Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Mewryck


Mewryck
tag

az egész dolog az opera mini telepitése közben halálozik el... :((
jövőhéten megyek be a vodához

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#702) Olcsi


Olcsi
senior tag

Probalgatom az opera mini 5 betat egy samsung s5230-on. A betasaganak koszonheto, hogy a nagyitast kovetoen, ahogy gorgetem az oldalt elcsuszik a tordeles? Szerintem ez eleg nagy hiba, erintokijelzonel kellene egy le-fel gordito gomb.

(#704) Viktor0610 válasza Olcsi (#702) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ujjal nem tudsz görgetni? :U

Samsung Galaxy A54

(#705) Olcsi válasza Viktor0610 (#704) üzenetére


Olcsi
senior tag

Ne haragudj, de nem vagyok hulye. Azert problemas az ujjal gorgetes, mert mivel nincs rogzitve a zoomolt, tordelt kep, igy a gorgetes hatasara hajlamos elmozdulni oldaliranyba az egesz kep.

(#706) Viktor0610 válasza Olcsi (#705) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mondtam, hogy hülye vagy? :F
Csak kérdeztem, de mindegy, akkor ennyi... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#707) Olcsi válasza Viktor0610 (#706) üzenetére


Olcsi
senior tag

Nem mondtad, csak az a bosszanto, hogy anelkul mondasz valamit, hogy kiprobaltad volna.

(#708) kp78 válasza Olcsi (#705) üzenetére


kp78
addikt

5800-án is kicsit szokni kell a mini 5-öt, és a görgetést.
De szerintem teljesen jó az új mini, csak bizonyos dolgokat szokni kell.

(#709) Viktor0610 válasza Olcsi (#707) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, hogy segíteni próbáltam... :U
Többet nem fordul elő...

Samsung Galaxy A54

(#710) kp78 válasza Viktor0610 (#709) üzenetére


kp78
addikt

Ne szívd mellre pajtás :)

(#711) Olcsi válasza Viktor0610 (#709) üzenetére


Olcsi
senior tag

Sorry, valószínűleg félreértettük egymást... Lehet, hogy én nem írtam le elég érthetően a problémát, lehet hogy te nem értelmezted rendesen. Mindenesetre lehet, hogy segíteni akartál, de számomra ez nem volt segítség, mert nyilván egy érintős telefonon úgy fogom használni az opera minit, hogy ujjal görgetem. Sajnos ennek hatására (mivel nem vízmérték mellett mozog az ujjam), elmozog oldalirányba a hsz-ek oszlopa. Ez meglehetősen megnehezíti az élvezhető, folyamatos olvasást.
Na csak ennyit akartam...

(#712) k850 válasza Olcsi (#711) üzenetére


k850
addikt

Szia Olcsi! :) Megnyugtatlak, hogy a hagyományos kijelzőn is elmozdul oldal irányban. Ahogy tördeli a szerver az oldalt a kijelződ megjelenítéséhez, nem tudja, hogy ép hol tartasz a szöveg olvasásában. Tegyük fel, hogy lefelé görgeted a szöveget,és ha olyan szövegrészhez érsz, ahol oldalt van egy kis bejegyzés pl. Olcsi (senior tag) befogja a bejegyzést is, csak ezáltal eltolja a szöveget is oldalra. Ezért nem látod a szöveg szélét. Tudom, hogy ez a te problémádon nem segít, ill. az éritőkijelző görgetési érzékenysége még rá is fejel az elcsúszásra. Csak azért válaszoltam, hogy másnak is feltűnt ez a hiba. :F

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#713) kaller1


kaller1
veterán

Verification of server certificate failed. Please check the date setting in your device.

Mit nyűgösködik most ez nekem,a dátum jól van beállítva... :F 4.2-es verza.

.::> <::.

(#714) kaller1 válasza kaller1 (#713) üzenetére


kaller1
veterán

Tárgytalan,egy teló restart kellett neki.

.::> <::.

