Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

A 3. video szerintem megerösiti azt a pletykát,ami a 1250euros cikkben volt,hogy 512gb tárhely lesz benne.

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#2) mjani1172


mjani1172
addikt

Eddig úgy néz ki, ez lesz a következő telóm, tetszik szinte minden benne. Az ára számomra magas, de a csalódott előrendelők telefonja 2-3 hónaposan már jó lesz. Az elődje is a topicja szerint nagyon jó, ez is az lesz.

(#3) DDA40X


DDA40X
aktív tag

"láttuk a készüléket is"

NEM láttuk. Hu vaze.. azért egy egyértelmű kínai copyról ne mondjuk már hogy az eredetit láttuk! Mintha a Blikk-et olvasnám..

(#4) Anulu79


Anulu79
addikt

Jó készüléknek ígérkezik. Szerintem a bankok már dörzsölik a markukat mert sok hitel fog köttetni a megjelnés után. ;]

(#5) #24536576 válasza Anulu79 (#4) üzenetére


#24536576
törölt tag

És ha hitelből veszik, akkor jobban vagy rosszabbul alszol?

(#6) Rothmanakos válasza #24536576 (#5) üzenetére


Rothmanakos
tag

Én pont bankban dolgozom, úgyhogy Én jobban:D:D
Hitelt felvenni egy telefonra... Úgy kell Nekik:DD
Főleg, hogy így is lesz mondjuk 380-400ezer Ft, a kamatokkal együtt meg akkor (elég csak a Provident brutális 40%-ával számolni), és máris 560-570ezer Ft-nál tartunk EGY DARAB TELEFONÉRT!!

Egyébként nagyon kíváncsian várom, hogy milyen lesz, biztosan baromi nagyot fog ütni.

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#7) #72042496 válasza Rothmanakos (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Én pont bankban dolgozom, úgyhogy Én jobban"

:DDD

(#8) #24536576 válasza Rothmanakos (#6) üzenetére


#24536576
törölt tag

Kb az össze áruházban van már 0%-os áruhitel. Miért mennének bankba? Van aki pl csak nem akarja egy összegben kifizetni, még ha ki is tudná. Ráadásul ott vannak a szolgáltatól is.

(#9) Rothmanakos válasza #24536576 (#8) üzenetére


Rothmanakos
tag

Nyugodj meg, nem komolyan gondoltam:DD

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#10) ak76


ak76
senior tag

Remek a 4000 Mah-es akksi, lassan csak sikerül megközelíteniük a két évvel ezelőtti,nyolcadannyiba kerülő Xiaomi Redmi Note4 üzemidejét...
Az SOT időt nem,ahhoz a Samsungnak 10000-es akksi kéne... ;] :D

(#11) Mr.Silkó válasza ak76 (#10) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

"lassan csak sikerül megközelíteniük a két évvel ezelőtti,nyolcadannyiba kerülő Xiaomi Redmi Note4 üzemidejét..."

Nyilván ugyannyit is nyújt az a Xiaomi, mind teljesítményben, mind kijelzőben, mind pedig funkciókban. Ja, nem.

(#12) DDA40X válasza Rothmanakos (#6) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Miért is? Részesedést ad a cég a nyereségből?

(#13) #72042496 válasza ak76 (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az igaz, hogy a csúcskategóriában sokszor alacsony sajnos az üzemidő. Viszont az összehasonlításnak kategórián belül van értelme. A Samsung Note mellett a Redmi Note üzemideje teljesen irreleváns.

[ Szerkesztve ]

(#14) Reggie0 válasza ak76 (#10) üzenetére


Reggie0
félisten

Ahhoz a kacathoz meg toll sincsen, meg szerencse, hogy extra helyre kepesek voltak akkut rakni...

(#15) #72042496 válasza Reggie0 (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az egy nagyon is korrekt telefon, jó áron, egyáltalán nem kacat. Nyilván egy Samsung Note más liga. (De egy Galaxy S8+ is, én első kézből ahhoz tudom hasonlítani.)

