Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kampó


Kampó
senior tag

Az ám a "viiár" :D:D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#2) Roxbury


Roxbury
őstag

Nagyon tetszik! Lehet ez lesz a kovetkezo.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#3) Aryon87


Aryon87
félisten

Mikor, hol, merre? :Y
Most azonnal izibe kérem..
Ja hogy a tesztet is el kéne olvasni :C

(Mate 9-et váltana le)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Az elmúlt két évben a legjobb telefonom. Nekem a V9 van (ugyanez, csak B20 nélkül), Hosszú ideje ez az első telefon, ami mellett már más telefonokat nem is nagyon nézegetek. Minden téren hozza az elvárt szintet.

https://utdetailing.hu/

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz, de nem kéne, túl nagy, marad a p9.

(#6) Szpisti


Szpisti
addikt

Azért nem ártana frissíteni a Mate9 Antutu pontszámát, mert az is kis hijján 150ezer...

(#7) hyperspace


hyperspace
őstag

Ügyesen legozott most is a Honornál dolgozó csapat. Követendő példa az akksi mérete is. A Honor felirat helyén gombok lennének, számomra még eggyel jobb lenne.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#8) bkiky01


bkiky01
senior tag

Tetszik, de valahogy.. Ezt akartam következőnek, de dual standby és hát a kamera.. Dupla kopp sincs.. Lehet marad még a honor 7..

(#9) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Maradok "amatőr". :)

[iTX-or-GtfO!]

(#10) natë


natë
nagyúr

Igen jó a kamera. A fotók minősége számomra sokkal kellemesebb, mint a Samsung zászlóshajóké. A Nexusról erre váltanék maximum.
Well done.

(#11) Aryon87 válasza natë (#10) üzenetére


Aryon87
félisten

Meg az enyemnel is jobb :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12) DJosef


DJosef
őstag

Udv!

Urak szinte minden tesztben tueles jelzot hasznaltok szvsz tevesen.

Hegye a tunek, ele a borotvanak, pengenek stb van.

Es hiaba mondjatok, hogy fenykepekre, kijelzokre elfogadott vagy inkabb elterjedtebb akkor is ugyanolyan rossz megfogalmazas mint pl a teknosbeka, sundiszno stb...

No offense, tovabbi szep napot!

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#13) pusszycat válasza DJosef (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tűkön ülve olvastam a hsz.-ed. Ez milyen volt? :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) natë válasza DJosef (#12) üzenetére


natë
nagyúr

A kommentnél erős de ja vu érzésem volt.

(#15) #13110016 válasza Aryon87 (#11) üzenetére


#13110016
törölt tag

Lecserélted a g5-öt? Pedig hogy dicsérted.

(#16) Aryon87 válasza #13110016 (#15) üzenetére


Aryon87
félisten

ó még február elején... azt is a szerviz ette meg :D Honor 8 volt az utódja, azt eladtam a Mi5-el együtt 3 hete, és lett a Mate 9. Most azt akarom lecserélni erre. :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17) szegedilaci


szegedilaci
tag

Nem értem, ha hátul van az ujjlenyomat olvasó, miért nem csökkentették a kávát alul-felül, nekem ez már elavult szemléletűnek tűnik.

(#18) bali


bali
tag

Én személyszerint pozitív tulajdonságnak tekintem, ( a tesztelővel ellentétben) h a telefon nagyobb és nem káva nélküli. Nekem pont a robosztusság hiányzik az S8 szériából, ami előtte a Phablet piacot uralta. Azonkívül jól tudjuk, h sokkal sérülékenyebb is a telefon káva nélkül. Összefoglalva, ha nem hozzák vissza a Note 7-et akkor nálam ez lesz a befutó.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#19) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

190 ezért...MUAHAHAHAHAHAHAHA

Abe due dembella

(#20) Aryon87 válasza kovaszoskeny (#19) üzenetére


Aryon87
félisten

???

