Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) doongoo válasza Tothgera30 (#6399) üzenetére


doongoo
addikt

Milyen magasról ejted? Milyen felületre? Melyik részére esik?
Elég általános a megfogalmazás a kérdésnél. Nem rosszabb és nem is jobb valószínűleg, mint a telefonok többsége. Ezt is lehet úgy ejteni, hogy azonnal reped a kijelző, nyomódik/karcolódik a fémház (lehet rá tenni tempered glasst, az ad némi védelmet). A házat meg védheted tokkal. Vagy simán nem kell dobálni :))

(#6402) #70516736


#70516736
törölt tag

Aki feltette a 370-es romot megnézné, hogy a viber üzire jelez-e a értesítő led?

Szvsz nem, de a remény hal meg utoljára :)

(#6403) p2pp válasza doongoo (#6391) üzenetére


p2pp
őstag

Ok. Hi Care keresztül kiírta és fel is ment.

Viber állapot led nem jelez.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#6404) noto válasza doongoo (#6398) üzenetére


noto
senior tag

Teljesen érthetően leirtak mindent :-)

(#6405) biznisz-elek válasza noto (#6404) üzenetére


biznisz-elek
tag

nekem az ikonszámláló nem megy,pedig be van kapcsolva.... :D

S6 Edge

(#6406) James67 válasza #70516736 (#6402) üzenetére


James67
aktív tag

A viber nem MM frissítés függő. A Huaweit nem érdekli. Barátnőm Lenovoja jelez(te), amíg nem vettem neki egy P8 Lite-ot. :DD :DD

Redmi Note 8 4/64

(#6407) #70516736 válasza James67 (#6406) üzenetére


#70516736
törölt tag

Tudom
Csak hátha bekerül, mert a hicare ír a led jelzés javításáról

(#6408) EtonBlazer


EtonBlazer
csendes tag

Ez az új huawei regisztráció sikerült valakinek? Nekem nem küldi el az smst.

(#6409) elin válasza EtonBlazer (#6408) üzenetére


elin
tag

Én maillel regiztem és sikerült.
De mire is lesz ez jó...? :U

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#6410) #70516736 válasza EtonBlazer (#6408) üzenetére


#70516736
törölt tag

Én teloszámmal regisztráltam 10sec után jött az sms
Amúgy mire jó ez a fiók?

(#6411) unskillful válasza #70516736 (#6410) üzenetére


unskillful
tag

Valószínűleg egy felhő tárhely jár az account-hoz, ahova szinkronizálhatsz adatok, fényképeket stb.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#6412) njnl válasza dedike (#6394) üzenetére


njnl
aktív tag

Egyszer rákukkansz valamilyen cerkás megoldásra az nagyon érdekelne engem is )

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#6413) ZPKing


ZPKing
tag

Sziasztok,
Nekem nagyon nem akar megjelenni a B370.
Én még akkoriban mikor megjelent a B330 a német oldalon akkor raktam fel 3 gombossal.
Ez lehet befolyásoló, hogy nem jön OTA-án se HiCare-ben sem a B370?
Köszi

(#6414) -ZsoLi- válasza ZPKing (#6413) üzenetére


-ZsoLi-
tag

Énis 3gombossal raktam fel és nekem megjött ota-n!

(#6415) lujzy27 válasza ZPKing (#6413) üzenetére


lujzy27
csendes tag

Próbáld meg frissíteni a HiCare-t a play áruházból és jó lesz,nekem is így frissített B370-re.

[ Szerkesztve ]

(#6416) atiss.1977


atiss.1977
csendes tag

Megjött az Ipaky tokom Kínából, nagyon minőségi cucc, nagyon örülök :C Azt a 3,5 dollárt észre sem vettem, megérte.
Kb 3 hét kellett.

Már csak vmi jó üvegfólia kell, és lemondom a biztosítást. Amúgy gyárilag milyen fólia van a telón? Mert nagyon jól bírja, egy karc nincs rajta, a másfél hónap alatt.

