Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Ez igen, mindenből szinte legjobb van benne.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Höhö...ez most egy Galaxy s koppintás lett.....
Két dologban tér el a külseje :
-más az érintőgombok ikonja
-hiányzik a Sasung márkajelzés :DDD

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#3) P00By válasza AS (#1) üzenetére


P00By
nagyúr

Jó cucc :K

(#4) amanoba


amanoba
őstag

sheratan már dörzsölheti is a kezét! :D

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#5) student


student
őstag

hát 50-60 rugót nekem megérne ;]

(#6) Gengi válasza student (#5) üzenetére


Gengi
senior tag

Ha rászánsz még 20-30-at meg is kapod a 8 gigás változatot :).

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#7) student


student
őstag

kamerája van ? xenon vaku? fullhd video? akkor adok érte 80-at is. azonnal. :D

(#8) Zolesz007 válasza hülyegyerek (#2) üzenetére


Zolesz007
őstag

Ez olyan SGS és Iphone keverék inkább nekem. Igaz a Galaxy is nagyon hasonlít az Iphone-ra :D De amúgy a belseje is SGS ha jól látom, kivéve a kijelzőt... Érdekes masina lesz...

Fold 5

(#9) #16820480


#16820480
törölt tag

ismert az ára: 375USD a 8 gigás és 405USD a 16 gigás változat (nagyjából, árfolyamtól függ ugye).
ami viszont tényleg nem ismert, hogy pontosan hányadikán fog érkezni, ugyanis erről nem jelent meg hivatalos bejelentés, csak annyit írt a ceo, hogy december közepe-vége felé. nem tudom már melyik angol "fordításban" jelent meg ez az időpont, aztán futótűzként terjedt el.

egyébként igen, dörzsölöm már a tenyerem, remélem 1-2 héten belül megérkezik :)

#7: 5mpx-es kamera, 720p videófelvétel, vaku nincs.

[ Szerkesztve ]

(#10) student válasza #16820480 (#9) üzenetére


student
őstag

tehát 78rugo az olcsobbik. ez nekem mennyibe fog kerülni mire a kezemben lesz? számolhatok a szokásos 375euroval?
mert akkor inkább egy moto defy-t veszek. 85-ér
amugy szeretem a meizut itt figyel épp töltőn 1 3éves m6os :D

[ Szerkesztve ]

(#11) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Aztán erre lesz-e 2.3-as droid vagy netán későbbiekben 3.x? :D

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#12) Xaels válasza #16820480 (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Vàrjuk a fejleményeket. A grafikus képességek terén van róla info? Amúgy tetszik nekem is a masina, ha nem rontják el lehet megfontolom a cserét.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) SZ4B válasza #16820480 (#9) üzenetére


SZ4B
tag

"hogy pontosan hányadikán fog érkezni"
az M8 csúszására visszagondolva, úgy kb. 12.12.2012 ;]

szigNÓ

(#14) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Már nagyon vártam! A 8 gigás verziót ide de rögtön! :)

(#15) crey


crey
MODERÁTOR

Nekem formára bejön. Kevésbé szappantartó jellegű a kialakítása, mint mondjuk egy Samsung Galaxy 3-nak. . .

Ha minőségben megbízható a termék, és sikerül kicsit komolyabban elhinteni az európai piacokon, nagy jövőt jósolok neki :)

De még mindig nincs olyan ajánlat, amiért a Desire-t beáldoznám.....

Szerintem majd egy év múlva.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#16) <NewL> válasza #16820480 (#9) üzenetére


<NewL>
addikt

ez engadgeten olvastam tegnap
[link]

ha könnyen belehetne szerezni itthol is, ilyesmi áron amit lent írtál, simán lecserélném a 3G-met egy ilyenre

de ha jól belegondol az ember akkor nem vesz ilyet. ugye support az itthol a nullával egyenlő. meg szerintem egy hozzáértő gsm boltos sem tudna mit kezdeni vele. meg várni az alkatrészekre is heteket, vagy a telefont visszaküldeni és arra várni hónapokat.
a megbizhatóságról meg annyit, hogy olvastam régebben sheratantól, hogy amint megvette már menni kellett az eldugott szervizpontba, jóhogy kicserélték cakkpakk de itthonról egy ilyet lebonyolítani csak kín

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#17) BloodRay válasza #16820480 (#9) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem rosszak ezek az árak, de hozzánk gondolom maximum csak rendelt darabok érkeznek majd kintről, itt nem lesz forgalmazva gyanítom. Garancia ezekre van valami nem távol-keleti?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#18) lcee79 válasza #16820480 (#9) üzenetére


lcee79
őstag

Amire nem tesznek vakut, kamerát minek?

Nagy %-ban fényképezéshez kell a vaku
Ritka hogy verőfényes napsütésben pont....

Galaxy S ugyanez...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#19) Magnum_


Magnum_
nagyúr

3,7" még elférhetett volna. egy 8gb-s nekem is jöhetne.

