Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) satomee


satomee
senior tag

Hát az eddigi véleményeket olvasva igencsak van még javítanivaló rajta...Amúgy ha az előző verzióra telepítem,megtartja a könyvjelzőket?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#502) niti válasza satomee (#501) üzenetére


niti
aktív tag

Nem telepíti rá az előzőre, új alkalmazásként menti.
Nekem nagyon nem tetszik ez a zoomolós dolog... Még ha fokozatosan lehetne közelíteni, akkor elmenne, de így kb használhatatlan a számomra. Sokmindent nem találok meg rögtön, és idegesítő, hogy ennyit kell léptetni vele. Magyar nyelv meg bizti lesz a végleges változatban, de szerintem én használom tovább a régit.

(#503) satomee


satomee
senior tag

Hát nekem nem jön be az új verza.Ez a kurzor még nem is lenne hülyeség,de ahogy az oldaltördelést megváltoztatták a zoom miatt az nagyon gáz szerintem,sokkal kezelhetőbb volt a régi megoldás.A javascriptet továbbra sem kezeli semmilyen formában,ahogy az animált gif-eket sem (pedig ezek igencsak dobtak volna a cuccon),volt hogy ugyanazt a oldalt frissítés után máshogy jelenítette meg vagy pl itt nem láttam a kedvenceket,post írásnál kidobott a bejelentkezéshez,úgy vettem észre hogy picit mintha az adatforgalom is több lenne a bétával.Egy szó mint száz,szerintem nem jó irányban indultak el a fejlesztők.:(Lehet hogy mindenki jobban járt volna ha a ruszkikat is bevonták volna a fejlesztésbe...?:U

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#504) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Hazafelé egy kicsit hosszabb próbát tetem az új bétával.
Rengetegszer dobott fel hibaüzenetet, h. elfogyott a memória, meg nem tudott kapcsolódni. Másik érdekesség, h. a mobilarena.hu domain alól nem tudtam belépni vagy új hsz.-t küldeni a fórumra, a prohardver.hu alól viszont igen... :F
Ki érti ezt? :U

Szóval, van még mit javítani a végleges változat kiadása előtt. ;)

Samsung Galaxy A54

(#505) elfelejtette válasza satomee (#503) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hát nekem sem. :(

Először is telepítés után a hálózatteszt nem sikerült neki. Igaz, hogy kilépés és újraindítás után már egyből a szokásos kezdőlap fogadott. A zoom nélkül amúgy elég sz@rul néz ki a teljes Prohardver kezdőoldal a zsebkendőnyi kijelzőn (NOKIA 6260, 208x176 pixel). A bejelentkezés is csak másodjára ment. Amikor hsz-t akartam írni, engem is visszadobott a bejelentkezéshez. Pedig be volt jelentkezve, mert visszalépve, és a kedvencek közzül egy másik oldalra lépve még mindig mutatta, hogy beléptél 'elfelejtette', bejövő üzenetek, elküldött üzenetek, stb.
Ráadásul kilépés után nem jegyzi meg a beállításokat, mint pl. a bekapcsolt zoomot, vagy azt, hogy a hsz-eket csökkenő sorrendben szeretném látni.
És persze az adatforgalom is megnőtt. Ez a fórum 34kB -> 56kB.
Szóval egyelőre én is maradok az előző verziónál.
Üdv.


[Szerkesztve]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#506) Viktor0610 válasza elfelejtette (#505) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az az érdekes, h. A hsz. Küldése előtt kidob hiba időszakos... :F
Most pl. Enged válaszolni a mobilarena.Hu domain alól is...
Ami viszont extra módon tetszik benne, az az összetettebb oldalak jobb megjelenítése. Az utvonalterv.Hu oldalán még tervezni is enged, míg a 3-as verzióval az utcaneveket sem tudom rendesen beírni... :Y :)

Samsung Galaxy A54

(#507) elfelejtette válasza Viktor0610 (#506) üzenetére


elfelejtette
veterán

Kíváncsiságból megpróbáltam belépni a Freemail oldalra, mivel a 3.1-es verzió csak annyit írt ki, hogy 'Belépés...' és utána semmit nem csinált. A 4-es verzió már betöltötte a bejelentkező oldalt, a rendszer rendesen beléptetett, de utána azon az oldalon, amit betöltött, csak a fejléc volt meg (nem emlékszem pontosan, asszem 'levelezés', 'üzenetküldés', 'telefonálás', 'fotóalbum' stb. gombok vannak a felső sorban, én mindig a régi nézetet használom), azok alatt már csak az alsó sor, tehát az impresszum volt meg. Tehát az oldal hiányosan töltődött be. Ráadásul az egyetlen aktív menüpont az oldalon, ami egérkattintásra reagált, az a 'Kilépés' gomb volt.
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#508) balintka válasza Viktor0610 (#506) üzenetére


balintka
addikt

A 4-esből magyar csak a végleges verzióban lesz?

