Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peet91


Peet91
aktív tag

hogy kerülnek nexus 4 képek a cikk alá? :)

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#2) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Nagyon tetszik, és az ára is rendben van. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) tipuka


tipuka
addikt

mit keres az Lg Nexus 4 a képeknél ? :C

1#: megelőztél :)

[ Szerkesztve ]

(#4) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Tok jo, akkor az ascend d quad mar nem is jon?:)

(#5) Gregorg válasza Peet91 (#1) üzenetére


Gregorg
tag

Gondolom valamilyen összehasonlítás.

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#6) Bordian


Bordian
tag

Ajj, de jó az ilyen cikkeket olvasni egészen az utolsó sorokig ahol:kínában már kaphat a jövő héttől. Utánna döbben rá az ember h itt sose kesz ilyen mert kb minden más telót kiszoritana ilyen árral a piacról.

"Az almás készülék idei verziója...szögegyszerűen használható"

(#7) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nem rossz, s az árazása sem. Kérdés mikkor lesz ebből valami nálunk. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) V.T.CS. válasza Cyberpunk (#7) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

soha, és 30000-el drágábban. :)

(#9) Remiel


Remiel
őstag

ez sem lesz soha kapható normálisan itthon, ahogy a P1 sem az, ha jól emlékszem azt is csak GSM boltban láttam 120k ért és az egy vicc főleg az LG 4x, meg az ONE X mellett... SGS3 is van már 125k körül, így ki vesz ilyet?

pont az árral tudnának sikereket elérni...

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#10) tjb007


tjb007
nagyúr

Ez így leírva mind nagyon szépen hangzik csak az a baj, hogy a Honor sem volt elérhető nálunk és gondolom ez sem lesz (mint a legtöbb Huawei telefon), főleg nem azon az áron mint Kínában (persze ettől még akik erre vágyik be tudja szerezni).

(#11) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Most neztem meg az engadgeten a d quad xl (ezek szerint megis kijott nagy nehezen) tesztjet (okt.20), ami ugyanezzel a procival van szerelve.
A benchmarkok szerint siman ott van a szeren (onex (tegra3); sgs3 (exynos) es lg opt g (s4) telefonok benchmark eredmenyeivel osszehasonlitva) a proci.

(#12) HuMarc válasza Cyberpunk (#7) üzenetére


HuMarc
addikt

Pont azután két nappal, hogy az Apple ingyen osztogatja majd az iPad-jait csak úgy szívjóságból :U

(#13) Cyberpunk válasza HuMarc (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) hito


hito
nagyúr

Kijelző fajta? :U Csak az kéne, hogy AMOLED legyen, és engem már meg is győzött.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#15) Balint1986


Balint1986
csendes tag

Óriási túl nyúlások vannak a kijelző alatt és felett. Ez rossz pont :(((

(#16) littlelion21 válasza hito (#14) üzenetére


littlelion21
addikt

Ha nem csak a vasat kapja meg a D1 Quad XL-ből, akkor Toshiba gyártmányú IPS+.

(#17) tomatos


tomatos
aktív tag

Kiváncsi lennék a fizikai méretére a telónak? Valakinek info róla?

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#18) Fecogame


Fecogame
veterán

Belsőleg korrekt, de külsőre nem tetszik. Plusz ugye itthon nem lesz kapható.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#19) hito válasza littlelion21 (#16) üzenetére


hito
nagyúr

Az sem utolsó, de nálam az AMOLED a kezdet és a vég is.

tjb007: Legjobb barátom a HUAWEI Mo-nál dolgozik, ha nem forgalmazzák itthon majd rámorgok, hogy szóljon a kis rizsembereknek. ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#20) BDave


BDave
őstag

Nem szeretem a bechmarkokat, de ennél a CPU-nál kíváncsi lennék egy összehasonlító tesztre a többi konkurenssel. :) És nem rossz indulatból.

Brutálisan alacsony ára van a papíron lévő speckók alapján, de ez már megszokott a Huaweitől (vagy inkább a kínaiaktól).

