Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Vámháború a Hynix termékek ellen (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gesuz


gesuz
senior tag

A 256Mb ramomat egy két hónaponbelül bőviteni Hynixre Pedig nagyon jó mem volt

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#2) Tapsi


Tapsi
addikt

Nem igazán értem a cikket.Az a lényeg,hogy a Hynix túl olcson árulta a memókat?

(#3) robekri válasza Tapsi (#2) üzenetére


robekri
addikt

Egyértelmű:IGEN!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4) beeboy


beeboy
addikt

Én eddig úgy tudtam, hogy gyártja, nem veszi !?

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#5) tocsa


tocsa
senior tag

Szerintem fordítsuk le jobban a jó népnek.

''stabilizálódhatnak'' kifejezés nagyon csalafinta: a memória gyártók és piacelemzők szemszögével bír igazán pozitív jelentéssel. Nekünk, vásárlóknak ez anyit jelent: az árcsökkenés lelassulhat, leállhat, netán drágulás következik be.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#6) beeboy válasza tocsa (#5) üzenetére


beeboy
addikt

Már drágultak, legalábbis az olcsó kategória, kb. 3 hete volt a mélypont.

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#7) qayxc


qayxc
csendes tag

Inkorrekt piaci magatartás? Lopott, csalt, hazudott? Nem értem! Megvette a chipeket gyártási költségük alatt? Ez mért érte meg a gyártónak? Hitelből vásárolt... és ez most megérte-e neki vagy sem??? MI VAN???

Nem én voltam, ott szalad!

(#8) gesuz


gesuz
senior tag

Korea orrba-szájba támogatta a Hynixet, így szegény amerikai gyártok nem tudtak elég nagy hasznot realizálni. Alapanyagot nekik is venni kell.

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#9) Tapsi válasza robekri (#3) üzenetére


Tapsi
addikt

:)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Vámháború a Hynix termékek ellen (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.