webOS -szel egyszer már sikeresen befürödtek, szóval biztosan nem ezzel a platformmal fognak visszatérni a tablet piacra.
Amúgy meg valamilyen szinten igazad van mivel általában ezekben a reklámfilmekben maketteket szoktak használni, szóval az sem biztos, hogy bármelyik táblájuk is így fog kinézni.

(#13) Gusztáv válasza oszi666 (#8) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ha megnézed pont az a három cég maradt ki, aki erős az üzleti szegmensben. De a szegmens is igényli a tabletet, így a Win8 épp kapóra a jön.

Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.