Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Na most akkor minek is jelenik meg a 7800 amikor ez simán veri?:F
:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2) TommyGun


TommyGun
őstag

Apád anyád idejöjjön [köp][köp] :C

Megfordítod a VGA-t azt PCIe lesz belőle háezdurvaaa :D

[Szerkesztve]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#4) aronocs


aronocs
tag

Na ilyet en meg nem lattam... kuul

Aut inveniam viam aut faciam.

(#5) L3zl13 válasza Sárpac (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem azért mert olcsóbban lehet hasonló teljesítményt kihozni a 7800-ból.

Aki hülye, haljon meg!

(#6) Esmein


Esmein
nagyúr

Ez aztán érdekes. Mikor találják már fel rá a processzorfoglalatot ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#7) Aloki válasza Sárpac (#1) üzenetére


Aloki
tag

Hogy abból is lehessen SLI-s megoldás :DDD

(#8) Yutani


Yutani
nagyúr

Összesz**ta,-h***oztam magam a fordítós kárty a láttán! Ember, ilyen nem hiszem el, hogy létezik! :))

Már láttunk olyat az AGIEA chipre épült kártya esetében, hogy PCI és PCI-E csati is volt tajta, de hogy ezt egy VGA kártyával megcsinálja valaki, 8xAGP és PCI-E csatlakozókkal... Megérdemli: :R

#tarcsad

(#9) faster válasza Yutani (#8) üzenetére


faster
nagyúr

Nem is azért érdekes, mert lehetetlen volna ilyet csinálni, egyáltalán nem lehetetlen, de manapság már az is csoda, ha valamelyik VGA gyártó nem a referencianyákra készíti a kártyáját, szóval, érdekes.

(#10) Boyfish


Boyfish
senior tag

Nekem ilyen kártya kell Agp + Pci-epressz, jó csak nem értem, hogy mi a francnak, aki ilyen drága kártyát vesz azért az csak nem görcsöl ezeken? középkategóriás kártyáknál kéne ilyet, nem csúcskatosnál:F

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#11) rocket


rocket
nagyúr

Van uj a nap alatt, otletes megoldas ez a pci-e es agp egy kartyan :)
Ezzel bezsebelhetne az msi a computex innovacios dijat :D

[Szerkesztve]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#12) Yutani válasza rocket (#11) üzenetére


Yutani
nagyúr

Így van, én biztosan díjaznám valamivel!

#tarcsad

(#13) Yutani válasza faster (#9) üzenetére


Yutani
nagyúr

No igen. Lehet jó kártyát készíteni a referenciától eltérve is, nem igaz?

#tarcsad

(#14) Esmein válasza Yutani (#13) üzenetére


Esmein
nagyúr

pl asus9600xt és a noszty fiú esete nf7-el ...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15) ftc válasza Boyfish (#10) üzenetére


ftc
nagyúr

Pl X550-re vagy X600XT-re tennék?

(#16) Tsunami


Tsunami
senior tag

Szerintem ez csak azért csinálták, hogy egy kuriozumot készítsenek, valami ritkaságot. Jól néz ki, gizda, de nem sok értelmét látom. Akinek agp-je van, az ugyis már pci-e re fog álni, akinek meg pci-e az nem fog agp-re.

''három a kettő tizen''

(#17) ftc válasza Tsunami (#16) üzenetére


ftc
nagyúr

Van értelme.Pl most nincs pénzed uj alaplap+proci+stb-re csak egy VGA-ra.Nah és késöbb nem kell cseréllni.

(#18) somodisoma


somodisoma
senior tag

Az a PCIe es AGP egyben kartya megmozgatta a fantaziam! Kiadhatnak nagyon gyorsan, megfelelo aron!

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

(#19) somodisoma válasza Tsunami (#16) üzenetére


somodisoma
senior tag

Nekem pont jol jonne mert a 2500+-os procimat szivem szerint megtartanam meg, viszont uj VGA-t vennem kell, amit mar nem akarok AGP-set venni. De rakolteni sem akarok horribilis osszeget a gepre. Nekem pont kapora jonne, nem is gondolkodnek mason, ha kijonne valami nagyobb valasztekkal (nemcsak a high-end kategoriaban.)

