Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

4 azaz négy csatornás hangkártya?
Micsoda ajándék.

(#2) Genialis válasza twollah (#1) üzenetére


Genialis
aktív tag

Ja. Meg színes ledek.

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#3) anulu


anulu
félisten

4x AGP???

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

és ERRŐL IS csináltam képeket, csak aztán vki megvétózta.. majd teszteljük, aszt lesz kárpótlás..

cantante di sampietrini

(#5) Jaq


Jaq
tag

Az extrem tulhuzhatosag es a 4x AGP azert igy egyutt .... hat szoval aranyos :))

A hangkartya az most vicc, vagy csak a specifikacio nem pontos? Mert hat ez igy eleg hurkanak hangzik :)

(#6) Genialis


Genialis
aktív tag

Ugyan már gyerekek ez egy sikertermék lesz. Vannak rajta színes ledek, és majd megveszik a piaci tényezők.

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#7) marso válasza Genialis (#6) üzenetére


marso
tag

ha a ledek es az alaplap allapotanak kijelzese egy alapfoku hw monitor akkor van ertelme, ha csak annyi hogy ha vilagit akko aram alatt van akkor meg... :D

(#8) elmo


elmo
aktív tag

Most lehet, h. én nem látok jól, de a képen mintha egy AMD-s deszka szerepelne. Vagy nem tudooom... :)

(#9) Juliuska


Juliuska
senior tag

Már csak azt nem értem, miért 845-ös lapkával és 333 MHz-es + 4x-es AGP-s konfiggal akarnak benevezni, mikor vannak jobbnál jobb technikák is...

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.