(#16) Rothmanakos: Haha, szerkesztés előtt én is megemlítettem a régi nyomógombos telefonokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Rothmanakos válasza #72042496 (#13) üzenetére


Rothmanakos
tag

Jogos, ennyi erővel összehasonlíthatjuk egy Nokia 3310-zel, de akár egy Citroen C4 2006 1.4 benzin üzemidejével is...:D

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#17) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Nnna
Kiváncsi leszek.
Nem egy üzemidő bajnok ez a felső kategória mostanság a Samsungnál.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#18) kchris78


kchris78
veterán

vegre normalis reklamok...

(#19) mrThomi


mrThomi
addikt

remélem ez az 1000 eurós ár csak az MM re és tarsaira érvényes. Ennyit nem adok ki érte. ebayen biztos leaz olcsóért

(#20) mjani1172 válasza mrThomi (#19) üzenetére


mjani1172
addikt

Igen, ott kb 300-350 euro lesz.

(#21) kchris78 válasza mrThomi (#19) üzenetére


kchris78
veterán

szurkeimport lesz de arra nemigen fog vonatkozni a normalis gari - a tavolkeleti regios keszulekekkel erdemes vigyazni europaban.

(#22) zadir1


zadir1
tag

Relatív mi számít soknak. Note 8-ért nem sajnáltam. Viszont egy egyhetes egyiptomi üdülésre már sajnálnám ezt a pénzt 😁

(#23) Reggie0 válasza kchris78 (#21) üzenetére


Reggie0
félisten

Ahogy nezem a mostani note8 araknal is, meg mindig lehet egy 33%-ot fogni az aran. Azert az majdnem 100K sporolas lesz a note 9-nel.

[ Szerkesztve ]

(#24) Anulu79 válasza #24536576 (#5) üzenetére


Anulu79
addikt

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy ki hogyan veszi meg. Csak tudod az a helyzet, hogy rengetegen panaszkodnak, hogy erre meg arra nincs pénz meg hasonlók de ott virít a zsebben a több százezres készülék és megy azzal kapcsolatban az arcoskodás. Tapasztalaból mondomt. De ezt nem akarom folytatni mert nem ide tartozik.

(#25) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

"Remélem" ebben is úgy oldják meg a duál sim-et hogy ha két simet akarsz használni bukod a memóriakártyát. Szánalom... az meg főleg,
- majd a szemem kikerekedett- hogy anyámnak vett középkategóriás Samsungba meg tudták oldani... Az S9+ ban nem...

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#26) kchris78 válasza Anulu79 (#24) üzenetére


kchris78
veterán

a mérlegnek az egyik oldala: egy 50 ezres redmi note-al is nagyon sok minden elintézhető ha az ember nem akar arcoskodni... ellenben lakás és autó fenntartóként évente-kétévente egy 200-250ezres készülék eltörpül ezeknek a költségei mellett (és akkor még az amortizációt nem számoltam mert egy középkategóriás autó amortizációja mellett már porszem egy ilyen teló).

(#27) tuki2200 válasza mrThomi (#19) üzenetére


tuki2200
senior tag

Azsiaban kint vannak az elorendeloi plakatok

"The 128 GB variant of the phone will cost IDR 13.5 million which is approx $940 and the 512 Gb variant will cost IDR 17.5 million which is approx $1,215. The costs of both models of the Galaxy Note 9 are higher than the Galaxy Note 8. This time phone will not have the 64 Gb variant, 128 GB variant will be the base vairant."

Az is durva, hogy indoneziaban ha elorendeled kapsz egy samsung smart TV-t (32", 40") meg 12honap plusz garit ingyen

[ Szerkesztve ]

(#28) Anulu79 válasza kchris78 (#26) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezért is nem akarok jobban bele merülni, kivesézni a dolgot mert nem ide való.

Máskülönben már én is nagyon várom a készüléket mert a Note4 óta (amit nagyon szerettem) nem igazán sikerült a Note széria a Samsungnak szerintem.

(#29) raymii22


raymii22
újonc

Sziasztok! Valamelyik kedves note 9-el rendelkező tag megcsinálná nekem a galaxy skint fortniteba?Ha lenne jelentkező, szívesen elmagyarázom neki, ha tudja hogyan csinálja meg a részemre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.