Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) klepto


klepto
addikt

800Mhz-s proci ok, de dual memó nem? :( Nem hiszem, hogy nagy sikernek lenne ennek a lapnak... Kicsit eljárt felette az idő, és a konkurencia...

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2) AngelH válasza klepto (#1) üzenetére


AngelH
aktív tag

Meg akinek intel prockoja van, minek venne via-s alaplapot??? :F Az intel mindig is jobb es stabilabb lapkeszleteket gyartott, es ha olcsot akar venni az ember, annak meg ottvan a sis, ami meg szerintem siman jobb a vianal megint. Na de lehet, hogy csak en vagyok igy vele...

(#3) eddie303 válasza klepto (#1) üzenetére


eddie303
őstag

Szerintem nem kell aggódni, mert írja a cikkben is, hogy ''költségérzékeny'' felhasználóknak van. Az egy dolog, hogy az úgyis Celeront fog venni mellé, mert mégiscsak intel az, s az olyan embernek hiába magyarázod, hogy most jobb az ár/teljesítmény viszonya egy Athlonnak mint Celeronnak, aki utoljára még PII-es korszakban foglalkozott azzal, hogy mi jobb. Abban meg nem vagyok meggyõzõdve, hogy jobb lenne a SiS mint a Via, túl sok gyenge SiS alaplapot láttam már ahhoz, sajnos. Amúgy meg lennék szívesen egy ilyen alaplap boldog tulajdonosa. Azt aláírom, hogy a Via P4-es alaplapjai eddig nem voltak a legszerencsésebbek, de mivelhogy a saját fejük után csinálták, tudtommal licensz nélkül, szerintem egy szavunk se lehet.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#4) Alvin_ti4200 válasza eddie303 (#3) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Minden sorral egyet értek:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.