Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Az ára?:U Inkább nem akarom tudni...:O

(#2) twollah válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

En nem csak az arara lennek kivancsi hanem arra is, hogy hogyan nez ki az alaplap.

(#3) Alvin_ti4200 válasza twollah (#2) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az meg a másik, bár valószínű most kék csatlakozók lesznek rajta, mivel zöld és narancssárga már volt:D

(#4) BobMaster válasza twollah (#2) üzenetére


BobMaster
senior tag

Arról még a DFI-nél sincs kép, azért nem került ki. De a Lanparty széria az standard színvilágot alkalmaz, a foglalatot leszámítva ugyanúgy nézhet ki, mint mondjuk a 865PE.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#5) Alvin_ti4200 válasza BobMaster (#4) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Vagy az nf2 u400:)

Az a Foxconn alaplap eladó?:) Vagy előbb cikk lesz belőle?

(#6) BobMaster válasza Alvin_ti4200 (#5) üzenetére


BobMaster
senior tag

Ez a kérdés úgy hangzott, mintha csak 1 db lenne. :t

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#7) Docci válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


Docci
senior tag

Én sem...
(kb az ára méregdrága és az ulradrága közé fog esni)

Erőt s erényt!

(#8) Angie™


Angie™
addikt

:Y:Y:Y

szerintem zöld-kék színű lesz, mint az elődje volt.. ezt abból következtetem hogy az új intel lapok szintén narancs színűek, mint az intel sorozat régebbi tagjai..

az ára azonos kategórián belül más gyártók lapjaihoz vbiszonyítva , legalább 10k val drágább lesz szerintem..

mindenesetre én személy szerint nagyon szeretnék egy ilyet .:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#9) Phantom Lord


Phantom Lord
aktív tag

Én is nagyon várom. A DFI a szivem csücske :)
csak müködjön benne a cnq 2 modullal is...

[Szerkesztve]

(#10) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Basszus, ez citromsárga:F De gusztustalan:U A kék vagy zöld sokkal jobb lett volna.

(#11) Angie™ válasza Alvin_ti4200 (#10) üzenetére


Angie™
addikt

ez honnan van???:Y:Y

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#12) tomika válasza Alvin_ti4200 (#10) üzenetére


tomika
aktív tag

Citromsárga?! Fincsi, ilyet akarok! :)) Hol lehet megnézni a képet?

[Szerkesztve]

(#13) Alvin_ti4200 válasza Angie™ (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

[L]http://www.dfi.com.tw/Product/xx_product_spec_details_r_us.jsp?PRODUCT_ID=2840&CATEGORY_TYPE=MB&SITE=US[/L]

(#14) tomika válasza Alvin_ti4200 (#13) üzenetére


tomika
aktív tag

Most nézem: Voodoo 3 2000... Király! :C
Amúgy a legjobb az elem/akksi-n lévő citromsárga gyűrű!

[Szerkesztve]

(#15) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Jól néz ki,de mekkora darab már?:Y

(#16) Angie™ válasza Alvin_ti4200 (#10) üzenetére


Angie™
addikt

szerintem nagyon jól néz ki a citromsárga.. :C:C

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#17) Tithian


Tithian
őstag

Fekete, nekem tetszik...
Bár a citromsárga nem igazán illik bele a színvilágomba.

Némileg off az, hogy egy talán mára már bannolt fórumtárs szerint a Lanparty széria a hányást és a mosást is állja.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#18) Gorneck válasza Alvin_ti4200 (#13) üzenetére


Gorneck
titán

Hát ez k.rva ronda! Az a citromsárga pfujj, ez nőknek tervezett lap vagy ravereknek?! Vagy kiknek?! 939es mikor jön mán' remélem az pofásabb lesz!

Gorneck#1239

(#19) Angie™ válasza Gorneck (#18) üzenetére


Angie™
addikt

miért a narancssárga jobb volt??? :Y

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#20) tomika válasza Gorneck (#18) üzenetére


tomika
aktív tag

Ravereknek... :DD

(#21) tomika válasza Angie™ (#19) üzenetére


tomika
aktív tag

Szvsz a citromsárga jobb, mint a naracssárga...

(#22) Gorneck válasza Angie™ (#19) üzenetére


Gorneck
titán

Az is k.rva rond volt! Szép fekete lenne, mint az ic7 egy szavam nem lenne!
MSI K8N NEO (2) na az mán kinéz valahogy...