(#509) attisx


attisx
addikt

Hááát, tovább ismerkedve a 4-es bétával egyre inkább az az érzésem, hogy ez is csak egy amolyan ''stay tuned'' akció. Az egész a zoom opció, mint újdonság bemutatására van kihegyezve, miközben bizonyos, korábban jól bevált opciók nincsenek is benne (könyvjelzők közvetlen mentése, képek lemetése telefonra...) Bár tény, a megjenéskor leszögezték, hogy a végleges verzióban még több újítás lesz... :F

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#510) Pompi válasza attisx (#509) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''könyvjelzők közvetlen mentése''

Menu - Tools - Add bookmark

''képek lemetése telefonra''

Menu - Tools - Page information - Download images

Feel Good Inc.

(#511) attisx válasza Pompi (#510) üzenetére


attisx
addikt

:R
Hallgattam volna, bölcs maradtam volna... :DDD
De azért a képmetést a 3-as közvetlenül a képre állva is fölkínálja, a könyvjelző közvetlen mentés pedig idáig a könyvjelzők menüpontból is működött. :((( Csak hogy mentsem az előző hsz-m... :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#512) Pompi válasza attisx (#511) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor még pár hint (nem is tudom, hogy a 3-asban mik hogy voltak, mert azzal nem nagyon foglalkoztam):

* - bookmarkok
** - full screen
# - gyorsmenü

Ez utóbbival azért egész gyorsan lehet könyvjelzőt felvenni (#7), vagy akár a page information lapra menni (#6).

Feel Good Inc.

(#513) attisx válasza Pompi (#512) üzenetére


attisx
addikt

A 3-nál is ugyanazok a bill.komb.-ok, csak én vhogy nem tom megjegyezni őket, össz-vissz 2-3 amit használok közülük...

[Szerkesztve]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#514) attisx


attisx
addikt

Na végre végre, sikerült a bétával is bejelentkezni a Mobilarénára, idáig mindig kidobott. A megoldás: menu/settings/clear cookies...
Mod.: Hozzászólni is sikerült... :DDD

[Szerkesztve]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#515) Viktor0610 válasza attisx (#514) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az élet apró örömei, igaz? :D


Hsz.-ra válaszolni tudsz?
Nekem nem mindig jött össze, főleg a mobilarena.hu domain alól... :F

Holnap kapom vissza a telefonom, majd kipróbálom ismét... Hátha a telefon szoftverének frissítése után jobban megy az Opera Mini 4 béta is... :U

Samsung Galaxy A54

(#516) attisx válasza Viktor0610 (#515) üzenetére


attisx
addikt

Igen, válaszolni is tudok. (most is betaról írok...)
Egyébként épp most jöttem rá ismét valamire a belépési gondokkal kapcsolatban. Beakartam jelentkezni, de ismételten a belépő oldal jelent meg, nyomtam egy oldal frissítést [ #,0 ] és máris látszottak a személyes beállításaim... Szóval nem feltétlenül kell törölni a cookie-at :)


[Szerkesztve]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#517) elfelejtette válasza attisx (#516) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nekem is az volt a bajom, hogy simán a program indulása után válaszolni akartam egy post-ra, ekkor rendesen bejött a beléptető oldal, ahol bejelentkeztem. Kiírta, hogy 'Sikeres belépés, azonnal továbbítunk...' és utána megint bejött a beléptető oldal. Erre én visszaléptem arra az oldalhoz, ahol a 'válasz' gombra kattintottam. Újra rányomtam a 'válasz' gombra, erre most bejött a 'Hozzászólás szerkesztése' oldal. Tegnapelőtt ez nem akart sikerülni, akárhányszor nyomtam rá a 'válasz' gombra, mindig a beléptető oldal jött be. Pedig amikor egy másik fórumoldalra nyomtam rá, azt mindig úgy töltött be, hogy be voltam lépve. Ezt a hsz-t most én is a bétával írom.
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#518) bubuka71


bubuka71
aktív tag

Nekem is müködik ez a 4. Opera

(#519) Viktor0610 válasza bubuka71 (#518) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Működni sokaknak működik, na de hogyan? ;]

Mondjuk a béta álapot miatt elnézzük neki. :)

Samsung Galaxy A54

(#520) attisx


attisx
addikt

Gyerekek, mi van ezzel a bétával? Ma még semmit nem tudtam megnyitni vele. Lére hozza a kapcsolatot, de utána percekig csak: processing... :W A 3-as meg gond nélkül műxik. Nálatok mi a helyzet?