(#21) HuMarc válasza BDave (#20) üzenetére


HuMarc
addikt

ITT van összehasonlítás, úgy az oldal közepe felé ;)

(#22) boben1998


boben1998
tag

Vakut szereltek már bele, mert az előzőből nagyon hiányoltam?

https://www.flickr.com/photos/135868470@N02/

(#23) BDave válasza HuMarc (#21) üzenetére


BDave
őstag

Szép teljesítmény! De akkor nem a Honor 2 lesz az első K3V2-es CPU-s telefon.

(#24) littlelion21 válasza boben1998 (#22) üzenetére


littlelion21
addikt

Hogy mit hiányoltál...?

(#25) boben1998 válasza littlelion21 (#24) üzenetére


boben1998
tag

Jé, vaku :DD Igaz, viszont akkor valamivel összekevertem.
Szerk: Panasonic Eluga-val, de nem tudom, hogy miért ez ugrott be.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/135868470@N02/

(#26) enginev3.0 válasza tomatos (#17) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nagy! ;]

Egyébként pont kérdezni akartam hogy hol a hiba? Erős, szép(?), olcsó
De már meg is van a hiba, alig lesz kapható itthon

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#27) nuke7


nuke7
veterán

ígéretesnek tűnik, EU-ba be nem engedik majd :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#28) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ilyet maximum a Hardveraprón látunk majd itthon 2-3 év múlva ritkaságként feltüntetve és annak megfelelően árazva. Ha valakinek tetszik, akkor mindenképp külföldről kell beszerezni és lenyelni a garit.

(#31) Nazara


Nazara
őstag

Letisztult dizájn, korrekt specifikációk, és végre nem a legnagyobb tepsik méretét öröklő csúcstelefon. Csak tényleg kár, hogy errefelé nem nagyon jelennek meg a hasonló készülékek.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#32) enginev3.0 válasza Nazara (#31) üzenetére


enginev3.0
félisten

4,5 hüvelykes, akkor nem olyan kicsi az

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#33) HuMarc válasza enginev3.0 (#32) üzenetére


HuMarc
addikt

Azért még így is kisebb, mint a legtöbb gyártó csúcsmodellje (kivéve a Sony-t, az Xperia T szintén 4,5")

[ Szerkesztve ]

(#34) Peterson_ válasza V.T.CS. (#8) üzenetére


Peterson_
addikt

+1, sajnos...
Pedig pont ilyen kellene.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#35) enginev3.0 válasza HuMarc (#33) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kávával ki tudja, elég soknak tűnik a kijelző felül

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#36) moleculez


moleculez
veterán

ennyiert megeri kulfoldrol, meg gari nelkul is

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#37) noisia


noisia
aktív tag

Ha ezt elkezdenék árulni EU-ban, óriásit húznának vele. Nem csak anyagi, de presztizs szempontból is.

A vásárlók fele így is tojik rá, hogy milyen logó van a hangszóró alá írva.
70-80 ronggyal olcsóbban meg pláne vonzó a Huawei felirat ilyen hardverrel.

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#38) kisml


kisml
tag

Honnan tudok beszerezni egyet?? Ez kell nekem :DD
Egy szilikon tok + fólia rá és jöhetne :D

(#39) Nazara válasza enginev3.0 (#32) üzenetére


Nazara
őstag

Valóban nem, azonban egy 4,3 után még azok is könnyebben megbarátkoznak a 4,5-tel, akik egyébként nem szeretnének számottevően nagyobbat. Pl. sokaknak már nagy a 4,7.

De mivel valószinüleg nem lesz itthon elérhető, a többség számára nem alternativa ez a készülék.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#40) raub válasza HuMarc (#30) üzenetére


raub
tag

Azért gondolom így, mert szerintem - bár lehet, hogy tévedek - az emberek zöme azért megpróbál megfelelni az aktuális divatnak és régi beidegződésből, vagy egyszerűen trendiségből vesz Nokiát- Samsungot stb.
Az ilyen gyártók - legyen az akármilyen komoly cég, mint jelen esetben is, hiszen ha jól emlékszem 2007 óta a vodafone hálózatának építésében is jelentősen benne vannak - bármilyen komoly vasat is tesznek le az asztalra, sajnos némi előítélettel találkozni fognak... :U
Persze ezt a gondolkodást azért erősen rombolják a remek ár-érték aránnyal... :)

(#41) noisia válasza raub (#40) üzenetére


noisia
aktív tag

"az emberek zöme azért megpróbál megfelelni az aktuális divatnak és régi beidegződésből, vagy egyszerűen trendiségből vesz Nokiát- Samsungot stb."

ez egyébként nagyjából így van. Anyám pl Nokiának hívja az összes, újabb, nem-Nokia telefonomat is, mert régebben csak Nokiám volt, mindíg dícsértem őket és ez így a mutterban megmaradt, hogy ha mobil akkor az csak Nokia :D pl.: "Fiam, XY elkérte tőlem a Nokia-számodat " - pár hete :D ...

