Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) polika


polika
senior tag

Na, most is tanultam valamit..máshol ezt a k8t935-öst nem ''single'' chipként irták meg hanem vmi újonnan fejlesztett southbridgével, de unnéz ki hogy via-ék is haladnak a trenddel ha már az a64 csinálja a memória kezelést akkor egy nagy multifunkciós chipbe berakják az audió, net, ata, sata, pcie, pci, meg egyebek kezelését...ez tökjó mert biztos lehet egyszerűsíteni az alaplapokat hogy esetleg kevesebb rétegből gyárthassák ami a végén a mi pénztárcánkat kíméli.

Régen emlékszem hogy az alaplapok adták a számítógépben az ár egyik maghatározó részét manapság ez a videókaresz ill a belevalók, és ez teccik mert nekem ugyanaz az audigi, hd, videokaresz jó sokáig jó lesz még és közben azért 2-3 évente mégis kicserélgetem az alaplapot meg procit és mégse kell egszerre hirtelen nagyon sokat kiadnom

(#2) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Vicces, még a K8T890-et sem tudják elegendő mennyiségben szállítani, még a 8251-es délihíd nincs is kész, de már új chipet terveznek. :U

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3) Esmein


Esmein
nagyúr

-Milyen géped van ?
-Athlon 64 egy tahóval.
-Egy hö ?
-Tahoe ! Nem tudnak a viasok magyarul ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4) Male válasza Esmein (#3) üzenetére


Male
nagyúr

A Fiat Ronda és a Nissan Almera Tino óta ezeken a neveken én már nem csodálkozom...

(#5) rbagany válasza Male (#4) üzenetére


rbagany
csendes tag

Ne tahozzatok mar, inkabb nezzetek meg mi is az:
Bővebben: link

Nagyon szep hely, csak ugye magyarul nem hangzik ''jol''.
De hat sok magyar kifejezes meg angol nyelvteruleten hangzik borzasztoan...

(#6) duracell89 válasza rbagany (#5) üzenetére


duracell89
senior tag

''szia kisfiam, puszi!''
mikor muterom londonban mondta ezt elkoszonesnek a telefonba buszon, ferdén neztek az emberek :DDD

szerk.: gysaengebbek kedveert angolul pussy=pina

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.