Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) kp78


kp78
addikt

Üdv!
Használja vki esetleg az opera minit NOKIA 8800-val??
Nem nagyon bírom mûködésre bírni az egyik havernak.
Bármilyen nokiás tanácsát is szívesen fogadom. :R
Elõre is köszi

(#202) elfelejtette válasza Balinov (#197) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hali!
Én is Opera Mini-t használok, a mobilomon, mivel itthon még vezetékes telefon sincs.
NOKIA 6260 (gyári független, 1 éves, még 1 év gari)
PANNON 150 előfizetés
GPRS WAP előfizetés, 50 MB letöltés 1990 Ft
-ért.
Októbertől januárig 490 Ft-ért próbáltam ki, januártól márciusig pedig megduplázták a letölthető adatforgalmat (100 MB 1990 Ft-ért!)


[Szerkesztve]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#203) berczy03


berczy03
aktív tag

Nekem D600-am van. Folyton azt írja, hogy:

Nincs működő hűlózati kapcsolata.

Ez mitől lehet. Természetesen a rendes Wap-om az megy faszán!

Samsung Galaxy S I9300 | 4.1.2 (LL4) | Siyah 1.8.6+ |

(#204) Balinov válasza elfelejtette (#202) üzenetére


Balinov
félisten

az igen,annyiért baráti akkor adatforgalom! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#205) Balinov


Balinov
félisten

Megy mostanában mindenkinek a PH! fórum az operamini 2.0-val? mert nekem állandóan vmi swf-et akar letölteni,dehát az meg ugye nem megy a d750i-nek. sem a 2.0-ssal,sem korábbi,widescreen verzióval nem jó. :O

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#206) cousin333


cousin333
addikt

El tudná nekem mondani, hogy hogyan tudom T-Mobile hálózatán, Domino csomag használatával működtetni ezt a programot? :)

Jelenleg GPRS Wap előfizetésem van. Letöltöttem a Nokia 6230i-hez való beállításokat tartalmazó pdf-et, és mindent szépen beállítottam, ami a WAP-hoz kell. Ennek hatására szépen működik is a T-zones WAP-on keresztül. Az Opera Mini (Opera honlapjáról szedtem le a telefonomhoz való verziót) gond nélkül elindul, de nem tölt be egy oldalt sem.

Kérdésem: Mi az a beállítás, amit még nem tettem meg, és amitől nem működik az Opera Mini?

Válaszokat előre is köszönöm

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#207) kp78 válasza Balinov (#205) üzenetére


kp78
addikt

Nekem is csinálja, de nyomok egy ''nemet'' (nem töltöm le), és utána mégegyszer betöltetem az oldalt (#+0 asszem), és akkor már bejön. Nálam így működik. :))

(#208) Viktor0610 válasza cousin333 (#206) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint a telefon beállítások között (talán a Böngésző menüpontban? :F ) van egy WAP-os meg egy netes profil. Válaszd ki a netest, azzal megy a WAP is meg (elvileg) az Opera is.
Kicsit szedett-vedettre sikerült, de ha tudsz a sorok között olvasni, összerakod... :B
Amennyiben nem okés, mert össze-visszaságot írtam, holnap utánanézek pontosabban... ;)

Samsung Galaxy A54

(#209) cousin333 válasza Viktor0610 (#208) üzenetére


cousin333
addikt

Ja, azt nem írtam, hogy a telefon független, tehát nincsenek benne előzetesen T-mobil profilok. :B Az van, amit beleírtam...

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#210) Balinov válasza kp78 (#207) üzenetére


Balinov
félisten

köszi kp78 :R ,mindjárt próbálom is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#211) Balinov válasza Balinov (#210) üzenetére


Balinov
félisten

mégmindíg nem ok.nem-et nyomok,visszaugrik az előzményekre,majd ha nyomom a ''#''-t és utána a ''0''-t,majd reload,ugyanúgy betöltené az swf-t,ha tudná. :F

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#212) kp78 válasza Balinov (#211) üzenetére


kp78
addikt

Próbáld a könyvjelzők közül kiválasztani másodszorra, ne reload-dal.
Gondolom el van mentve vmelyik ph-s oldal könyvjelzőnek :C

(#213) Viktor0610 válasza cousin333 (#209) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor törölj belőle minden (esetlegesen a telóban lévő) GPRS-profilt és kérd le újra a Nokia.hu-ról a beállításokat.
Az mindent leküld egyszerre, ott már ki tudod majd választani, amit írtam.