I humbly and respectfully decline™

(#20) #16820480 válasza student (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

375 a burttó kisker ára odakint. erre jön rá a postadíj (4-10ezer huf körül /olcsóbbik ár a sima posta, drágábbik az ems/), illetve ha az eladó tesz rá saját hasznot. tehát olyan 90 körül meg kéne álljon az ára, még ha gyorspostával is kéred. csak az a baj, hogy egyelőre még azzal vannak el, hogy az előrendelt mennyiséget leszállítsák, nem tudom mikorra tudnak annyit gyártani, amiből külföldre is jut.

#11: a 2.3-as frissítés be van ígérve, de csak akkor kezdenek vele foglalkozni, amikor megjelent a telefon (tehát mondjuk úgy, hogy januárban).

#12: ugyanaz a soc van benne, mint az sgs-ben, szóval powervr sgx540-es gpu.

#16: egyelőre ebay-en lehet majd szerintem. de nagyon akarják ezt már külföldre is vinni. azt írta még régebben JW, hogy először egy hong kongi üzletet csinálnak, és onnan majd könnyebb lesz terjeszkedni.

#17: régebben itthon az infopatika forgalmazott meizu termékeket. az M8-at is akarták, de nem jött össze nekik (nem engedte hivatalosan az anyacég), ez lehet, hogy összejön. bár ha itteni garanciálisan akarod, akkor biztos nem 80 lesz az ára, hanem mondjuk 120 :(

#18: nem tudom, engem nem különösen érdekelt a vaku soha. mindig kikapcsoltam az N78-on is, mert idegesített csak, hogy ahhoz méri a fényerőt a telefon, de persze semmire nem jó, ezért csak rosszabb képeket csinált...

#19: ez más képarány, méretben nem lesz (sokkal) kisebb, mint a 3,7-es (f)wvga kijelzők.

[ Szerkesztve ]

(#21) Dr. Oid válasza #16820480 (#20) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

hát ennyiért nekem megérné egy ilyen :) még tetszik is. érdekelne majd teszt, esetleg hands-on :D

(#22) ^Clown válasza BloodRay (#17) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Az Infopatika korábban ígérte, hogy hivatalosan fogják majd forgalmazni az M9-et, ezt kb. 1 éve mondták nekem. De szerintem ebből semmi sem lesz...

Én azzal is meg lennék elégedve, ha "visszapostázós" gari lenne a telefonra.

(#23) #09908736


#09908736
törölt tag

1370 mAh kicsit karcsúnak tűnik ekkora teljesítményhez, nem?

(#24) brownus


brownus
veterán

like!

#23) A.J. Crowley, általában 1400 körüliek szoktak lenni... egyébként az.

[ Szerkesztve ]

(#25) #71321344 válasza #16820480 (#20) üzenetére


#71321344
törölt tag

+ vám, nem?

Amúgy én akkor lennék igazán boldog, ha szolgáltatói kínálatba bekerülne, valami jó kis mediamania díjcsomagos akcióval fasza lenne, de hát erre gyakorlatilag nulla az esély.. :(

(#26) student válasza #71321344 (#25) üzenetére


student
őstag

ha a "nóném" zte blade bekerült a trémobil készülékei közé akkor ennyi erővel miért ne kerülhetne be ez is?

(#27) Xaels válasza #16820480 (#20) üzenetére


Xaels
félisten

Azt tudom milyen a soc benne, csak gyakorlatilag is működni fog minden része? Nem szívesen járnék úgy mint Desire-vel.

Amúgy a vakuval egyet értek. Az esetek többségében kb. annyit ér mint szarnak a pofon. Egyedül zseblámpának jó

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) #16820480 válasza #71321344 (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát igen, +vám, bár ez attól függ hogyan adják fel. kis mennyiségben ajándékként szerintem nem feltétlenül vámolják meg.

#26: mondjuk azért az a noname zte egy nagyobb elektronikai vállalat, mint a htc, csak eddig nem annyira foglalkoztak mobilokkal. szerintem ők nem véletlen jutottak be szolgáltatói kínálatba, valószínűleg valami olyan ajánlatot tettek, ami elég előnyös volt a szolgáltatóknak.

#27: nem tudom, majd kiderül, hogy pontosan hogyan van. de szerintem megcsinálták rendesen a drivereket. ha nem tették volna meg, akkor nem lenne sok értelme a többet fogyasztó és drágább soc-ot venni, tehettek volna bele valami omap-et is.

[ Szerkesztve ]

(#29) Straw válasza #16820480 (#28) üzenetére


Straw
senior tag

Mondjuk a zte blade olyan is ... , elég csak megnézni a topicját, véletlenszerű kijelzőhibák, wifi eldobás és sd kárta gondok.
Mindennek ellenére én azt mondom hogy annyit amibe kerül simán megéri, na de az M9 is :D

Ha nálad lesz mindenképp várjuk az írást róla.

42

(#30) cqr válasza Xaels (#27) üzenetére


cqr
aktív tag

Nem szívesen járnék úgy mint Desire-vel.

Ha nem indiszkrét a kérdés, hogy jártál a desire-el? : dd

(#31) mumk


mumk
tag

Nem tudom hogy csak nekem tűnik hasonlatosnak, de a MEIZU M9 UI-ja kísértetiesen hasonlít a MIUI custom romhoz, ami persze nem baj, sőt. Aztán hogy melyik volt elöbb, ki tudja. :)

MIUI 0.12.24.

