Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) daenerys válasza Wilika (#32) üzenetére


daenerys
tag

Gmailhez volt régebben app, van belőle telepítőm, ha kell. OS 6-tal használtuk, de hátha felmegy Neked is, mert nem volt külön belőle OS szerint lebontva telepítő. Próbáld ki - ha nem jó, kiírja, hogy inkompatibilis. (pü-t dobj a mailcímeddel) Van még a LogicMail, de azt nem tettem fel anno, mert gyári klienst használtam.

Gyári Facebook wifin megy, vagy m.facebook.com marad mint másik lehetőség. AppWorld is Wifivel megy csak. Harmadik féltől nem érdemes social networkinget letölteni, mert mikor übersocialt letöltöttem, feltörték a fiókom és szétspammoltak mindenkit a fiókommal...

A beépített gyári böngészővel nem lehet netezni? Az a gyanúm, hogy az inkább a memóriahiány miatt nem megy, mivel elképesztően nagyok manapság a weboldalak, és gépen is alig töltenek be.

Az összes BB problémádra egy teljesen bizarr megoldás a Playbook beszerzése. Osztod Bridge-en a kis Blekiről a netet, és minden megy a mailezésen keresztül a Facebookon át a streamelt videókig, nagyon minimális netigénnyel, villámgyorsan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.