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#521) elfelejtette válasza attisx (#520) üzenetére


elfelejtette
veterán

Sztem a szerver szarakodik. Most 20 perc volt, mire 2 fórumot megnyitott, közben 2x indítottam újra a programot, meg 1x a telefont is. 4-5 percig csak azt írja, hogy 'kapcsolódás'. De máskor is van olyan, hogy 2-3 percig írja azt, hogy 'feldolgozás'. Ja és ez a 3.1-es verzióval.
Üdv.


[Szerkesztve]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#522) attisx válasza elfelejtette (#521) üzenetére


attisx
addikt

Úgy tűnik nem voltak felkészülve ennyi bétateszterre... :DDD
egyébként most megint hasít, mint a villám. :C

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#523) Remittenda válasza elfelejtette (#521) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Nekem is belassult mostanában az Opera, de reméljük tesznek ellene a szerver szobában! :)

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#524) sekli


sekli
addikt

Helo,
el lehet valahogy menteni a ph! Jelszavamat? 3ast hasznalom, a beta valamiert nem megy... Egyebkent a ph! Alairasokat miert nem doltel mutatja...?

(#525) Viktor0610 válasza sekli (#524) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A jelszavak mentésére nem képes egyik Opera Mini sem, ahogy a formázásokat sem jelenítik meg.

Samsung Galaxy A54

(#526) KTU


KTU
addikt

Helló mindenkinek
február óta használom(tam) 3.066 vagy valami hasonló verziót, pár hete szörnyen belassult és az oldalak is több kb-ban jöttek le talán +33%-kal lettek nagyobbak érthetetlen miért.
Tegnap újra telepítettem a 3.1 est megint elég gyors, oldalak megint normális méretűek mint régebben. Nekem ez is fontos mivel szűken fértem volna az 50mb keretbe (így is képek töltése nélkül használom)

viszont a 4es beta nem indul el, kat az ikonra loding és lefagy tovább nem jutok

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#527) robyeger válasza Digital (#21) üzenetére


robyeger
addikt

Kösz! :R Nagyon állat! Nekem Vodás Sharp 770 telóm van. Azért nem ártana nagyobb felbontású kijelző, mer így még szokni kell a dolgot. :)

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#528) balintka


balintka
addikt

Mikor jön ki 4-esből a végleges?

(#529) europa1 válasza sekli (#524) üzenetére


europa1
csendes tag

[link] A módosított Minibe elmenthetők sablonok, szóval, ha egyszer lementi az ember a jelszavait, többé nem kel beírni.

(#530) KTU


KTU
addikt

Más nem használja mostanság?

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#531) joshua007


joshua007
csendes tag

Szevasztok!
Nos leszedtem az Opera Mini 3.1 hu változatát, és nem akar működni. SonyEricson d750-es telóm van, és t-mobilos gprs wap plus előfizetésem. Az opera elindul...ekkor tesztet hajt végre, aminek a végén közli, hogy nem sikerült kapcsolódni az internetre. Mi lehet a baj? Ezzel az előfizetéssel nem is lehet netezni? Ja és megpróbáltam a 4es bétával de ott is ugyanez a helyzet.

Előre is köszi a segítséget!

(#532) Viktor0610 válasza joshua007 (#531) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak net-csomagokkal működik a T-Mobile hálózatában (SE-készülékekkel).

Samsung Galaxy A54

(#533) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Nálam adódott egy kis gond az este, mivel nem tudtam se hsz-t, se privit írni, mivel hiába adta be az oldalt, a szövegdoboz hiányzott! A hia kb. 1/2 órája megszűnt.
Fordult már elő ilyesmi másnál is?
(v3.1.7196)

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#534) satomee válasza elfelejtette (#533) üzenetére


satomee
senior tag

Ugyanezt a verziót használom én is,és korábban nem tapasztaltam ilyet.Amúgy nekem csak itt a prohardveren csinálta,más oldalakon -pl iwiw loginnál- volt input mező.