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#42) krics


krics
tag

sziasztok, aki akarja be tudja szerezni mondjuk egy kinai webshpobol, en az aliexpressen vettem es kb 10 napja van nalam a telo. Megosztom veletek eddigi benyomasaimat, amit egy ph-s kollega keresere irtam a minap:

"Ami negativumot tudok emliteni, az nem a teloval kapcsolatos, hanem velem :-) Ugyanis ha meg varok egy honapot a vasarlassal, akkor most ket giga rammal vennem a telot, ugyanabban az arban. De nem neztem utana tisztessegesen es igy jartam. Aliexpresszen vettem 369 usd volt, nagyjabol 81.000 forint, a ShenZhen FunTek Co., LTD arulta. A dobozban volt normal eu tolto, csak egy aksi, illetve egy belecsusztathato bor tok, es pluszkent egy kartyaolvaso pendrive. Sajnos a fulhallgato kimaradt belole. A telefon android 4.0.4-el jott, kinaiul indult, nem volt rootolva, es tele volt kinai szemet appal, es ami meg gond volt, hogy nem volt rajta google play, de a youtube-on talaltam egy videot, aminek segitsegevel tudtam rootolni, es aztan a titanium backuppal leszedtem a kinai appokat, es egy utmutato alapjan megcsinaltam a google playt is. Csak kinai es angol nyelv van rajta, ugyan most a dual sim topikban hungobungo kozze tette a magyaritas menetet, de melo miatt nem volt idom meg ezzel kiserletezni. Ehhez meg az is kellene, hogy a romot eloszor valamivel le tudjam menteni, de mivel meg nagyon uj telorol van szo, nov 4-en jelent meg kinaban az egy gigaramos verzio, es asszem dec 1-en a 2 gigaramos, szoval meg nem talaltam hozza nem gyari recoveryt, mondjuk egy cwm-et amivel le tudnam menteni a romot. Van egy thl w3+om is, mindket keszulek 4.5 col kepernyoju, es 1270x720 a felbontasa, aszittem a thl-nek gyonyoru kepe van, de a honor 2 mellett elbujhat. A thl-tol ez majd egy centivel hosszabb, de nekem valahogy jobban kezreesik, es mintha nehezebb is volna kicsivel, nagyon ossze van rakva, a hatlap nem ilyen letolos, hanem le kell rola pattintani, muanyag de nagyon jo tapintasu. A thl az ketmagos es 1 giga ram van rajta, mint mondtam az en honor 2-m is 1 giga ramos, de ez 4 magos, 1.4 mhz cpuval, a thl-hez kepest iszonyat gyors, kikapcsolt allapotbol a bekapcsolas szerintem nincs tobb 20 mp-nel, de meg nem mertem le pontosan, es van rajta egy gyors boot opcio is, amivel ez kb 10 mp. Alapbol installalva volt egy jetskis jatek, amit konnyeden visz a gep, nem akad egyszer sem, semmi laggolas, de a bal felso sarkaban, gondolom ott van a proci kb negyedora jatek utan elegge felmelegszik , de a hatlap is eleg vekony szoval lehet jobban erzodik rajta a meleg mint egy vastagabb hatulju telonal. A gyerek rarakott egy spd shell nevu launchert, marha latvanyos rajta, semmi akadast nem eszleltem. Ja, meg a gps-szel kapcsolatban, a minap mentem a sracert edzesre suliba, es gondoltam megnezem a gps teszt appal, hogy mit tud a gps-e. Beultem a kocsiba, az ertesitosavot legorditve bekapcsoltam a gps, mentem 30 metert a kocsival, aztan bekapcsoltam a gps tes-tet, es marhara meglepodtem, mert mondom 30 metert tettem meg, es azonnal latott vagy 20 muholdat, es mar 15-re kapcsolodott is. A thl-nel eltelik vagy 10 perc mire vagy 5 muholdra raall, de asszem ez a thl-nel valami beallitasi gond."