(#6417) dedike


dedike
addikt

Skacok! Akinek 370-ese van. Érdemes frissíteni 180-ról? :F

Jó szerencsét!

(#6418) soundman1 válasza njnl (#6412) üzenetére


soundman1
senior tag

A go launchert használom egy pár modullal. A Note widget-ben lehet rajzolni, a calendar widget görgethető, switch widget a wifi (vagy más) ki-be kapcsolásához, weather widget a 8 napos előrejelzéshez. Ezzel a rdsz lassabb és kevesebb a ram, de eddig soha nem csúcs telóm és nem volt gondom. A weather nem olyan pontosan jelez előre, mert késve szerzik be az adatokat.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#6419) soundman1 válasza dedike (#6417) üzenetére


soundman1
senior tag

Ha phiszésen boldoggá tesz, hogy a legújabb van rajta úgy se fogod megállni, hogy ne rakd fel. Ellenben ha tökéletesn működik minden, nem raknám fel a 330-at, s rá a 370-et, többet nem nyújt, inkább apró bosszúságokat szerez, de azért együtt lehet élni vele.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#6420) dedike válasza soundman1 (#6419) üzenetére


dedike
addikt

Ezek az apró bosszúságok mit jelentenek pontosan? :U

Igazából nem érdekel, hogy milyen verzióm van a telefonon, csak jelzett a telefon és nem igazán találtam itt a fórumon lerást a 370-ről. :B

Jó szerencsét!

(#6421) Gabesz87


Gabesz87
veterán

Nem használja véletlenül valaki az Android Auto-t a Honor 7-el? Mert nekem valahogy nem sikerül működésre bírni.

(#6422) kosmoo81


kosmoo81
tag

nekem is ipaky van, mar a masodik, mert az elso kerete elrepedt es rendeltem ujat...
nagyon tetszik, mindenki azt hitte megint uj telefont vettem...
milyet rendeltel?

hasznal valaki xposed-et?
most gyari root mentes b330 van fent, gyari recoveryvel, volt egy 6 oras SOT rekordom vele, ebbol szeretnek tobbet kihozni.
szoval mindenkepp olyan megoldas erdekelme ami a gyari b330ra jo.
teszek fel twrp-t, rootot, majd csinalok egy rom mentest biztos ami biztos, addig talan ad valaki otletet hogyan tovabb :)

(#6423) golan7 válasza kosmoo81 (#6422) üzenetére


golan7
tag

Én ezt a verziót használom:Xposed v85.1

Ez mellett működik a Téma beállítás is!

(#6424) piocasember


piocasember
tag

Bocs Srácok, visszaolvastam, de nem találtam leírást. Valaki segítene és le tudná írni, hogyan lehet visszatenni a készülékre a Lollipop-ot? Köszi előre is!

(#6425) Azazel71 válasza piocasember (#6424) üzenetére


Azazel71
aktív tag

[link]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#6426) golan7 válasza piocasember (#6424) üzenetére


golan7
tag

Egy német oldalt találtam, letöltéssel:Rollback

[ Szerkesztve ]

(#6427) piocasember


piocasember
tag

Köszi mindkettőtöknek!

(#6428) hotkar válasza Gabesz87 (#6421) üzenetére


hotkar
aktív tag

Szia, én egy hónapig kínlódtam vele, úgyhogy gyűjtöttem egy kis tapasztalatot. Kicsit később többet írok, most telefonról vagyok. Csak annyit, hogy egy Opel Astra K az áldozat, és mostanra jutottam odáig, hogy 20-ból 19-szer felcsatlakozik. Nekem csak a most, júniusban kiadott verzió volt használható, az áprilisi az tiszta szívás.

