Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gery9112


Gery9112
őstag

Ha akkora lesz a játék támogatottsága és annyi tartalom fog hozzá érkezni mint az első részhez akkor nem lesz gond. Csak a WB ne kontárkodjon a fejlesztők munkájába. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#2) Rage47


Rage47
veterán

már nagyon várom :)

(#3) Ryder62


Ryder62
őstag

Mintha arról lett volna szó, hogy elfelejtik ezt a szezonos hülyeséget. Vagy keverem valamivel?

(#4) oriic válasza Ryder62 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesznek szezonok. De attól később még DLC-k jöhetnek. Nyilván utóbbiról hivatalos infók még nincsenek.

Live-Die-Respawn

(#5) Juhaszatti válasza Ryder62 (#3) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem lesz szezonos, a hír sem ilyesmiről szól. Az alapjáték 6 helyszínen játszódik majd, ott lesznek a mellékküldetések, és a fősztori is amit végigjátszhatsz egyből. Aztán esetleg később jöhet hozzá nagyobb kiegészítő, vagy kisebb DLC-k.

Oriic megelőzött amíg írtam :))

[ Szerkesztve ]

(#6) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Én valami avsolution féle történetszálra gondoltam, de úgy néz akkor, hogy ebből "rendes" történet kimarad?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Az Absolution óta teljesen elszaródott az egész Hitman széria.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) Rage47 válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


Rage47
veterán

A Blood Money volt a csúcs sztem.

(#9) GodGamer5 válasza Rage47 (#8) üzenetére


GodGamer5
addikt

Jaja a koporsós rész nagyon ütött. De az Absolutiont is folytathatták volna, de inkább minden évben újraértelmezik az egész szériát.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) Sicilian


Sicilian
addikt

6 helyszín, mi !? Elég karcsú.. :((
Sokan panaszkodtak az epizodikusság miatt, de cserébe rájöttek,
hogy DLCként több lóvé fog jönni az új pályákkal, ha alapból keveset tesznek bele.
Hát nagyon nem örülök. Inkább maradt volna epizodikus ! :B :K

nothing is true everything is permitted..

(#11) NandorHUN válasza Sicilian (#10) üzenetére


NandorHUN
addikt

Engem abban a megoldásban nem is a DLC-s felsztás zavart, hanem hogy nincs köze egymáshoz a "történetnek", anno nincs is.
Absolution ebből a szempontból jobban tetszett.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#12) Rage47 válasza NandorHUN (#11) üzenetére


Rage47
veterán

De egy történeti szálba tartozott az összes rész a Hitman 1-ben. A mostani rész nem ehhez kapcsolódik majd, vagy hogy érted?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.