Samsung Galaxy A54

(#214) vazzz válasza Balinov (#211) üzenetére


vazzz
őstag

Nagyon gáz a ph ezzel az swf mizériával. Igazából ez a jobb oldali sávban lévő flash alapú reklám. Már írtam a ''Bugok a PH motorban'' topicba, de nem reagáltak rá. Tegnap jó volt, mert levették a reklámot, ma már megint fent van egy újabb. Nagyon idegesítő, hogy nem lehet rendesen használni így a ph-t :((( Nem lehet egyszerre többet lapozni, illetve ugrani mondjuk a topic elejéről a végére, mert mindig az swf fájlt akarja letölteni, hiába próbálom újra meg újra, nem megy. Állandóan kiléptet, pedig sikeres a bejelentkezés, stb... :O
Nem tudom, miért nem lehet egy egyszerű gif bannert felrakni, ha már annyira kell a fórumon is a reklám... Egyedül a ph-ra használom az opera minit, de így semmi értelme, csak kín az egész. Teljesen lehangoltak ezzel a hülyeséggel, pedig napközben nagyon jó lenne elolvasni privát üzeneteimet, stb. :((( :O Ki tudna ezen változtatni???? :F

(#215) koob válasza vazzz (#214) üzenetére


koob
senior tag

:F le akar tölteni valamit?

(#216) vazzz válasza koob (#215) üzenetére


vazzz
őstag

Igen, egy swf file-t, amit itt a fórumon a jobb szélső oszlopban lévő reklám, ami most például a BurningMedia, tegnapelőtt az Aqua volt. Ha a letöltésre nyomok, akkor kilép a böngészőből, és wapon keresztül letölti, de mivel az swf nem támogatott filetípus sem az opera miniben, sem a telefonon, így a telefon ''Egyéb'' mappájába kerül, ahonnan nem lehet áthelyezni sehová. Utánanéztem, hogy van-e valami swf plugin az opera minihez, de sajna nincs, és nem is tervezik a támogatást. Ha legalább le lehetne tiltani vele, már az is elég lenne.

(#217) koob válasza vazzz (#216) üzenetére


koob
senior tag

kellemetlen,

benézel a ChrisTV topikba[link]? ;)

[Szerkesztve]

(#218) vazzz válasza koob (#217) üzenetére


vazzz
őstag

Benéztem, sajna nem tudok segíteni benne. Már rég nem használom a ChrisTV-t. Sőt semmi ilyet sem, mert nincs tunerkártyám. Próbálj meg felrakni egy másik progit, mondjuk dscaler-t, és azon állítsd be az égi csatornákat. Egyik progival egyik, másikkal másik fajta adásokat nézel. Jobb nem jut eszembe. ;)

(#219) koob válasza vazzz (#218) üzenetére


koob
senior tag

jó 5let, csak úgy rémlik felraktam máskor és semmi beállítási lehetőséget nem találtam, vagy ilyen paraméteres cucc? :Y

(#220) vazzz válasza koob (#219) üzenetére


vazzz
őstag

Passzolom. Sajna nem emléxem. Rég volt. Sorry :R

(#221) cousin333 válasza Viktor0610 (#213) üzenetére


cousin333
addikt

Röviden: A WAP-ossal megy a wap, Opera nem megy. A NET-essel egyik se megy. Azt írja ki, hogy először fizessen elő GPRS-re (eddig is azon keresztül ment a wap, nem?, legalábbis a telefonon megjelenik a G ikon) Elvileg jelenleg él a GPRS Wap előfizetés. Szóval béna vagyok, de akkor se megy :B :U.

"We spared no expense"

(#222) Viktor0610 válasza cousin333 (#221) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:F
Sajnos, akkor nincs jobb ötletem...

Samsung Galaxy A54

(#223) vazzz


vazzz
őstag

Utálom a ph-t! :((( Nem hiszitek el, mennyire megkeseríti az életemet ez a sz@r reklám. :O
Az bosszant benne a legjobban, hogy egy perc alatt le lehetne cserélni egy sima gif alapú bannerre, ami ugyanazt a célt szolgálná, mint ez, legfeljebb nem lenne ilyen csicsás.... :U
És a másik bosszantó dolog, hogy ez senkit nem érdekel.. :O
Fúde méges vadok :(((

(#224) Viktor0610 válasza vazzz (#223) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valószínű az a gond, h. a hiba telefonspecifikus és kevesen használnak a tiédhez hasonló készüléket.
Légy türelmes!!!

Samsung Galaxy A54

(#225) kp78 válasza Viktor0610 (#224) üzenetére


kp78
addikt

Sajnos ez szerintem nem telefongond, hanem az opera mini ''bug''ja, ill. a prohardveré.
Nekem is ezt csinálja k750-nel és k700-zal is :O
Bár nekem második betöltésre be szokta hozni az oldalt.