[ Szerkesztve ]

(#6429) Gabesz87 válasza hotkar (#6428) üzenetére


Gabesz87
veterán

Ok, köszi, akkor várom a tapasztalataidat! :) Nekem amúgy ez a verzió van: 1.6.281040 (2825091-release)

(#6430) soundman1 válasza dedike (#6420) üzenetére


soundman1
senior tag

330 -> 370
Javítások: gmail bezáródott, vmelyik szolgáltató neve rosszul jelent meg, jelzőfény nem jelzett;
Optimalizálva: rdsz biztonság a google biztonsági frissítésekkel, rdsz teljesítmény és stabilitás.
E helyett az MM-en futó app-ok huaweinél nem mennek rendesen: viber nem jelez, egyik szövegfelolvasó progim hibásan működik, go weather modul egyszer csak eltűnik, pedig védett. Továbbra is 200 Mb-al kevesebb a ram. És egy két opció kimaradt, pl. zseb módban hangosabb, ...

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#6431) kosmoo81 válasza golan7 (#6423) üzenetére


kosmoo81
tag

nekem nem bootol be... :(

(#6432) gyulamester válasza soundman1 (#6430) üzenetére


gyulamester
csendes tag

Ez nálam viszont pont fordítva van. A 330-as rendszernél 1,3 körül mozgott a ram, mióta a 370-es van azóta visszament a 180-as 1,5-2 közötti értékre, ezt viszont stabilan tudja. A másik pedig, hogy érzetre mintha gyorsult volna egy kicsit a rendszer, de lehet hogy csak képzelődöm

[ Szerkesztve ]

(#6433) xSide válasza soundman1 (#6430) üzenetére


xSide
őstag

A védetté tett alkalmazások és a memória optimalizálásnál fehérlistások is bezáródnak a telefonkezelőben...
Két pozitívum eddig, működik újra az okosgombom és otg memkari olvasónál leválasztható a külső tár.

[ Szerkesztve ]

(#6434) dedike válasza soundman1 (#6430) üzenetére


dedike
addikt

Köszönöm!

Látom vegyesek a tapasztalatok, vannak előnyök és hátrányok is a frissítéssel. Miért nem tudják úgy megcsinálni, hogy ami jó, azt ne rontsák el? :O

A Huaweiek is kikövetelik maguknak, hogy frissítsd, ahogy pl. a Samsung vagy a Sony?

(#6432) gyulamester:

Neked is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6435) hotkar válasza Gabesz87 (#6429) üzenetére


hotkar
aktív tag

Elöljáróban annyit, hogy amit leírok,nem biztos hogy teljesen "tudományos", de örülök, hogy egyáltalán működik.

1. Tartsd elérhető közelségben a telepítőfájlt (.apk). Amit írtál, az van nekem is.

2. Az installáláskor kért engedélyeket add meg neki (azt is pipáld ki a párbeszédpanelen, hogy ne kérdezze többször).

3. Installálás után ne indítsd el kézzel, sőt a "Beállítások -> Alkalmazások kezelése -> Android Auto" részben állítsd le, ha véletlenül futna. Ez egyébként akkor is alkalmas az észhez térítéshez, amikor megmakacsolja magát, és nem indul el.

4. Az autó és a telefonod legyen élő Bluetooth kapcsolatban, mielőtt egy USB kábellel összedugod a kettőt. Nagyon fontos, és nemcsak első indításkor, hanem bármikor, amikor össze akarod a kettőt barátkoztatni.

5. Lépj be a telefonodba (ne legyen lezárva, mert kérdezni fog, és akkor már nehézkes a belépés!) Dugd össze a telót és az autórádiót egy USB kábellel. Ha minden jó, akkor 2-3 mp. múlvaelsötétül a teló és az autó kijelzője is, majd a telón megjelenik egy "Android Auto" felirat. Az autó kijelzőjének alsó részén egy 5-6 gombból álló menüsor jelenik meg, valamint előjön az összefoglaló képernyő is.

Ez az alap, a ez elindul, akkor zökkenőmentesen működik.