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#535) Balinov válasza Viktor0610 (#532) üzenetére


Balinov
félisten

ejha! a rendes,régi(widescreen) operamini gprs wap-pal (az az 1,5mbyte/hó vlami 625ft bttoér) ment anno a D750-in. szemétkedik a T?? :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#536) Viktor0610 válasza Balinov (#535) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valamelyik topikban (h. melyikben, azt ne kérdezd ;) ) olvastam ezt.

Samsung Galaxy A54

(#537) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Megint én.

Kaptam levelet az Opera Mini Teamtől, amiben felhívják figyelmem az Opera Mini 4 Beta 2 változatára.
Nos, letöltöttem, viszont az elindítás utáni net-ellenőrzéskor hibaüzenettel leáll és nem tudok tovább menni, csak kilépni.

Küldtem nekik egy feedback-et. Remélem, javítják... :F

Samsung Galaxy A54

(#538) kp78 válasza Viktor0610 (#537) üzenetére


kp78
addikt

Én most töltöttem le, el is indul, semmi hibaüzenet :C
De vhogy annyira megszoktam a régi operát, hogy a 4-et ritkán használom, csupán kíváncsiságból tettem fel. Átláthatóbb a régi szerintem.

(#539) attisx


attisx
addikt

Én is éppen most töltöttem le a 4/2-t. Egyelőre nagyon tetszik. A fektetett kijelző nagyon ott van. Kár, hogy a fórumban továbbra sem látszanak egyszerre az arcképek és a hsz-ek... :(

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#540) elfelejtette válasza Viktor0610 (#537) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hy!
#533-ra tudsz mondani vmit?
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#541) Viktor0610 válasza elfelejtette (#533) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem nem volt ilyen jellegű problémám.
Olyan viszont adódik ritkán, h. ''csak úgy'' nem működik a program, holott a sima WAP megy.

Samsung Galaxy A54

(#542) felixo


felixo
őstag

A beta 2-ben van magyar nyelv & Rss ???

Redmi Note 9

(#543) Viktor0610 válasza felixo (#542) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bár elindítani nem tudtam a programot (részletek visszább :O ), de gyanúm szerint nem teszik bele a bétába a magyar nyelvet. Az RSS-ről nem tudok nyilatkozni.

Samsung Galaxy A54

(#544) attisx válasza Viktor0610 (#543) üzenetére


attisx
addikt

Egyik sincs benne...

Más:

Találtam megoldást a ''nem látszanak egyszerre az arcképek és a hsz-ek problémára'': A lapot normál (álló) módban kell betölteni, így a szöveget a kijelző keskenyebb oldalához tördeli, majd: *,# kombinációval átváltani fektetett kijelzőre. A szöveg tördelése változatlan marad és így az avatarok is kiférnek a hsz-ek mellé. Kicsit macerás ugyan, de működik... ;) (Ez a 4 beta 2-re vonatkozik)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#545) Viktor0610 válasza attisx (#544) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt minden oldal betöltésekor el kell játszani? :D

Szép... Én inkább az avararokról/nevekről mondtam le a beta 1-ben és az aláírásokból próbáltam kitalálni, ki küldte az adott hsz.-t :))

Samsung Galaxy A54

(#546) attisx válasza Viktor0610 (#545) üzenetére


attisx
addikt

Sajnos igen.

Én is próbáltam aláírások alapján képben lenni, de a fene tud ennyit megjegyezni. Pláne, ha nincs is... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#547) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hali, lenne egy-két észrevételem és kérdésem.
1; nektek is megkotlik néha az opera mini (3-as)? Nekem néha megfagy (nokia 6234-er telón)
2; Tegnap du. 4 után egy oldal sem jött be, de sima wapon igen. Más is tapasztalta ezt?
3; A modos opera miniben (2.04) nem jó az rss? Egyet sem jelenít meg, csak nagy fehér minden.
4; Végül egy fura kérdés. Van-e windows alá olyan "browser", ami wapra is jó? Tehát megoldható-e hogy win alatt wapozak otthon és ne mobillak?

(#548) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jah és még egy dolog. A opera mini modban (2.04) azzal az sms küldéssel ingyen lehet sms-t küldeni?

(#549) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#548) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Up!

(#550) Viktor0610 válasza ForRedGlory (#549) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy emlékszem, én egyszer kipróbáltam ezt a lehetőséget és a telefon saját üzenetküldőjét indította volna el...

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.