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

(#20) joe69


joe69
senior tag

1 giga ram egy nyakon:Y

(#21) Ijk


Ijk
nagyúr

Vajon a pci-express foglalatba, vagy az agp foglalatba berakva kerül felülre a gpu?
Ha jól látom pci-e.

[Szerkesztve]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22) Esmein válasza Ijk (#21) üzenetére


Esmein
nagyúr

PCI-E.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#23) kisakos


kisakos
csendes tag

De mi tartja majd a kártyát a helyén? Adnak hozzá merevítőt is?

Nerd herder

(#24) Esmein válasza kisakos (#23) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mi szakítaná ki ? Nem látok rajta semmi nehezet.

(Mekkora lenne már két konfigba bedugni a videokártyát, egyik fent másik lent.)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#25) Tsunami válasza ftc (#17) üzenetére


Tsunami
senior tag

Én inkább akkor már új rendszert vennék. Ez a kártya szerintem annyiba fog kerűlni mint egy alaplap meg egy proci. A régi árából meg simán kijön még ami kell.

''három a kettő tizen''

(#26) thaler2


thaler2
senior tag

Az a baj, hogy tök jó ötlet ezek a hibrid-megoldások, mint például ez a fordítós kártya, de marha nehéz találni ilyet.

(#27) t-shirt


t-shirt
veterán

Valahogy azt gondolom, hogy ezt a forgatós kártyát nem fogjuk a boltok polcain látni, de ha mégis akkor meg drága lesz (rendes ár +30%).

(#28) kisakos válasza Esmein (#24) üzenetére


kisakos
csendes tag

Nos, ha jól látom, a hátsó csavar és a merevítés a kivezetésekkel együtt a külön kártyára került. A (fő)kártyát a foglalaton kívül nem tartja semmi, max. a vezeték...

Nerd herder

(#29) Esmein válasza kisakos (#28) üzenetére


Esmein
nagyúr

És ? Nem fog kiesni ha ettől félnél.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#30) janpotocki válasza kisakos (#28) üzenetére


janpotocki
senior tag

ez csak egy mintadarab, a kész változaton biztos megoldják - ha valaha is kereskedelmi forgalomba kerül

(#31) Pjotor1986


Pjotor1986
tag

Szerintem csak vmi nagyot akartak dobbantani hogy ne csak a top100 FHMes csajról beszéljenek. Nem hiszem hogy nálunk valaha is kapható lesz reális áron. :(

[Szerkesztve]

(#32) TommyGun


TommyGun
őstag

érthetetlen hogy a gyártók ezen mit görcsölnek....egyértelmű hogy siker az ilyen cucc..ahogy az AGP-re ültetett 6600GT is sláger bár az messze van ettől....de a lényeg hogy jó alternatíva.....ezekben is lenne fantázia főleg egy ilyen átállásnál....

Honorálhatná már egy kis figyelmességgel ez a sok köcsög gyártó hogy az egész világ megveszi a szarjukat....mostmár nem csak sebssséget akarok hanem egy kis figyelmet is csesszék meg...

MSI :R

[Szerkesztve]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#33) hobizoli válasza kisakos (#28) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Az alaplapi AGP foglalatoknal -de a PCI-E -nel is- van egy rogzito bizgentyu, ami megfogja a zsugat amikor betolod, rafordul a csatolofelulet vegere, ugyhogy csak ugy ''magatol'' nem fog kiesni.



hobizoli

több drón kell ;P

(#34) L3zl13 válasza hobizoli (#33) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem minden lapnál van, és ott is csak az egyik végén (mert gondolják, hogy másik felét tartja a csavar...)

Aki hülye, haljon meg!