Javaslok egy teljesen új telepítést (nem az egész telót, csak az Androd Auto"-t :D

Telepítéskor és üzemeltetés közben mindig legyen aktív adatkapcsolat (mobilnet vagy WiFI).

Amíg a kábel be van dugva, a telefon szinte semmire nem reagál, a bejelentkező képet elő lehet varázsolni (kódos belépéshez), de az ujjlenyomatos azonosítás nem müxik ilyenkor.

Ha nem reagál a teló 5-6 másodpercen belül a kábel bedugására, akkor ne várj többet, úgysem lesz jó. Húzd ki a kábelt, és a teló magához tér (még sosem fagyott le emiatt).

Egy szuszra ennyi. A lehetséges állapotokról és javításokról később.

Üdv.

(#6436) Gabesz87 válasza hotkar (#6435) üzenetére


Gabesz87
veterán

Köszönöm, akkor megpróbálkozom vele így. Majd beszámolok a fejleményekről.

(#6437) Gabesz87 válasza hotkar (#6435) üzenetére


Gabesz87
veterán

Megpróbáltam, de nem jött össze. Újratelepítettem, ahogy írtad. Telepítés közben nem kérdezett semmi engedélyt, de az Alkalmazások menüben beállítottam neki mindent (névjegy, sms, hely, stb.)
Összedugtam a telót a kocsival, úgy hogy a teló nincs lezárva, de semmi, csak töltés, nem sötétült el a kijelző, nem írt semmi. A telón az USB kapcsolatnál fent kiválasztottam, hogy file-ok, ne csak töltés legyen (biztos ami biztos). Ekkor kiírt egy olyat az autó, hogy MTP kapcs. és a zenefájlokat látta. Indítottam az Android Auto-t, de semmi.

Akkor ez reménytelen? Elfelejthetem?

(#6438) golan7 válasza kosmoo81 (#6431) üzenetére


golan7
tag

Sokáig bootol, kb. 15-20 perc is lehet mire elindul!

(#6439) kosmoo81 válasza golan7 (#6438) üzenetére


kosmoo81
tag

megprobaltam megint. remelem bebootol

(#6440) njnl


njnl
aktív tag

Sziasztok!

Kis segítséget kérnék. Haverom vett egy P9 Liteot. Beállította az újlenyomatolvasót, de elfelejtette a hozzá tartozó jelszót. Viszont most kikapcsolta és ugye ilyenkor csak a kóddal lehet belépni. Full wipe segít vagy mit tegyek vele?

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#6441) hotkar válasza Gabesz87 (#6437) üzenetére


hotkar
aktív tag

Most már nekem sem jó, nem tudom, mi történhetett :W

Egy teljes órán át kínlódtam most vele... Tegnap még jó volt. Azért még próbálkozom.

Pontosan olyan hülyének tetteti magát, mint ahogy leírtad. Utoljára akkor volt ilyen, amikor az előző op. rendszeri verzió (B130 talán) volt rajta. Ami változott azóta, hogy rátettem az ESET Mobile Security-t, de azóta leszedtem és az Android Auto-t is újratettem - de semmi :(((

[ Szerkesztve ]

(#6442) Gabesz87 válasza hotkar (#6441) üzenetére


Gabesz87
veterán

Hát ez szomorú. Pedig abban bíztam, hogy majd tök egyszerűen fog menni, és milyen jó lesz úgy használni a Waze-t. Talán majd ha hivatalosan elérhető lesz nálunk is az Android Auto.

Lehet, hogy Bocha-nal kéne érdeklődni, aki írta az Astra fedélzeti rendszer tesztet a mobilarénán, hogy vajon ők hogy bírták működésre :D

[ Szerkesztve ]

(#6443) kosmoo81 válasza golan7 (#6438) üzenetére


kosmoo81
tag

Most mukodik.
Melyik modulok mukodnek?
Kettot probaltam de nem az igazi.
Home button pl

(#6444) Raptorta


Raptorta
csendes tag

Szép napot!

