Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Jó lehet, csak ne legyen drága.

hey-ho-let's-go

(#2) nofene


nofene
aktív tag

És lehessen moddolni a pipeline-okat! :)

(#3) mirrmur


mirrmur
aktív tag

nna. azér nem lesz ez olyan rossz. ára alapján kb a 6600Gt, teljesítményében is. bár sztem szűrőkkel gyorsabb lesz, főleg magasabb felbontásokban (128 bit vs. 256 bit ugyi)

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#4) -=V3rthil=- válasza mirrmur (#3) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Na igen. De szerintem mindenképpen drágább lesz, mert az X700XT elvileg gyengébb, és még az is drágább lesz, mint a 6600GT.

hey-ho-let's-go

(#5) t-shirt


t-shirt
veterán

szerintem idén rekordot döntenek a ''hány bülönböző kártyát lehet eladin egy chip-pel'' kategóriában

[Szerkesztve]

(#6) [lAyCsI] válasza t-shirt (#5) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Én már most nem tudom fejben tartani az elnevezéseket meg specifikációkat...:(

-= No way back from Here =-

(#7) Re-Tech válasza [lAyCsI] (#6) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Kezd hasonlítani a Nokia termékpalettájához, azoknál sem tudom már h melyik melyik :)

(#8) [lAyCsI] válasza Re-Tech (#7) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Naja, a 6310-esnél nálam is megállt a tudomány

-= No way back from Here =-

(#9) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Ha télleg 256 bites meminterfész, akkor ez lehet a 9800 Pro utódja, vagy tévednék?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#10) [lAyCsI] válasza Vikthor (#9) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

úgylegyen

-= No way back from Here =-

(#11) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Túl szép ahhoz, hogy legyen, vagy csak én vagyok ilyen borulátó?

256 bites memvezérlő? mindez netto 40e? úgylegyen, de szvsz nem annyi lesz....

(#12) ftc


ftc
nagyúr

Ez csak jó lehet,de mire ez ide lejut +10K
A teljesitményre leszek kiváncsi.

(#13) twollah


twollah
nagyúr

Az a baj, hogy minnel bonyolultabbak a VGA GPUk annal nehezebb eloallitani azokat.
Nagy a selejtszazalek, de azt is el szeretnek sozni a gyartok, es szerintem emiatt van az a sok kavaras a tipusok korul.

(#14) Raymond válasza twollah (#13) üzenetére


Raymond
félisten

''Nagy a selejtszazalek'' - ezert letezik ez a kartya is...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#15) polika válasza twollah (#13) üzenetére


polika
senior tag

tegyük hozzá hogy emiatt csak a mag chipek változatosak, és az igazi nagy kavarást a kib*szott vendorok csinálják akik különböző mag/mem frekvenciákon, különbözőmemória modulokkal, hűtéssel, esetleg butított memória interfésszel (a la 64 bites és 128 bites gef mx400 de atinál is van szép számmal ugyanaz a videochip és dupla vagy fele memsávszélességes interfész) és egyéb vivo, em vivo, dvi mindeféle kimenetekkel szóval a végén tényleg totál káosz van és az ember már nem is radeon 9800-ra vadászik esetleg hanem adott gyártó adott kártyáira de csak arra amelyiken a nyák ilyen szinű és a mem modulok ennyi meg annyi ns-ek...mer különben beszopja

(#16) uzsz válasza Vikthor (#9) üzenetére


uzsz
senior tag

Ha hinni lehet más leírásoknak, akkor túl teljesít valamivel a 9800XT-ket is, úgy hogy inkább annak az utódjának mondanám.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#17) ptiboy


ptiboy
senior tag

keresek x800SE-t ami megy xt-n és VIVO-s és +8pipa és 1év gar és 9600pro beszámítás és olcsó :DDD

:)

(#18) ptiboy válasza -=V3rthil=- (#1) üzenetére


ptiboy
senior tag

neked nem mind1 :F
:D

:)

(#19) Reac^


Reac^
őstag

Szerintetek inkább most egy Gecube 9550XT BGA3.3ns-el ~9600xt szintre húzva 25ezerért, vagy X800SE kb fél év múlva? A kérdés mennyibe fog kerülni az X800SE vagy estleg az X700as széria?

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#20) uzsz válasza Reac^ (#19) üzenetére


uzsz
senior tag

Mért csak félév múlva az x800se?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#21) Reac^ válasza uzsz (#20) üzenetére


Reac^
őstag

Talán addigra lenne pénzem... :U
Karácsonykor mennyibe fog majd x800se kerülni? Vagy esetleg 6600GT AGP?

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#22) uzsz válasza Reac^ (#21) üzenetére


uzsz
senior tag

Ahogy nézegettem a neten állítólag most úgy 200-300 dollár körüli áron lesz. Hogy karácsonykor mennyi lesz azt nem tudom, de biztos olcsóbb.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#23) uzsz


uzsz
senior tag

st akkor az x700 és az x800se között annyi lesz a difi, hogy az x800 az 256bites?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#24) Coolmat


Coolmat
őstag

Meg az X800 SE-nek van AGP-s verziója is, nem? Sztem ez elég fontos sok ember számára, ugyanis az emberek 25%-ának ha van (sztem még annyise) PCIx16-os alaplapja...

(#25) _cirmos_ válasza Coolmat (#24) üzenetére


_cirmos_
őstag

ha elolvasod a cikket (amiről a totyik szól ugye) abból kiderül hogy az AGP-s x800se-ről van szó.

(#26) Coolmat


Coolmat
őstag

Igen, ezt eddig is tudtam, csak hogy itt a népek az X700-hoz hasonlítgatják...

(#27) _cirmos_ válasza Coolmat (#26) üzenetére


_cirmos_
őstag

akkor én kérek elnézést. de miért támasztottad fel a topicot 4 hónap után?

(#28) Coolmat


Coolmat
őstag

Ja, akkor ezért én kérek elnézést, nem figyeltem az uccsó hozászólást :)
Mindenesetre: megéri az upgrade 9600XT-ről erre a karira (főleg ha moddolható lenne?)?

(#29) Bumbi


Bumbi
tag

Már van is MSI X800SE az econeccetben:D
Van már valakinek? (256mb ram, 425 mhz mag...) Érdekes...Csak hát az ára 70k+büntetés...:(
Nem nézné meg valaki, hogy mennyi a ramirisban?

42

(#30) faster válasza Bumbi (#29) üzenetére


faster
nagyúr

Az nagyon sok, annyiért inkább egy sima 6800-at érdemes venni.

(#31) rocket válasza Bumbi (#29) üzenetére


rocket
nagyúr

Regota van mar, ar/ertek aranya nem jo, vard meg a x800, x800xl kartyakat igaz csak PCI-E-ben lesz de megeri varni rajuk :)
Egyebkent MSI nem eppen az olcso cegek koze tartozik, foleg a bundle amit melle adnak amiatt :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#32) Bumbi


Bumbi
tag

Köszi, lehet, hogy igazatok van...
ja és még valami:

Nem nézné meg valaki, hogy mennyi a ramirisban?

42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.