Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Doki42


Doki42
őstag

Méretig olvastam, batár ez is :W
Amúgy elmegy…. ;)

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2) Plug Life


Plug Life
senior tag

720p 😂

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez sajnos bukta. Egyedül az üzemidő az, ami jó. Apropó. Miért kéne együltő helyben megnézni azt a 20-22 órás anyagot. Ez egy mobil kedves tesztelő. Mobil. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) AliceWake válasza janeszgol (#3) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Képletesen. A költő arra gondolt, hogy semmi mást nem csinálunk közben a telefonnal és folyamatosan megy a stream.

Non omnis moriar.

(#5) bollokcs80 válasza AliceWake (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Valahogy továbbra sem találja a Honor az irányt.

Viszont annyiból öröm volt olvasni a tesztet, hogy a képeken/videókon megjelent a kedves cikkíró hölgy, ami ritkaság. :R

B.Cs.

(#6) AliceWake válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

:R Nem volt kéznél senki más. Remélem, nem egy társkereső oldalon vagy kamu Facebook profilon látom újra magam :( Mindkettőre volt nem egy példa :(((

Non omnis moriar.

(#7) janeszgol válasza AliceWake (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Csak csipkelődtem. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) bollokcs80 válasza AliceWake (#6) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Akkor értem az elzárkózásodat. :U Szemét dolgok ezek. :(((

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#9) Solten


Solten
addikt

Ekkora kijelzohoz ilyen gyer felbontas... Bravo...

Saor Alba

(#10) Hallosz válasza AliceWake (#4) üzenetére


Hallosz
senior tag

Arról van-e tapasztalat, hogy térerőben, miként teljesítenek a különböző telefonok?
Nagyon hasznos lenne tapasztalati infó, hogy adott kevésbé lefedett területen melyik gyengébb vagy esetleg, még gyengébb. Köszönet! :R

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#11) razorka777


razorka777
veterán

Már lassan 6 giga ram az alap ebben a kategóriában, erre itt meg 4. :U
Vicc ez a telefon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#12) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Honor az új HTC? :W Vagy így akarják hihetővé tenni, hogy a Huawei-től függetlenek? Sorra dobják ki a szutyok , vagy árazás miatt versenyképtelen telókat.

(#13) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Szép a cica a videóban. A kijelző és a kamera eléggé szerény, az árához képest. Amúgy elmenne.

Wasabi...

(#14) perempe válasza Plug Life (#2) üzenetére


perempe
addikt

Én is erre gondoltam...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#15) Sakee


Sakee
csendes tag

Tavaly március óta tolok melóban egy PocoM3-t.
90hz kivételével kb ( s a kisebb gyártástechnológia miatt a proci jobb,de a video ugyanaz) ugyanaz a két teló,sőt. Poco fullhd, UFS,sztereó és 192Khz kimenet is. Akkor ez őszintén mire jó ? Ja az 43K volt. S bírja.

Sakee

(#16) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Üdv skacok :) Én pár napja használok egy x7-est. Ingyen vót a yetteltől (Kb 11 ezres előfizuhoz "már" ingyen adják) Egy Motorola moto X4-est váltott. Na a motorola az nagyon tetszett több mint 4 évig használtam,semmi baja soha,gyors vízálló stb. Sok helyen olvastam hogy nincs ebben Nfc,meg Fm rádió, pedig van 😃 Szilikon tokot viszont nem adtak a yettelnél hozzá :((( Olvastam máshol hogy csak 512 gb-ot támogat sd kártyába itt meg 1 tb van írva,passz még nem is néztem a dobozán se meg :DDD Értesítő sávra sok megoldás lehetséges, pl allul elhúzod az ujjad a kezelő gomboknál egy pillanat alatt megvan,és akkor egykezes használati módban simán eléri az ember :)) A másik meg én go launchert használok vagy 8 éve azon mindent is beállíthatok elrendezhetek ;) Ezek a gyári dolgok csak azért vannak hogy legyenek :DD Amúgy egy teljesen használható masina,a kijelzőjétől féltem mert az elődnek kb 460 ppi-s volt ennek meg 260 ppi körül,de azt kell mondjam észre sem veszem a különbséget :D A kamera tényleg szar :DDD de úgy sem hiszek abban hogy mobillal kell fotózni :N Egy olcsó fényképezőgép a megoldás... Az ára kb most 75 ezer azt viszont sokallom kb 50 nek kellene hogy legyen,de hát ez van ilyen időket élünk :( De ingyen nekem szuper :C Az akksi meg bírja hál istennek mert a motorola már hamar lemerült a kis 3000- es 4 éves akkujával. Eredetileg a moto G60- ast akartam csak az közben elfogyott yettelnél meg plusz 26 ban lett volna. De idáig nem bántam meg ezt a honort. Ha bírja akkor csak 2 év múlva cserélem le az újabb ingyen kapottra :C :R

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#17) Pécsi gyerek válasza Pécsi gyerek (#16) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Pár kép még...nekem már lefutottak a tesztek :P

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#18) papg79


papg79
tag

Sziasztok. Ilyen telefonom van, és az a gond vele, hogy mikor újraindítanám, nem indul újra, hanem fekete képernyő fogad, és hiába nyomom a bekapcsoló gombot, csak rezzen egyet. Csak úgy tudom bekapcsolni, hogy egyszerre nyomom a hangerő le és a bekapcsoló gombot, akkor belép valami kínai nyelvű menübe, ott rányomok az elsőre, akkor elindul. Most jött ki hozzá egy frissítés, gondoltam, ha azt telepítem, akkor talán elindul, de miután lefut a frissítés, kér egy újraindítást, és nem tud újraindulni, mert a fent említett probléma fogad. Tudnátok tanácsot adni, hogy lehetne ezt a hibát javítani? Előre is köszönöm a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.