Te mint moderátor nem tudnád ezt a hibát jelezni felfelé :F
Szerintem sokan hálásak lennének.

(#226) Balinov válasza vazzz (#214) üzenetére


Balinov
félisten

Sajnálattal olvasom,hogy nem egyedi a problémám.Remélem sikerült az Editoroknak vmi megoldást találni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#227) Balinov válasza kp78 (#225) üzenetére


Balinov
félisten

szerintem is sokan imába foglalnák a neved.Sztem amugy nem kevés telefontípust érinthet,mivel szvsz az swf támogatás nemtúl elterjedt még manapság mobiltelefónia terén.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#228) vazzz válasza Balinov (#227) üzenetére


vazzz
őstag

Ez sajna nem telefonfüggő, se a siemens m65-ön, se a k700-on nem jó a ph. Az opera mini hivatalos fórumában olvastam, hogy nem támogatja a böngésző az swf kiterjesztést, tehát nem telefon specifikus a probléma.
''Örülök'', hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával, így talán hamarabb rámoccannak az ügyre a ph technikusai. Csak kellene valaki, aki továbbítja feléjük a kérésünket... :U

(#229) Viktor0610 válasza vazzz (#228) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jeleztem a megfelelő helyen, a ''Bugok az új PH! motorban'' témában.
Többet nem tehetek (ezt egyébként ti is megtehetitek).

Samsung Galaxy A54

(#230) kp78 válasza Viktor0610 (#229) üzenetére


kp78
addikt

:R :R :R

Bár mint írtam már, nekem úgy működik a dolog, hogy elsőre le akarja tölteni azt a bizonyos fájlt, de nem engedem neki, majd a könyvjelzőkből újra kiválasztom a PH-t, és akkor már betölti.
(a legújabb opera minivel)

(#231) vazzz válasza kp78 (#230) üzenetére


vazzz
őstag

És mondjuk, ha megnyitsz egy fórumtémát, de 250 hozzászólással előbbre akarsz ugrani, akkor mit teszel? Mert nem engedi, hiába próbálod kétszer. Nem beszélve arról, hogy rengeteg Kb elmegy erre az felesleges adatküldözgetésre. Gondolom nálad se ingyen van a wap... :U

(#232) vazzz válasza Viktor0610 (#229) üzenetére


vazzz
őstag

Ezt már én nálad hamarabb is megtettem, és ott is csak te válaszoltál a kérdésemre. :U

(#233) Viktor0610 válasza vazzz (#232) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igazad van...
Mindegy, most nem válaszolok ott, hátha v.ki kompetensebb megteszi v.mi tudományosabb válasszal... ;)

Samsung Galaxy A54

(#234) kp78 válasza vazzz (#231) üzenetére


kp78
addikt

Nekem vodás net előfizum van (200MB), abból nem kell spórolnom, persze wappal megértem a problémád.
Csak az oldal fejlesztőiben/készítőiben bízhatunk.

(#235) vazzz válasza kp78 (#234) üzenetére


vazzz
őstag

És kaptál már számlát? Mert nekem is vodás net előfizum van, de az ''operálást'' a waphoz számolja... Netes beállításokkal meg se moccan, csak ha a wap profil van beállítva. Wapozni egyébként egyáltalán nem szoktam, mégis oda számolja az adatforgalmat.

(#236) kp78 válasza vazzz (#235) üzenetére


kp78
addikt

Nem egy napja használom, elhiheted amit írok.
CSAK NET ELŐFIZU, ÉS MEGY A WAPOM IS MEG AZ OPERA MINI IS :C :C
A telefon amúgy független SE K700-as, ja és wap előfizum sosem volt ehhez a sim kártyámhoz.

Ha van net és wap előfizud is, szerintem mondd le a wapot!
Bár a telefonon is múlhat a dolog.

