Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

Kellemes meglepetés hogy így bírja.

(btw Sonim igencsak létezik még :) )

(#2) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A kijelzőre kellene egy fix fedél, amit csak használat közben hajt félre az ember. Így ez semmivel se strapabíróbb, mint a nagyonnem strapateló s7edge-em bőrtokban (azt is ejtettem már a bőrben 1.2méterről, ill a vizet is bírja).

Az alacsony fényerő szintén bűncselekménynek számít, ezeket a telókat nem egy hálószoba sötétjében szokás használni, hanem kint, napfényben. Meló/sport közben meg kinek van kedve/extra keze a képernyőt árnyékolgatni:F? A kijelzőtörés is érdekes kérdés, sokra megyek a garival, ha egy 2hetes kempingezés elején csattan sziklának a gépezet - azaz végeredményben erre is vigyázni kell.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nekem szinte minden szempontból tetszik (jó, a kamera ergya), egyedül a fizikai gombok hiánya fájó. Ennyiért szerintem simán jó vétel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Balint729


Balint729
csendes tag

Tinder-szikla... Szép volt :)

Sokan rettenetes embernek tartanak engem. Pedig gyermeki szívem van. Az íróasztalomon egy befőttesüvegben...

(#5) habolcs


habolcs
csendes tag

impresszív

(#6) bollokcs80 válasza Balint729 (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

+1, én is felröhögtem picit. :DD

B.Cs.

(#7) szami777


szami777
addikt

Ennyiért ez teljesen jó vétel, meglesz a célközönsége.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8) Fred23


Fred23
nagyúr

40-ért egész jó vétel! Nagyon kár, hogy a kamera csak ennyit tud!

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Volt szerencsém hozzá, kicsit fura volt ez a csavarozós történet, de amúgy céleszköz.

Nem rossz, nem kiemelkedő, nem drága.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Nekem 4 napja van meg és teljesen meg vagyok elégedve vele , a launchert lecseréltem a novara én ezt használom minden telefonomon . A kamera nem olyan vészes nappal elég jó fotokat és videokat lehet késziteni vele de este nem érdemes , játékok is elég jol elfutnak . Minden esetre nekem nagyon bevált eddig .

(#11) Fred23 válasza kliszi (#10) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ebbe a topikba töltenél fel pár jobban sikerült képet?

(#12) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Strapabíróság rendben, Akku rendben, 3 Giga RAM rendben, minden más kuka.

(#13) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Pont a napokban nézegettem ezt a telefont. Tök tetszik, főleg fehérben és narancssárgában, de a fényképező nekem túl nagy kompromisszum, azzal nem tudnék együtt élni. Úgyhogy még várok egy ajánlatra.

(#14) Gyuri27 válasza Fejvadi (#12) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ár is rendben.

Amd - Radeon - Ryzen

(#15) pengwin válasza Graphics (#9) üzenetére


pengwin
addikt

Ennyi pénzért ez a hardver még a strapabírás nélkül is jó ajánlat lenne szerintem.
Nagy és cserélhető akksi (számomra hatalmas plusz), 3GB RAM és 32GB tárhely mind nagyon jó 40 Mátyásért.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#16) citkar


citkar
addikt

Először arra gondoltam egy Blackview jobb vétel, de végül is az alacsony árral kompenzálja a hibáit. A BV7000 vagy BV8000 egy kissé drágább kategória, így akár a HT20Pronak van létjogosultsága.

[ Szerkesztve ]

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kamerán kívül kb nem is nagyon lehet belekötni szerintem. Főleg ennyiért. :R

Live-Die-Respawn

(#18) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Nekem tegnap óta van meg a készülök. Ma kezdem el csak használni, írok majd ide is ha vkit érdekel, h mivel jobb/rosszabb mint a xiaomi redmi 3s

(#19) davidsone


davidsone
addikt

40ért tényleg bőven jó

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#20) safizoo


safizoo
tag

Én ma vettem egy ilyen készüléket a nyárra az LG G5 mellé, mert az nem vízálló és megyek hajózni meg a tengerhez és az Airbnbís lakásomat kell néha promt intézni, meg a cég is megkívánja. Eddig Nagyon pozitív és nagyon reszponzív. De majd én is később beszámolok tapasztalataimról.