Nektek működik a magazine unlock frissítése? Mert nekem december óta nem szedett le egyet sem. Hiába volt factory reset illetve több update is.

Üdv.: Raptor

(#6445) golan7 válasza kosmoo81 (#6443) üzenetére


golan7
tag

DoubleTapToSleep, Flat Style Bar Indicators, GravityBox néhány funkciója(pl.:nav bár méretezés, gombok funkciója), Unicon, XInstaller, Xstana, XblastTools néhány része(pl.: oldalsó gyorsindító sáv!)! Ezeket használom!

[ Szerkesztve ]

(#6446) soundman1 válasza gyulamester (#6432) üzenetére


soundman1
senior tag

Az első órákban nálam is annyi volt, de amint elkezdtem belakva használni viszaállt a korábbi 1,3 Gb-ra. A chrome 4-5 lappal folyamatosan nyitva van, tehát nem bezárt alkalmazásokkal jött ki ennyi.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#6447) soundman1 válasza xSide (#6433) üzenetére


soundman1
senior tag

Yeh! Valóban, flip tokkal standby-ban működik az okosgomb, és az OTG is pöpec lett a javítással. Így tovább, tisztelet a honornak!

A védetté tett alkalmazások automatikusan fehér listára kerülnek, mit kellene még tennem? Inkább kikapcsolom az auto tisztítást, mintha azóta lenne problémám.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#6448) xSide válasza soundman1 (#6447) üzenetére


xSide
őstag

Töröltem a telefonkezelő adatait és most már működik a fehérlistás 'takarítás' rendesen. Nem zárja be a futó alkalmazásokat semmi, amik TELJESEN védve vannak.

[ Szerkesztve ]

(#6449) Azazel71 válasza soundman1 (#6447) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Jól teszed. Még mindíg azért van a nagy halom RAM, hogy fussanak benne az alkalmazások, nem azért hogy porosodjon üresen. Ha nem használja ki, akkor fölöslegesen van.A droid annál gyorsabb,minél többet tart natívan a memóriában azokból a dolgokból, amiket gyakran használsz.Ha nem kell folyton újratöltenie a kódját, az adatait, akkor a proci foglalkozhat a valós munkával.
Ráadásul szerintem, ez az állandó újraindítgatás az akkuidőn is meglátszik.Szerintem nagy öngólt lőtt a Huawei ezzel az örjöngő autokill+3 giga RAM párosítással. Ha hagyod neki az automatikus gyilkolást, gyk. lenullázza a sok RAM adta előnyt.
Amíg nem dadog, gondolkodik a teló, nem érdekel mi rohangál a háttérben. Legfeljebb a nagyon sok áramot zabálók, de azok miatt úgyis hisztizik, szóval ha úgy van, kilövöm manuálisan, és kész.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#6450) soundman1 válasza Azazel71 (#6449) üzenetére


soundman1
senior tag

Állítottam a védettek listáján, így 19-ről 33-ra emelkedett azon alkalmazások, modulok száma amit kb. naponta használok. Meglátjuk hogy mit mutat pörgőségben és akksi használatban. Én még úgy tanultam, mikor még 64 MB volt a ram, hogy ha több ramot rak a gyártó a telóba az az akksit is jobban meríti, tehát ergo minél kevesebb megnyitott app fut, annál több memóriarészt nem táplál naftával. Bár akkor még nem ez volt a ram és a többi hardver elem közötti fogyasztási arány.

Közben találtam egy infót a backbutton problémámra. Azt írja a Telefonkezelő Lebegő ablak része, ha kikapcsolom a backbutton-t, hogy megváltoztathatja a beállítást a Telefonkezelő/Engedélykezelő/Célterület kezelés alatt, de nincs ilyen programrész. Az Alkalmazásoknál a Backbutton-ra nyitva az Engedélyek inaktív. Hol van ez a Célterület kezelés?

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.