[Szerkesztve]

Telefon beállításaim: [link]

[Szerkesztve]

(#237) RedAnt


RedAnt
aktív tag

az swf és egyéb gondok miatt elkezdtem összedobni egy opera mini-re optimalizált fórum-áttételt -> http://hangya.homeip.net/ph/ [link]

Még nincs kész, és inkább nem is ígérek semmit, mert rengeteg dolgom van, ezt is csak most az elmúlt pár percben hánytam össze...
Sok mindenen lehetne még fejleszteni, a lapozást nem is oldottam még meg, ezért használni még nem biztos hogy megéri. Mindenesetre itt a forráskód: [link], aztán ha valaki nagyon ráér, fejlesztheti-javíthatja helyettem is :D

Az irányban sem vagyok biztos. Most a téma kiválasztása után egyszerűen átirányít a PH!-ra, de lehet hogy jobb lenne a hozzászólásokat is átfaragni mobil-barát formára. Bár akkor csak read-only lesz a cucc az biztos - bár ki az a fanatikus mazochista aki mobilról akar postolni? :)

╚╦╦╦

(#238) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Én az 1.1.2520 (beta) verziót használom (Pannonwapról töltöttem le) egy Nokia 6260-as telóval. Fórumozás közben nekem is letölti a reklámot is (a filet), beadja az oldalt, majd a reklámnak a keretet is kirajzolja. Azután kiírja, hogy nem támogatott filetipus, gombnyomásra pedig dobja a felesleges adatot (csak az swf filet), így a letöltött oldalt már simán el tudom olvasni.
Hali!


[Szerkesztve]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#239) Blogre


Blogre
csendes tag

Hájsztok.

Az opera miniből érdemesebb az 1.2, 1.15 körüli módosított cuccosokat telóra lökni, mer azok bővített tartalomkezeléssel is bírnak. Képek, letöltések kezelése, letölthető témák, stb...

ja, innen tudjátok leszedni: http://operamini.try.hu ez wml oldal, így telóról is megy.

Cső :)

(#240) elfelejtette válasza Blogre (#239) üzenetére


elfelejtette
veterán

Szia!
Megpróbáltam, letöltöttem az általad adott linkről az 1.20-as verzsönt, de nem tetszett, hogy minden oldalt 2x kell letölteni a reklám miatt, így visszatettem az 1.1.2666-ost. Ez böngészni, fórumozni bőven elég.
Hali!

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#241) Viktor0610 válasza elfelejtette (#240) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A probléma megoldásra került az SWF-fájl cseréjével.
Mindenki Operáljon kedvére!!!
Én azt teszem -remélem, a telefonom is partner lesz benne és nem merül le nagyon hamar... :U

Samsung Galaxy A54

(#242) elfelejtette válasza Viktor0610 (#241) üzenetére


elfelejtette
veterán

Köszi a közbenjárást!
Opera Mini + Prohardver! = 2 Király!
Szerintem

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#243) Viktor0610 válasza elfelejtette (#242) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, h. az én hibajelentésemnek köze volt-e a dologhoz, mindenesetre én is örvendem a lépést, mert épp' most váltottam 3G-re... ;]

Samsung Galaxy A54

(#244) elfelejtette válasza Viktor0610 (#243) üzenetére


elfelejtette
veterán

A 3G az fincsi!
Nekem is jó lenne már egy kis vérfrissítés, mert a 6260-om csak GPRS class6-ot, és HSCSD-t tud, ez utóbbi sebessége sajna csak 43.2 kbit/s :(
Szerintem

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#245) Qru


Qru
MODERÁTOR

Opera mini kompatibilis a Samsung E900-al??

[Szerkesztve]

#nincsbennetarcsi

(#246) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Hali!
Nem tudja valaki, hogy kell okostelefonon (NOKIA 6260) beállítani, hogy egy linkre való rákattintáskor ne kérdezzen rá, hogy 'Engedélyezi, hogy a(z) xy alkalmazás használja a hálózatot?'
Vagy ezt nem a böngészőben kell állítani?
Szerintem!

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#247) satomee válasza elfelejtette (#246) üzenetére


satomee
senior tag

Nem tudom 6260on milyen menüpontnak mi az elnevezése,de ezt elvileg a (file)kezelő->opciók->beállítások->hálózati hozzáférés pontban tudod megadni.De javanál nem mindig működik,így az opera mininél se-legalábbis nekem mindig rákérdez.Egyébként mióta nincs swf,azóta kizárólag erről jöttem ide,erre most megint az aqua-akármit akarja letölteni,szomorú...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#248) satomee


satomee
senior tag

Javítanám magam: felraktam a 2.0.4509 hifi-t,és azóta csak az első oldalletöltéskor kell engedélyezni a csatlakozást.Most már tényleg csak azt a k***a bannert kéne innen leszedni...:(((

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#249) Viktor0610 válasza satomee (#248) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Idővel meg fog oldódni, csak sajnos, nem most. :(

Samsung Galaxy A54

(#250) satomee válasza Viktor0610 (#249) üzenetére


satomee
senior tag

Öööö,netán tudsz valamit...?Csak mert ha véglegesen megoldják, én szívesen várok akár heteket is... :)

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.