(#715) joey04


joey04
titán

az ötös bétában tényleg nem működik a # 3 kombináció amivel az oldal aljára/tetejére lehet ugrani? Ha van itt olyan aki közel van a tűzhöz: ez a véglegesben azért benne lesz?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#716) kp78 válasza joey04 (#715) üzenetére


kp78
addikt

Sajnos tényleg nem működik, pedig én is sokat használtam. :K

Viszont okostelókra jött ki egy ki újdonság. :DD

(#717) k850 válasza kp78 (#716) üzenetére


k850
addikt

Az Opera Mini 5.0 beta-ra is van már frissítés, 5.0 beta 2. [link] Az új frissítéssel már lehet úgy képet lementeni, mint a 4.2-el.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#718) satomee


satomee
senior tag

Az mitől lehet hogy egy ideje ha megpróbálom megnyitni az Indexet,kapok egy hibaűzit hogy "Hiba,nem lehet olvasni a kiszolgálóról",és nem jeleníti meg a képeket? Ráadásul ha ezek után lefelé görgetem a képet,majdhogynem kifagy a mini.Eddig csak ennek az oldalnál tapasztaltam ezt és csak mobil nézetben.Van valakinek ötlete hogy lehetne ezt orvosolni...?:F

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#719) Redcaster


Redcaster
őstag

Letöltöttem Opera Minit telóra, és ez mennyibe kerül? Remélem jó helyen járok. THX :R

(#720) babati


babati
aktív tag

üdv. lenne egy gondom, elmondom hátha valakinek van rá valami ötlete:D opera 5 beta 2 leszed (jad, jar), átír jadot teljes kijelzőre (240x400 - lg gt500) ilyenkor ugye eltünnek a nyilak az alkalmazás alól mivel felesleges az 5ös operához. kijön teljes képernyőbe elég szépen de amikor rámegyek arra a beállításra hogy landscape mode ami ugye elfordítja a kijelzőn az operát vízszintbe mindig ott marad egy oldal töredék a telefon jobb oldalán egy 2 centis sávba. de ezt csak ennél a módnál csinálja, állóképernyőn minden tökéletes. valószínű hogy a beta verzió átka lenne ez a hiba? vagy a telefoné? válaszaitokat előre is köszönöm. üdv.

(#721) attisx válasza Redcaster (#719) üzenetére


attisx
addikt

Ha nincs semmilyen mobilnet előfizetésed, (és nincs WiFi a telefonodban), akkor sokba...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#722) #89874944


#89874944
törölt tag

az opera mini kevesebb adatot szed le a szolgáltatótól, mint az opera 10, ha már a szolgáltató alapból tömöríti? telo: samsung i8910hd, gyári rom, net: voda instantnet

(#723) k850


k850
addikt

OperaMini 5.0 beta magyar nyelvű, itt lehet letölteni:[link]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#724) Riddle


Riddle
tag

Üdv Mindenkinek !

Segítségeteket kérném, Opera Mini -vel kapcsolatban, ismeritek-e ezt az oldalt; http://www.getjar.com/mobile-all-applications-for-samsung-gt-s3310/operamini/?o=bestmatch

...illetve innen letöltenétek-e, az Opera Mini alkalmazást, mivel csak itt található meg a telefonom típusa (Samsung GT-S3310) :U :F

Előre is köszi a válaszokat ;)

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#725) Dare2Live válasza Riddle (#724) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

én hivatalos oldalról tölteném.... Samsung Java támogatása necces ez persze probléma...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#726) Dare2Live válasza #89874944 (#722) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

jóval

egy index.hu megynitása opera minivel 80-100kb anélkül 1+mb.

Én anno mindig kijöttem 80mbs csomagból opera minivel, anélkül 1-2nap alatt elfogy a 80mb.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#727) Dare2Live válasza Redcaster (#719) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

opera mini az ingyenes.

szolgáltató számláz ha rendszeresen használnád érdemes kötni egy ~80mbs csomagot mellé. t elég drága ott ez 990Ft. [link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#728) Riddle válasza Dare2Live (#725) üzenetére


Riddle
tag

Üdv !