Gorneck#1239

(#23) breetai


breetai
aktív tag

Én is nagy DFI fan vagyok!!! Így sok kritika ért,hogy rém rondák a DFI lapok különössen az enyim.:( Én AMD-s vagyok,és egy DFI Lanparty NF II Ultra B-vel nyomulok. (Bár nem vagyok nagy tuning ember. AKKOR MI A TÜCSÖKNEK EGY MÉREGDRÁGA TUNINGLAP???? :((( Hát a FLANC+stabilitás+tudás+extrák miadt.) De szerintem az aki nem szkeptikus,v. megszállott ABIT,ASUS,ALBATRON ... hívő,és lát egy korrekt házban,egy UV-val megküldött Lanparty lapot,az azt mondja: EZ ÁLLAT!!! :)
Ja már hallotta valaki azt a gyenge kritikát/beszólást,hogy: A DFI lapok olyam ''RAGASZTÓ SZAGÚAK''!!! Én bevallom ezt nem értem,de abban kételkedem,hogy a SZAGÁRA gondolt volna a hozzászóló!?:)

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#24) Gorneck válasza breetai (#23) üzenetére


Gorneck
titán

Én ha lanozni megyek nem a másik gép belsejét kuksolom, hanem a monitor-t és írtom a felém közeledőket, legyen az bárki! Amúgy tényleg szép, de semmi értelme sincs, ja és amit meg végképp nem értek, ha olyan jó akkor miért nincs topicja vagy miért nem ilyen konfigokkal rohangálnak az emberek!

Gorneck#1239

(#25) breetai


breetai
aktív tag

Topic azé nincs mer jó. Ha nincs min köhögni nem nyitok topicot - Istenítsd a DFI-t! - címmel. Na de azé nemkell a duma: Én nem figyelem a másik gépét... JA. AHA!!! Meg ilyenek. Ha az utcán csak úgy gazdátlanúl áll egy túltuningolt verda, még arra is vetsz egy hosszabb, mustráló pillantást!? :) Na azé én nem azt mondom, hogy a többi cucc rossz! Hanem azt, hogy a DFI stabil, jó ár-teljesítmény arányú alternatívákat kínál. :(((

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#26) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

''foglalata legfeljebb Athlon 64 3700+ processzorokat képes fogadni, a memóriamodulok pedig maximum DDR400-asok lehetnek''

Már ne haragudjon a világ, de DDR400-nál gyorsabb ramok elég régóta vannak, mi az, hogy csak addig fogad? :F Nekem így nem tűnik annyira uber lapnak... Bár az állítható AGP, PCI, RAM fesz jól jönne.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#27) joshua7 válasza t72killer (#26) üzenetére


joshua7
veterán

Hivatalosan...
Belemegy abba a ddr500 is!

Semper Fi

(#28) Gorneck válasza breetai (#25) üzenetére


Gorneck
titán

Nos mégegyszer! Ha annyira jó, miért nem veszik (felén egy darabot sem adtak el!)?! Az ár/teljesítményen vitatkoznék 875ös lapok között az IC7 a nyerő! Én meg figyelem a másik gépét, mert ha vmi érdekel a konfigból és kiakarok kérni véleményt róla akkor megkérdem a tulajt és nem egy boltos véleményére adok!

Egy szépen megcsinált autót szívesen nézegetek, nem muszáj, hogy tuning verda legyen, felőlem lehet 34éves csotrogány is, ha szépen megvan csinálva mint pl az enyém!

Gorneck#1239

(#29) fLeSs válasza Gorneck (#22) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Sztem meg a fekete alaplapok egytől egyig gusztustalanok, a K8N Neo alaplapok layout-ja pedig egyenesen hányás.
Ízlések és pofonok... :P

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#30) Gorneck válasza t72killer (#26) üzenetére


Gorneck
titán

Mert az 500as ramokhoz tuningolni kell a gépet, mind amd-nél mind pedig intelnél! Tehát a 400as és 500as ram között semmi különbség sincs csak annyi hogy az 500as biztos bírja az 500mhz-et!

Gorneck#1239

(#31) faster


faster
nagyúr

Hudesárga.

(#32) Gorneck válasza fLeSs (#29) üzenetére


Gorneck
titán

Én csak egy véleményt alkottam! Sztem ez a citrom meg narancs meg az ilyen extrém színek sztem nem illenek be a számítástechnikába, de ez tényleg ízlések és pofonok!

Gorneck#1239

(#33) fLeSs válasza Gorneck (#32) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én is csak egy véleményt alkottam. :))

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#34) Angie™ válasza Gorneck (#32) üzenetére


Angie™
addikt

a következő generációs lapoknak, már lehet hogy illatuk is, lesz.. citrom illat, fenyő.. ibolya :DD :Y

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#35) Gorneck válasza Angie™ (#34) üzenetére


Gorneck
titán

:D

Gorneck#1239

(#36) Angie™ válasza Gorneck (#35) üzenetére


Angie™
addikt

Én mondom, nagy ember volt aki kitalálta ezeket a világitó, uv aktiv ''vackokat''..
mennyit kaszált ezzel a DFI..:Y:Y:Y
és még ki tudja mi mindentki fognak találni..:U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#37) Gorneck válasza Angie™ (#36) üzenetére


Gorneck
titán

Nem vagyok híve ezeknek a lapoknak, ez látszik is, de olyan lapot megvégképp nem ajánlok vagy vennék, amiről még full pozitív tesztet nem olvastam!

[Szerkesztve]

Gorneck#1239

(#38) Angie™


Angie™
addikt

tessék itt az uj mánia..:D :Y

És megint mennyi pénzt keresnek ezzel a marhasággal....:Y:Y:Y:Y

[L]http://www.hardwareoc.hu/index.php/p/news/y/6090.html[/L]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.