(#43) krics


krics
tag

Meg annyit, hogy keszitettem a teloval tegnap reggel egy rovid videot, ide toltottem fel:

http://data.hu/get/5903580/VID_20121205_090616.part1.rar
http://data.hu/get/5903544/VID_20121205_090616.part2.rar

illetve a a KMPlayer a latopon a kovetkezo infot dobta errol az mp4-rol:

General
Complete name : VID_20121205_090616.mp4
Format : MPEG-4
Format profile : Base Media
Codec ID : isom
File size : 156 MiB
Duration : 1mn 31s
Overall bit rate : 14.4 Mbps
Video #1
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : Baseline@L3.1
Format settings, CABAC : No
Format settings, ReFrames : 1 frame
Format settings, GOP : M=1, N=25
Codec ID : avc1
Codec ID/Info : Advanced Video Coding
Duration : 1mn 30s
Source duration : 1mn 30s
Bit rate : 14.3 Mbps
Width : 1 280 pixels
Height : 720 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Rotation : 90°
Frame rate mode : Variable
Frame rate : 29.753 fps
Minimum frame rate : 21.562 fps
Maximum frame rate : 34.026 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.521
Stream size : 155 MiB (99%)
Source stream size : 155 MiB (99%)
Title : VideoHandle
Language : English
mdhd_Duration : 90904
Audio #2
ID : 2
Format : AAC
Format/Info : Advanced Audio Codec
Format profile : LC
Codec ID : 40
Duration : 1mn 31s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 96.0 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : Front: L R
Sampling rate : 48.0 KHz
Compression mode : Lossy
Stream size : 1.04 MiB (1%)
Title : SoundHandle
Language : English

(#44) krics


krics
tag

Es ket antutu benchmark kepernyomentessel zarom a mondandomat mara, ez az antutu 2.9.4-es verziojaval keszult egy hete:
[link]

ez pedig 3 napja a 3.0.2-es antutuval:
[link]

(#45) krics válasza krics (#42) üzenetére


krics
tag

termeszetesen 1280x720, nem 1270x720 a felbontas

(#46) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Készítettem két bemutató videót a Huawei Honor 2-ről, ha valaki megnézné működés közben is. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#47) amisis


amisis
aktív tag

nemtudom mi a baja az embereknek a kinai cégekkel a vodafone meg a tmobile is zte meg huawei állomásokat használ ( abban van a pénz nem a mobilokban)

Apple iPhone 8 Plus

(#48) krics válasza z0d1AK (#46) üzenetére


krics
tag

Van mar ra jellybean is, igaz hogy csak beta verzio: az alap JB-hez a Huawei hozzaadott par launchert es elnevezte Emotion UI-nak, roviden emuinak, az a frissites ami a heten kijott, mar egesz hasznalhato, eddig semmilyen bugot nem vettem eszre, szoval akar vegleges verzionak is megteszi, legalabbis nalam. Egyebkent miui is lesz ra, ugy nez ki: http://en.miui.com/thread-1451-1-1.html.

(#49) rakal válasza krics (#48) üzenetére


rakal
senior tag

Nekem is megjött a 2Gb-s verzió,eszméletlenül gyors gép,a kijelző is szuper,tényleg IPS.
A MIUI ROM csak a 2 GB-s verzióra alkalmas egyébként,akinek az 1GB-s modell van,nem célszerű vele próbálkozni,az xda fórumon is elég nagy a káosz,nincs még angol nyelvű recovery,én még várok a buherával pár hetet,a Huawei appstore-ból pedig rengeteg progit lelehet tölteni,egyelőre elvagyok Google,ill. JB 4.1.2 nélkül is,amíg rendeződik a helyzet.

(#50) amisis válasza rakal (#49) üzenetére


amisis
aktív tag

mennyiért és hol lehet megvenni a telefont?

Apple iPhone 8 Plus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.