Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fakocka


fakocka
tag

Még mindíg van új a nap alatt? :F

(#2) ebx


ebx
aktív tag

Lesz munkajuk majd az uj hutoknek is boven

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#3) engusz


engusz
veterán

Egész pofás kis darabok! Már előre látom, hogy milyen csicsás vagy éppen jól kinéző hűtőkkel fognak jelentkezni a nagyobb cooler gyártók!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4) ebx


ebx
aktív tag

''Ezt a hűtőt kérném hozzá, ennek a legjobb a designja.
Meg ugye amit a zintel gyárt, rossz nem lehet''
ezt is eladják...

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#5) mura81


mura81
senior tag

Én valahogy szkeptikus vagyok a nyitott ventikkel kapcsolatban. Mi van ha véletlenül beleér egy kábel???

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#6) Goose-T válasza mura81 (#5) üzenetére


Goose-T
veterán

Akkor hülye, aki összerakta.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7) Il Padrone válasza mura81 (#5) üzenetére


Il Padrone
senior tag

Akkor felcsavarodik, es leall a venti, de jo esetben nem eg le.
A proci biztosan nem, mert mint tudjuk a P4 leallitja magat, ha tulmelegszik, es lesz majd szoftvare ami nezi a fordulatot, es csipog, vagy az alaplap, aki meg menetkozben belenyul, azt ugysem szabad.
Megtanultam a marketinget :))

Il Padrone

(#8) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Szinte dettó Zalman nem? :F

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#9) engusz válasza mura81 (#5) üzenetére


engusz
veterán

A nagyobb cooler gyártók biztos, hogy ki fognak valamit találni! Akármilyen háló, rács vagy bármi! De ez így tényleg néha gáz lehet.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#10) engusz válasza Vikthor (#8) üzenetére


engusz
veterán

Na melyik volt előbb? A tyúk vagy a tojás? De a hasonlóság valóban fennáll.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#11) DaSilva válasza Il Padrone (#7) üzenetére


DaSilva
senior tag

Szerintem egy vékonyabb tápkábelt simán elvág, nem felcsavarja. És így mindenki jobban jár.

huss, fohászom száll feléd

(#12) mura81


mura81
senior tag

Én egy egyszerű ember vagyok azért kérdeztem meg. Pont ezen gondolkodtam anno amikor piacra dobták a CNPS-7000 bordát Zalmanék. Annak talán annyival jobb az elrendezése, hogy egy kicsit be van süllyesztve a lamellák közé a venti.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#13) mura81 válasza DaSilva (#11) üzenetére


mura81
senior tag

Persze! Minek oda annyi tikbél mi?:D

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#14) xuldar


xuldar
őstag

Én csak azt nem értem, hogy a procimag közepét, ami a borda közepén lévő lyuk alatt van, mi a franc fogja hűteni? Mi viszi el onnan a forró levegőt?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#15) Goose-T válasza xuldar (#14) üzenetére


Goose-T
veterán

Okos. Mire való a hütô talpa?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#16) zsoltee10 válasza Goose-T (#15) üzenetére


zsoltee10
addikt

No de milyen vékony? A proci magja felett pont, hogy csak a réz cső van, aminek nem ismeretes, hogy milyen vastag az alsó része. Szvsz xuldar erre gondolt, és én is. Meg úgy egyáltalán nem terszik a venti elrendezése sem. :(

(#17) fanatic


fanatic
aktív tag

Mikor jutunk már el a biztonságos és olcsó vízhűtőkig???

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#18) Iginotus válasza fanatic (#17) üzenetére


Iginotus
őstag

Olcso biztonságos...SOHA :)

Plug and Pray... :)

(#19) andorpapa válasza engusz (#10) üzenetére


andorpapa
őstag

Szerintem a Zalman kicsit (nagyon) eltérő designt alkalmaz, sokkal jobban hasonlít a Sibak cuccaira, de van benne némi Thermaltake Dragon 478 is. Ja, és kihagytam a stílus egyik legismertebb képviselőjét, a Dr Thermalt. Mindezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy az Intel semmi újat nem alkotott, valószínűleg az egyik tajvani dzsungelgyártótól veszi ő is a cuccot, ahogy a többiek is.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#20) mura81 válasza Iginotus (#18) üzenetére


mura81
senior tag

A biztonságosig legalább már eljutottunk. Az olcsó még biztosan pá évet várat magára. Addig is Innovatek rulez

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#21) engusz válasza andorpapa (#19) üzenetére


engusz
veterán

Lehetséges. Én biztos, hogy megvárnám a nagyobb gyártók termékeit.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#22) andorpapa válasza engusz (#21) üzenetére


andorpapa
őstag

Mármint arra gondolsz, hogy szívesebben rakod egy nevesebb gyártó coolerét az új procira, mint az Intel által adott cuccot?

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#23) engusz válasza andorpapa (#22) üzenetére


engusz
veterán

Pontosan erre! De nem feltétlenül kell, hog így nézzenek ki!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#24) erdoke válasza xuldar (#14) üzenetére


erdoke
titán

Ott egyáltalán nincs levegő, legalábbis ideális esetben. Direkt kapcsolat a rézmaghoz, ami átadja a hőt az alumíniumra, amin kavarja a levegőt a venti, stb.

Egyébként a 3,0C és a 3,2C procikhoz is meglepően jó hűtőt adott az Intel, valószínűleg ez még hatékonyabb, és nem is nagyon hangos.

A legjobb aláírás a héten

(#25) eper-fa


eper-fa
aktív tag

nem győztek meg azzal a lila-zöld műanyag pöcökkel, amivel ők rögzíteni tervezik... nem mondom h a csavarhúzós-fémlap jobb megoldás (bár én még semmi kárt nem okoztam így :DD koppkopp), de azzal kapcs is erős félelmeim vannak..

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#26) Glasi


Glasi
csendes tag

Mi az a ''wire routing notch milled in place''? :F

(#27) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Na végre rájöttek az okosok az Intelné, hogy az a sz*r 100Ft-os műanyagy alaplapi procirögzítő, el tud törni 8Nekem összejött) :))

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#28) _George


_George
senior tag

SZVSZ jól néz ki és, talán a hűtési teljesítménye is jó csak tudják az INTEles csókák, hogy mint is alkotnak! :9

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.