Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Mintha már az Abit hírdetné a 400 MHz FSB-vel működő NF7-S 2.0 alaplapját...

Akkor miről is van szó most???

#tarcsad

(#2) Phobos


Phobos
aktív tag

Én is olvastam erről, 2.0 verió az ABIT-ban...

Nem lesz hazája senki másnak, Erdély örökre Erdély marad.

(#3) arn


arn
félisten

mert ez asszem az, amirol nem reg ST neven hallottunk. a mostani meg a d-s verzio. nincs benne pl integralt sata.

csak oszinten szolva mar nagyon morcos vagyok rajuk... hetente adnak ki a chipbol ujabb verziokat, meg ujabb verzioju alaplapokat. finoman szolva idegesito, hogy par het alatt ''elavul'' a hw amit vettem.

ha csak az abit vonalat nezzuk: dec ota... 1.0, 1.1, 1.2, 2.0... es az ujabbak mindig tobbet tudnak, es meg csak tobbe se kerulnek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#4) marcee


marcee
addikt

nforce2A :D

\m/

(#5) marso válasza arn (#3) üzenetére


marso
tag

nvidia mi mast vartal toluk... videokartya piacon is ugyanrezt csinaljak

(#6) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Kövezzetek meg, de én úgytudom, hogy eddig is támogatta a SATA-t, bár most nézegettem nVidia oldalán, és ott nem írták. Most akkor mi is van pontosan?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#7) Elrood válasza CsendPenge (#6) üzenetére


Elrood
őstag

Nforce2-höz tartozó déli hidak egyikébe sincs integrált sATA. Ezt külső vezérlővel oldották meg eddig.

ICH5-ben és a VIA új déliében van integrált sATA.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.