(#35) hobizoli válasza L3zl13 (#34) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Melyikben nincs, ami tud 4x/8x AGP-t, es ami ehhez a zsugahoz kene?



hobizoli

több drón kell ;P

(#36) Viktor77 válasza hobizoli (#35) üzenetére


Viktor77
titán

IC7 ?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37) HummeRC


HummeRC
senior tag

Lehet hogy csak én látom rosszul, de nekem úgy tűnik mintha ez a kártya nem is egy slot-os lenne a kivezetett vga-csatik miatt. Szerintem ez a kábeles megoldás is ahhoz kellett, hogy a kivezetést máshova téve legyen hely a VGA kari slotjánál egy tartó mechanikához amit becsavaroznánk.

Ez nem elképzelhető?

Jah, egyébként én is beneveznék egyre. :))

[Szerkesztve]

(#38) hobizoli válasza Viktor77 (#36) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Az egy LOL, meglatszik hogy intelhez csinaltak.

több drón kell ;P

(#39) Viktor77 válasza hobizoli (#38) üzenetére


Viktor77
titán

Ez a LOL a leggyorsabb 875-ös lap, ami még most is tartja a lépést a sokkal újabb lapokkal.

Remélem nem kezdesz el flamelni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#40) peterszky válasza Viktor77 (#39) üzenetére


peterszky
őstag

:R Viktor77 :R

[Szerkesztve]

What else you gonna do on a Saturday?

(#41) Kaoru válasza hobizoli (#33) üzenetére


Kaoru
aktív tag

így igaz, amikor felraktam a silencert a karira és ki akartam venni az alaplapból valami szerelés miatt úgy kellet ki tépkednem a helyéről (most ezt ne úgy képzeljétek, h mint állat neki estem, hanem óvatosa húzogattam kifelé), mert a hűtés miatt nem nagyon fértem hozzá a pöcökhöz. Szóval nem kell félni, az jól megfogja a kártyát.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#42) Loretto


Loretto
veterán

Wazz. hát a szokványos nem igen ilik erre a két karira.
Nv: vki felhomyályosítana milyen táp kell ahhoz az sli modban?

Soirée...

(#43) TommyGun válasza Viktor77 (#39) üzenetére


TommyGun
őstag

Nekem is volt IC7....állítóm hogy az egyik legjobb intel lap ami a piacon van :R
És nincs rajta AGP pöcök...de simán elbírta a 6600GT-met amin VF700 van :)

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#44) Loretto válasza TommyGun (#43) üzenetére


Loretto
veterán

Miket beszélsz? ;)

Soirée...

(#45) TeeJay


TeeJay
félisten

az már durva lenne 2 darab olyan szörnyet SLI-be hajtani.

az már 2giga RAM lenne VGA-ból is nemde?
meg 4 GPU.

fú mennyit ehet az.
Visontán kialudnának a lámpák mikor beindítod a géped.:DD

hát nem semmi.
nem tudom hova lehet még fokozni a csúcsot.
mert nyílvánvaló ez azért mert hogy bebizonyosodjon hogy ''úgyis énvagyok a legjobb leggyorsabb legdrágább'' szerintem:DD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#46) Yutani válasza TeeJay (#45) üzenetére


Yutani
nagyúr

K*rva unalmas már ez a ''leszívjuk a erőművet meg a művezető f*szát amikor beindítjuk a triplagépéús atidzsíforz x7800XLGT-t'' szöveg. Gyertek már valami újjal, mert ettől már hányingerem támad! :U

#tarcsad

(#47) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

MSI -nek ezért a kártyáért: :C:C:C :R még akkor is ha esetleg nem lesz kapható ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#48) joshua7 válasza Yutani (#46) üzenetére


joshua7
veterán

:D

Semper Fi

(#49) nap válasza Yutani (#46) üzenetére


nap
addikt

Mi bajod a művezetőkkel? :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#50) Loha válasza TeeJay (#45) üzenetére


Loha
veterán

Te még nem láttál villanytűzhelyt működés közben...
Több ezer wattot eszik, és olyan forró, hogy már izzik!

Ehhez képest egy PC fostalicska... :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.