Köszönöm, és értem, akkor honnan töltsem le, tudsz valamit ajánlani :F :U ;)

Vagy használjam inkább modemként a mobilom :F

Riddle ;)

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#729) Dare2Live válasza Riddle (#728) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

elsőre 4.2vel indits és innen válassz egy GTs mobilt. [link]

99%menni fog. Samukon java amúgy problémás de opera mini menni szokott.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#730) Riddle válasza Dare2Live (#729) üzenetére


Riddle
tag

Dare2Live !

Nagyon köszönöm, én is erre gondoltam, hogy a 4.2 -vel kéne kezdeni, nem 5 -ös bétával :B

Teljesen mindegy melyik csak GT -s legyen, vagy kb. azonos paraméterekkel rendelkezőt válasszak, vagy mindegy :U :F

Visszaolvastam, és gondoltam arra is, hogy wapon keresztül letölteni, vagy akkor sem találja, illetve azonosítja a modellt (S3310) :U :F

Mégegyszer Köszönöm :K

Riddle

[ Szerkesztve ]

''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

(#731) #89874944


#89874944
törölt tag

Sziasztok!
Az opera minire, és az opera mobilra is azt írja hogy a Böngészőm nem támogatja a Java kisalkalmazások futtatását. Ezért nem lehet netbankolni. Van erre vmi megoldás, vagy más böngésző? :U

(#732) ibgy


ibgy
csendes tag

Sziasztok!
Jelenleg az SE P990i telómon az előfizetéses voda alap wap csomag van aktiválva.
Ha aktiválok valamilyen netes csomagot, akkor az opera mini képes lesz a netes csomagot használni?
Ez egyben azt is jelenti, hogy majd a sebessége észrevehetően gyorsabb lesz? (mert a P990i ugye 3G képes)

A wap-os beállításokat ilyenkor célszerű törölni, és csak a neteseket meghagyni, vagy az opera minit át lehet terelni valamilyen módon a netes csomag használatára?

SonyEricsson P990i -> Nokia 5230 -> SonyEricsson Xperia Mini Pro -> Huawei Ascend P6 -> Xiaomi RN3 -> Xiaomi RN5

(#733) k850 válasza ibgy (#732) üzenetére


k850
addikt

Az első kérdésre a válasz igen. :K A második kérdés is igen. :K A beállításokban kiválasztod a NET kapcsolatot, de előbb ezt a szolgáltatódtól kérd le, ha nincs még letöltve. :)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#734) k850


k850
addikt

Tudna valaki segíteni abban, hogy a Nokia 5800 telón az Opera Mini 10.0 beta 2 verzión hogyan kell az ablakokat törölni ill. hol találom azt a funkció gombot amivel működésre bírom a másol-beilleszt funkciót. :F

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#735) kp78 válasza k850 (#734) üzenetére


kp78
addikt

Ablak alatt a 9 db gyorsindítót érted?
Ha igen, akkor rá kell bökni hosszan, és akkor ugrik elő a töröl / szerkeszt menü.

Másolás / kivágás szintén így. Kijelölöd a szöveget, majd rajta tartod kicsit a cerkát, és előugrik a menü.
:))

(#736) sbazsi


sbazsi
veterán

a 4.2 operát hol lehetne leszedni?
5.0 annyira nem tetszik a kurzor miatt, a 4,2-ben nagyon szerettem, hogy a jobbra gomb az page down volt.
vagy ilyet tud az 5.0 is?