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#21) zazenke


zazenke
őstag

a gsm arena szerint az aksi idő azért begyengült eléggé ,és OIS sincs a rendszerben . szerintem a képek se elég élesek. nem éri meg ezt a pénzt

[ Szerkesztve ]

(#22) Aryon87 válasza zazenke (#21) üzenetére


Aryon87
félisten

QHD kijelző, akksigyilkos..
Honor 8 esetében utólag azt mondom, nekem még előny is volt az OIS hiánya fotóknál.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23) Bog válasza DJosef (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Akkor most vedd le a kezed a KARFÁról, mert az nem fa, hanem műanyag. ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) #16820480


#16820480
törölt tag

Igazából amíg van Honor, addig a Huaweire annyira nincs is nagy szükség :))

Jó telefon ez is, de méretben nekem a sima változat ideális. Kíváncsi leszek az Honor 9-re. Remélem nem lesz olyan lagymatag, mint a P10, hanem kap valami látványosabb újítást.

(#25) tibcsi0407 válasza Bog (#23) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A kákán hogy lehet a csomót keresni, ha a karfán van a kezed? :))

https://utdetailing.hu/

(#26) Aryon87 válasza Bog (#23) üzenetére


Aryon87
félisten

:DD

Amúgy tudtok valamit a hazai megjelenéséről a telónak, időben meg bolt szempontjából?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27) #84490496 válasza tibcsi0407 (#25) üzenetére


#84490496
törölt tag

Egyszerű: mivel a kar fa, ezért a káka azon van felcsomózva,a másik,hús-vér kezével meg BOGozza.. :P :DD

[ Szerkesztve ]

(#28) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azért az nem semmi, hogy 190 ezerért már kimondottan olcsónak számít egy csúcskészülék.Thanks Obama! :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#29) ollie válasza kovaszoskeny (#19) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit szívtál?

***

(#30) natë válasza ollie (#29) üzenetére


natë
nagyúr

Trollfüves cigit. :DDD

(#31) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Tetszik, de most kisebbet terveztem venni.

(#32) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Tetszik.

(#33) mjani1172 válasza Csapoati (#28) üzenetére


mjani1172
addikt

Obama?

(#34) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

"Jó kérdés, hogy ennyiért, „2016-os dizájnnal” ez és a többi Huawei phablet hogyan fog a pénztáraknál teljesíteni."

Nem mindenkinek jön ám be ez a teljes előlapi kijelző. Szerintem az S8 kimondottan ocsmány a nyújtott formájában, sőt videótartalom nézése, vagy manga olvasása közben még előnye sincs ennek a borzalmas, és nevetséges képátmérő aránynak, mert simán sötét marad kb 0.2 col alul és felül is. Olyan mint a Mi Mix. Megnézni, fogdosni mozi, de nekem aztán nem kéne, lévén használhatatlan a kijelző igy. Maradjon csak meg a káva. Tudjam alul megfogni az eszközt úgy, hogy ne nyúljak bele a kijelzőbe. Legyen akár nagy eszközről szó, mint a Z Ultra volt. Az úgy nekem tökéletes volt.

TL;DR: Nem begyere mindenkinek ez a nyakigkijelző. Legyen káva. Tudjam megfogni rendesen. Ne kelljen kompromisszumot kötnöm használatban mert a desingerek átáltak speedről hasisra.

(#35) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Nekem ez már nagy súlyban és méretre is. Kiváncsi vagyok hogy nyár végén vagy ősszel a Honor 9 mennyire lesz ütős.

(#36) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó telefonnak tűnik. HW-ról nem írok, az én igényeimnek jó már rég. A kijelző még okés, a kamera szerintem tök jó, sehol nem torzít. Az ára is jó, szóval nem rossz. Egy offos észrevétel, két enter után.

" Nem tudom, hogy más is így látja-e, mindenesetre, mintha Android 7.0 alatt, menet közben többet fogyasztanának a Google-szolgáltatások, mint Marshmallow-n..."

Nekem nincs még Nougatos telóm, de ha ez igaz, az gáz. Már az MM-nél sem tetszett, hogy nem tudtam kikapcsolni a Google Szolgáltatásokat, ami vitte az erőforrást. A 4.1-4.4 rendszereknél azt szerettem, hogy ki tudtam kapcsolni. Ez azért probléma, mert nem hagyja "aludni" a telefont ez a ... nem minősítem. Ja már megtettem. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#37) Burt1793 válasza Csapoati (#28) üzenetére


Burt1793
veterán

Inkább az a baj, hogy 140k-ért meg lehet venni az S7-et a mediamarkt-ban. Tudja ugyanezt.

