Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Integra


Integra
titán

csak győzze bele az ember a tinta patronokat venni..
nem a gép árával húzzák le az embert, hanem a patronokéval

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2) szasza_xp válasza Integra (#1) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Jah, meg ugye ezek is nagyon szeretnek beszáradni, nekem egy új CX3650-es száradt be anno kb 1 hét után gyári patronnal. :( Remélem ezek jobbak lesznek, bár ki tudja....

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#3) Kokkantas válasza Integra (#1) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Már sajnos olcsóbb új nyomtatót venni, mint tintapatront bele...

(#4) raszputyin


raszputyin
senior tag

Drivertámogatásuk milyen op.rendszzer alá van? Szerintem ez a legfontosabb közlendő információ egy új nyomtatóról, a többi ugyanis másodpercek alatt megtudható, ha valaki a vételét fontolgatja, szóval nagyon hiányolom egy ilyen terjedelmű cikkből!

[Szerkesztve]

(#5) simonzé


simonzé
addikt

Pont ezt akartam mondani. A DX4850-es Epsonommal ([link]) 7 (hetes) színes (ebből 2 fotó, 5 dokumentum), és kb 15 FF oldalt nyomtattam egy hónap alatt. A következő nyomtatásnál már el sem indult a traktor,merthogy minden patron kiürült. :Y

Feltölthetném színenként 2500-ért gyári, vagy 1800-2000-ért gagyi patronnal. A három szín+feketét figyelembe véve úgy számoltam, hogy a laponkénti költségem kb 330-455 Ft volt. fél liter benzin a belocsoláshoz (~160ft), meg egy doboz családi gyufa (30 Ft) olcsóbb megoldás, és egyben végleges.

Csak a Scanner miatt nem került még sor a dologra, mert az legalább jó.

I don't fit in. I fit out.

(#6) nn687 válasza simonzé (#5) üzenetére


nn687
tag

Ez valószínűleg azért van mert ''próbapatronokat'' szoktak adni a nyomtatókhoz, egy rendes patron azért jóval többet bír, 250 oldalt ír legalábbis, mondjuk ezt kb 5%os lefedettséggel kell érteni. Utángyártott kompatibilis patronokat pedig már 700 forinttól lehet kapni.
[link]

XXI. századi mese:...egyszer volt, hol nem volt, még az operációs rendszeren is túl...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.