Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

Mekkora dög... akkorára kéne csinálni, mint az ezüst színű rész...

(#2) esteban válasza Male (#1) üzenetére


esteban
senior tag

Illetve akkorat, mint a fekete ... vagy inkabb a felet ... aaaa a hegyedet ... ja, hogy olyan mar van .... ugy hivjak, hogy MacMini :)

iBook + RedBull :)

(#3) erdoke


erdoke
titán

Egy ilyennek nem lenne szabad egy asztali DVD-író méreteit meghaladni, bele kellene férni az ezüst színű rész befoglaló méreteibe. Persze jobb lenne a fekete...:D
Mindenesetre a nettó 300-350e Ft-os ár (monitor nélkül ugyebár) predesztinálja a hazai sorsát. Akinek kellene ilyen, annak általában drága, akinek meg nem drága, az azt se tudja, hogy ilyen létezik, igénye pedig akkor se lesz rá, ha a boltban tukmálják a nyakába.

A legjobb aláírás a héten

(#4) L3zl13 válasza esteban (#2) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Macminiben van tuner? Kezeli a HDTV felbontású videókat? Van elegendő teljesítménye mondjuk akár játékokra is? :F

Aki hülye, haljon meg!

(#5) Legolas


Legolas
senior tag

Én nem értem, hogy ennek így hogyan van létjogosultsága. Egy Dothan, vagy egy Yonah az oké, de így? Én nem tudom, ti hogy vagytok vele, de itthon sem az erősítő, se a dvd lejátszó, meg a többi cucc sem zümmög a nappaliban. Ez a gép viszont tutira zümmögni fog, ráadásul, mivel gondolom felkészülnek arra, hogy egy részben zárt hifiállványra helyezi néhány delikvens, ezért a halk hűtésnek még a közelében sem lesz, különben elfüstül a proci meg a vga a második használatkor.

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#6) beencee


beencee
senior tag

No, ez már kezd hasonlítani az általam elképzelt HTPC verzióhoz (legalábbis külsőleg...), de ezt a két dobozt nem értem :(

(#7) beencee


beencee
senior tag

Nem, ez egy doboz, csak úgy néz ki, mintha két doboz lenne...

[kép]

(#8) Den válasza Legolas (#5) üzenetére


Den
veterán

jaja, jól mondod, a sony-nál csupa amatőr dolgozik, és a sok hülyének biztos nem jutott eszébe amit leírtál, meg biztos ki se próbálták mielőtt piacra dobták... a sok pancser... biztos azt se tudják milyen procik vannak, a helyi kiskerben meg csak ilyet kaptak...

www.simson4t.hu

(#9) Den válasza erdoke (#3) üzenetére


Den
veterán

mer a szegények az okosok, a gazdagok meg buták...

www.simson4t.hu

(#10) Den válasza esteban (#2) üzenetére


Den
veterán

sőtt a szomszéd néni zsebrádiója még a mac mininél is kisebb és annak is van annyi köze ehhez a cucchoz, mint a mininek

www.simson4t.hu

(#11) nap válasza beencee (#7) üzenetére


nap
addikt

''...ez egy doboz...''

Jah. Cipős.


A tapipad helyett rakhattak volna ra valami hasznalhatobbat...

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#12) erdoke válasza Den (#9) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudom, hallottad-e már azt a szót, hogy statisztika. Esetleg a hozzávetőleges területével is tisztában lehetsz a tudományágnak.
Mintha errefelé sokkal kevesebb lenne a ''gazdag'', az intelligencia esetleges fordított megoszlása ezt a különbséget közel se tudná kompenzálni. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#13) erdoke válasza Den (#8) üzenetére


erdoke
titán

A SONY-nál lassan már csak marketinges dolgozik, meg néhány ''szakértő'', aki kiválasztja, hogy melyik cég milyen termékét fogják átfestetni...

A legjobb aláírás a héten

(#14) dabadab válasza Den (#8) üzenetére


dabadab
titán

Azert a 95 W TDP az megiscsak lenyegesen tobb, mint akar a Yonah E 50W-ja.

DRM is theft

(#15) Legolas válasza Den (#8) üzenetére


Legolas
senior tag

Biztos hülye vagyo, de akkor hallgasd csak te a kellemetlen duruzsolást a nappalidban!
Mert, hogy ezt nem hűtöd meg halkan az tuti, a passzív hűtésről meg álmodni sem lehet!

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.