(#36) janeszgol: Nem kell kikapcsolni, ébren tart néha, de nagyon jó a fogyasztás mobilnettel is.

[ Szerkesztve ]

(#38) janeszgol válasza Burt1793 (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkumulátorra értettem a fogyasztást. Vagy te is? Lehet félre értettelek akkor, ha igen. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#39) Csapoati válasza mjani1172 (#33) üzenetére


Csapoati
nagyúr

[link]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#40) forgonati


forgonati
őstag

2017-ben egy csúcstelefon hátára a dupla kamera mellé feltétlenül muszáj a fantasztikus "dual lens" feliratot odabiggyeszteni? Minek? A hülyéknek, akik esetleg anélkül nem vennék észre hogy ebben biza 2 kamera van? Watafakk. Inkább ne raktak volna oda semmit. Ez nekem az 5-6 évvel ezelőtti ratyi kínai telefonokat idézi, amikre oda volt írva a kamera mellé böhöm nagy betűkkel hogy "digital camera" vagy "megapixel". El kéne már ezt hagyni, főleg ezen az árszinten...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#41) kovaszoskeny válasza Aryon87 (#20) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Mit nem értesz?

Abe due dembella

(#42) atikó


atikó
őstag

Nekem a v8 is tetszett, és ez is tetszett amig a veletechen meg nem nyomkodtam, kiábrándultam belőle, a mate 8 képes böszme.Továbbra sem tudom mire cseréljem.
Ja. A huawei is beált a kartelezés sorába, többiekhez képest jó és olcsobb telefonjai voltak, és már van 250ezred is, szomorú, de továbbra id jó telefonjai vannak és ajánlom bárkinek, csak ha lehet többet kérni akkor miért ne. Értem én.

(#43) #13110016 válasza Aryon87 (#16) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az igen:)

(#44) ollie válasza forgonati (#40) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nekem az 5-6 évvel ezelőtti ratyi kínai telefonokat idézi

Na de ez is kínai. :DDD

***

(#45) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ez a 4K h265 videófelvétel valóban előre mutató viszont lehet nem ártana egy választási lehetőség h264-re mégha nagyobb is a fájlméret

(#46) zazenke válasza Aryon87 (#22) üzenetére


zazenke
őstag

már a másik fórumon is jelezni akartam neked de biztos legyilkoltak volna érte , hogy normlis tudású telefonnal (jól működő OIS , stb ) full automata módba az a ritka ha nem sikerül egy kép és nem az hogy sikerült. Én most is azt mondom ha barátkoznod kell a képminőséggel meg hála istennek most sikerült a kép meg nem mozdúlt éppen be - az a telefon gyengesége és nem az hogy nagyon remegős a kezed. Én így vagyok a g4 gyel és ezt tudják a nagyobb samuk is.

(#47) zazenke válasza Cattle_Decap (#34) üzenetére


zazenke
őstag

a képarányra azt írták hogy kikorrigálja video nézésnél és nem lesznek sötét sávok .ezt csak olvasásból mondom mert nincs vele személyes tapasztalatom

(#48) Aryon87 válasza zazenke (#46) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom, azért is írtam többször, hogy tuti nem velem van a baj, Te is láttad a képeimet, nem az első komolyabb telefont nyúzom..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#49) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Nagyon jó lett. Ha őszig esik még az ára, akkor lehet ez lesz a következő telóm.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

(#50) Quqesz válasza zazenke (#47) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Persze hogy korrigálja, csak épp alul/felül levágja.

Jó ez a telefon, de nekem hátulról a sima H8 jobban bejön.
Amúgy a huaweinek tökmind1, hogy a honor v a huaweies feliratú telefont veszik meg, mindegyik ára hozzá folyik be. Nem véletlenül látszik, hogy kb azonos hw alkatrészeket használnak, így faragva a költségeken.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.