(#32) #16820480 válasza Straw (#29) üzenetére


#16820480
törölt tag

a M8-nak is voltak kijelzőhibái, nem véletlenül volt belőle second edition :) garanciában cserélték a hibásakat mondjuk...

#31: hát, az M9 UI az majdnem ugyanaz, mint ami az M8-on volt, szóval ez olyan 2 éves (illetve inkább másfél, mert közben egyszer átdolgozták pár helyen, például a lockscreen-t).

[ Szerkesztve ]

(#33) #71321344 válasza #16820480 (#28) üzenetére


#71321344
törölt tag

nem hinném, hogy ajándékként adnák fel:D azért mégis csak egy világ vállalat:) Amerikából érkező "ajándékokat" felbontogatják :(

(#34) #16820480 válasza #71321344 (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem tudom, én azt hittem, hogy mindent felbontanak, de ha egyszer ajándék, akkor ajándék... bár nem hiszem, hogy mondjuk egy marék gyémántot beengednek ajándékként :D
amúgy szerintem ha ebay-ről rendeled, akkor azt írnak rá, amit megbeszélsz az eladóval. nekem például a Latitude D630-hoz az akkumlátorom az "electronic parts" címen jött, 10 dollár értékben...

(#35) #71321344 válasza #16820480 (#34) üzenetére


#71321344
törölt tag

e-bayről rendelve oké, de ha hivatalos úton szerzed be, akkor tuti lesz rajta vám.
amúgy erről az ajándékot nem bontanak fel dologról van konkrét infod? szívesen megúsznám egy-két terméknél a barom eur=usd felfogást..

(#36) Xaels válasza cqr (#30) üzenetére


Xaels
félisten

Sheratan már megválaszolta elöttem. Bizonyos licenszek hiányoznak ezért nem 100%-os a soc kihasználtsága. Amúgy nincs semmi bajom a Dèzivel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37) #16820480 válasza #71321344 (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát igen, hivatalos úton nyilván kell rá vám is, meg itteni áfa, stb. azért lesz szerintem simán 120 felett, ha lesz az infopatikánál.
nem tudom pontosan, nem olyan gyakran kapok csomagot tengeren túlról. páran itt a fórumon is mondták, hogy ajándékként feladva meg lehet úszni a vámot. amúgy meg rendelj egy élesített medvecsapdát, és adasd fel ajándékként, meglátod, hogy kibontják-e ;]

(#38) joey04


joey04
titán

Ütős cucc, de ezt már korábban is tudtuk. Annak viszont örültem volna, ha nem a SGS (számomra) gagyi kinézetét veszik alapul...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) cqr válasza Xaels (#36) üzenetére


cqr
aktív tag

Tudod milyen licenszek hiányoznak? ;d
(2d,3d támogatva van)

(#40) keIdor


keIdor
titán

Tudni már, hogy az Android-on nem túl átlagos felbontást mennyire fogják szeretni az alkalmazások? Mert ezen áll vagy bukik minden.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#41) #16820480 válasza keIdor (#40) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem ezzel a felbontással semmi gond nem lesz. pontosan a négyszerese a hvga képernyőnek, amiből meg rengeteg van a piacon...
akik eddig használták, azok azt írták, hogy nincs gond a programok kompatibilitásával.

(#42) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem formára jobban bejön mint az SGS. Valahogy szögletesebbnek hat a képek alapján. Jó lenne ha az elődjével ellentétben ezt lehetne kapni nálunk hivatalosan is. Jó cuccnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#43) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon pöpec cucc!

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#44) this is life


this is life
Ármester

Korrekt egy darabnak tünik ,s bevallom most kezd remegni a léc nálam az n8 nak hogy az vagy ez legyen ,igaz az utóbbihoz support se lenne rossz :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#45) Probber válasza #16820480 (#41) üzenetére


Probber
őstag

Na és ha megérkezik a nyereményed, kié lesz az első beszámoló? A Mobilarena-é, vagy a tiéd? :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#46) this is life válasza #16820480 (#9) üzenetére


this is life
Ármester

http://www.meizume.com/ itt már kint van a megjelenés dátuma :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#47) skajwa


skajwa
senior tag

Én a maizu-nak már csak akkor hiszek, ha majd látom valaki kezében az m9-et! :D Az m8 2 évig jelent meg folyamatosan...

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#48) #16820480 válasza Probber (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, az első hands-on az enyém szerintem, de már bejelentkeztek Bogék is érte :)

#46: tudom, hogy ott is ezt írják (illetve szerintem pontosan arról az oldalról terjedt el így), de ha megnézed a fórumban a hozzászólásokat, akkor felhívják rá a figyelmet, hogy nem hangzott el a forrásként megjelölt bejelentésben pontos dátum.

(#49) m@xsys


m@xsys
senior tag

Ez igen :R

(#50) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát nem gyenge. IPS kijelző meg külön piros pont. Bár lehetne 3,7"-os :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.