(#21) Gyuri27 válasza CoolBoy323 (#18) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bizony hogy érdekes.
Érdekes még a 4a, m5 is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#22) kcsa


kcsa
veterán

Én jövő héten veszek egyet, mert a Vertu nem vízálló, és félek hogy beesik valamelyik házam előtt a medencébe. Plusz ugye a nyaralás a Bahamákon, csupa gond az élet...

Bocs hogy így részleteztem, de csak így jött át a mondanivalóm :(

(#23) Szabcsizz válasza kcsa (#22) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Koszi,jot nevettem igy este. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#24) Azie válasza citkar (#16) üzenetére


Azie
őstag

a BV-k elején számomra elrettentő az IP-68 felirat. kinyírja az amúgy egész vállalható designt. Atokhoz képest ez egy design remekmű. ízlések.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#25) Graphics válasza Azie (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ragasztasz rá mást :D

Dekorban 2 perc meló

@kcsa: Ez olyan "kolopelés" volt... :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) TTTotya


TTTotya
senior tag

Semmi kiemelkedő, de a célnak ennyiért megfelel, bár a kijelző fényereje elég nagy mínusz.

(#27) Fejvadi válasza Gyuri27 (#14) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igen az is, kimaradt. :)

(#28) kcsa válasza Graphics (#25) üzenetére


kcsa
veterán

Nem ismerem a tag munkásságát, hol érdemes keresnem? :DDD

(#29) kovabor válasza kcsa (#22) üzenetére


kovabor
tag

Pont olvasom, pont jobbra-balra nezek... Miert? Kerdem... De olvasok tovabb, es kellemes napot szereztel... :) jot nevettem, koszi

(#30) Zsolko


Zsolko
csendes újonc

Sziasztok,

Én tegnap óta használom egy Vernee thor helyett, nem rossz, a vaku fényerő zseblámpaként halványgyenge, a thoréhoz képest, újlenyomatolvasó, képernyő gyorsaság szuper, hangerő sovány, lehetne hangosabb, bár maxon már torzít. A kamera átlagos felhasználónak elég. Nem vártam többet tőle ennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#31) Azie válasza Zsolko (#30) üzenetére


Azie
őstag

ha feltennél pár képet, amit nem belefényképezel a tűző napba és mondjuk emberek vannak rajta, az tök jó lenne. :) előre is köszi.
+esti, de lámpás kép is szuper lenne.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#32) Zsolko


Zsolko
csendes újonc

Kicsit állítottam a kamerán, mert 16 mpx-nél 5,2 megabájt a képméret és nem akartam konvertálni, ezért átállítottam 13-ra, így még nagyobb lett (6,3). Még probálkozok, egyszer csak sikerül egy 5-nél kisebbet csinálni :)

(#33) Zsolko


Zsolko
csendes újonc

Érdekesség, visszaállítottam 16-ra, ugyanazt fotózva a 6,3 helyett 4,97 lett

Próbáltam sötét helyen vakuval, esélytelen normális képet készíteni.

(#34) Azie válasza Zsolko (#33) üzenetére


Azie
őstag

Köszi! Sajna nem kápráztat el valóban. Mondjuk ajándékba lesz és nem a kamera a fő szempont. :)))

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#35) Gyuri27 válasza Zsolko (#33) üzenetére


Gyuri27
félisten

Gps-t próbáltad báttya (mármint off navit)?

Szilikon tok, fólia vaj van-e hozzá (csájnába biztos, de közelebb)?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#36) safizoo válasza Gyuri27 (#35) üzenetére


safizoo
tag

Gyárilag van rajta fólia + egy tartalék a dobozban. Tok nem kell hozzá, azért strapa telefon.

(#37) CoolBoy323 válasza safizoo (#36) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

A gyari folia az kukazando sajnos :(

En az ujjnyomat olvason levo foliat a kamerara tettem... Azt fontosabb vedeni... Bár, egy forintkt se er :D

[ Szerkesztve ]

(#38) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Hangerőre szeretnék javaslatot kérni a tulajdonosoktól. Nem baj, ha torz, de a csengőhang legyen hangos. Mit lehet ezzel bűvészkedni?