(#737) k850 válasza kp78 (#735) üzenetére


k850
addikt

Igen arra gondoltam. Köszönöm szépen a segítségét.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#738) k850 válasza sbazsi (#736) üzenetére


k850
addikt

Itt próbáld meg: www6.zippyshare.com/v/91081157/file.html mobilról írom ezért nem tudom közvetlenül linkelni.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#739) kp78 válasza sbazsi (#736) üzenetére


kp78
addikt

Ha nincs meg szólj, és, elküldöm email-ben, mert szerintem az otthoni gépemen megvan :U

k850
Szívesen :))

[ Szerkesztve ]

(#740) sbazsi


sbazsi
veterán

kp78 és k850 köszönöm, időközben itt megtaláltam.
opera mini ver 4.2.13918

(#741) mrlujoak válasza sbazsi (#736) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

A page up/down funkciót a 6 és a 4 billentyű vette át az 5.0-ban

egyébként kérdeznék:
Az 5.0-ás verzióban van olyan beállítás, miszerint az oldal betöltődésekor jelzi annak méretét? Az előző verzióban ez nagyon hasznos volt nekem.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#742) k850 válasza mrlujoak (#741) üzenetére


k850
addikt

Üdv! :R Rég szóltál már hozzá a dolgokhoz, örülök, hogy ujjra itt vagy! :) Én áttértem az 5.0 beta 2 hu-ra, de nem találkoztam ilyen funkcióval, de ha valami fájlt töltök le, akkor mindig kiírja a letöltendő fájl méretet. Nekem a SE telón az adatforgalom számlálóval eddig nem volt semmi gondom. Minden hónapban lenullázom, és figyelemmel követem az adatforgalom változását. Először idegenkedtem az 5.0 verziótól, de nálam már kiváltotta a 4.2, egy hónap óta tapasztalom azt a hibát, hogy nem jegyzi már meg a jelszavakat. [link] :R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#743) grabber


grabber
addikt

Hova tünt az 5 bétából a #3 gyorsgörgetés a lap tetejére/aljára?

(#744) K-RoyF1


K-RoyF1
tag

Szöveget szeretnék feltölteni opera minivel, igenám de az ujsor kezdeténél összeolvadnak a szavak, nem-e tudja valaki az opera mini ujsor karakterét? Kicserélném szóközre. Előre is köszönöm

(#745) email6


email6
tag

Már natívan is lehet használni az Opera Mini 5 Bétát Windows Mobile rendszer alatt:
[link]

Letöltés: [link]

[ Szerkesztve ]

(#746) kaller1 válasza email6 (#745) üzenetére


kaller1
veterán

Szuper, ezt a postot már arról küldöm.

.::> <::.

(#747) tariattila válasza kaller1 (#746) üzenetére


tariattila
veterán

üdv!
tud valaki arra választ,hogy a mini 5 beta2-nél az miért van,hogy egyszer enged szöveget elküldeni másszor pedig nem...most pl.errôl írok de van mikor küldeném de az üres szövegmezôre dob vissza...
más...: az opera mobile 10 legujabbja pedig gyakran kilép...régebben teljesen stabil volt...???

(#748) kaller1 válasza tariattila (#747) üzenetére


kaller1
veterán

Passz, nekem eddig csak a javas verzióval volt gondom, a natív app edig jól megy nálam.

.::> <::.

(#749) tariattila válasza kaller1 (#748) üzenetére


tariattila
veterán

mobile10-et hasznaltam eddig....atomstabil volt...
amiota a moddolt szoft van az 5800-ámon azota sûrûn kilép...mint a gyári...
a mini5 pedig szuper....kivéve ezt a beviteli gondot...a skyfire pedig használhatatlanul lassu.akad.stb...

(#750) .:Richie:.


.:Richie:.
tag

Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem.
Netezni (nem wapolni) szeretnék telefonon.

Ami adott hozzá:
Tré-mobil internet usb stick 7GB

Ami kéne hozzá:
-Info
-program(?)
-telefon

Kezdjük rögtön az elején.

A mobil stick-ben lévő SIM-met, ha mobilba rakom, akkor az hogy használható?
Fel kell telepítenem a web n walkot hozzá, hogy csatlakozni tudjak?
Milyen telefon képes erre? (bármely, symbianos, EDGE-s, 3G)
Konkrét példák is jöhetnek 5-10db leginkább nokia, vagy ericcson érdekelne olcsó kategóriából. (nokia3650?)

Böngészéshez a mini operát használnám, azt dicsérik.

Többen is válaszolhattok, nem sértődök meg :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.