Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) faber24 válasza t72killer (#11) üzenetére


faber24
őstag

Azért ezt te sem gondolod komolyan...ok, vannak valóbban felesleges hitelek (én sem vagyok hitel párti), de sajnos sok esetben muszály hitelhez folyamodni. Jó, nyilván egy 10-20...100-200 k-s dologra jobb összespórolni a pénzt, de afölött sajnos én azthiszem, hacsak nincs megfelelő családi háttér, nem igazán van más választás.

Vegyük például az én példámat: nem keresek valami fényesen (kevesebb, mint 100k), ki kell fizetnem 20-30k-t csak a lakásra-bérletre, még majdnem ennyit kajára. Emelett fősulira járok, tandíj van, igen komoly. Emiatt a diákhitelt muszály felvennem, különben vagy nem tudok olyan iskolába járni, amelyel később olyan szakmám lesz, amit szeretni fogok és amiből jól megélhetek vagy nem eszek, vagy mondjuk lemondok arról, hogy az alapvető evés/alvás/ruházkodás igényeimen túl bármi más extrára (barátnő, néha szórakozás, ez-az) kiadhassak.

De ne ragadjunk le nállam: ha valaki lakást szeretne, valóbban nem hiszem, hogy van más választása, mint a lakáshitel, hacsak nem nyugdíjasként szeretné az első lakását megvenni...

Kocsira valóbban fölösleges hitelt felvenni, az már egy más tészta, meg úgy általában a legtöbb felesleges luxuscikkre.

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.