Egyébként a készülék kb egy Vernee Thor strapa kialakításban. Mondjuk a kamera gyengébb az tuti. Videót meg inkább 720p-ben érdemes felvenni, úgyse elég részletes az fHD-hoz, és abban csak 15FPS.

(#39) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Elkezdtem belakni, 15 progi telepites, allitgatas stb...

Az ujjnyomat olvaso olyan forro volt, h alig lehetett hozzaerni :Y

(#40) quailstorm válasza CoolBoy323 (#39) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ja, azt nálam is csinálta. A hővezetést elég szarul oldották meg.

(#41) memoril


memoril
aktív tag

Nekem is nem rég jött meg a telefon de nekem egy bajom van vele hogy simán a beszéd hangszórója nagyon halk ha kihangositva beszélek az még jó de ha simán beszélek nagyon halkan hallom a másikat .

(#42) Zsolko válasza Gyuri27 (#35) üzenetére


Zsolko
csendes újonc

Igen, pontosabb mint a thoré.

(#43) pezaa


pezaa
csendes tag

Sziasztok!

Az alábbi beállításokban szeretnék segítséget kérni tőletek.
Egy HOMTOM HT20 pro készülékről van szó, a készülékben két SIM található.

1.) beállítom a hívásoknál, hogy mind a kettő SIM kártyának a számát küldje el, de egy idő után ezt a beállítást elfelejti.
Be lehet ezt úgy állítani, hogy ne felejtse el?

2.) beállítom, hogy a hívásoknál ne legyen hangpostára átirányítás, de egy idő után ezt a beállítást is elfelejteni.
Be lehet ezt úgy állítani, hogy ne felejtse el?

3.) az eddigi telefonoknál, mikor a hívás kapcsolat felépült, finoman rezegtek egyet, ennél nem lehet ezt valahogy beállítani?

Előre is köszi!

(#44) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Akksi: 15%, fel perc 5%, egy perc 1%
3,5 ora kijelzoido

Olcso husnak... :D

Ami még info: auto fenyero gyak. nincs
Telefonalasi hangero valoban nagyon halk, hangszoro szokol radio minosegu, es torzit is...

Telefonkonyv alkalmazas nekem nem jon be...

MIUI kellene ra, akkor azert hasznalhatobb lenne... Bar sebesseggel nekem nincs bajom.

Mindjart falhoz vagom, h a strapasagban jo e egyaltalan :DD

(#45) CoolBoy323 válasza CoolBoy323 (#44) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Még egy: nagyon melegszik :(

(#46) Zsolko válasza CoolBoy323 (#45) üzenetére


Zsolko
csendes újonc

A 15%-ról való gyors merülés az Android 6.0 sajátossága, több féle telefonon elöjön az első feltöltéseknél

(#47) CoolBoy323 válasza Zsolko (#46) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

sikerült visszafele feljeszteni?! :DDD

(#48) csontosek válasza memoril (#41) üzenetére


csontosek
csendes tag

Én is keveselltem az amúgy is doboz hangját, de az alábbi megoldást találtam rá, ami bevált:

Hangerő növelése mérnök módban MTK chipset-nél:

2) a tárcsázóba beírni: * # * # 3646633 # * # *
3) >"'Hardware Testing" menüpont
4) >"Audio"
5) Változtasd meg a "Max Volume" -t (maximális hangerő) minden üzemmódban a lehető legmagasabb értékre (160)... Kész

Ha ez nem működik, akkor töltsd le az "MTK Engineering Mode" -ot a Google Play Áruházból

videó:
https://www.youtube.com/watch?v=Si3y9MePWZk

Nagyon örültem az eredménynek, mert főleg a kézibeszélő hallgatója sokkal erősebb lett.

(#49) Zsolko válasza csontosek (#48) üzenetére


Zsolko
csendes újonc

Köszi az ötletet, én is megcsináltam, és most már tényleg hangosabb lett.

(#50) fundaluk válasza csontosek (#48) üzenetére


fundaluk
tag

Fentebb vettem én is a hangerőket. Egyelőre csak zenehallgatásnál próbáltam ki de jobbnak tűnik mint amilyen volt. Kíváncsi leszek a telefonálás közben mit tapasztalok. Köszi a tippet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.