Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Finrod válasza Rival (#11) üzenetére


Finrod
tag

A gep alkatreszei valoszinuleg nem egyszerre kezdenek el felporogni, ha megnezed, az IDE winyok is egymas utan kezdenek el porogni (nalam legalabbis... 3 winyo egymas utan kb. 1-1 masodperccel)

Az USB inicializalasa valoszinuleg szinten eltolva van ezekhez kepest.

Ez egyaltalan nem mond ellent annak amit irtam.

Valoszinuleg amig nem kezded a procit meghajtani kemenyen addig tud eleget nyujtani neki, azzal egyutt is hogy a folyamatos hasznalat specifikacion kivuli a felporges energiaigenye.

Viszont konnyen elkepzelheto hogy a procival egyutt mar annyit eszik az egesz gep, hogy az USB hubot nem tudja kiszolgalni. A Codegen mint tapegyseggyarto nem tudom mennyire markas, de erdekes kulfoldi cikkben nem lattam meg szerepelni. Innentol konnyen elkepzelheto hogy az a 400W igencsak nevleges, es emellett se art arra figyelni hogy az a 400W az egyuttes korlat, de emellett vannak korlatok az egyes tapvezetekeken (mas-mas feszultseg) szolgaltatott aram erossegere is.

Ami winyot en mertem anno, az egy regi 2.5''-es parszaz megas winyo volt. Hogy a mai winyok aramfelvetele ehhez kepest hogy viszonyul, azt nem tudom. Elkepzelheto az is hogy tobb, akar az 500mA fole is mehet. Vegul is valoszinuleg nem veletlen hogy minden kulso winyohazhoz amit lattam kulso tapegyseg is tartozik.

A tunet vegul is magaert beszel, amikor meghajtod a procit, nem mukodik a winyo rendesen. Tanulsag, adjal neki kivulrol aramot, ha esetleg szeretned hogy a winyo hosszu eletu legyen. Nekem mar ment tonkre CD-meghajtom gyenge tapegyseg miatt.




Finrod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.